Rada pro nevěrnici

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
fodel
Prispevku v tematu: 2
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1085

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvekod fodel » stř 22. srp 2018 22:20:04

rostak píše: Mel bys rad lidi, co by se na tebe od kolebky porad jenom mracili a otaceli se k tobe zady? A stejne je to s temi araby a jejich nenavisti vuci zapadnimu svetu.

Ale ti arabové jsou víc než my protože oni mají toho pravého boha ,a my jsme pro ně podřadní ;)

rostak
Prispevku v tematu: 8
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1234

Příspěvekod rostak » stř 22. srp 2018 22:28:35

fodel píše:
rostak píše: Mel bys rad lidi, co by se na tebe od kolebky porad jenom mracili a otaceli se k tobe zady? A stejne je to s temi araby a jejich nenavisti vuci zapadnimu svetu.

Ale ti arabové jsou víc než my protože oni mají toho pravého boha ,a my jsme pro ně podřadní ;)

Pro nás jsou podřadní třeba ukrajinci. A ani to nemůžeme hodit na tu víru :roll:
Ale myslím si, že když někdo projede tankem tvojí vesnicí a vyvraždí celou tvoji rodinu, tvoje zášť bude mít kořeny a původ úplně v něčem jiném, než je náboženství.

Blazenka

Příspěvekod Blazenka » čtv 23. srp 2018 17:00:57

Koukám, že se zde zabrusuje úplně na jiné téma. Ale pro info dnes jsem to dostala, takže jedna starost pryč :)

john32
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Příspěvekod john32 » čtv 23. srp 2018 19:01:35

Takze budes vzorna a poslusna aspon do svadby :)

j-dou
Prispevku v tematu: 6
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.

Příspěvekod j-dou » čtv 23. srp 2018 22:19:02

Blaženka : Koukám, že se zde zabrusuje úplně na jiné téma. Ale pro info dnes jsem to dostala, takže jedna starost pryč :)

Také mi to tak přišlo, že se to tvé vlákno nějak změnilo :lol: Kdy bude další rozlučka se svobodou :?: ;)

Domkanda
Prispevku v tematu: 1
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=733

Příspěvekod Domkanda » pát 24. srp 2018 9:15:42

Blazenka píše:
Prášek po jsem řešila, ovšem doktor vzhledem k mé určité genetické vadě zavrhl, že bych ho mohla. Prý bych se ohrozila na zdraví.

Název děsně lákavý - než jsem si všiml, že je to jen povídka.
Byť autor vypadl z role a odepisuje a reaguje jako "žena, co to zažila"

Nepochybuju o tom, že to je zařazeno správně a že to je jen povídka. Ale, autore, studuj zdroje - postinor je volně prodejný lék. Jediná "genetická vada", která vylučuje orální aplikaci postinoru - je mužské pohlaví :lol: :lol:

Jinak je zajímavé, že někdo tu může nadávat ostatním do kriplů a jemu se příspěvek do popelnice nemaže - no nic :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.

Blazenka

Příspěvekod Blazenka » pát 24. srp 2018 9:43:30

Lékař mi ovšem nechtěl dát postinor ale jiný lék. Na postinor bylo již pozdě. Podle lékaře funguje nejvíce v prvních hodinách. Což v pondělí odpoledne bylo již pozdě a v neděli jsem měla kocovinu a na postinor si ani nevzdechla. Takže by nejspíše jeho použití vůbec nic nezměnilo. Což je naštěstí nyní jedno když v tom nejsem.

Ovšem nejsem zde abych kohokoliv nějak přesvědčovala :) to jen vsuvka proč postinor nešel použít.

Mispulin

Příspěvekod Mispulin » pát 24. srp 2018 15:53:49

Postinor do 72 hodin, pak už je na nic. Je to ale hormonální bomba, která se ženským organismem pěkně zamává. Na emiminu jsem četl několik příspěvků, kde si baby stěžovaly, že otěhotněly i přes postinor. Podle lékaře to prý není 100%. Jinak hormonální antikoncepce hodně zahušťuje krev a proto ty, které berou léky na ředění je brát nesmí!!!

master
Administrátor

Příspěvekod master » pát 24. srp 2018 16:06:02

Domkanda píše:Jinak je zajímavé, že někdo tu může nadávat ostatním do kriplů a jemu se příspěvek do popelnice nemaže - no nic :roll:

viewtopic.php?f=9&t=1505&start=30#p40834 (předpokládám, že na fóru, jehož provoz platím sám ze své kapsy a kterému věnuji a věnoval jsem spousty hodin práce se mohu svobodně rozhodnout, jak jej budu moderovat. Uživatel j-dou tady měl spousty výstupů a popelnice je ho plná. Myslím si, že ti dva si nemají co vyčítat. Připadá mi to vtipné, autorce to nevadí, takže tu komickou slovní přestřelku tady klidně nechám.)

Mimochodem, pisatelka nikde nepíše, že byla pro postinor u doktora. Předpokládám, že téma postinor se u gynekologa může řešit i preventivně. Ale proč to píšu... Tady by evidentně někdo potřeboval úplně jiný prášek... Už zase se probouzejí tvé detektivní sklony? :lol:
Administrátor webu kandaulismus.cz

j-dou
Prispevku v tematu: 6
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.

Příspěvekod j-dou » sob 25. srp 2018 0:14:29

master : Myslím si, že ti dva si nemají co vyčítat

Na rozdíl od plaváčka, jsem nevytek jak švestkové knedlíky. S takovými jako je on hraji mlýn.

Zpět na “Povídky”