(Ne)čekaná trojka (2)

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

(Ne)čekaná trojka (2)

Příspěvek od Petrpav30 »

Ráno jsem se vzbudil a Petra už byla z postele pryč. Nevím, co zapříčinilo mou erekci, jestli to bylo ránem nebo vzpomínkou na včerejší výlet. Vyhrabal jsem se z postele a šel jsem se podívat, kde je. Nikde nikdo. Prošel jsem celý byt a ona nikde tak jsem si uvařil kafe a pustil net. Hned mně zaujala první větší zpráva první Majáles. To mě zaujalo, že bychom mohli zajít a trošku si užít prvního veselí na čerstvém vzduchu. V tom zarachotili klíče v zámku a Petra došla, že byla v obchodě. Tak jsem jí hned řekl, že bychom mohli večer zajít na Majáles. Petře se nápad taky líbil. Po snídani ze mě zeptala co tak někomu napsat? Ale komu že?
„No já bych zkusila Katku s Danem“
To byli její spolužáci ze školy, které jsem viděl možná jednou a vůbec jsem si nemohl vybavit, o koho jde. Ale tak proč ne.
„Tak jim napiš, jestli se jim bude chtít“
Petra jim napsala a pořád nic tak už jsem byl smířený s tím, že tam asi půjdeme spolu sami. Až po obědě pípnul její telefon.
„Tak jsou pro, že se sejdeme tam, jdou tam v pět hodin, že dřív nestíhají.“
Když jsem se podíval na hodiny tak jsem si řekl, že mi taky asi ne. Petra umývala nádobí, na sobě měla jen titěrné kalhotky, které krásně rýsovali její zadeček. Byl jsem pořád při chuti, tak jsem k ní přišel zezadu a jednou rukou jsem jí zajel za kalhotky a druhou pod tričko až na pevné prsa. Tak jsem si jí přitlačil k sobě a jazykem přejel od ramene přes krk, až na ucho které jsem jemně skousnul a nasál do pusy její lalůček, nemohla se bránit, protože měla ruce namočené v dřezu s nádobím. Jen se prohnula a snažila se mi vysmeknout. V tom jsme jen uslyšeli.
„Ahoj“
Jen mi zpod nosu vyjelo „kurva“ za námi stála Michala, menší baculatá věčně zamračená spolubydlící, na kterou jsem úplně zapomněl. Rychle jsem vytáhnul co nenápadněji obě ruce z pod oblečení Petry. Oba jsme ji odpověděli na pozdrav a já sem si šel sednout zpět k počítači. Jen jsem viděl jak Michali sjeli oči na moji bouli v trenkách, která nebyla k přehlédnutí. To snad není možný, jen jsem si pomyslel. Myslel jsem, že mi praskne, jak jsem byl nadržený. Čau se bleskově přehoupnul a bylo půl páté.
„máme nejvyšší čas vyrazit do terénu“
„jo jen na sebe něco hodím a nalíčím se a můžeme“
Oblékla si zase jen titěrné šortky a k těm si vzala krátké tílko opět bez spodního prádla. Jen jsem ji sjel pohledem a už se těšil na večer, až to z ní budu sundávat a nebudou mi zavazet zbytečné kousky spodního prádla.
Cesta uběhla celkem rychle, byli jsme tam přesně v pět. Šli jsme na domluvené místo setkání, ale nikdo nikde. Petře pípnul telefon.
„Jsou tu za deset minut, že nestíhají“
Stejně jsem si říkal, kdo to bude, její spolužáky jsem nějak moc neznal a o těchto jsem nevěděl vůbec nic.
„to jsou oni, už jdou“
Podíval jsem se směrem jejího pohledu a ono ejhle. Podobný pár jako mi Katka postavu i oblečení podobné Petře.
„Ahoj“ všichni jsme se pozdravili.
Dan sjel Petru pohledem asi jako já Katku. Vypadá to na pěkný večer, řekl jsem si v duchu. Zašli jsme si na první rundu piv, bylo horko, docela nám to všem bodlo protože jsme to všichni asi na tři napití vypili. Jen jsem viděl, jak Dan pořád pokukuje po Petře, asi to bylo tak jak jsem já pokukoval po Katce, akorát s tím rozdílem že sem tam zašeptal Katce do ucha a oba se tomu zasmáli. Dana asi vzrušovali Petřiny trčící bradavky, které se draly skrz tenkou látku jejího tílka, protože po chvíli jsem si všimnul jeho boule na kraťasech. Ale