Rada pro nevěrnici

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Blazenka
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 16. srp 2018 17:06:17

Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Blazenka »

Zdravím vás všechny. Mám problém a při brouzdání po internetu jsem našla i toto fórum a napadlo mě zkusit se zde trochu vypsat a možná najít pochopení nebo radu.

Pro tento účel jsem samozřejmě pozměnila jména, takže já Blaženka byla nevěrná svému příteli respektive snoubenci říkejme mu Karel. Máme už za pár týdnů svatbu datum raději upřesňovat nebudu. Karla miluji nadevše a vím, že co jsem provedla je nejspíše neodpustitelné.

O víkendu jsme s kamarádkou vyrazili na můj před svatební wellness, který měl suplovat mou rozlučku se svobodou. Samozřejmě co by to bylo za rozlučku bez sobotní návštěvy místní diskotéky. Tam jsme samozřejmě dost popíjeli a protože jsme byly daleko od domova, tak po nás samozřejmě vyjížděli místní mládenci. A došlo i na takové nevinné flirtování za účelem získat nějaké pití zdarma a i ona pozornost se nám zamlouvala. Kámoška je singl a je proti pól mě. Takže po nějaké době chvíli zmizela s nějakým cizincem neznámo kam a já se ocitla sama na baru.

Už jsem se chystala odejít, když přišel mladík. No mladík mě je 26 a jemu mohlo být kolem 20. Zkoušel na mě různé balící triky, ale vůbec mu to nešlo. A mě ho začalo být líto, tak jsem si s ním vydržela povídat. Balit holky neuměl, ale povídat o sobě a zároveň se zajímat o mé zájmy uměl perfektně. Najednou jsem s ním seděla v prázdné disko, která se chystala zavírat. A kamarádka nikde a mobil nebrala. Klíč od pokoje jsem měla a Martin galantně nabídl doprovod. Bylo mi jasné o co mu jde a že tuší úlovek, ale já doufala, že kámoška bude na pokoji a tak jsem v bezpečí.

Ovšem pokoj byl prázdný a Martin povzbuzen tím jak jsme si celý večer rozuměli začal toužit zažít více. A prázdný pokoj pro něj byl jak spoušť na zbrani. Najednou mě začal vášnivě líbat a já znavená alkoholem jsem na chvíli podlehla a polibek opětovala. Pak byl najednou Martin jak vyměněný. Jeho ruce zkoumali mé zatím oblečené tělo. Ovšem to hbitě řešil strháváním kusů oblečení. A tak jsem před ním stála najednou v rouše Evině.

Měla jsem to samozřejmě zarazit, ale mozek jako by mi v ten daný moment přestal fungovat. Martin každý můj pokus o to říci mu, že ne ukončil polibkem a tím zamezil každý pokus mu vše rozmluvit. Moc dobře přitom věděl o Karlovy a o svatbě. Věděl, ale bylo mu to jedno. Dál a dál dobýval každý kousek mého těla. Líbal můj krk, má ústa, mé bradavky i bříško až se dostal k mému klínu. Jazyk kroužil jako sup přes můj klitoris a já byla stále více z celé situace vzrušená.

Vzpomínám jak silný zážitek byl, když do mě pronikl prstem. Byla jsem jeho a on to věděl. Pak konečně vstal a sundal ze sebe své oblečení. Já stála neschopná pohybu či slov. A už jsme byly nazí oba. Jeho úd stál v tmavé místnosti jak bajonet připraven k boji. Jeho ruce spočinuli na mých ramenou a jemně naznačovali, že mám pokleknout. Což jsem následně udělala a měla jeho chloubu těsně před rty. Žaludem narážel na vlhké rty dokud ho nepustili a on nezasunul celý žalud do mé pusy.

Byl tvrdý a připravený na jakoukoliv akci. Chvíli jsem kroužila jazykem a vychutnávala si tu tvrdost. Pak mi jen oznámil ať si lehnu, že mě ojede. Ano ojede. Žádný hodný hošík jakým byl na disko. Ten byl pryč. V jeho očích byl jen chtíč a touha podrobit si mé tělo. Pomohl mi vstát a doprovodit na postel. Lehla jsem jak přikázal a už se tlačil mezi nohy. Pěkně mi je roztáhl co to šlo. Ležela jsem před ním připravená a doslova zcela otevřená.

