PP Skutečné paroží

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

PP Skutečné paroží

Příspěvek od Superwenda »

SKUTEČNÉ PAROŽÍ (i když ne úplně ideální ;) )

Seděl jsem na sedačce a koukal na televizi. Už ani nevím co tam běželo…myslím, že jsem to nevěděl ani tenkrát. Hlavou se mi honily myšlenky na to, co právě dělají.
Dítě bylo ve školce. Já měl volno a manželka s Tomem měli po noční. V práci končí v sedm. Teď bylo devět a já pořád čekal.
Venku byla zima, taková ta typická středoevropská =D Holomráz. Dneska vcelku přituhlo. Přes noc -12 a teď tam bylo -5. Sakra, kde to asi dělají, napadlo mě.
Z přemýšlení mě vytrhl zvuk klíče v zámku. Ihned jsem vyskočil a běžel ke dveřím. Ve dveřích stála manželka a blaženě se usmívala.
„Jsem doma miláčku“ a při tom si sundávala kabát. Pod ním měla dlouhý černý svetrorolák nebo jak se tomu říká a černé legíny.
„Tak co“ vyrazil jsme nedočkavě. Péro mě stálo už dva dny v kuse

Vsuvka: Chtěly jsme trošku svěžího větříku do našich milostných radovánek. Manželka si vydyndala jeden sex beze mě a já zase, aby na mě byla tvrdá. Myšleno tak, že sex nebude kdy si řeknu, žádný orálek jen tak a při sexu s Tomem budu já na druhé koleji. Tzn. budu čekat co na mě zbyde. Popravdě tohle vydrželo asi týden. Pak se vše vrátilo zpět až na to, že od té doby na mě byla manželka malinko tvrdší a při sexu s Tomem jsem opravdu byl na druhé koleji. Ale to se mi líbilo =)

„Prvně potřebuju pěkně vylízat a pak budu vyprávět zlato. Snad tam toho pro tebe bude dost“ usmála se tak jak to umí jen ona
Chytl jsem ji do náruče, pohodil na sedačku. Jedním tahem stáhl legíny i kalhotky a uviděl tu krásně zarudlou kundičku moji lásky. Ihned jsem zabořil svoji hlavu do jejího klína a ucítil tu známou vůni… Jazykem jsem zarejdil hluboko uvnitř a začal lízat, seč mi síly stačily.
Manželka slastně zavřela oči a vycházela mi pánví vstříc. Pěkně se napichovala na můj jazyk.
Netrvalo to snad ani dvě minuty a byla hotová.
Usmála se. Přetáhla si svetrorolák přes hlavu a ukázala mi svoje kozičky. „Pojď do sprchy“ zavelela najednou.
Pustily jsme na sebe horkou vodu. Já ji začal pěkně mydlit od krku až po paty a ona vyprávět.

„Po práci jsme sedly do auta hodily Moniku domů. Je to po cestě. Pak to vzal za město k rybníku. Teď v zimě tam skoro nikdo nechodí tak to byla jistota. Když jsme sjely na polňačku, tak jsem se k němu naklonila a vytáhla mu ptáka ven. Nečekal to a málem sjel z cesty“ začala se smát a otočila se ke mně. „To ty jsi zvyklý, že?“
„To teda jsem“ a nechal jsem ji pokrčovat v povídání.
„Začala jsem mu ho kouřit. Docela mi to chybí když ty teď nechceš zlato“ koketně zamrkala mrška jedna.
Po chvilce zastavil u těch vrb…tam jak občas jezdíme“
Mlčky jsem přikývl a ucítil to žárlivé bodnutí do srdíčka, to bodnutí, které mě přivádí na kraj totální extáze.
„Sklopil si sedačku a vychutnával si moje kouření. Musím říct, že ještě chvilku budu trénovat a narvu si ho tam celého…no, to asi ne. Hlavně že tam dám toho tvého skřítka“ mrkla na mě
Wauuuu, to bylo na mě silné kafe. Takhle tvrdá na mě ještě nebyla. Já se mezi tím přesunul v mydlení přední části těla…tu mám raději =)
„Měl pořád nastartovaný motor, aby nám bylo teplo. Pak jsem toho nechala a trošku ho vybídla, že jsem na řadě já. Stáhla jsem si legíny a nechala jsem se pěkně olizovat.“ Koukala na mě a čekala na moji reakci, protože ta mrška věděla, že jsem jen kousek od toho abych se na ni vrhl a drsně ji ošukal, mrchu jednu nevěrnou =D
Když se dočkala pouze mého prosebného výrazu, pokračovala: „Pak jsme se přesunuly na zadní sedačky. Klekla jsem si na čtyři a on ho do mě vrazil. Pěkně mi roztahoval půlky a při tom m hladil po dírce, tak jak to děláš ty… Ale zezadu moc nevydrží, tak jsem se otočila a všechno jsem spolykala.“ S tím se na mě zase podívala a řekla „Dokončíme to v posteli.“
Opláchla se vodou a v osušce odešla do ložnice. Já se rychle umyl a utíkal za ní.
Čekala na mě s roztaženýma nohama na posteli.
Celý nadržený jsem se začal šulínem štelovat na zásun, ale byl jsem rychle vyveden z omylu. „Ještě ne zlato, až dopovídám, ju.“
„Tak povídej miláčku“ řekl jsem až příliš ostře.
To se zarazila a zlostně řekla: „Tak poslouchej, jestli to nechceš slyšet, tak si ho můžeš vyhonit na zem. Dobrou!“ otočila se a zakryla se peřinou „Zatáhni mi okno a vzbuď mě v jednu.“

