Zkrocení zlé ženy 4

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
rivas
Příspěvky: 32
Registrován: stř 03. zář 2014 15:15:40

Zkrocení zlé ženy 4

Příspěvek od rivas »

Nenáviděl jsem ji jen do toho okamžiku, kdy mne políbila a já na jazyku ucítil stupeň jejího vzrušení. Až do té chvíle jsem jí pohrdal, ale od okamžiku, kdy mi jazykem předala své vzrušení, jsem ji už nenávidět nedokázal.
Ani nevím, co jsem si od toho vlastně sliboval, když to ve skutečnosti byla už od počátku naprostá hloupost. Už když jsem se s tou podivnou žádostí na Filipa poprvé obrátil, věděl jsem, že ta situace nemůže vést k dobrému výsledku.
„A co si od toho vlastně slibuješ?“ zeptal se mě tenkrát Filip. „Chceš ji nachytat při nevěře? Anebo ji chceš za něco potrestat?“
V té chvíli jsem ještě nevěděl, co odpovědět. Možná jsem se chtěl utvrdit v názoru, že mi zůstane navždy věrná: i kdyby ji sváděl kdokoliv, ona mu nikdy nepodlehne. Jenomže Filip mi na to řekl, že je to nemysl. Věrnost prý nelze dokázat - dokázat je možné leda nevěru. V té chvíli mi došlo, že má pravdu.
„Chtěl bych ji zkrotit,“ řekl jsem. „Ona si se mnou hraje jako kočka s myší a já už jí to nechci déle trpět. Chtěl bych nad ní získat převahu - možná jen zprostředkovaně, ale i za to mi to stojí.“
„Fajn,“ zasmál se Filip. „Ale připrav se na to, že to pro tebe nebude vůbec jednoduché. Zkrotit vzpurnou holku, to není úkol pro slabochy. Musíš mě ve všem poslechnout a naprosto mi ve všem důvěřovat. Já ji za tebe zkrotím a pak ti o tom předložím důkaz. Souhlasíš?“
V té chvíli jsem souhlasil, ale nakonec jsem se zachoval podle svého. Udělal jsem vše, co mi Filip přikázal - jen to pivo jsem nakonec celé nevypil.
Když za námi přišel do mého pokoje, nenáviděl jsem ho, jak jenom bratr může nenávidět svého bratra. A když Lucka s jeho návrhem souhlasila, nenáviděl jsem pro změnu zase ji. K čemu je taková zkouška dobrá, když v ní nedokáže nikdo obstát? K čemu je dobré krotit vzpurnou holku, když má člověk z té drezúry nakonec srdce rozbité na tisíc ledových střípků?
Nenávist mě opustila teprve ve chvíli, kdy mě Lucka políbila. Ústa jsem musel mít při tom polibku povolená, aby nepoznala, že jsem ve skutečnosti vzhůru. Ale i tak jsem při doteku jejích rtů ucítil palčivé vzrušení. Líbala mě tvrdě a vášnivě - daleko tvrději a vášnivěji, než když jsme se spolu doopravdy milovali. Měla nenasytná a hladová ústa a já přes ta ústa zřetelně vnímal její vzrušení. A najednou jsem se nedokázal ovládnout - najednou mi nevadilo, že ji tu přímo vedle mého zdánlivě spícího těla klátí můj bratr a jí se to podle všeho náramně líbí. Najednou mi nevadilo, že se moje holka chová jako ta nejposlednější štětka a že v náruči jiného kluka zřejmě zažívá daleko větší rozkoš než se mnou.
Spodek svého těla jsem měl zakrytý peřinou a pod tou peřinou jsem zřetelně cítil sílu své nečekané erekce. Jsem vůbec normální, když se mi v takové situaci postaví penis? Co je hezkého na tom, že mi starší brácha jebe v mé vlastní posteli holku, a ona se přitom vůbec nebrání a naopak si to užívá?
Poslední poluci jsem zažil možná někdy ve čtrnácti. To bylo ještě v době, kdy se mi v noci postavil, i když jsem si ho přes den vyhonil. Od patnácti jsem už žádné noční výrony semene neprožíval: možná si už tělo zvyklo na novou situaci, možná už jsem toho semene neměl v sobě tolik. Teprve teď, po mnoha letech, jsem ucítil, že k podobnému samovolnému výronu nejspíš opět znovu dojde. Výstřik už jsem měl skoro na krajíčku, přestože jsem se nijak nedráždil a ruce jsem měl způsobně složené na peřině. Nejspíš za to mohl ten polibek: užasle jsem pozoroval, jak se v mém poloztopořeném čuráku pomaličku zdvihá vlna rozkoše. Dřív jsem se s podobnými pocity často probouzel: s ptákem, který nebyl ani měkký, ale ani úplně tvrdý; s táhlým a bolestným napětím ve slabinách, které se jenom postupně měnilo ve slastné uvolnění; s lepkavým semenem, které se v mohutných kontrakcích tlačilo ven a pak končilo na peřině jako obrovské ztvrdlé koláče, ze všeho nejvíc podobné šedivým škraloupům.
Sperma ze mě vytrysklo skoro nekontrolovaně a přestože to byl tu noc už druhý výstřik, byla ho všude kolem ohromná spousta. Bez doteku rukou ze mě spíš jenom vytékalo, kontrakce však byly silnější než při souloži. A kdybych v té chvíli neměl k puse přilepena Lucčina ústa, nejspíš bych přitom samou rozkoší zasténal. Na jazyku jsem cítil, že i Lucka se v té samé chvíli také udělala - a podle vzrušeného zasténání se ve stejném okamžiku udělal i Filip.
Když jsem se ráno probudil, byl už Filip dávno pryč. Lucka se nade mnou skláněla a prohlížela si mé nahé tělo.
„Vzbuď se, ty sedmispáči,“ šeptala. „Mám pro tebe překvapení.“
Potom se nade mnou naklonila a pomalu si do sebe zasunula můj změklý penis. Cítil jsem, jak je roztažená, a to vědomí mě okamžitě vzrušilo.
„Dneska můžeš i bez gumy,“ zašeptala. „Vykašleme se na zodpovědnost a raději si to pořádně užijeme, co říkáš?“
Byl to báječný pocit, být poprvé bez gumy uvnitř své holky.
„Mám být opatrný?“ zeptal jsem se.
Zasmála se a tiše mě políbila. „Jestli nechceš, tak nemusíš. Nemá smysl si z toho dělat těžkou hlavu. Vždyť na tom vlastně vůbec nezáleží.“
A mně došlo, že ta věta měla původně znít trochu jinak. Poněvadž Lucka tím spíše chtěla říct: Vždyť TEĎ UŽ na tom vlastně vůbec nezáleží. A nezáleželo na tom hlavně proto, že hlavní průšvih se odehrál už v noci a mohl za něj Filip. Protože já měl být až tím druhým, na kterého by se to v případě potřeby všechno svedlo.
„Tak fajn,“ zašeptal jsem. „Takže od teď už to můžeme dělat i bez gumy. Souhlasíš?“
A Lucka souhlasila.
velkyklacek
Příspěvky: 18
Registrován: ned 26. lis 2017 16:35:01
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zkrocení zlé ženy 4

