Oslava

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Pepa71
Příspěvky: 32
Registrován: ned 10. pro 2017 15:30:01
Role ženy: ženu nemám
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Karlovy Vary

Oslava

Příspěvek od Pepa71 »

Po dlouhé době jsme se dostali s manželkou na oslavu narozenin její matky.Pořád nevěděla co na sebe jestli dlouhé kalhoty nebo šaty ,tak jsem ji šel do ložnice něco pomoct vybrat. Do očí mi padly krásné letní šatičky ve kterých vypadala hodně sexi ,když jsem ji v nich viděl nejraději bych ji je vyhrnul a hned zasunul jenže nebyl na to čas.
Jen jsme chvíli počkali na děti a vyrazily na oslavu. Od začátku bylo vidět že manželka je v dobré náladě a víno jí chutná ,tak jsem si říkal že bude i veselá večer v posteli . Asi po čtvrté skleničce se šla vyčurat na záchod ,už podle jejich grimas a chůze jsem poznal že už má trošku naváto.Chvíli jsem počkal a šel si pro pivo tak abych ji po cestě potkal jak půjde ze záchodu.Přes dveře jsem slyšel jak spláchla a jak si umývá ruce tak jsem se ještě kousek vrátil jak vyšla sem se rozešel směrem k ní ,chytl jsem jí okolo pasu a druhou rukou za hlavu a dal jí vášnivý polibek ,druhou ruku ze zad jsem přemístil pod její šatičky a promnul její kundičku na které bylo cítit krásné teplo a vlhko . Jen jsem poznamenal že se těším na večer doma bez dětí které už odjeli k babičce.
Z její reakce bylo vidět že se taky těší už jen jak polibek vracela a z vlhkých kalhotek jsem cítil vzrušení jak blázen . Šel jsem si pro pivo a vrátil ke stolu kde jsme seděli s ostatními.
Dávala si asi pátou dvou deci vína na které nebyla dlouho zvyklá , po chvilce se vytratila tak jsem myslel že jde na záchod ale nějakou dobu se nevracela tak jsem se šel mrknout kde je .Nějak tak automaticky jsem se šel podívat ven jestli nešla na vzduch po chvilce jsem ji našel kousek od dveří ve stínu všech světel (asi aby ji nikdo neviděl), seděla tam na zemi s kolenama do vrchu a podepírala si hlavu . Tímto posedem ukazavola svůj rozkrok na obdiv a její červené krajkové kalhotky tomu dávaly šťávu. Hned mi z toho ztvrdnul Zkusil jsem na ni promluvit a žádná odezva tak jsem si zapálil šel se odlehčit do křoví kousek od ní . Moje myšlenky byly všelijaké ale to že by ji někdo takhle okukoval mi přidalo na nadrženosti.
Když jsem začal močit jsem uslyšel nějaký hlas ,,ty jsi ještě tady se nachladíš" , nějak jsem tomu nevěnoval pozornost než jsem to dodělal a otočil se směrem k manželce .
U které stál kluk tak okolo osmnácti let ,když jsem to viděl tak se mi hned postavil do největší tvrdosti. Mladík se rozhlédnul a přikleknul k Petře ,,je ti dobře ?" žádná odezva jako u mě .
Ale to že jí umí asi přímo do jejího rozkroku jsem viděl zřetelně a to mě vzrušovalo jako nikdy .Po chvilce se klučina osmělil a při konstatování že se nachladí jeho ruka zabloudila přímo na kalhotky ,když nereagovala dostal ještě vetší odvahu a kalhotky jí odsunul kousek na stranu a namočil si jeden prst do její kundičky ,rozhlídl se a prst olíznul ,,ty kráso chutnáš krásně" to že ani na toto nereagovala mu dodalo ještě větší odvahu a se slovy aby se nenachladila že jí pomůže ji začal zvedat že ji posadí na lavičku v úplné tmě kousek od křoví kde jsem vše pozoroval. Zvedl jí a ona se s jeho pomocí z posledních sil odpotácela na lavičku která byla pěkně schovaná .
