PP ZNEUŽITÁ V KLUBU

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

PP ZNEUŽITÁ V KLUBU

Příspěvek od muf75 »

Při poslední návštěvě ve swingers klubu jsme se rozhodli využít místnost s pouty.Už jsme byli oba nazí,tak jsem si posadil ženu na lavici a začal jí lízat kundu.Po chvilce tam přišel ještě jeden pár a zavřeli za sebou dveře na petlici.Byl to takový vysportovaný kluk a měl drobnou a dost pěknou blondýnku.Hned se také vysvlékli a on si jí položil na záda na postel a připoutal jí ruce do pout na zdi.Já se mezitím dál věnoval manželčinýmu rozkroku,ale protože jsme měli ten večer už něco za sebou,tak se jí nedařilo rychle dosáhnout orgasmu.
Tak jsme se vyměnili,na lavici jsem si sedl já a nechal si také připoutat ruce.Manželka si klekla,začala mě uspokojovat ústy a já sledoval,jak ten kluk šuká tu blondýnku.On si po chvilce všiml,že jsme se vyměnili,přestal s pícháním té své a přistoupil zezadu za manželku.Levou rukou jí objal a začal mačkat prsa a pravačku jí strčil do klína.Chvíli jí prstil a potom se k ní přitiskl a začal jí po kundě přejíždět penisem.Žena byla mokrá už od mého laskání a jeho prstění,tak jí ho po pár přejetí na krají bez ptaní šoupnul dovnitř.V tu chvíli žena ucukla,že bez kondomu ne. On jí však vzal v pase a položil na postel na břicho tak,že měla hlavu v klíně jeho stále připoutané blondýny.Pak si jí chytil za boky a vrazil jí ho zase do kundy.Hned začal tvrdě šukat a na mou poznámku,ať si vezme kondom odpověděl,že takhle to je lepší.Manželka mu řekla,ať přestane,že to takto nechce,ale jen jí natlačil obličejem na kundu té své blondýny a mrdal jí dál.Já byl stále připoutaný na lavici a péro mi stálo do prostoru,protože i když mi šukal ženu vlastně proti její vůli,tak mě to hrozně vzrušovalo. Netrvalo to moc dlouho.Píchal jí asi pět minut,když se vzepjal a bez ptaní vystříkal ženě kundu.Potom vstal,odpoutal tu svojí a řekl,že potřebuje na záchod a sejdou se ve sprše.Mě manželka také odpoutala a já si sedl vedle ní na postel.Stále jsem byl vzrušený a stál mi.Blondýnka jen řekla manželce:Můžu? a pak se otočila na mě:Na oplátku. A nasedla si na mě.Začala na mě jezdit,ale vzrušení bylo už moc velké a za chvíli povídám,že už budu.Ona ale nepřestala a tak jsem se udělal do ní.Zůstala na mě sedět až nadoraz a třela se o mě,až si sama přivodila orgasmus.Pak rychle vstala a utřela si zaseměnou kundičku ubrouskem.Potom nám jen řekla,že se omlouvá za přítele a ať se nebojíme,že jsou oba stoprocentně zdraví a už musí do té sprchy.
Zůstali jsme tam se ženou sami na posteli a ona se zeptala,jestli to zvládnu ještě jednou,že jediná nebyla do konce.Stačilo se podívat,jak jí z rozšukané kundy vytéká cizí sperma a znovu se mi postavil.Navíc to vědomí,že byla vlastně tak trochu znásilněná mi vzrušení ještě umocňovalo.Šukal jsem jí klasicky na zádech a netrvalo dlouho a prožila silné vyvrcholení.Počkal jsem,až jí odezní a ještě jí začal znovu mrdat.Snad ani ne za minutu se udělala znovu a to už jsem nevydržel a přidal jí do pičky svou dávku.
Když jsem se jí doma ptal,proč mu držela,když vlastně nechtěla,odpověděla,že nebude přece v klubu dělat scénu.A když podrží jednomu navíc,tak jí neubude.Akorát ho měl menšího a zezadu ho tolik necítila,tak si to moc neužila.Příště by byla raději znásilněná na zádech.A i když není na holky,tak když měla hlavu v rozkroku té blondýnky,tak jí chvílemi lízala.Prý hezky voněla,tak to zkusila. Nakonec jí ta debata znovu navnadila a mě se při představě,že má v sobě smíchané semeno také dostavila další erekce,takže jsme si to museli znovu udělat.A do rána ještě dvakrát.
pepik20123
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. bře 2016 11:12:29
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP ZNEUŽITÁ V KLUBU

Příspěvek od pepik20123 »

Pěkná povídka
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: PP ZNEUŽITÁ V KLUBU

Příspěvek od petr10000 »

Moc se mi libi. Postavila se k tomu pěkně
Uživatelský avatar
Zvedavy85
Příspěvky: 24
Registrován: pát 06. led 2017 9:01:46
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL

Re: PP ZNEUŽITÁ V KLUBU

Příspěvek od Zvedavy85 »

Celkem fajn, mohl bys postnout nějakou fotku.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: PP ZNEUŽITÁ V KLUBU

Příspěvek od muf75 »

Zvedavy85 píše:Celkem fajn, mohl bys postnout nějakou fotku.
Ve swingers klubu se musí zamknout mobily hned u vchodu do skříňky a focení je tam zakázáno.A jiných fotek manželky je tu v různých rubrikách nepočítaně.
Uživatelský avatar
Zvedavy85
Příspěvky: 24
Registrován: pát 06. led 2017 9:01:46
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL

Re: PP ZNEUŽITÁ V KLUBU

Příspěvek od Zvedavy85 »

Aha, tak omyl na mé straně ;-)
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: PP ZNEUŽITÁ V KLUBU

Příspěvek od muf75 »

Zvedavy85 píše:Aha, tak omyl na mé straně ;-)
Tak alespoň fotka z jiné akce,nic lepšího teď nemám.
Obrázek
Uživatelský avatar
Zvedavy85
Příspěvky: 24
Registrován: pát 06. led 2017 9:01:46
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL

Re: PP ZNEUŽITÁ V KLUBU

Příspěvek od Zvedavy85 »

Takže ta tvoje je ta vpravo?
Jako obě holky dobré, ale ta vpravo je hodně šikovná!
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: PP ZNEUŽITÁ V KLUBU

Příspěvek od muf75 »

Zvedavy85 píše:Takže ta tvoje je ta vpravo?
Jako obě holky dobré, ale ta vpravo je hodně šikovná!
Manželka je vlevo.Nebo zde:
Obrázek
Uživatelský avatar
Zvedavy85
Příspěvky: 24
Registrován: pát 06. led 2017 9:01:46
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL

Re: PP ZNEUŽITÁ V KLUBU

Příspěvek od Zvedavy85 »

No tak to je jiná fotečka. Jo, hodně slušná coura. ;-)
Jinak by mně zajímalo, jak to u vás probíhá při sexu? Mám na mysli jen ve dvou. Říkáte si různé představy, nadáváte si a podobně. Já to se ženou praktikuji, jako "Ty děvko, kurvo", "dělej, jebej mně!" a podobně, ale jde představy, o kandaulismu jsem zatím neřekl nahlas, protože si nejsem jistý, jestli bych to ustál - osobně. Spíše naopak. Takže raději jistota doma a představy v hlavě, než konec.
Ale hodně dobrý! Osobně bych se klidně zúčastnil nějaké takové akce. :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Google [Bot], kerama, ota65, Slave666 a 119 hostů