Porvé 1

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Pepa71
Příspěvky: 32
Registrován: ned 10. pro 2017 15:30:01
Role ženy: ženu nemám
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Karlovy Vary

Porvé 1

Příspěvek od Pepa71 »

Bude to povídka na dvě části každá část na jeden den.  
Když jsem chtěl jednou z manželky vytáhnout jaké bylo její poprvé tak jsem se nic nedozvěděl, tak jsem jednou vymyslel hru, že jsem zkřížil několik erotických her dohromady a byly tam různé otázky a úkoly od lízání až po minutový sex. Otázky jsem upravil k obrazu svému a udělal je abych se dozvěděl co nejvíc. Postupně jsem otázky přitvrzoval od toho, co ji vzrušuje až po její fantazie atd.  
Byly různé otázky toho, kolik měla kluků, to odpověděla dva vlastně tři. Zatím jsem nevěděl, proč bylo to zaváhání. Došlo na otázku, jestli měla sex na jednu noc a podobné zaváhání následovalo.NE no vlastně JO. To mě docela vzrušilo ale ne tak když přišla otázka na její "POPRVÉ". To mě překvapila a vzrušila úplně nejvíc. Bylo to jednou na festivalu kde ji pustily s tetou a měla být pod dozorem, jako byla doma. A to mi ještě řekla že to vlastně byla ta známost na jednu noc a zároveň poprvé. To mě vzrušilo na maximální míru a chtěl jsem vědět víc a podrobnosti, ale to nějak neprošlo. Další otázky byly první orání sex a podobné tak to mi odpověděla že to bylo tam, že zkusila asi vše na poprvé.  
Když jsme tak jednou zase laškovali jsem se ji zeptal proč mi to nechce říct. Tak řekla že se stydí a že třeba někdy. Tak jsem to zkoušel dál až jednou se rozmluvila vše mi řekla.  
Tak když jsme tam jeli jsem si myslela, že tam budou jen samý lidi staršího ročníku, ale to jsem se spletla nebylo to úplně tak byli tam i mladší kluci a jeden pohledný kluk. 
První se jim jen tak letmo setkali pohledy a na první pohled se jí zalíbil i ona mu po pár hodinách se potkali u stánku na pivo limo.
Ahoj jsem Jirka.
Ahoj Pavla.
Dáš si pivo?
Ani ne děkuji.
Dej si jedno se mnou.
Tak jedno snad můžu, ale koupím si sama, akorát bych meměla :)
Nevadí ja to nikomu neřeknu :)
Tak jo :)
Odkud jsi ja z Brna.
Já ze zlína.
A s kým tu jsi?
S tetou a s bratrancema.
Aha tak nuda ne?
Docela jo :)
Nepůjdem někam bokem at se líp slyšíme?
Můžem :)
Ja jsem tady s rodiči a taky docela nuda. Mam dopité dáš si ještě jedno že bych pozval pěknou holku na pivo?
Došel se dvěma pivama a začala hrát hudba.
Dopijem a mohli by jsme si zatančit, co ? Řekl
Tak nejsem proti klidně můžem.
Dopili pivo a vydali se na parket, první hráli takové ty rychlejší písničky kde není nějak velký kontakt až po nějaké době se začali zpomalovat až začali pouštět ploužáky. Jen se na sebe podívali a zaklesli se do sebe. Asi po druhé nebo třetí písničce se Jirka osmělil a z pavčinývh ramen mu ruky pomalu klesaly přes její záda až pomalu na její krásnou malou prdelku. U prvního a druhého takového pokusu mu ruce zvedla zpět na vrch ale u třetího pokusu byla tak vzrušená z neznámého že mu jeho ruce nechala na jejím zadečku. To byl asi pro něj impulz k tomu že bude asi něco víc jako tanec. Po chvíly hlazení jí její ruce taky sjeli na ten jeho.