Tak. Já tam zůstal sedět jak kokot. Péro mi v ruce pomalu vadlo a já absolutně netušil co se stalo. Ano, řekl jsem to trošku ostřeji, ale ne na takovou scénku. No nic. Zvedl jsem se, zatáhl okno, zavřel dveře a sedl jsem si v kuchyni ke stolu.
Celý ten výbuch mi přišel tak trošku nesmyslný. Vrtalo mi to hlavou. Docela jsem znejistěl, jestli jsme se nepustily na tenký led. Přeci jen poslední dobou byl u nás Tomáš pečený vařeny… Měl jsem spoustu materiálu k přemýšlení.

Asi za hodinu vrzly dveře a do kuchyně přišla moje krásná nahatá ženuška. Není zvyklá se omlouvat, většinou jsem to já co raději první přijde s omluvou. Teď jsem však nestačil zírat.
„Promiň zlato“ koukala na mě jak sůva z nudlí „Víš, ono to celé stálo za hovno. Já ti chtěla udělat radost. Líbí se mi jak na tebe můžu být tvrdá…koukáš na mě jak na boží obrázek a já jsem za to šťastná. Miluju tě a chci abychom si oba užívaly víš, al dneska to fakt nebylo nic moc a já ti chtěla udělat radost, když jsi teď dva dny měl půst…“
„Odpouštím ti (Tím musíte u mojí manželky začít když se náhodou dočkáte omluvy), ale nemusela jsi to takhle přehrávat…pro mě byl už jen zážitek to tvoje přitvrzení.“
„Takže dobrý?“ zeptala se a sedla mi na klín
„Si piš“ usmál jsem „ale teď mi řekni jaké to opravdu bylo“
„Ok. Probíhalo to jak jsem říkala, jen se mi udělal do pusy když jsem mu ho začala za jízdy kouřit. Prý to ještě nezažil, takže to pro něj byl super zážitek, Zlato, kouřila jsem mu ho asi třicet vteřin“ koulela nevěřícně očima a pokračovala. „Nesnáším šukání v autě, a už vůbec v tom jeho škrábu malým. Jedině jak to šlo provést bylo na zadních sedačkách a zezadu. Jenže, když mě bere zezadu tak to je vždycky rychlovka“ mrkla na mě a já přikývl. Měl fakt směšnou výdrž. Asi tak minutu, max dvě. A to vždycky přirážel jen tak zlehka.
„No jo, jenže mu ho postavit. Jednou už byl, tak se mu nechtělo. Chtěl mě lízat, ale já jsem chtěla šukat…víš že mě lízaní od něj moc nebere. Navíc začínala být docela zima, i když běžel motor.“
Musel jsem se při těch představách smát, manželka opravdu nemá v lásce šukání v autě…natož v zimě.
„No asi po patnácti minutách kouření se mu postavil. Doufala jsem, že vydrží trošku dýl, když před chvilkou byl.
Narazil si mě fakt parádně. Pěkně si mě přitáhl za kozičky a začal mě tahat docela drsně za bradavky. Moc to nemusím, ale dneska to se mnou dělalo pěkné divy. Navíc ta myšlenka, že ti nasazuju parohy mě tak nějak vyrajcovala, že to na mě začalo pěkně rychle přicházet. Jenže… Tomáš nevydržel ani minutu…přitom by stačilo, aby dal ještě pár šťouchů a já bych taky byla…sobec“ usmála se hořce.
„No tak jsme se oblékly a jely domů. Cestou ještě vyběhl nakoupit. Já počkala v autě, abych ti přinesla aspoň malou ochutnávku“ šibalsky na mě mrkla.
„Chuděrko, chceš ošukat aby jsi si taky užila?“
„Jsi zlatíčko….pojď, já tě vykouřím, jsem hodně utahána. Užijeme si večer…mám perverzní náladu….“
Zbystřil jsem, z toho vždycky kouká něco extra. Ani jsem se nebránil kouření…
„A co bude večer?“ zeptal jsem se opatrně
Naklonila se ke mně a do ucha mi pošeptala „Můžeš mě ošukat do zadku…“
Spadla mi brada. Tohle jsem nečekal.
Ale ona pokračovala „…pokud vydržíš, co mám pro tebe přichystaného“ usmála se.
Věděl jsem, že nemá cenu vyzvídat. Dozvím se to až večer… Mezitím si manželka klekla a chopila se svojí práce. Strčila si ho až po kořen do krku a jazykem zarejdila na koulích. Bylo to tak úžasné, až jsem cítil, jak to na mě po pár vteřinách jde. Naštěstí přestala…tohle vydrží dělat max pár vteřin.
„Vážně ho máš o dost menšího zlato“ koukla na mě a já věděl, že zase hraje svoji hru, která se nám oběma tak líbí.
Jednou rukou mi ho začala jemně honit a na druhé ruce si naslinila prst a začala mi kroužit mezi půlkama, až se mi dělaly mžitky před očima. Držela mě na krajíčku, stačilo udělat silnější tah a já bych začal stříkat.
„Uděláš všechno, co po tobě budu chtít?“ optala se lišácky. Věděla, že těsně před výstřikem odkývu všechno.
„Ano, ale už prosím…“
Se spokojeným úsměvem ho pustila z ruky, vzala jemně žalud do pusy a prsem druhé ruky silně zatlačila v místech, kam málokterý muž někoho pustí =D Fungovalo to jako spínáč. Jemný tlak na žaludu a silnější na zadku mě donutil cákat bez orgasmu.
Kurva, nesnáším zkažený orgasmus…. Ta beznaděj, to zoufalství.
Vstala, mlsně se olízla a s pusou plnou mého semene mi vlepila francouzáka. „Je to pro tvoje dobro víš. Abys večer měl tu správnou náladu, dobrou zlato…“ laškovně mě pohladila po neuvadajícím péru z kterého ještě odkapávaly poslední kapky a s úsměvem odkráčela do ložnice….
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Skutečné paroží

