Rada pro nevěrnici

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
rostak
Prispevku v tematu: 8
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1234

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvekod rostak » sob 18. srp 2018 23:36:33

Žít s partnerkou v takové vzájemné důvěře, že si dojdu preventivně na testy DNA, tak proč se s ní nerozejít rovnou? Dneska je to podezření, že má děcka s jiným a zítra se budu bát, jestli s milencem neplánují moji vraždu? Takový vztah by mi nestál ani za cenu těch testů :-)
Na druhou stranu, být ženská a zjistit, že můj chlap si dělal testy otcovství, poslal bych ho do prdele.
A za třetí. Kdyby ty testy byly povinné, oboje by se tím značně zjednodušilo a mnohé ženské by třeba nebyly takové lehkomyslné kurvy :-)

123vfa
Prispevku v tematu: 2

Příspěvekod 123vfa » ned 19. srp 2018 0:11:45

…..oboje by se tím značně zjednodušilo a mnohé ženské by třeba nebyly takové lehkomyslné kurvy ….

a koho bychom potom mrdali zadarmo.....

rostak

Příspěvekod rostak » ned 19. srp 2018 0:17:30

123vfa píše:…..oboje by se tím značně zjednodušilo a mnohé ženské by třeba nebyly takové lehkomyslné kurvy ….

a koho bychom potom mrdali zadarmo.....

Tak tebe to už v 68 letech myslím moc trápit nemusí :lol: No a ti mladší si prostě vezmou šprcku... Zvýší se odvody DPH, sníží se výdaje státu na sociální oblast, protože ubude matek samoživitelek a ve zdravotnictví taky zůstane pár korun navíc, protože klesne výskyt pohlavně přenosných chorob. To jsou přece samá pozitiva :lol:

Mispulin

Příspěvekod Mispulin » ned 19. srp 2018 6:48:19

rostak, já bych s těmi povinnými testy DNA hned po porodu souhlasil. Víš proč? Ono když by se přišlo na kukačku hned při porodu, tak by to byl sice průser, třeba rozvod a tak, ale pořád lepší, než když by si paroháč na kukačku zvykl v blahém domnění, že vše je OK, že je jeho a pak by to po letech prasklo (zdravotní problémy toho dítěte, paroháčova prokázaná neplodnost či by někdo, kdo by věděl jak to bylo naznačil a paroháč nalezl třeba flešku s videem nebo nějaké fotky a ze žárlivosti by si ten test DNA dal udělat). Ono by to bylo dosti blbé po té citové stránce vůči tomu dítěti a tak. Tak aby se tomuto předešlo.

Někde jsem četl, že v sousedním Německu, když má paroháč podezření a chce test DNA, musí s tím matka dítěte souhlasit. Pokud nesouhlasí, je to trestné. Nedávno prý jeden maník udělal test DNA bez vědomí matky, zjistil, že platí na kukačku a ona jej zažalovala, že s tím nesouhlasila a on dostal podmínku a ještě pokutu. To je spravedlnost co, To je ta zasraná genderová politika. Doufám, že k nám se tohle nedostane, protože to už by bylo lepší fakt nešukat. Kam ten svět pospěje. Všechno je harasement, feministky, lesby a buzíci mají zelenou,

eev
Prispevku v tematu: 3
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1179

Příspěvekod eev » ned 19. srp 2018 9:03:26

Mispulin píše:rostak, já bych s těmi povinnými testy DNA hned po porodu souhlasil. Víš proč? Ono když by se přišlo na kukačku hned při porodu, tak by to byl sice průser, třeba rozvod a tak, ale pořád lepší, než když by si paroháč na kukačku zvykl v blahém domnění, že vše je OK, že je jeho a pak by to po letech prasklo (zdravotní problémy toho dítěte, paroháčova prokázaná neplodnost či by někdo, kdo by věděl jak to bylo naznačil a paroháč nalezl třeba flešku s videem nebo nějaké fotky a ze žárlivosti by si ten test DNA dal udělat). Ono by to bylo dosti blbé po té citové stránce vůči tomu dítěti a tak. Tak aby se tomuto předešlo.
,

Ano, geny jsou geny. Jasně, pro muže je NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, jestli je dítě jeho, jestli jeho geny zůstanou zachovány. Ale stejně důležité (a někdy možná důležitější) je, kdo dítě vychová a jestli z něj vychová slušného a schopného člověka.
Znám ze svého okolí případ, kdy se půl roku po narození dítěte jeho genetický otec s ženou rozvedl a dítěte se zřekl. Zakoukal se do jiné ženy...
Matku dítěte si vzal časem jiný muž, přijal dítě za vlastní, je nově všude vedený jako jeho otec, a dítě vychoval. Dal mu maximum, co mohl.
Podotýkám, že kandaulista to není a neplodný taky ne.
Tak co je důležitější? Nedá se říct, jestli geny nebo výchova. Obojí má svoji váhu.

Mispulin

Příspěvekod Mispulin » ned 19. srp 2018 9:29:12

Onehdy byl v telce pořad o jedné ženě z Ostravska, co vedle svých 3 vlastních vychovala v pěstounské péči postupně i 11 dalších. měla je vždy od 1 roku. 3 z nich, 2 holky a jeden kluk (mj. cikánské děti) přes veškerou snahu vychovat z nich slušné lidi (přístup měla ke všem stejný) ji jedna z těch holek okrádala a pak stále zdrhala z domova, další se chytila ve 14 jakési cikánské party a skončila v kriminále a také ten kluk se vybarvil jako pěkný grázl, takže tam vyvracela, že je-li to v genech, výchova často selže.

