Rada pro nevěrnici

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
eev
Příspěvky: 81
Registrován: ned 30. dub 2017 6:41:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Na sever od Olomouce

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od eev »

Mispulin píše:rostak, já bych s těmi povinnými testy DNA hned po porodu souhlasil. Víš proč? Ono když by se přišlo na kukačku hned při porodu, tak by to byl sice průser, třeba rozvod a tak, ale pořád lepší, než když by si paroháč na kukačku zvykl v blahém domnění, že vše je OK, že je jeho a pak by to po letech prasklo (zdravotní problémy toho dítěte, paroháčova prokázaná neplodnost či by někdo, kdo by věděl jak to bylo naznačil a paroháč nalezl třeba flešku s videem nebo nějaké fotky a ze žárlivosti by si ten test DNA dal udělat). Ono by to bylo dosti blbé po té citové stránce vůči tomu dítěti a tak. Tak aby se tomuto předešlo.
,
Ano, geny jsou geny. Jasně, pro muže je NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, jestli je dítě jeho, jestli jeho geny zůstanou zachovány. Ale stejně důležité (a někdy možná důležitější) je, kdo dítě vychová a jestli z něj vychová slušného a schopného člověka.
Znám ze svého okolí případ, kdy se půl roku po narození dítěte jeho genetický otec s ženou rozvedl a dítěte se zřekl. Zakoukal se do jiné ženy...
Matku dítěte si vzal časem jiný muž, přijal dítě za vlastní, je nově všude vedený jako jeho otec, a dítě vychoval. Dal mu maximum, co mohl.
Podotýkám, že kandaulista to není a neplodný taky ne.
Tak co je důležitější? Nedá se říct, jestli geny nebo výchova. Obojí má svoji váhu.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Mispulin »

Onehdy byl v telce pořad o jedné ženě z Ostravska, co vedle svých 3 vlastních vychovala v pěstounské péči postupně i 11 dalších. měla je vždy od 1 roku. 3 z nich, 2 holky a jeden kluk (mj. cikánské děti) přes veškerou snahu vychovat z nich slušné lidi (přístup měla ke všem stejný) ji jedna z těch holek okrádala a pak stále zdrhala z domova, další se chytila ve 14 jakési cikánské party a skončila v kriminále a také ten kluk se vybarvil jako pěkný grázl, takže tam vyvracela, že je-li to v genech, výchova často selže.

Ale k tomu Německu... Mě se zdá, jakoby tam chtěli, aby když čmoud zbouchne Němku, musel ten její držet hubu a cálovat na čmoudíka. To není jen tak, za tím někdo stojí, za tím potlačováním klasického pojetí rodiny, tým potlačováním bílého evropského mužství, vyvyšováním ženství, té propagaci homosexuálů a leseb. Prostě abychom my bílí Evropané měli co nejméně dětí a zanikli. Takhle podobně zanikl i starý Řím: čím dál více buzíků, velká imigrace tzv. barbarů do říše, kteří nakonec nahrazovali Římany i jako vojáci a nakonec se to sesypalo při prvním náporu barbarských germánských Vizigótů. Dějiny se opakují a necháme se rozkládat zevnitř. A co nastane třeba za 50-100 let? Zavládne tu islám, budou tu Arabáči a černoši vyznávající Alláha a ejhle, najednou tu zase bude ta klasická patriarchální rodina...,už žádné feministky, žádný gender, jen s tím rozdílem že muž (pán a vládce) a ty 4 manželky doma, co nikam nechodí bez doprovodu, co vychovávají kupu dětí, co se s cizími nekurví, protože by je ukamenovali, zahalené, skoro nesvéprávné. Qui prodest? Komu to prospěje???
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Mispulin »