Příspěvek od Tms0411 »

Velmi hezky napsané. Krásně si s tebou hraje. Je to vážně mrška!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP Skutečné paroží

Příspěvek od Superwenda »

Tms0411 píše:Velmi hezky napsané. Krásně si s tebou hraje. Je to vážně mrška!=)))
Děkuji ;) Mrška to je, a hraje si vážně perfektně :lol:
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Skutečné paroží

Příspěvek od Tms0411 »

Superwenda píše:
Tms0411 píše:Velmi hezky napsané. Krásně si s tebou hraje. Je to vážně mrška!=)))
Děkuji ;) Mrška to je, a hraje si vážně perfektně :lol:
To je dobře. Jen si to pořádně užijte.=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP Skutečné paroží

Příspěvek od Superwenda »

Tms0411 píše:
Superwenda píše:
Tms0411 píše:Velmi hezky napsané. Krásně si s tebou hraje. Je to vážně mrška!=)))
Děkuji ;) Mrška to je, a hraje si vážně perfektně :lol:
To je dobře. Jen si to pořádně užijte.=)))
Už jsme skončily, takže si užíváme jen spolu ;)
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: PP Skutečné paroží

Příspěvek od antimusculus »

Jsem napnutý, jak to bylo dál :)
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP Skutečné paroží

Příspěvek od Superwenda »

antimusculus píše:Jsem napnutý, jak to bylo dál :)
Jako myslíš ten večer? :D
Uživatelský avatar
kanda11
Příspěvky: 78
Registrován: pon 11. dub 2016 15:52:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som Kanda cakatel
Bydliště: Trnava

Re: PP Skutečné paroží

Příspěvek od kanda11 »

Šikovna žienka :-)
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Skutečné paroží

Příspěvek od kAv »

Žena s fantazií - to se s ní asi zrovna nenudíš ;-) Šikulka
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP Skutečné paroží

Příspěvek od Superwenda »

kAv píše:Žena s fantazií - to se s ní asi zrovna nenudíš ;-) Šikulka
Nuda občas je, ale většinou ne :lol:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: wukong a 203 hostů