to jsem měl i já podobný problém, protože bradavky jeho přítelkyně vypadali stejně. Když jsme dopili druhé pivo tak se holky šly vyčurat na záchod, který byl na druhé straně areálu. My jsme zatím s Danem zašli na další kolo piv, ale to už se fronta řádně prodloužila, že jme, čekali snad půl hodiny, než jsme byli na řadě. Tak jsme si pro jistotu k pivu vzali ještě panáky, aby bylo veseleji. Holky ještě na místě nebyly. Došli po chvíli, s očividnou nechutí nám řekli, že už tam nejdou, že tam jsou řady snad kilometr. Podal jsem jim pivo a Dan panáky a řekl: „ať jste povolnější!“ Všichni se tomu zasmáli, ale to ještě nikdo nevěděl, že tomu tak bude. V parném počasí jsme pivo i panáky dopili velice rychle tak jsme šli všichni na další kolo. Na štěstí tam skoro nikdo nebyl, protože zrovna hrála hudba. Vzali jsme si to samé jak minule a šli na louku poslouchat, co hrají. Petra najednou řekla, že se jí chce taky, na to jí Katka odpověděla. „Mě taky ale na záchod nejdu, podívej jaká je tam řada. Jdeme sem. Dělejte křoví. A nedívat!“ Ukázala na menší křoví vedle nás. To bylo něco na nás. Hned se mi zvýšil tep na maximum a to asi i Danovi. Šli jsme s nimi asi deset metrů. Holky zašli kousek do křoví a otočili se čelem k nám. Ten ohled byl jako na sedmý div světa. Obě si stáhli kraťásky a dli nám na obdiv dvě krásně vyholené kundičky. Ten pohled s námi oběma udělal úplně to samé, oběma se nám udělali boule v kalhotách. „Řekla jsem nedívat“ Ale od Petry mě to znělo jako „Líbí?“ Holky dočůraly a stejně jako před potřebou nám zase dali na obdiv své holátka.
Nakonec jsme stihli jen dvě kola panáků a piv, protože se přihnala pěkná bouřka a pěkně jsme zmokli. „Tak máme po zábavě, můžeme domů, já jsem až na kost.“ Řekla Petra. Katka řekla, že je taky úplně mokrá akorát že to mají až na druhou stranu města, a že bude určitě nemocná. Tak ji Petra nabídla, aby jeli k nám, že jim něco půjčíme a můžeme si načít sklenku vína a ještě posedět když to nevyšlo tady. Tak jsme se rychle vydali k východu a na metro abychom byli co nejdřív doma. Cesta ubíhala rychle, holky posilněné alkoholem se k nám tiskli, aby se trošku zahřáli. „Konečná jsme tu! Ještě že bydlíme kousek odsud.“ Rychle jsme přeběhli deštěm k našemu bytu. Rychle jsem odemknul a zapluli jsme dovnitř. Petra šla do skříně pro ručníky a suché oblečení pro Katku já jsem našel pro Dana. Holky se zavřeli do ložnice a já jsem s Danem zůstal v obýváku. Shodili jsme mokré oblečení a začali se utírat, v tom jsem si všimnul jeho erekce. Dan si asi všimnul mého pohledu a jen řekl, že ho to čurání nějak rozrušilo. „No ani mi nemluv!“ U holek bylo slyšet chichotání které za chvíli ustalo. My už jsme byli převlečení v suchém oblečení a jen čekali než se naše polovičky vyklubou z ložnice. Pořád nic. „Co tam děláte? Je tam nějaké podezřelé ticho.“ Řekl jsem žertovně. Odpověď žádná. Tak jsem zašel do lednice a vybral tam nějaké víno které jsem nalil do skleniček. V tom holky vyšly z ložnice celé rozzářené a rozcuchané. Na to že jim byla taková zima, jsou docela červené, jen jsem si pomyslel. Petra šla ke mně a Katka k Danovi a dali nám vášnivý polibek, ve kterém jsem cítil známou opojnou vůni. To snad není možné, že by to bylo fakt, co jsi myslím? Tak jsem se ještě víc přisál na její rty a po očku sledoval druhý pár. Danova reakce byla podobní moji. Myšlenky obou museli být stejné. Ony si to tam snad dělaly!? Petra se ode mě odtrhla a popadla sklenici vína. „tak na zdravý!“ všichni jsme popadli sklenice a přiťukli si. „Tak co bude dělat?