Ale k tomu Německu... Mě se zdá, jakoby tam chtěli, aby když čmoud zbouchne Němku, musel ten její držet hubu a cálovat na čmoudíka. To není jen tak, za tím někdo stojí, za tím potlačováním klasického pojetí rodiny, tým potlačováním bílého evropského mužství, vyvyšováním ženství, té propagaci homosexuálů a leseb. Prostě abychom my bílí Evropané měli co nejméně dětí a zanikli. Takhle podobně zanikl i starý Řím: čím dál více buzíků, velká imigrace tzv. barbarů do říše, kteří nakonec nahrazovali Římany i jako vojáci a nakonec se to sesypalo při prvním náporu barbarských germánských Vizigótů. Dějiny se opakují a necháme se rozkládat zevnitř. A co nastane třeba za 50-100 let? Zavládne tu islám, budou tu Arabáči a černoši vyznávající Alláha a ejhle, najednou tu zase bude ta klasická patriarchální rodina...,už žádné feministky, žádný gender, jen s tím rozdílem že muž (pán a vládce) a ty 4 manželky doma, co nikam nechodí bez doprovodu, co vychovávají kupu dětí, co se s cizími nekurví, protože by je ukamenovali, zahalené, skoro nesvéprávné. Qui prodest? Komu to prospěje???

rostak

Příspěvekod rostak » ned 19. srp 2018 10:08:01

Mispulin a nemyslis, ze na ty cikanske deti ma velky vliv i vetsinova spolecnost? Ja sice jsem rasista, ale umim se vzit do tech decek, co prijdou do skolky, do skoly, na hriste a vsude se na ne divaji pres prsty i kdyz jeste ani nepozdravily. To te nutne musi nejak ovlivnit a trrba je to duvodem toho, proc se ty cikanske deti chytly cikanske party a delaly bordel a ty bile se chovaly slusne.

Na takhle malem vzorku se pak jednoduse protlacuje ten ci onen nazor. To mas jako ti debilove, co protestuji proti cikanum co nekoho zmlatili a u toho stihnou vyvolat rvacku. Taky by nekdo tedka mohl rict, ze vsichni, co nesouhlasi s chovanim neprizpusobivych jsou nasilnicke hovada a nackove. S takovymi jednoduchymi soudy je treba byt opatrny.

Mispulin

Příspěvekod Mispulin » ned 19. srp 2018 10:37:14

No, řeknu ti to tak... Nemám sice čmoudy rád, ale nejsem takový ten rasista nejhrubšího zrna. I mezi cikány jsou slušní lidé. U nás v podniku jich pár pracuje a řeknu ti, že oni se těch nepřizpůsobivých nemakačenků, co žijí jen ze soc. dávek straní. Jeden chtěl po městu byt a nabídli mu ho právě v začouzené lokalitě. odmítl. Prý mezi takovou sebranku nechce a nechce, aby mezi nimi vyrůstaly jeho děti. Ono je to jako s Araby. Pokud je sestěhují do kupy do nějaké čtvrti, je zle. Totéž Hispánci nebo černí v USA. Je zajímavé, že třeba Vietnamci mi vůbec nevadí a mám mezi nimi i pár kámošů na pokec. A také je to jinačí kultura, jenže ti nejsou hluční, nechtějí soc. dávky, snaží se uživit (vyjma těch pár co pěstují mařenu) se neživí kriminalitou, jsou slušní a né sprostá hovada a snaží se být nenápadní a začlenit se. Jejich děti umí česky, dobře se učí (lépe než ty naše bílé) a snaží se rodičům vrátit jejich investici do nich. A čmoudi co...? Bohužel, ale těch slušných, těch co se chtějí začlenit a normálně žít, těch zase tolik není. Čím to je, že černoch, jehož fotr běhal ještě s bederní rouškou a oštěpem po pralese se zcivilizuje a klidně i vystuduje medicínu, zatímco naši nepřizpůsobiví žijí pořád stejně jako kmen a mnozí sotva umí číst a psát a česky mluví jako Hotentoti ? Kdyby se nechovali, jak se chovají, tak by se k nim ta většina populace také chovala jinak. Ale to už jsme touto diskusí odbočili od tématu.

rostak

Příspěvekod rostak » ned 19. srp 2018 11:13:13

Proc? Muj nazor je ten, ze kdyz vezmes dite inzenyra a umistis ho nekam do cikanske osady, kde se myji v kaluzi a zije jich 15 v jedne unimo bunce, vyroste z nej hotentot. Spousta tech decek by treba melo potencial v zivote byt lepsi, nez jejich rodice, ale system jim neda sanci. Ten system, co jejich rodice udrzuje nakrmene a toleruje jim, aby deti vychovavali jako nejakou zver. Vsechny ty neziskovky pro zaclenovani maji jediny ucel. Podojit stat, aby se nejaky bily mel dobre na ukor tehle chudaku. A temi chudaky nemyslim ty 10x trestane rodice, ale jejich deti.

Ten system nam tyhle lidi vlastne vyrabi. A nejperverznejsi je, ze na nej vsichni povinne prispivame.

rostak

Příspěvekod rostak » ned 19. srp 2018 11:17:16

A lidi misto aby byli nasrani na ty, co z toho dobre zijou, upiraji svoji nanavist na decka, ktere za nic nemohou. Mel bys rad lidi, co by se na tebe od kolebky porad jenom mracili a otaceli se k tobe zady? A stejne je to s temi araby a jejich nenavisti vuci zapadnimu svetu. Ale tohle uz radeji rozebirat nebudu, to patri jinam. Tady je to o sexu ;-)

Zpět na “Povídky”