Rada pro nevěrnici

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od master »

Domkanda píše: Jinak je zajímavé, že někdo tu může nadávat ostatním do kriplů a jemu se příspěvek do popelnice nemaže - no nic :roll:
http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f= ... =30#p40834 (předpokládám, že na fóru, jehož provoz platím sám ze své kapsy a kterému věnuji a věnoval jsem spousty hodin práce se mohu svobodně rozhodnout, jak jej budu moderovat. Uživatel j-dou tady měl spousty výstupů a popelnice je ho plná. Myslím si, že ti dva si nemají co vyčítat. Připadá mi to vtipné, autorce to nevadí, takže tu komickou slovní přestřelku tady klidně nechám.)

Mimochodem, pisatelka nikde nepíše, že byla pro postinor u doktora. Předpokládám, že téma postinor se u gynekologa může řešit i preventivně. Ale proč to píšu... Tady by evidentně někdo potřeboval úplně jiný prášek... Už zase se probouzejí tvé detektivní sklony? :lol:
Administrátor webu kandaulismus.cz
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od j-dou »

master : Myslím si, že ti dva si nemají co vyčítat

Na rozdíl od plaváčka, jsem nevytek jak švestkové knedlíky. S takovými jako je on hraji mlýn.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: wukong a 207 hostů