Zkrocení zlé ženy 3

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
rivas
Příspěvky: 32
Registrován: stř 03. zář 2014 15:15:40

Zkrocení zlé ženy 3

Příspěvek od rivas »

Drtil jsem ji pod sebou a ona se přitom svíjela jako nadržená housenka. A teprve v okamžiku, kdy jsem jí pověděl o tom rohypnolu, se v jejím těle něco defnitivně zlomilo. Po orgasmu byla vláčná a kundu musela mít nejspíš celou bolavou, ale stále držela a aktivně přirážela. Na Pavla se neohlížela, o své vlastní vzrušení už ale neusilovala. Jakoby její tělo ovládla lítost a rezignace.
Když jsem vzal do dlaní její hlavu a položil ji na bok Pavlova těla, nic proti tomu nenamítla. Vzrušilo mě to víc, než jsem si původně myslel, a náhle mi došlo, že už svůj orgasmus nejspíš nedokážu oddálit. Po celou dobu naší soulože mě bavilo ji dráždit a trápit, teď už mi však připadala všechna slova zbytečná. Když jsem ucítil první stahy blížícího se orgasmu, tvrdě jsem se do ní zabořil a v několika dlouhých a slastných výstřicích jsem se vyprázdnil přímo do její kundy.
Při prvním výstřiku jsem málem ztratil vědomí a až při těch dalších jsem si začal vychutnávat sílu situace: Pavlovu bezmoc, svoji převahu i hloubku Lucčina ponížení. A vychutnával jsem si i to, co mě na celé té souloži překvapilo ze všeho nejvíc: právě v okamžiku, kdy jsem do jejího bezmocného těla stříkal další a další dávky svého semene, se její kunda několikrát sevřela, jakoby mě chtěla celého pohltit. To jasné a zcela zřetelné sevření poševní stěny bylo nezpochybnitelnou známkou jejího dalšího nečekaného orgasmu.
„Filipe!“ zašeptala po chvíli. „Ty jeden zasranej hajzle!“
Po tváři se jí přitom koulely slzy a já v první chvíli netušil, jestli jsou to slzy smutku anebo štěstí. Přestože jsem se jen před pár okamžiky vystříkal, ptáka jsem měl stále ještě tvrdého. Orgasmus byl moc příjemný a já tím pádem neměl důvod pokračovat. Přesto mi to nedalo a pomalu jsem se v ní ještě jednou pohnul. Žalud mi nejdřív vyjel skoro celý ven a pak se zas pomaličku zabořil zpátky dovnitř. Všude okolo se rozlévalo mé horké a lepkavé semeno.
„Už ne!“ zašeptala Lucka. „Já už vážně nemůžu. Mám ji celou otlačenou a bolavou.“
Jenomže na mne taková slova neplatila: i kdybych se podruhé už nedokázal udělat, stejně jsem musel vyzkoušet, jestli dokážu ještě jednou udělat ji. Podle bráchových slov bylo něco takového zcela nemožné.
Znovu jsem na ni nalehl a pomalu jsem se v ní začal pohybovat. Tentokrát byly mé pohyby něžné a skoro nehmatné - asi jako když se holka laská sama doma ve vaně. Lucka stále plakala, ale teď už jsem si byl jistý tím, že se jedná o slzy rozkoše. Pomaličku jsem se v ní pohyboval a ona se mým pomalým a nežným přírazům nevyhýbala, ale naopak jim vycházela vstříc.
„Ty hajzle!“ šeptala stále zastřenějším hlasem. „Ty zkurvenej, zasranej hajzle!“
S každou další nadávkou jsem víc a víc vnímal skutečnost, že se o nadávky vlastně vůbec nejedná. Ta zdánlivě nenávistná slova byla ve skutečnosti výrazem jejího překvapení. Najednou mi bylo jasné, že kdybych se svými pomalými kopulačními pohyby náhle přestal, ještě sama by mě prosila o to, ať pokračuji.
Ještě jednou jsem jí nadzdvihl hlavu a pak jsem ji z Pavlova boku položil přímo na jeho břicho. Ležela tam s vlasy rozprostřenými po jeho hrudníku a nevnímala přitom nic než tlak mého penisu ve své kundě. Pochopil jsem, že se za chvíli udělám podruhé. Ale zatím ještě ne - nejdřív se musí ještě jednou udělat ona. Chtěl jsem jí přitom vidět do tváře - a také jsem chtěl, aby i ona viděla mne. Pokud mě uvidí, už nikdy se nebude moci vymlouvat na to, že ten orgasmus měl být ve skutečnosti Pavlův.
Pravou rukou jsem hmátl směrem k oknu a pod prsty jsem přitom ucítil šňůrku rolety. Zatáhl jsem za ni ona se postupně posunula směrem vzhůru. Do setmělého pokoje nesměle nakouklo měsíční světlo. Nebylo ho mnoho, ale bylo ho dost na to, abychom kromě našich obrysů mohli z blízkosti rozeznat i naše tváře.
„Ty hajzle!“ zašeptala Lucka ještě jednou a já jí hned nato strčil do pusy své prsty. Hladově se k nim přisála a já v té chvíli věděl, že mám vyhráno. Natočil jsem ji obličejem přímo k Pavlově tváři. Jejich hlavy teď ležely těsně vedle sebe a právě tahle jejich pozice mě pekelně vzrušovala.
„Proč mu nedáš pusu?“ zašeptal jsem. „Je to přeci tvůj kluk - tak ho klidně polib.“
A ona se po mně vůbec neohlédla - jenom klidně natáhla krk a pak se svými rty pevně přisála k Pavlově puse. Líbala se s ním hladově a vášnivě a já náhle ucítil, jak se uprostřed těch polibků opět mohutně udělala. Okolo svého penisu jsem ucítil několik silných kontrakcí její kundy. Ta děvka! Ta zkurvená, zasraná děvka!
Chytil jsem ji za vlasy a hladově jsem se přisál k jejím ústům. Na rtech i jazyku jsem cítil její sliny a kromě vůně jejího těla jsem zřetelně vnímal i vůni těla svého mladšího bratra. Nedokázal jsem se ovládnout a s hlasitým zasténáním jsem se do ní podruhé udělal.
nik
Příspěvky: 133
Registrován: úte 12. srp 2014 14:42:23

Re: Zkrocení zlé ženy 3

Příspěvek od nik »

Skvělé, jak si ji vychutnával, jak ji položil na jeho tělo, muselo mu to dělat moc dobře, jak si ji bere a ona drží a ještě se udělá. Super povídka, ještě teď mi z toho stojí, úplně živě si představuji, jak se její hlava smýká po jeho těle s každým mohutným přírazem.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zkrocení zlé ženy 3

Příspěvek od Skarbax »

Teda, to je pecka. Bravůrně napsané. Doufám, že bude čtyřka.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: sluhapromadam, valos, valsoraj a 155 hostů