PP Na posedu

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

PP Na posedu

Příspěvek od Superwenda »

NA POSEDU (pokračování z našeho života) trošku jsem se rozepsal, tak snad to nebude na škodu ;) Kritiku uvítám ;)

Zase uteklo pár měsíců. Zima skončila, přišlo jaro. Naše postelové hrátky se docela změnily. Manželka se začala více a více vyžívat ve své roli dominantní ženušky. Jak ke mně, tak i k Tomovi. V posteli. Jinak jsme byly běžně fungující pár…opravdu. Ne všechen sex probíhal sub/dom, bylo to tak 60/40. Sex současně s Tomem byl vždy sub/dom. To nám oběma…vlastně nám třem vyhovovalo.
V prosinci se však udála vcelku nepříjemná věc. Tomáš měl komplikovanou zlomeninu lýtka. Namrzlý chodník, cesta z práce a už to bylo. Léčba s rehabilitací byla stanovena na cca 4 měsíce. Jelikož měl velmi ochotné rodiče, nastěhovaly se k němu do bytu. A my ze dne na den byly bez přítele. Ne že by to byl nějaký problém, vystačily jsme si sami před tím, šlo to i teď. Ale jak se říká, s jídlem roste chuť…prostě nám tam chyběl. Ze začátku to bylo na pohodu, ale postupem času to bylo znát. Ke konci půstu už jsme zase byly v normálu a pomalu jsme si na něj nevzpomněly.
Jeden den začátkem dubna manželka oznámila, že Tomáš už je v pořádku a od května se vrací do práce. Navíc zítra se jeho rodiče vrací zpět do Olomouce, odkud se za ním na těch pár měsíců přestěhovali, aby se o něj postarali.
Na manželce bylo dost znát, že se těší. Ale zároveň se dalo poznat, že se ji něco honí v hlavě. Když jsem se ji zeptal, sváděla to na práci, kde před nedávnem povýšila. Nevěřil jsem ji to.
Po dvou dnech jsem na ni uhodil.
Vypadlo z ní, že pořád přemýšlí nad miminkem, které by jsme si už vzhledem k věku měly pořídit (stále jsme relativně mladí, ale manželka chtěla stihnout druhé dítě do určitého věku). Navíc teď když jsme se zbavily závislosti na Tomášovi by to šlo snadněji.
Probíraly jsme to asi týden a rozhodly se, že na konci měsíce vysadí prášky a ukončíme to s Tomem…alespoň dočasně. Řekla, že mu zavolá a zajdeme spolu na pivko, kde to probereme. Odešla telefonovat. Vrátila se asi po čtvrt hodině s úsměvem od ucha k uchu.
„Zlato, mám nápad.“ začala „Pokud bude zítra stejně pěkně jako dneska, vyjedu si na kole, ju?“ usmála se šibalsky.
„Není problém, kam pojedeme?“ zeptal jsem se s očekáváním
„Ty pojedeš na posed k rybníku a já pojedu druhou stranou. Počkáš na mě na posedu.“ Oznámila.
Věděl jsem co plánuje. „Miláčku, dohoda už neplatí?“
„Jaká?“ zeptala se nechápavě.
„Že u toho až na předem domluvené akce vždy budu. A tady si myslím, že to není předem do…“ zastavila mě v půlce věty prstem.
„Zlato, ty tam ale budeš“ a začala se smát „Budeš koukat na posedu…šmíráčku“
Pěkná mrška, dostala mě, ale ještě víc mě dostalo, jak přepla z racionálně uvažující ženy, která plánuje se svým mužem dítě v kurvičku, která když zavolá milenci, ihned roztáhne nohy. Péro v kalhotách se mi z toho okamžitě postavilo, takže nemělo cenu rozmlouvat již domluvený plán.
„Tomáš tam chodí běhat, aby byl co nejdřív fit. Nebude o tobě vědět, ju.“
„Ale proč o mě nemá vedět?“
„Je to kvůli mně, víš jak to naposledy bez tebe dopadlo, ne? A to nechci, bez tebe si to neužiju a hlavně až odběhne, můžeš přiběhnout ty.“ Koketně se usmála a zvedla obočí.
Měla mě holt zmáknutého. Po těch měsících moje kandaulistické choutky dosáhly jiné úrovně než před tím. Potřeboval jsem to a ona přesně věděla, co chci. Myslela jako milující kurvička, která chce udělat svému muži co mu na očích uvidí a zároveň se nechá pěkně vymrdat…