“ Ozval se Dan po chvíli, co jsme si sedly do gauče každý se svou polovičkou. Petra mu jen odpověděla, že by s Katkou věděly, mezi tím co mě hladila po stehně a blížila se k mému rozkroku, který mi už dnes asi po sté byl docela těsný. Tak co si zahrát nějakou hru? Třeba tu máme Člověče nezlob se! Akorát trošku upravené. Po tomto Petřiným návrhu jsme se všichni na sebe podívali a souhlasili. Vytáhl jsem hru a vysvětlil pravidla. Žluté je jen napití, Červené jsou úkol, ten kdo na to stoupne tak dává úkol nejbližšímu protihráči, úkoly i otázky jsou tady na kartičkách. A kartičky jsou rozděleni na čtyři úrovně, podle toho kolik má ten kdo tahá kartičku, figurek z domečku. Tak aby se úkoly stupňovaly. Posadili jsme se na střídačku, tak kdo začne? Hodili jsme kostkou a řada vyšla na Petru, první kolo všem vyšlo jen pití, ale druhé bylo už zajímavější. Petře vyšel úkol a já stál vedle ní. Dej vášnivý polibek. Přisála se na mé rty a úkol splnila. Další na řadě na splnění úkolu byl Dan. Líbej soupeře na krku. Zatím to probíhalo jen mezi partnery, než se Dan trefil na políčko a dostal úkol: cucej mnutu bradavku soupeře, ale teď vedle něj stála Petra. Jen se na mě podívala s tázavým pohledem. Nedá se nic dělat, hra je hra ☺ Petra nadzvedla tričko a Dan se přisál na její už tak vzrušenou bradavku, která jí stála jako svíčka. Po minutě ho od Petry odtáhla Katka. „No minuta už byla“ Dan se ač nerad odtáhnul od Petry a sednul si na místo s pořádným stanem v kalhotách. Dalších pár kol proběhlo zase mezi partnery. Až najednou jsme byli na třetí úrovni kartiček, to už začalo být zajímavé, jako první se trefila Petra: Minutu to dělej rukou soupeři. Teď nastala chvilka napětí, kdo je nejblíže, zase jsem to byl já. Petra mi zajela rukou mezi nohy a začala pomalu a jemně honit, bylo to poprvé, co to bylo před někým. „To neplatí! Vytáhni ho ven!“ Tak Petra na Katčin pokyn vytáhla moje péro ven z trenek. Párkrát ho přetáhla. Minuta! Jen jsem si pomyslel, ještě že tak, ještě chvíli a asi bych stříkal. Zase jsem si ho strčil zpět. Na řadě byl Dan, dostal za úkol, minutu to dělej pusou soupeři. To vyšlo na mě, tak si holky hodily, která to bude mít. Opět to vyhrála Katka, která si stáhla kalhotky a sedla si na gauč, Dan k ní přistoupil, chytnul ji pod koleny a doširoka jí je roztáhnul, při tom pohybu se jí objevila krásná kundička, ze které už bylo vidět vytékající pramínek její šťávy. Dan se přisál na její poštěváček a začal ji vylizovat do sucha. Katka jen zaklonila hlavu a začala pomalu vzlykat. Minuta! Oba se na mě podívali, jako na vraha, políbili se a vrátili na místo. Katka si vytáhla tu samou kartičku jako Dan: dělej to minutu pusou. Akorát že hned kousek od ní stála Petra. Tak jsem jen ze srandy řekl, že tak to se házet dál nemusí, ne? Petra se jen usmála a podívala na Katku, která se k ní už blížila, jemně ji políbila na rty a pusou pomalu jela až ke klínu. Pomalu jí stáhla kalhotky a pomaličku ji začala projíždět jazykem Petra vzrušením a tím co se dělo v jejím klínu začala krásně vzlykat, no byl to nádherný pohled. Ale tu najednou zazvonila časomíra, že minuta skončila. Holky se políbili a sedli si zpět na místa. Teď jsem házel já, a? Nic vedle. Hází Petra a trefí se na správné políčko. Byl to opět úkol na orál. Akorát teď byl nejblíže Dan. Ten se jen usmál, ale Petra ztuhla, zbledla a jen se na mě podívala s takovým tím pohledem, jestli to má udělat. „No šup! Pravidla jsou pravidla!