Příspěvek od velkyklacek »

paráda :)
hertz2
Příspěvky: 98
Registrován: stř 21. led 2015 22:53:50

Re: Zkrocení zlé ženy 4

Příspěvek od hertz2 »

Stejně jako všechny Tvé předchozí povídky, je i tato série super. Doufám, že nepřestaneš a budeš psát dál. Moc by mě (a určitě nejen mě) také potěšilo pokračování seriálu o Lindě ze starého fóra. Předem děkuji a prosím - nepřestávej psát. :)
sutek9
Příspěvky: 2
Registrován: úte 02. zář 2014 16:03:28

Re: Zkrocení zlé ženy 4

Příspěvek od sutek9 »

Delikatesní čtení, možná se příběh nebo aspoň leitmotiv (rezonující s ranou Lindou) opírá o faktické zážitky (?), to bych rád věděl, ale nedovím se.
Jinak už to za mě napsal hertz2 - Rivasi, super!
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zkrocení zlé ženy 4

Příspěvek od 123vfa »

dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
velkyklacek
Příspěvky: 18
Registrován: ned 26. lis 2017 16:35:01
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zkrocení zlé ženy 4

Příspěvek od velkyklacek »

budou i povídky o Lindě? :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bobkobb, Domsatan, kerama, ota65, Slave666 a 163 hostů