Večer v posteli se ke mně naklonila a povídá „Za žádnou cenu zítra neslézej z posedu, dokud na tebe nezavolám. Tomášovi jsem řekla, že o tom víš, ale jsi doma. Žádné honění. A předem se omlouvám, ale zítra na tebe budu asi dost tvrdá Víš, že tě miluju…“
Koukal jsem do jejich krásných očí a věděl jsem, že mě miluje a já ji. Udělal bych pro ni cokoliv…a ona pro mě.
Přikývl jsem a nechal ji pokračovat.
„Těším se na něj, na sex s ním. Chyběl mi.“ mezi povídáním mi sáhla na péro „a koukám, že i tobě docela chybí“ a usmála se tím jejím mrdavým úsměvem.
„Dneska nic nebude.“ usmála se, dala mi polibek a šli jsme spát.
Dlouho jsem nemohl usnout. Těšil jsme se na zítřek jako malý kluk.

Ráno manželka vystartovala z postele jako první, nachystala dítě a utíkala do školky. Já mezi tím připravil kola. Nebyla to naše první letošní vyjížďka, takže jsem jen překontroloval tlak a mohlo se vyrazit. Stihl jsem ještě sprchu. Vzal jarní cykloúbor a čekal na manželku. Nevěděl jsem na kolikátou se domluvila s Tomem, takže jsem si uvařil kafe a čekal. Naplánoval jsem si trasu. Veděl jsem, že budu muset pěkně máknout, protože jsem ji měl asi o dva kilometry delší než žena, která navíc může jet pohodovým tempem a ještě tam bude asi o pět minut dřív.
Po deseti minutách dorazila manželka. Ihned ze sebe shodila oblečení a zaběhla do sprchy. Po chvilce na mě zavolala, abych ji donesl její trikot.
„Který chceš?“
„Ten růžovo černý trumbero“ zasmála se ze sprchy.
Po chvilce hledání jsem ji ho přinesl do sprchy. Otevřel jsem a sledoval ji. Tak krásná…hřích se nepodělit.
„Líbím se ti?“ usmála se a při tom se na mě otočila. Kapky vody po ní stékaly a já se na ni chtěl vrhnout. Určitě si to uvědomila.
„Nezlob“ pohrozila prstíkem a šáhla po osušce.
„Jaké chceš prádlo, cyklo nebo obyč?“
Koukla na mě zase tím mrdavým pohledem „Žádné, je to kousek a vložku má i úbor…ale ty by jsi měl pomale vyrazit, ať jsi tam včas“
Počkal jsme, až se oblékla. Mezitím jsem ještě udělal pití a políbil ji na rozloučenou.
„Buď tam nejpozději v devět, když to nestihneš tak už se tam nedostaneš, viděly by jsme tě…a já tě tam chci“ smutně zavolala ke dveřím.
Sedl jsem na kolo a pelášil za město. Den se nám vydařil. Na to, že byl začátek dubna bylo venku relativně teplo a slunce krásně svítilo, na obloze ani mráček. Tipoval bych to, že přes den bude aspoň dvacet stupňů.
Musel jsme nasadit vražedné tempo. Bylo to odhadem pět kilometrů. Měl jsem sice náskok, ale vyjde to jen tak tak.
Na místo jsem dorazil za deset minut devět. Cestou jsem nikoho nepotkal. Přeci jen byl všední den ráno. Před posedem jsem zastavil a obezřetně zkontroloval okolí. Ani noha. Došel jsem s kolem k posedu a došlo mi, že není kam dát kolo. Musel jsem rychle najít nějaký úkryt. Napadlo mě, kde si chce manželka užít. Bylo to asi dvacet metrů od posedu. Z cesty tam, nebylo vidět, ale já na posedu je budu mít jako na dlani.
Nakonec jsem došel asi sto metrů od posedu, kde jsem našel tři spadlé stromy. Kolo jsem položil za ně, vytáhl lahev s pitím a utíkal zpět. Doufám že mi ho někdo nešlohne, přeci jen kolo za třicet tisíc jen tak v lese nenajdeš.
Vyšplhal jsem nahoru zrovna v čas. Jen co jsem se usadil na provizorní židli. Židli, spíš lavici. Vykoukl jsme ven a po cestě od města jsem viděl přijíždět kolo. Už z dálky jsem viděl tu svítivou růžovou. Podíval jsem se na opačnou stranu cesty a tam viděl utíkat postavu. Pěkně jsem se uvelebil a čekal. Péro mě pořádně stálo a já se fakt těšil jako malý kluk.
Manželka zahnula z cesty, sesedla z kola a začala se protahovat. Nenápadně koukla mým směrem. Bylo poznat, že mě nevidí. Z brašny na kole vytáhla telefon a dala si ho k uchu. V tu chvílí mi začal v kapse vyzvánět můj telefon. Rychle jsem po něm sáhnul. Volala mi ona.
„V první řadě si vypni zvuky oslíku“ začala se smát. „Nejsi tam vůbec vidět“
„To je dobře ne?
„To je. Tak hezky koukej jak si po dlouhé době pořádně zašukám, pa“ a zavěsila.