Konečné jsem se zmohla na pár slov. Máš kondom? Má hlava aspoň na to základní mysleli. Být chráněna před nemocí a těhotenstvím. Jenže mladík kondom neměl a já ho na cestu nebrala. Karel jich má plný šuplík, ale na co by mi byly bez něj? Říkala jsem si. Ovšem Martina nedbal námitek a začal nechráněn pronikat mou zastřiženou houštinou. Mozek mi oper vypnul a pusa přestala protestovat. Naopak jsem s jeho pomalým pronikáním začala vzdychat.

To mu ještě více dodalo odvahy a přirazil až se naše těla zcela prolnula. Po 6 letech věrného vztahu jsem v sobě měla jiný úd. Ano před Karlem jsem měla pár milenců, ale teď po tak dlouhé době to bylo jiné. Úplně mě to odrovnalo. Teď už si Martin nebral servítky a nekompromisně do mě začal bušit. Postel vrzala pod náporem našich těl a místnosti stále více bylo slyšet naše vášnivé vzdychaní a občas i nějaký ten výkřik.

Martin dosáhl všeho co asi dnes večer chtěl. Teď už si jen šel za svým vrcholech. Jeho tempo bylo stále stejně rychlé. Přesně takové jaké dělalo jemu nejvíc dobře. Ještě jsem ze sebe dokázala vykoktat, že pozor dát by si měl. Ovšem Martin jako by neslyšel. Dál plenil mou tekoucí broskvičku a jeho pytel pravidelně pleskal přesně na mou hráz. Úd se ve mě zmítal víc a víc a jeho pulzovaní bylo jasným signál, že by měl již vyklouznout, ale nic tlakového se nestalo. Dál neomylně prováděl kopulační pohyb. Až jeho výkřik a následný prudký příraz přerušil tu monotónní a však pro mě až nad očekávání vzrušující chvíli.

A bylo to tu. Martin zabořen až po kořen v pravidelných pulzech vstřikoval životodárné semínko do mých nechráněných útrob. Bylo to poprvé za celý můj sexuální život, kdy se v mém lůně rozlévalo to známe teplíčko, které až do teď pohltila guma. Nyní se však rozlévalo po celém mém bříšku. Bylo to moc příjemné a nemohla jsem se toho nabažit. Až Martinovo vysunutí mě ze sna probudil. Byla jsi skvělá Blazenko. Ber to jako svatební dar smál se a nezapomněl si na památku mou broskvičku s jeho vytékajicím semenem zvěčnit na svůj mobil.

Já neschopná reagovat jen ležela nohy stále do praku. Martin zmizel jak pára nad hrncem a já upadla do sladkého snění. Až kamarádky příchod probudil mě ze sna. Ihned pochopila co se na posteli dělo. Přeci jen mé tělo s tekoucí mrdkou mne prozradilo. Kamarádka taktně mlčí, ale její úsměv prozradil, že moc dobře ví, že nejen ona užila si. Raní kocovinu snažím se smýt teplou sprchou. A ze svého těla dostat co za noc nestihlo vstřebat. Vyplachuji ze sebe Martina jako by to mohlo nějak pomoci. Alkoholovou kocovinu střídá ta morální. Povedl jsem Karla, kterého miluji. Jak se to mohlo stát? Jak jsem mohla podlehnout takovému kuřeti.

Cesta z wellness nesla se v duchu mlčení. Kámošky ví, ale raději se po ničem moc nepídí. Ovšem já mám nyní dilema. Mám Karlovy přiznat, že jsem ho povedla? Nechci o něj přijít kvůli jedné noci ovšem možná Martin do mě zasel cosi. To však do svatby se nedozvím. Snad zde se dočká pochopením a možná i rady.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Mispulin »

Jo, děvče, to je na tobě, jak si to zodpovíš. Jen jsem zvědav, co budeš dělat, až zjistíš, že jsi v tom. Jak to vysvětlíš svému Karlovi, když on s tebou šuká zásadně jen s kondomem? Tady to s nějakým kandaulismem nemá nic společného, tohle byla bohapustá nevěra. Já být Karel, tak bys měla červenou a svatba by nebyla. Nevěrná jednou, nevěrná kdykoliv.
Blazenka
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 16. srp 2018 17:06:17

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Blazenka »