“ Petra se pomalu zvedla přistoupila k němu pomalu si klekla na kolena a vytáhla mu jeho už naběhlý ocas. Pomalým olíznutím ho první jen ochutnala a zároveň mu slízla velkou kapku, co mu vytékala z vrcholu žaludu. Párkrát jej olízala, než se odhodlala ho nasát do pusy, dělala to nádherně, jak jí zajížděl jeho penis do pusy, byl krásný pohled, Dan se jen svíjel v rozkoši, kterou mu poskytovala, ještě párkrát mu jej nasála a zazvonila časomíra. Teď se dvě kola nic nestalo. Víno jsme dopili tak jsem zašel pro další. Mezitím Dan už měl čtvrtého panáčka a trefil políčko, další jeho úkol zněl: Doveď soupeře k orgasmu. A ono ejhle hned vedle něj stála Petra. Jen zčervenala a řekla, že neví, jestli to půjde. Dan se jen zeptal a jak je to myšleno čím a jak to je myšleno. Jakkoliv! Aha tak jdeme na to! Přistoupil k ní, vášnivě ji políbil a rukou zajel pod kalhotky. Petra začala zrychleně dýchat a jemně vzdychat. Dan přidal k lízaní dva prsty, které měli svůj účinek, Petra začala hlasitěji vzlykat a hlavu mu rukou přitlačila na správné místo, které se jí líbilo. Po chvilce se Dan nadzvedl a pusou přešel k její, vášnivě ji líbal a při tom prsty dováděl k vrcholu. Vtom jsem si všimnul, že ji neprstí, ale přes její pysky jí přejíždí svým naběhlým pérem, najednou zastavil u jejího vchodu a jemně zatlačil do mojí Petry péro až po kořen. Ta jen hlasitě zasténala a se zavřenýma očima si užívala jeho přírazy. Jen pokynul na Katku, ať mu jde pomoct, ta neváhala a hned přiskočila. Lehla si na Petru na polohu 69 a začala ji lízat. Petra to nemohla vydržet a začala lízaní oplácet. Jen jsem slyšel Petřino sténání tlumené kundičkou na její puse. Dan ještě párkrát přirazil a Petra se začala svíjet v mohutném orgasmu. Ten byl asi hodně velký, protože asi její stahy zapříčinili to, že v Danově Péru zacukalo, ten přirazil až po kořen a začal stříkat semeno hluboko do Petry, ta cítila výstřiky, až na samém dně což mělo za nečekanou příčinu to, že se Petře dostavil další a asi ten nejrychlejší orgasmus. Dan pomalu z Petry vyjel a jen jsem viděl, že z ní začala vytékat značná dávka semene tu, ale Katka pohotově začala olizovat, než byla její kundička docela čistá. Pak se Katka zvedla s pusou od semene a Petřiných šťáv ji dala, ten nejvášnivější polibek co svedla. Katka s Danem se vydali do koupelny. Já se jen zeptal, a co já? Když Petra uviděla můj kamenný výraz v rozkroku, bez jediného slova přišla ke mně a bez toho aniž by se mě dotkla si nasedla, přesně na můj penis. Jen jsem cítil jak je krásně mokrá a horká. Bylo to tak vášnivé jako dlouho ne. Jenže to vzrušení mělo na příčinu to, že jsem za chvíli přidával další dávku semene do jejího lůna. Ještě chvilku na mě seděla a pak se jen vyvalila na pohovku a usnula. Dan a Katka přišli z koupelny už oblečení, a že teda jedou domů.
„Tak ahoj, zase někdy“
daf2007
Příspěvky: 229
Registrován: stř 03. zář 2014 7:21:17
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: (Ne)čekaná trojka (2)

Příspěvek od daf2007 »

Super :-)
Pavelsamsung
Příspěvky: 66
Registrován: sob 24. úno 2018 12:54:19
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1521

Re: (Ne)čekaná trojka (2)

Příspěvek od Pavelsamsung »

Závidím...
Pavelsamsung
Příspěvky: 66
Registrován: sob 24. úno 2018 12:54:19
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1521

Re: (Ne)čekaná trojka (2)

Příspěvek od Pavelsamsung »

Bylo nějaké pokračování?
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: (Ne)čekaná trojka (2)

Příspěvek od Petrpav30 »

Pavelsamsung píše:Bylo nějaké pokračování?
Jo bude plánuju několik.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: David2214, kerama, ota65, Slave666 a 106 hostů