V péru mi začalo cukat. Tohle miluju, tahle její ponižující hra mě dostává do kolen.
Po pár vteřinách přiběhl Tomáš. Vypadal v dobrém rozmaru…aby taky ne. Hned jak byl na dosah, vrhla se na něj. Objala ho a začala se s ním líbat.
To je přesně to nejvíc. Ostny žárlivosti, které víc zvyšují moje vzrušení. Mozek křičí abych to tak nenechal, ale péro mě drží na místě a vychutnává si ten okamžik.
Byly to vášnivé polibky. Jeho ruce šmejdily po těle mojí lásky. Až našmátraly zip. Vzadu na krku. Jedním tahem ho rozepnul až nad zadek. Manželka se malinko odtáhla aby mohla vytáhnout ruce. Hned na světlo vyskočily její kozičky s bradavkama trčícíma vzhůru.
Já se začal chvět. Ruka mi sklouzla do rozkroku a jen velké sebeovládání mě donutilo si ho nehonit.
Manželka mezi tím pokračovala v líbáni a pomalu směřovala po krku dolu. Vyhrnula mu tričko, lehce polaskala bradavky a pokračovala přes břicho dolů.
Tomáš mezi tím rukama zpracovával její kozičky. Lehce mačkal bradavky. Jednou však zřejmě zmáčkl víc a manželka ho okamžitě pleskla po ruce.
Když dorazila k pasu, zatáhla za gumu a stáhla mu kalhoty až ke kotníkům. Péro mu vystřelilo div manželce nevyrazilo oko. Ta se hned pusou lačně přisála na jeho žalud. Bylo vidět že je Tomáš maximálně vzrušený. Takhle tvrdého jsem ho snad ještě neviděl. Při olizování žaludu si manželka začala hrát jednou rukou s jeho koulema, které natahovala co to šlo. V pár momentech bylo vidět, že ho to muselo i bolet, ale nechal ji. Druhá ruka ho chytla za zadek a bylo vidět, že i její prstík nelenil.
Tomáš měl slastně přivřené oči a na tváři blažený úsměv. Koukal však směrem na posed, až mě to docela vyděsilo. Uklidnil mě však fakt, že ani manželka, která mě tam čekala mě neviděla.
Žena začala zrychlovat svoje tempo. Péro ji klouzalo stále hlouběji a hlouběji. Pustila jeho koule a chytla oběma rukama za půlky. Tím si ho víc a víc nabodávala do krku. Stále ji však chyběla třetina.
Pak rázem přestala, přitáhla si ho a vášnivě políbila. Sedla si na zem a stáhla si úbor dolů. Zůstala jen v botách. Tom nemeškal, stáhl si kalhoty a hlavu zabořil manželce mezi nohy. Ta jen zvrátila hlavu a koukala směrem k posedu a usmívala se.
Já tam pořád jen seděl a skoro nedýchal. Přál jsem si, aby už ji začal šukat. Chtěl jsem po víc jak čtyřech měsících znovu cítit tu vůni čerstvě vystříkané kundičky a ochutnat tu lahodnou chuť jeho semene a šťávy moji manželky.
Manželka ho nenechala dlouho lízat. Naklonila se k němu a něco si říkaly. Ona se otočila obličejem k posedu a vystrčila na něj prdelku. Tom si za ni klekl a jedním tahem ho do ni vrazil. Bylo vidět, že to nečekala. Kousla se do rtu. Přeci jen, čtyři měsíce ji šukám já s menší výbavou a teď na jeden šťouch ji ho tam foukne.
Tomáš však začal přirážet jako smyslů zbavený. Kozy manželce skákaly a on do ni bušil hlava nehlava. Asi po minutě se k ni naklonil a něco ji řekl. Manželka jen pokývala hlavou.
Tomáš ještě párkrát zarazil péro dovnitř a celý se pohnul.
Nic moc…zase na druhou stranu stejně vydržel dost po takové době.
To však nebylo všechno, jak mě za chvíli přesvědčily. Jen co ho Tomáš vytáhl. Stopl si a manželka se mu přisála na péro. Nenechala ho vydechnout. Nestihl mu ani klesnout. Ta mrška ho udržela v pozoru.
Po pár minutách kouření si manželka lehla na záda roztáhla nohy. Tomáš se do ni svým kladivem zabořil.
Úplně jsem si představoval, jak to krásně klouže =D
Bral si ji krásně na misionáře. Líbal se s ní, hrál si s kozičkama. Ona mu vycházela pánví vstříc. Až ke mně bylo slyšet pleskání a čvachtání. Manželka hekala a sténala a on nepřestával.
V tom jsme na cestě spatřil dva cyklisty. Jeli poměrně rychle. Začal jsem panikařit. Chtěl jsem jim dát nějak vědět. Měl jsem strach, aby to nebyl náhodou někdo známý. Nakonec jsme se ovládl a nechal to osudu.
