Rada pro nevěrnici

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Mispulin »

Víš, mne fascinuje, jak se vy holky či ženské obratně kajete, že jste se ožraly a pak nevěděly, co se s vámi děje. Když neumím pít, nepiju! Když nevím, kde je má míra, jsem obezřetný! Alkohol rozhodně není polehčující okolnost. Nevím, jak tvůj Karel je žárlivý, jak dalece ti věří, jak je vůči tobě důvěřivý. To co ti navrhla kámoška, to je sice logické, ale vzhledem k snadnosti testu DNA naprosto neúčinné. Navíc, kdyby to zbaštil, představ si situaci, že by tvé děcko třeba potřebovalo ledvinu. Pak by to prasklo. Jo a ty tolik věříš své kamarádce. Já už četl, jak se jedna taková důvěrná kamarádka změnila ve vyděračku, která nevěrnici nutila jí půjčovat peníze bez návratnosti, jinak to řekne manžílkovi. Takovéto avantýry, když už k nim dojde, by měly zůstat jen tvým vlastním tajemstvím.
tomasa
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 05. led 2017 17:08:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od tomasa »

ja bych to resil asi praskem po , da se vzit az do 72 hodin po nechranenem styku
pak by mela byt alespon jistota, ze by jsi nemela byt tehotna.
Blazenka
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 16. srp 2018 17:06:17

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Blazenka »

Mispulin ano výmluva na alkohol je určitě nejhorší způsob a neříkám, že za to může jen on. Určitě za to může i z velké části má hlava a má osobnost, že jsem podlehla. Neměla jsem ti už teď vím ale stalo se. A nyní aspon vím, že alkohol v určité míře uvolní něco co má zůstat ukryté. A vydírat mě? Ona je má kamarádka už do školky a opravdu nevěřím že by mě vydírala. Peněz má dokonce díky své povaze rozhod nožky více než dost a právě protože často má nějaký úlet, tak ve finále jsem to ja kdo má spousty tajných věci na ni :D a kdyby mě nenašla ráno po nahou a s broskvičko od semene tak bych ji to neřekla.

Prášek po jsem řešila, ovšem doktor vzhledem k mé určité genetické vadě zavrhl, že bych ho mohla. Prý bych se ohrozila na zdraví.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od compact »

Pakliže je tenhle příběh o "zpovědi", protože svědomí troubí na poplach, není to na tomto fóru rozhodně o "rozhřešení"... Chytráků nás je tu ale dost, takže názor sem, názor tam, co na tom ve finále záleží ! Nějaký kolega tu trefně poznamenal, že co tohle má s kandaulismem společného ??? Vůbec nic ! Toto je regulérní nevěra, proto se svědomí ozývá, jinak by mlčelo... Blažená Blaženko, je jen a jen na tobě, jak s tím vším naložíš, ale svědomí neoklameš, něco bych o tom věděl, asi jako každý..., takže : Good luck ! (nebo spíš God lusk ? :shock: )
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od j-dou »

Pokud je tohle skutečný příběh a Blazenka není jen další převlečený leštič péra, který si u odpovědí přetahuje rolák, ale skutečná Blazenka a svého " Karla " miluje nade vše, tak tu svatbu zruší sama. Počká jak dopadne vystříkání počítadla lásky a následně vše " Karlovi " řekne a nechá na něm, zda bude mít o případné manželství zájem. Tohle je opravdu jen klasická nevěra a s kandaulismem to nemá nic společného.
john32
Příspěvky: 57
Registrován: pon 17. lis 2014 13:10:41
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od john32 »

Tabletku po nemozes z akeho dovodu prosim ta ?!
Nepocul som este o nikom, ze by sposobila vazne zdravotne problemy alebo reakciu.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od compact »

j-dou píše:Pokud je tohle skutečný příběh a Blazenka není jen další převlečený leštič péra, který si u odpovědí přetahuje rolák, ale skutečná Blazenka a svého " Karla " miluje nade vše, tak tu svatbu zruší sama. Počká jak dopadne vystříkání počítadla lásky a následně vše " Karlovi " řekne a nechá na něm, zda bude mít o případné manželství zájem. Tohle je opravdu jen klasická nevěra a s kandaulismem to nemá nic společného.
Ahoj příteli z domu "neřesti" :D , jako obvykle k sobě máme názorově velmi blízko... Nechtěl jsem být "za rypáčka" první, počkal jsem na tebe :lol:, ale úplně stejnou úvahu jsem na začátku také vedl... Proč se mi tomu příběhu sakra nějak nechce věřit ?! Nebo jsou ty dnešní holky vážně tak "švihlý", že místo toho aby byly v psychicky v prdeli ze hříchu co spáchaly především samy na sobě (!), tak mají ještě tu drzost chodit se "radit" na fóra (?)..., jakože co teď s tím, když už se teda stalo ??? :o :) :roll:
jojo
Příspěvky: 110
Registrován: ned 14. úno 2016 10:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: ona 45 madam on 39 otrok a cuckold
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od jojo »

Omlouvám se ale podle výraziva a celkově to na mne působí jako povídka napsaná zdejšími ukáječi. Holka co má nervy jak píše by to takhle nepoposovala jako z harlekínky.

A pokud je to pravda jsi na špatném fóru. Zde se píše o kandaulismu a cuckoldingu. Tohle se už určitě rěší na emimino.cz....
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Martinek »

compact píše:
j-dou píše:Pokud je tohle skutečný příběh a Blazenka není jen další převlečený leštič péra, který si u odpovědí přetahuje rolák, ale skutečná Blazenka a svého " Karla " miluje nade vše, tak tu svatbu zruší sama. Počká jak dopadne vystříkání počítadla lásky a následně vše " Karlovi " řekne a nechá na něm, zda bude mít o případné manželství zájem. Tohle je opravdu jen klasická nevěra a s kandaulismem to nemá nic společného.
Ahoj příteli z domu "neřesti" :D , jako obvykle k sobě máme názorově velmi blízko... Nechtěl jsem být "za rypáčka" první, počkal jsem na tebe :lol:, ale úplně stejnou úvahu jsem na začátku také vedl... Proč se mi tomu příběhu sakra nějak nechce věřit ?! Nebo jsou ty dnešní holky vážně tak "švihlý", že místo toho aby byly v psychicky v prdeli ze hříchu co spáchaly především samy na sobě (!), tak mají ještě tu drzost chodit se "radit" na fóra (?)..., jakože co teď s tím, když už se teda stalo ??? :o :) :roll:
Taky mi to celé přišlo jak příběh nějakého týpka, co nad tím tedka doma honí, ale nechtěl jsem vytvářet negativní atmosféru. :D
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od j-dou »

compact : Nechtěl jsem být "za rypáčka" první, počkal jsem na tebe :lol:,

Tím, že občas píchnu do " vosího " hnízda, si tu získávám " kamarády " :lol:

Martinek : ale nechtěl jsem vytvářet negativní atmosféru. :D

Lze vytvořit negativní atmosféru u něčeho, kde pozitivita není :?:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: voov a 196 hostů