No, řeknu ti to tak... Nemám sice čmoudy rád, ale nejsem takový ten rasista nejhrubšího zrna. I mezi cikány jsou slušní lidé. U nás v podniku jich pár pracuje a řeknu ti, že oni se těch nepřizpůsobivých nemakačenků, co žijí jen ze soc. dávek straní. Jeden chtěl po městu byt a nabídli mu ho právě v začouzené lokalitě. odmítl. Prý mezi takovou sebranku nechce a nechce, aby mezi nimi vyrůstaly jeho děti. Ono je to jako s Araby. Pokud je sestěhují do kupy do nějaké čtvrti, je zle. Totéž Hispánci nebo černí v USA. Je zajímavé, že třeba Vietnamci mi vůbec nevadí a mám mezi nimi i pár kámošů na pokec. A také je to jinačí kultura, jenže ti nejsou hluční, nechtějí soc. dávky, snaží se uživit (vyjma těch pár co pěstují mařenu) se neživí kriminalitou, jsou slušní a né sprostá hovada a snaží se být nenápadní a začlenit se. Jejich děti umí česky, dobře se učí (lépe než ty naše bílé) a snaží se rodičům vrátit jejich investici do nich. A čmoudi co...? Bohužel, ale těch slušných, těch co se chtějí začlenit a normálně žít, těch zase tolik není. Čím to je, že černoch, jehož fotr běhal ještě s bederní rouškou a oštěpem po pralese se zcivilizuje a klidně i vystuduje medicínu, zatímco naši nepřizpůsobiví žijí pořád stejně jako kmen a mnozí sotva umí číst a psát a česky mluví jako Hotentoti ? Kdyby se nechovali, jak se chovají, tak by se k nim ta většina populace také chovala jinak. Ale to už jsme touto diskusí odbočili od tématu.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od fodel »

rostak píše: Mel bys rad lidi, co by se na tebe od kolebky porad jenom mracili a otaceli se k tobe zady? A stejne je to s temi araby a jejich nenavisti vuci zapadnimu svetu.
Ale ti arabové jsou víc než my protože oni mají toho pravého boha ,a my jsme pro ně podřadní ;)
Blazenka
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 16. srp 2018 17:06:17

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Blazenka »

Koukám, že se zde zabrusuje úplně na jiné téma. Ale pro info dnes jsem to dostala, takže jedna starost pryč :)
john32
Příspěvky: 57
Registrován: pon 17. lis 2014 13:10:41
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od john32 »

Takze budes vzorna a poslusna aspon do svadby :)
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od j-dou »

Blaženka : Koukám, že se zde zabrusuje úplně na jiné téma. Ale pro info dnes jsem to dostala, takže jedna starost pryč :)

Také mi to tak přišlo, že se to tvé vlákno nějak změnilo :lol: Kdy bude další rozlučka se svobodou :?: ;)
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Domkanda »

Blazenka píše:
Prášek po jsem řešila, ovšem doktor vzhledem k mé určité genetické vadě zavrhl, že bych ho mohla. Prý bych se ohrozila na zdraví.
Název děsně lákavý - než jsem si všiml, že je to jen povídka.
Byť autor vypadl z role a odepisuje a reaguje jako "žena, co to zažila"

Nepochybuju o tom, že to je zařazeno správně a že to je jen povídka. Ale, autore, studuj zdroje - postinor je volně prodejný lék. Jediná "genetická vada", která vylučuje orální aplikaci postinoru - je mužské pohlaví :lol: :lol:

Jinak je zajímavé, že někdo tu může nadávat ostatním do kriplů a jemu se příspěvek do popelnice nemaže - no nic :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Blazenka
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 16. srp 2018 17:06:17

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Blazenka »

Lékař mi ovšem nechtěl dát postinor ale jiný lék. Na postinor bylo již pozdě. Podle lékaře funguje nejvíce v prvních hodinách. Což v pondělí odpoledne bylo již pozdě a v neděli jsem měla kocovinu a na postinor si ani nevzdechla. Takže by nejspíše jeho použití vůbec nic nezměnilo. Což je naštěstí nyní jedno když v tom nejsem.

Ovšem nejsem zde abych kohokoliv nějak přesvědčovala :) to jen vsuvka proč postinor nešel použít.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rada pro nevěrnici

Příspěvek od Mispulin »

Postinor do 72 hodin, pak už je na nic. Je to ale hormonální bomba, která se ženským organismem pěkně zamává. Na emiminu jsem četl několik příspěvků, kde si baby stěžovaly, že otěhotněly i přes postinor. Podle lékaře to prý není 100%. Jinak hormonální antikoncepce hodně zahušťuje krev a proto ty, které berou léky na ředění je brát nesmí!!!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bajzic, Google [Bot], wuua, Zmijak 127812 a 216 hostů