Po chviličce projížděli kolem, když jeden z nich rukou zastavil toho druhého. Oba zůstaly stát a bylo vidět jak poslouchají. Slezli z kola a šli za zvuky. Vylezli na kopeček a přikrčeni koukali na ten výjev pod sebou. Viděli manželku s roztaženýma nohama a Tomáše, který do ní bušil jako smyslů zbavených. Takhle je chvilku pozorovali a pak se vrátili ke kolům a pokračovali.
Já byl jak u vytržení. Manželku mi šuká milenec a dva kolemjdoucí je pozorovali. Zatím nejvíc =D
Koukl jsme zpátky a tam se blížilo finále. Tom zrychlil svoje vražedné tempo a pár přírazy za hlasitého zavití ji podruhé vystříkal. Manželka se prohnula v druhém orgasmu a odpadla. Tomáš v ní ještě chvíli zůstal a pak ho vytáhl ven. Už ho měl ochablého. I přesto ho manželka vzala do pusy a chvíli ho ještě žužlala. Tomáš vstal a chtěl pomoct manželce. Ta si ho však přitáhla k sobě, políbila a něco mu pošeptala do ucha.
Tom se oblékl, vyběhl na kopeček a mírným poklusem běžel směrem odkud přiběhl.
Já počkal, než zaběhl za zatáčku a ztratil se mi z dohledu. Málem jsem spadl z žebříku jak jsem spěchal. Manželka už mě vyhlížela. Přiběhl jsem k ní a hned ji začal líbat.
„Líbilo se ti představení?“ utrousila mezi polibky
„Moc“ zašeptal jsem
„Potřebuju vylízat“ řekla panovačně
Já nemeškal a zabořil jazyk jak nejhlouběji to šlo. Cítil jsme onu známou chuť jejich šťáv. Dělali se mi z toho mžitky před očima, péro div neprasklo. Manželka zatlačila moji hlavu víc do klína abych se dostal co nejhlouběji a při tom jsem ucítil přicházet její orgasmus, který chutnal jako sladký nektar. Málem jsem se udusil, jak usilovně mě tiskla hlavu v klíně.
Když bylo po orgasmu, přitáhla si mě nahoru a řekla. Pojď se vystříkat, vím že se nemůžeš dočkat a pobídla mě.
Stáhl jsem svůj úbor, a bezhlavě ho do ní vrazil. Cítil jsem teplo její kundičky. Cítil jsem, jak je roztažená. Nemohla mě skoro cítit. Čekal jsem nějakou připomínku ve smyslu jestli jsem tam, nebo tak, ale dostala mě úplně jinak.
„Už budeš? Tlačí mě zadek?“ řekla se smíchem. Bylo vidět, jak to myslí, ale to byl ten stimul, abych se po pátém zasunutí udělal. S řevem, že jsem musel vyplašit okolní zvěř, jsem se do manželky vystříkal a sesunul na bok.
Ta se v klidu zvedla, přešla nade mě a kundičku mi dala nad obličej.
„Ukliď po sobě zlato“ a s těmi slovy mě do pusy vypustila všechno moje semeno se zbytky Tomáše (Jsem to ale hovado co =D)
„Tááák, pěkně lízej, dneska jsi se moc nepředvedl. Čekala jsem že vydržíš aspoň deset přírazů. Asi budu muset večer zavolat Tomášovi aby se stavil a pořádně mě ošukal, protože pořád nemám dost.“
Ta slova pro mě byla jako živá voda. Péro se mi postavilo do pozoru a manželka si toho všimla.
Zatímco jsem lízal povídá: „Chceš abych ti ještě podržela?“
Zahuhlal jsem že ano.
„ale vydržíš aspoň minutu, jinak večer nic nebude a budeš se koukat na mě a Tomáše.“
Nadšeně jsem souhlasil, věřil jsem si.
Slezla ze mě, vystrčila na mě prdelku a říká. „Pojď zezadu“ a na ruce si otočila hodinky tak aby viděla na vteřinovku. „a ne že to budeš flákat“ usmála se ještě.
Neváhal jsem a vrazil jsem ho do ní. Trošku hekla a já začal přirážet. Nešel jsem na to moc z ostra, chtěl jsem něco vydržet. Manželka však byla jiného názoru.
„Rychleji, tohle šontání se nepočítá.“
Musel jsem zrychlit. Byl jsem jak u vytržení. Předem jsem věděl že minuta je pro mě nedosažitelná.
„Třicet vteřin.“ řekla manželka pohodovým hlasem
Prostě to nešlo. Udělal jsem se. Nebylo to tak silné jako poprvé, ale i tak to stálo za to.
Žena se na mě otočila, zvedla obočí a řekla „Jako vážně? Třicet vteřin?“ a začala se smát.
To ponížení. Ta potupa. Musela to na mě vidět.
Otočila se ke mně a povídá „Nic si z toho nedělej zlato. Večer to můžeš napravit“ mrkla na mě.
Věděl jsem, že je to hra, ale myslel jsem, že ji bude hrát až do večera. Zachránila mě před výčitkami a pocitem trapnosti.
„Vylízat prosím“ usmála se a vystrčila prdelku, ze které odkapávalo moje semeno. Pustil jsem se do práce a za chvíli mi manželka hekala v dalším orgasmu.

