PP Nová postel

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kantanagar
Příspěvky: 156
Registrován: úte 12. čer 2018 20:22:08
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena ji BI sub. Je ráda ukazována na veřejných místech sauna, les, voda, kabinky. Nechá se osahávat a dráždit a záleží na ní kam až to nechá zajít...

PP Nová postel

Příspěvek od Kantanagar »

PP Nová postel
V pátek zavolal dopravce že nám veze objednaný nábytek, jednalo se o novou postel.
Bylo hrozné horko proto na sobě moje coura měla jen dlouhou volnou košilku s celkem slušným výstřihem.
Parádně se jí tam pohupovaly ty její čtyřky. Byl to dost rajcovní pohled i pro mě protože ty její cecky miluju ;-) a dost mě rajcujou.
Po nějaké době zazvonil dopravce, mazal jsem mu dolů na pomoc.
Vzali jsme první balík a táhli ho do třetího patra, nahoře na nás už čekala ona oblečená jen do té košile, byla vysmátá a slušně se nakrucovala, to coury umí.
Chlápek byl o něco starší než my a byl v pohodě v tom ho zaujali prsa a bradavky mojí paní, mohl na nich oči nechat a mojí paní se to líbilo, jinak by je tak nevystavovala. Bylo na ní i na něm vidět že jim to není nepříjemné. Šli jsme dolů pro další kus nábytku a v tom mě to napadlo. Začalo mi v něm cukat a byl jsem dost nervózní klepal se mi hlas ale byl jsem nadržený. Jen počkej couro co ti provedu. Vynesly jsme další kus nahoru a ona se zase nakrucovala, řekl jsem si tak teď a nebo nikdy .Stali jsme v chodbě všichni tři kousek od sebe. Zajel jsem ji rukama do toho velkého výstřihu a chytil její prsa do dlaní a vytáhl je z pod košilky ven. Ona zůstala jako opařená protože to v téhle chvilce nečekala. A on byl ještě zaraženější koukal na ty její cecky a tvrdý bradavky který si říkali o pomazlení. Chytil jsem ji za jedno prso a začal ho před ním hladit a mačkat v tom se trošku z toho šoku oklepal a začal se usmívat. A ta moje coura jen zašeptala neboj se...
Chlápek se odhodlal a pěkně ji popadl měl celé její prso v dlani začal je mačkat a přejíždět prsty přes bradavku. Ona zavřela oči a řekla "to je krásný" ještě, začínala vzdychat a sténat. Byla vždycky hlasitější když ji pořádně zmáčknul z chlápka opadl stud a krásně se v dráždění zapojil. Opřela se o vchodové dveře a krásně si to užívala. Koukali jsme na ni jak si nadrženě vrní a pak zavelela cucejte a sajte moje bradavky prosím!!! Oba jsem vzali bradavky útokem mezi rty, na chlápkovi bylo vidět že ze mu tahle hra líbí a couře taky. Koukal jsem na ni jak má zavřené oči otevřené rty hluboce dýchá a vzdychá a sténá ano chlapci takhle ještě, já osobně jsem její bradavku cucal dost silně a občas jsem se do ní zakousnul. Péro mi stálo jako o závod a stačilo by jen ho vzít do ruky a hned bych se vystříkal. Občas jsem koukl jak je na tom kolega a bylo vidět na jeho kalhotách že mu to tam dole taky pracuje ;-) Coura si to parádně užívala a v tom jsem uviděl jak se chlápek odvážil jí sáhnout na stehno, celá se zachvěla a řekla "ano prosím" a trošku roztáhla stehna a povolila se kolenou v tom šli její stehna od sebe a chlápek zajel rukou pod košilku přímo k její broskvičce až nahlas hekla a trhla sebou. A já si pomyslel to je paráda další z povedených zážitků. Začal jí asi pěkně rejďit mezi mokrými pysky musela být už mokrá a připravená protože jsem slyšel jak jí ta její nenasytná kunda mlaská a čvachtá, celkem jsem mu to záviděl že může roztahovat její kundu jezdit prsty kolem hrášku a možná dráždit její anální dírku. Když jsem jí zajel rukou na stehno hned mi ji dala pryč. Musel jsem se spokojit s mačkáním a cucáním její kozy. Nadrženej jsem byl ale pekelně div mi nekapalo z ocasu. Chlápek její nadržené kundě asi dával co proto. Protože sebou pekně mlela a vzdychala kdo ví kolik v ní měl vražených prstů. Začal jsem víc a víc kousat a mačkat prso postaveným čurákem jsem se třel o její stehno a přál jsem si aby to nikdy neskončilo. V tom začala vzdychat mnohem hlasitěji ruce si dala za záda a začala sebou pekně škubat a začaly se jí dost podlamovat kolena, v tom řekla dělej ještě přitlač pokračuj v tom ho chytila za ruku a prožila snad několik silných orgasmů za sebou, trvalo to snad dvě minuty. Bylo to nádherný se na ni dívat jak ji cucá bradavku a rejdí v kundě cizí chlap. Myslím že jsme si to užívali všichni tři a možná i sousedé. No co takové zvuky jsou od nás slyšet často narozdíl od ostatních. Najednou se moje coura postavila vyndala ruku chlápka z mezi stehen a odtrhla nás od naběhlích a oslintaných bradavek. Chytila si košilku přetáhla si ji zpátky přes prsa pěkně se jí zhoupla a schovala. Podívala se nám do očí pak na naše nadržené kalhoty a řekla "díky chlapci pokračování příště". A my jsme zůstali nadržení a bezmocní. "Mazejte dolů pro další balík" poslechli jsme a šli. Už jsme se spolu ale nebavili jen jsme se na sebe dívali a usmívali. Po posledním balíku vyšla coura na balkon a zamávala na našeho šikovného dopravce a řekla " Moc děkuji ". Chlápek se mi zdál trošku vyplašenej myslím že nám nějakou dobu nic nepřiveze a nebo se pletu???

Foto poprsí mojí coury přikládám ;-)


Obrázek
Uživatelský avatar
Kantanagar
Příspěvky: 156
Registrován: úte 12. čer 2018 20:22:08
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena ji BI sub. Je ráda ukazována na veřejných místech sauna, les, voda, kabinky. Nechá se osahávat a dráždit a záleží na ní kam až to nechá zajít...

Re: PP Nová postel

Příspěvek od Kantanagar »

Jejda ;-) ani nedal ale za ten zážitek mu moc děkujeme ;-) a oba
Uživatelský avatar
dckandaul
Příspěvky: 158
Registrován: úte 25. črc 2017 7:11:08
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Na amaterech mame profil Messalina-
Bydliště: ustecko

Re: PP Nová postel

Příspěvek od dckandaul »

Moc hezký
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: matttew, sluhapromadam, valos, valsoraj a 158 hostů