Tchán - pouťový víkend

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
stellastarr
Příspěvky: 40
Registrován: stř 30. kvě 2018 18:10:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tchán - pouťový víkend

Příspěvek od stellastarr »

Pokud si najdu chvilku casu, mohl bych k tomu dopsat epilog?
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Tchán - pouťový víkend

Příspěvek od Rarach »

Klidně...
stellastarr
Příspěvky: 40
Registrován: stř 30. kvě 2018 18:10:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tchán - pouťový víkend

Příspěvek od stellastarr »

Tchán - epilog

Pavel seděl ve vlaku a zamyšleně pozoroval sňehove vločky za oknem. Služební cesta mu skončila neplánovaně o den dříve a chvátal domu za holkama. Těšil se.Barunka byla, ač neplánovaně, v šestém měsíci těhotenství. Čekali holčičku. Už dávno pryč byl ten jeho letní neklid, ten zvláštní pocit Barky odtažlivosti a dokonce se i pousmál nad onou vtiravou myšlenkou kdy...a kde...

“Už jste se domluvili na jejím jménu?” zeptal se Honza a pohladil Barunku po nalitych prsech. Bříško již měla veliké a pouze upravený klín jí zakrývaly krajkove kalhotky.
“Ne, ještě ne.. i když já bych chtěla Janičku..” rozpustile se na nej usmala a polibili se. Zdlouhavě a rozkošnicky. Honza se položil na posteli na záda a Barka mu pohladila jeho trčicí ocas. Naklonila se nad nim, olízla mu špičku žaludu a promnula prověšene koule.

Pavel skoro doběhl domu, sněžilo čím dál víc a on se těšil na horký čaj s rumem. Odemkl, otevřel dveře a zarazil se... ty boty a pohozenou bundu na botniku prece už někde viděl..! Stalo se něco? prolétlo mu hlavou.. je u našich všechno v pořádku? Z ložnice uslyšel tlumené zasténání a Barunčin smich. Odložil tašku a prošel chodbou k pootevřeným dveřím do jejich společného hnízdečka lásky.

Bára uslyšela jeho kroky a zvedla hlavu..
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tchán - pouťový víkend

Příspěvek od vinklar »

No a dál?????........
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tchán - pouťový víkend

Příspěvek od Mispulin »

:lol: A pak byla mela, fotr dostal do tlamy od syna, který pak šel podat žádost o rozvod. Totéž učinila i jeho matka a Barča si vzala tchána a jestli neumřeli, žijí dodnes :lol:
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tchán - pouťový víkend

Příspěvek od Mispulin »

Jasně, dělal jsem si srandu, ale ono pozor, to je vážná věc. Na emiminu jsem nalezl toto:

Anonymní
01.07.18 00:49
Přitahuje mě tchán a začíná to jiskřit
No ve zkratce mě přitahuje tchán. Přitahuje mě víc a víc. Ne jenom sexuálně, ale tak nějak celkově. Názorama, myšlenkama, vyjadřováním, celkově.
Jak kdyby nebyl otec mého přítele.
Tedka mám navíc pocit, že je to oboustrané. Cítím jiskření a napjatou atmosféru.

Není to o tom, že bych se s přítelem cítila špatně nebo mě mlátil nebo se choval nějak špatně, ale není to prostě ta moje soul mate jestli chápete. S tchánem je to jiné. Jsme tajní spojenci. Před názorama jeho ženy, mého přítele, členů rodiny, společnosti i celým světem.

Tedka tento post píšu trošku připitá. Jsme na rodinné rekreaci u Špindlu. Zvrhlo se to v trapárnu a já cítila a viděla jak má stejný názor jako já na takovéto věci. Všichni šli spát až na nás a jeho ženu a mého přítele. Popíjeli jsme u baru. A ona a ten můj zvládli jenom kecat o blbostech a o tom jak nesnáším migranty atd a cítila a viděla jsem jeho pohledy. Potom jsme se všichni sebrali a šli spát. Já ale nespím. Píšu tady toto a vím, že on také nespí.

Takže i když se ta povídka může zdát nadsazená fantazie, proč ne...
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tchán - pouťový víkend

Příspěvek od 123vfa »

Tak je to nejlepší...…...fantazie pracuje naplno......co viděl a co né……….v nejlepším přestat.je dobré řešení......díky...
Jen prosím zase něco napiš...……….pěkně se to čte....


PS.Život je stejně nejlepší autor scénářů podivných...………..není nad to,když se snacha s tchánem potkají v bordelu...….
skutečná příhoda mého přítele......
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tchán - pouťový víkend

Příspěvek od Mispulin »

Já to znám z NEIreportu z 90. let. Tehdy asi 21 letá slečna jižní Moravy studovala v Praze na VŠ a přivydělávala striptýzovým tanečkem u tyče o víkendech. Prý jí ty zhruba dvacetiminutovky v pátek a sobotu tehdá vynesly 12 tisíc měsíčně. No a co čert nechtěl, jednou se za ní vypravil ze vsi její bodrý tatík. Ale když už byl v Praze bez své staré, rozhodl se pobavit se. Osud jej zavedl právě do toho šantánu tam co "pracovala" jeho dcerka no a jaký byl šoking, když najednou z pár metrů hleděl na kundu své nahé dcery a jaký byl její šoking, když ona uviděla mezi hosty svého tatíka :lol:
Prý to ale ustáli. Tatík sice hudroval, ale musel držet hubu, protože mu dcerka pohrozila, že mamce by se asi nelíbilo, kdyby jí řekla, kam táta zašel. Sama toho ale nechala, protože jí taťka varoval, že dnes ji viděl on, ale kdyby místo něho byl některý z chlapů od nich ze vsi, že by nejen ona, ale i celá famílie měli z ostudy kabát, že mají dceru kurvisko. :oops:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jonny, lamp990 a 214 hostů