Oblékly jsme se a vyrazily směrem k domovu. Večer Tomáš nepřišel. Manželka mi udělala luxusní masáž a pak jsme si daly perfektní soulož. Samozřejmě, že jsem napravil svoje dvě rychlovky. Po sexu mi řekla: „S tebou je to stejně nejlepší…“
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Na posedu

Příspěvek od seedLover »

Dokonalost.
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP Na posedu

Příspěvek od Superwenda »

seedLover píše:Dokonalost.
Děkuji :oops:
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Na posedu

Příspěvek od 123vfa »

Moc se mi to líbí...……...díky...……..jen tak dál...……...pěkná fantazie...……...ta představa,že se koukáš z vrchu...……..a ti čumilové...to nemá chybu...…………….
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP Na posedu

Příspěvek od Superwenda »

123vfa píše:Moc se mi to líbí...……...díky...……..jen tak dál...……...pěkná fantazie...……...ta představa,že se koukáš z vrchu...……..a ti čumilové...to nemá chybu...…………….
Děkuji za pochvalu. Jen upřesním, je to reálné.
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Na posedu

Příspěvek od kandal »

Moc hezký příběh.
Uživatelský avatar
kanda11
Příspěvky: 78
Registrován: pon 11. dub 2016 15:52:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som Kanda cakatel
Bydliště: Trnava

Re: PP Na posedu

Příspěvek od kanda11 »

Super poviedka a aj manzelka. Skoda ze moja nema takeho kolegu.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Na posedu

Příspěvek od kAv »

Super motiv, perfektně napsané. Těším se na pokračování. Škoda, že to nedáváš do deníčku - pokud se chci k něčemu vrátit, blbě se to hledá. Nechceš udělat deníček a dávat tam odkazy na jednotlivé díly?
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP Na posedu

Příspěvek od Superwenda »

Děkuji za pochvalu. Dal bych to do deníčku, jen nevím jak...
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP Na posedu

Příspěvek od Superwenda »

kAv píše:Super motiv, perfektně napsané. Těším se na pokračování. Škoda, že to nedáváš do deníčku - pokud se chci k něčemu vrátit, blbě se to hledá. Nechceš udělat deníček a dávat tam odkazy na jednotlivé díly?
Dneska mám trošku delší vedení. Založím si deníček a naházím tam odkazy...a budu povídky přidávat tam :x
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, Amazon [Bot], Anancelonar, bobkobb, glim, lukas5-5, ota65 a 202 hostů