Ovšem ani kondom není jistotou. I ten může být oklamán a žena skončit v tom. To, že je to nevěra nepopírám ovšem to, že bych měla býti nevěrná ještě někdy? Spíš nikdy za ty nervy co nyní mám.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Mispulin »

Jistě, na vadný kondom to svádět lze, ale já na jeho místě bych již to podezření pojal a svatba by byla až po narození dítěte a testu DNA. Jeho odmítnutí z tvé strany by bylo pro mne jako přiznání. A Tvůj Karel by pak mohl podat návrh na popření otcovství. Stálo ti to za ty komplikace i ostudu?
Dnes už to není jako před dvaceti lety. vše lze prokázat. Ale třeba je tvůj Kája kandaulista a když se mu se vším přiznáš, on ti odpustí a nechá si od tebe průběh toho sexu s mlaďasem podrobně vyprávět :lol: Nebo ne ;)
Jidlo40
Příspěvky: 17
Registrován: pát 19. srp 2016 16:55:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Jidlo40 »

Ja bych si to zopakoval na svatebni ceste jeste nejakym pubertakem a svatebni den ojet nejaky svedky mlady , proc vzdavat toho kdyz pises to zivosni jak se ti to libilo ❤️ A navis kdyz se vyspis snim ten den a vice tak nebude nic podereni 2 tydny po tom a 1 jeden tyden predtim ....
Blazenka
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 16. srp 2018 17:06:17

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Blazenka »

Mispulin doufám, že až na těhotenství nedojde a pokud ano, že nepadne nikdy návrh na test dna.

Jidlo40 to mi poradila i ona kamarádka, která je jediná jakožto svědek zasvěcena. Psala mi ať Karla, taky nechám trtknout bez a pak vše bude snadnější.

Jinak jak jsem psala další nevěra za ty nervy po nestojí. Byl to úlet, který ovlivnil alkohol a atmosféra onoho večera. Sama do ted nevím proč jsem podlehla a proč jsem nezakročila. Ale opakovat to nechci. Pokud by Karel skutečně nebyl onen kandaulista :) pak bych o tom uvažovala, ale nevím jak to zjistit, aby nezjistil proč to zjišťuji.
Jidlo40
Příspěvky: 17
Registrován: pát 19. srp 2016 16:55:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Jidlo40 »

No ale nelibilo se ti to proc se omezovat manzelstvi je jak kdybis pracovala mcdonaldu brala neveru ze jdes do restaurace jiny , myslim ze by trojka nebo planovani s jinym zrusi kazdyho chlapa mich zkusenosti a svatebni den je taky plno alkoholu a hezkej mladiku kosili a nadobicko je videt pres spolecenske kalhoty :)
Blazenka
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 16. srp 2018 17:06:17

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Blazenka »

No myslím, že teď mám problémů už dost :) svatba bude mala a jen blízká rodina tam bych fakt nestála o to aby někomu stál :D

A co se týče přirovnání k restauraci, tak ja tu svou restauraci miluji a nepotřebuji jíst jinde :) můj šéfkuchař Karel totiž je pan dokonalý. Ale budu přemýšlet jak z něj nějak nenápadně dostat zda ho nějaké takové choutky lákají :)
Jidlo40
Příspěvky: 17
Registrován: pát 19. srp 2016 16:55:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Jidlo40 »

Tak jak se rika ve vine je pravda tak asi neco chybi vnitrne kdyz si sla s mladym asi neco vnitrne nenaplnilo asi mlady naplnej to tajemno ta chvile vzruseni to nebezpeci nacapani a moznost koulouska v brise vim jaky je to taky to postupovala chvili takhle pred svatbou i ted a manzela vzrusujou fotky kdyz pisu pro milence ve spodnim nebo s erotickou hrackou nebo umelim semenem obcas na kundice nebo v ocis a vlasech ale on nevi ze je to real obcas :) se musis zeptat nebo hru ver mi na neveru pak chlap cejti soka a miluje jak byk a hycka te ❤️
Jidlo40
Příspěvky: 17
Registrován: pát 19. srp 2016 16:55:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Jidlo40 »

I na maly svatbe jsou pinglove na brigade nejakyho zatahnout do kumbalu nebo zachode nadzvihnout saty svatebni bud kalhotky na stranu nebo zadny a jede se a vystrikat na zadecek a utre se do satu i vice za den ❤️
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], valos, valsoraj a 208 hostů