To byl pro něj jasný signál že je jeho. Podíval se jí do očí a přiblížil jeho rty ka jejím a vášnivě ji políbil, byl to její první francouský polibek od kluka. To ji tak vzrušilo že byla celá jeho. Chvíly se tak líbali až jedna jeho ruka sjela ze zadečku a začale se dobívat pod její krátké šatičky ze předu. To ho jen jednou zastavila a ruku odělala a na druhý pokus ho nechala aby jí krásně a jemně mnul kundičku přes kalhotky. Bylo to její úplně poprvé co ji líbal a vůbec se jí dotknul nějaký kluk a na kundičku úplně prní co ji takovým způsobem vzrušil, to se ani sama sebe tak nedotkla. Po chvilce líbání a mazlení se jí zeptal jestli nepůjdou někam bokem.
Můžem :)
Tak pojď:)
Vzal ji za ruku a odtáhl ji někam úplně bokem od všech lidí a pozornosti.Jak byli dostatečně daleko od všech lidí, tak ji vzal za ruku a otočil k sobě a začal ji vášnivě líbat. Pod jeho polibky a možná dvěma pivy byla Pavča tak vzrušená že sama cítila její mokré kalhotky. Bylo to pro ni něco nového a nepoznaného, pod jeho polibky tálá jako sníh na jaře. Pořád ji vášnivě líbal a zase jeho ruce zabloudili na její zadečel a druhá pod šatičky kde ji krásně dráždil a vzrušoval.
Bylo to pro ni něco nového a nepoznaného ale dělalo ji to tak dobře že se nechala unášet na vlně takové rozkoše. Po chvíly jedna jeho ruka zmyzela ze zadečku a vzala její ruku a nasměrovala ji na svůj poklopec.chvíly ho hladila přes kraťse až do chvíle kde ji vzal ruku a strčil pod ně Mezí tím se jí dostal prstama pod kalhotky a do její pannenské kundičky začal pomalu zasouvat první jeden prst do jejího nitra. Bylo to jeí úpně poprvé co něco takového zažívala. On ji pomalu vzal za hlavu a sunul se s ní na zem kde se ještě dobrou chvíly mazlili a vzájemně vzrušovali. Až najednou ji stáhnul rámínka od šatiček a sunul se hlavou níž a níž,první jí líbal na krku přes její krásné bradavky až přešel přes pupík k její kundičce. Odsunul kalhotky na stranu a jemně ji začal lízat první poštěváček a potom celou kundičku. Pavču to tak vzrušilo že asi po pěti minutách přišel její první orgasmus.
Jirka se zvednul od svého počínání a opět začal vášnivě líbat Pavlu. Akorát že při líbaní se jeho péro třelo o její kundičku a snažil se dostat do jejího nitra. To ale zastavila a řeklamu že to ještě nikdy nedělala a že dnes NE.
Jééé ja myslel že už jo taková pěkná holka. (zkoušel asi aby mu to dovolila)
Nee ještě ne.
Ale co teď já ? A ukázal na stojící péro. Tak aspoň rukou ?
Tak jo to bych mohla :)
Vzala ho do ruky a začala poprvé v životě honit klukovi péro, byli v takové poloze že on klečel nad ní a ona pod ním ležela. Jak mu ho honila tak se začal pomalu přibližovat k její pusince. Zatím něvěděla o co jde až ji ho přiblížil ke rtům tak oznala.
To já taky nikdy ještě.....
Tak to zkus
Tak jen tak letmo olíznula špičku žaludu ze kterého ž vytíkaly jeho kapičky lásky které pavlínka poprvé ochutnala. Po asi pěti minutách se jirka prohnul v zádech a začal stříkat svoje semeno do pavčiných úst,bylo to pro ni nečekané a něco nepoznaného nevěděla co s tím má dělat tak to zkusila polknout ale zvládla jen asi polovinu a zbytek vyplivla na zem.
Bylo to krásný řelk :)
Pro mě taky :)
Tak půjdeme zpět ?
Jj jdem at mě teta nehledá :)
Přišli k podiu a pavču hned odtáhla teta kde byla.
Ani se nestihli rozloučit, tak snad zítra, mají ještě jeden večer.

Pokračování zítra :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Bing [Bot], bukva, Jenulka a 200 hostů