Pořád jsem nevěděl jestli mam zakročit nebo ne ale vzrušení bylo větší jak rozum tak jsem vyčkával co bude.Když jsem viděl jak ji podpírá a na kraťasech má pěknou bouli tak jsem to nechal a vyčkával co příjde . Když došli k lavičce tak ji posadil na kraj a jak nemohla se na ni svalila tak že měla jednu nohu z boku lavičky a druhou ze předu čímž se ji pěkně roztáhly nohy . Tem pohled byl ten nejrajcovnější co jsem snad viděl. Ale to byl asi aj pro mladíka který hned upřeným pohledem čučel do jejího rozkroku . Po chvilce co ho to muselo povzbudit na největší možnou míru se jeho ruka vydal do rozkroku Peťky ,první jí mnul poštěváček přes kalhotky a za chvíli je odsunul na stranu a zasunul první jeden prst a po chvíli i druhý. ,,ty jo ty si krásně těsná " poznamenal pod vousy .
To už jsem chtěl zakročit ale když Petra vydala krásný sten jsem usoudil že ji to dělá dobře tak jsem to nechal tak. Jen jsem pozoroval jak jí to dělá mladě docela šikovné kluk . Po chvilce prstní si popotáhnul kraťase pod koule a vystrčil svoje asi dvaceticentimetrové péro na svět. Párkrát ho přetáhnul nahoru a dolů a pusou se sehnul k Petřině kundičce a začal ji lízat ,když jsme asi oba slyšeli jak vzrušeně sténá tak asi usoudil že je ta pravá chvíle si užít její horkou kundičku .Jak byla na kraji lavičky neměl žádnou překážku a tak si naslinil jeho velký žalud ještě se sklonil ke kundičce kterou tak namazal .Přiložil jeho péro k jejímu vchodu a asi tak na třetí příraz byl až po kořen v mojí Petře .
Myslel jsem že zblázním ale tak jak mi stálo péro z toho že jsem snad ze třech metrů sledoval jak mi někdo ojíždí mojí manželku .bylo to neskutečně vzrušující pohled na všechny detaily .
Klučina ji šukal si deset minut ,, bože to je krása taková kundička ,bude to jen Rychlíka puso" zase polohlasem sklonil se k ní a dal jí vášnivého francouzák ,ještě se zvednul ,,já už to nevydržím" zpátky se k ní sklonil a vášnivě ji políbil a při tom se udělal . Z mojeho pohledu bylo vidět jak jeho koule pumpují jeho nálož do kundičky mojí ženy. Ještě ji chvilku líbal pak se zvednul vrátil ji kalhotky na kundičku a odešel někam do dálky.
Byl jsem z toho tak nadržený že jsem hned zavolal taxi ,naložil ji a jeli jsme domů.
Po cestě ji ještě alkohol stoupnul víc do hlavy tak odpadla úplně. Odvedl jsem jí domů položil na postel a vysvlekl do naha, když jsem viděl její totálně mokrou a použitou kondičku a totálně zmáčené kalhotky jsem neodolal a pusou ji kundičku očistil do sucha . U toho jsem se udělal úplně bez pomoci ,asi toho zrušení bylo až moc .
Na druhý den ráno při vzpomínce na včerejší večer mi zase stálo jako kámen.přitulil jsem se k ní a pošeptal že mám chuť, to mi jen řekla ,asi kvůli kocovině.
,, to ti nestačilo večer?
,,a co by mi mělo stačit" ?
,,Nedělej !"
,,Šak včera jsi odpadla a nic nebylo"
,,A to venku ? "
,,Co venku tam sem tě jen našel a naložil to taxíku"
,,Co ? Jen nenápadně projela svoji zmáčenou kudičku ,začervenala se a řekla že je opocená že si musí dát sprchu.
Jenže neví že já vím co ona možná neví :)
Msi1
Příspěvky: 59
Registrován: pon 06. úno 2017 20:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Oslava

Příspěvek od Msi1 »

Super čtení ...
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslava

Příspěvek od KarelK1968 »

Pěkný
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Oslava

Příspěvek od muf75 »

Nevím,zda-li autor publikuje i jinde nebo se jedná o kopii,ale stejná povídka je pod trochu jiným názvem i na jiných stránkách.
Pepa71
Příspěvky: 32
Registrován: ned 10. pro 2017 15:30:01
Role ženy: ženu nemám
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Oslava

Příspěvek od Pepa71 »

Není to kopie jen jinde mě to nepustilo že byl název zabraný
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Oslava

Příspěvek od 123vfa »

Pěkný...………...ale krátký...…….piš dál...………………..díky
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 203 hostů