Rekonstrukce 3

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Rekonstrukce 3

Příspěvek od KandaPavel »

STŘEDA
Ve středu ráno jsem opět odjel, s tím že musím do Prahy, kde ted budeme dělat dlouho, zabezpečení obchoďáku. Samozřejmě jsem jel do kanceláře. Hned jak jsem přijel, jsem zapnul kameru. Zatím klid. Hanka doma poklízela. Začal jsem pracovat na papírech ale nemohl jsem se soustředit. Po osmé volal Jirka z lékárny, že to pro mě má, že se mohu stavit. Akorát jsem chtěl vyrazit, když chlapy přišli na ranní kávu. Hanka je pozdravila, a šéfik řekl jen "Hani, co jsme si řekly, co ty šaty" a tak se před nima beze slova svlékla do naha. Uvařila kávu a odnesla ji do pergoly. Skoro jako by se už těšila, se ptala "Tak kdo bude dneska?" "Ale, koukám, že už se na to těšíš" usmál se šefik "ještě jsme nelosovali, přemýšleli jsme jak na to, a tady Pavel dostal dobrý nápad. Ted nás všechny postupně vyhoníš, jen rukou, nic jiného a kdo vydrží nejdýl, tak ten tě dnes bude šukat. Co říkáš, líbí?" "Vypijeme nejdřív kafe, nebo mám začít hned?" řekla poslušně. "Líbí se mi, že jsi tak rozumná, tak víš co, vyber si sama kdy budeš chtít začít" čekal jsem že si Hanka sedne a užije si klid, který ji byl nabízený, ale ona přišla k prvnímu, byl to ten Pavel, rozepla mu kalhoty a vytáhla mu ocas ven, nic monumentálního, štíhlý, dobře stavěný, naběhlé žíly a rudý lesklý žalud na konci, chvíli jej obracela mezi prsty a prohlížela si ho, a podle pohledu mi bylo jasné, že se těší na další den. "Tak někdo stopujte" řekla a šéfik už připravený telefon se stopkama a odstartoval jak sevřela Pavlův ocas v ruce. Začala mu ho honit, a já začal taky. Jednou rukou mu dlouhými tahy honila ocas, do druhé dlaně si plivla a kroužila mu s ní po naběhlém žaludu. Trvalo to přesně 1,40 minuty, než se vzepjal, Hanka dala na stranu ruku a nastavila prsa, semeno z něj začalo stříkat v prudkých cákancích a dopadalo přímo na vzrušené bradavky a okolo nich, nepřestávala dokud se ji ocas vzpínal v ruce, potm ho pustila a podívala se na postříkané kozy. "Tos moc nevydržel" usmívali se ostaní. "Žádné utírání" řekl k Hance šéfik "a jedeme dál". Všichni už stáhli kalhoty ke kotníkům a čekali až na ně přijde řada. Druhý byl Jarda, celkem udělaný kluk, sympaťák, ocas měl jako dobře zahnutý rohlík, trochu delší než Pavel, ale hlavně o poznání širší. Předkožku permanentně staženou na svém, k prasknutí nalitém ocasu. "Stopky" řekla jen a chytla ho do ruky. V tu chvíli začal běžet čas. Honila mu jeho ocas ještě rychleji a vypadalo to, že se ji tahle soutěž začíná líbit stále víc. "Minuta" řekl šéfik ve chvíli, kdy se už Jarda začal vzpínat, Hanka ho chytla za koule a začala mu je mačkat, to už nevydržel a i z jeho ocasu začali lítat cákance semene, přímo Hance do obličeje. "No ještě lepší" smál se mu Pavel "Ty vole, to se nedá vydržet, vona je fakt dobrá" řekl na to udýchaně Jarda, když si mnul svůj měknoucí ocas. "1,25 minuty" řekl šéfik. "Další" řekla a přesunula se k řetímu, Martinovi. Postavou byl asi jako jeho kamarádi, jen ocas měl viditelně menší, "Jedeme dál" odstartovala už viditelně nadržená Hanka a chytla Martinův ocas. Opět nasadila rychlé tempo a bylo slyšet i mlaskání Martinovy dlouhé předkožky při každém pohybu její dlaně po ocasu. Když se blížila půldruhá minuta, Hanka na něj zkusila podpásovku, postavila se a žaludem se přiblížila bezprostředně ke svojí pičce, což okamžitě vyvolalo stahy v jeho koulích a salva za salvou ji stříkaly přímo na jeji díru. "1,35, pánové co to je, takhle nám uříznete ostudu" čertil se šéfik. "Tak mladej, ukaž co umíš" řekl, když si Hanka klekla před benjamínkem. Ona se na něj podívala a usmála se. Když šéfik odstartoval, tak Hanka vzala do ruky mladické péro, které svojí velikostí zdatně konkurovalo ostatním, ba je možná lehce převyšovalo. Pomalu mu ho začala honit a mě bylo jasné, že si ho vybrala pro dnešní šukání. "To neplatí, podívej co s ním dělá a nám je málem utrhla" uraženě řekl Pavel. "Bohužel, řeklo se udělat rukou, nic jiného v tom není, takže platí" rozhodl šéfik. Hanka si to vychutnávala, jezdila dlaní po celé délce ocasu a když se dostala až dolu, tak lehce zatlačila a natáhla předkožku a potom zase nahoru. Potom ho jednou rukou chytla a druhou po něm jezdila krouživými pohyby. Když už bylo vidět, že mlaďas nevydrží, začala mu hladit koule a otevřela pusu, jako by to byl signál, začal ji hned všechny dávky posílat přímo mezi otevřené rty. "Pět minut čtyřicet" řekl uznale šéfik, "No vidíš, alespoň v něčem jsi nejlepší" a zasmál se. Hanka mu z ocasu ještě olízla poslední kapičku. "Tak a já s Honzou jdeme dnes mimo soutěž, my už jsme tady paničku šukali, tak nám jen uleví" rozhodl. Hanka to vzala ve velkém, každého do jedné ruky a oba začala honit. "Nás můžeš i vykouřit, tady už nejde o čas, jen o uvolnění" řekl ještě. Na to jim začala střídavě olizovat žaludy a potom ocucávat celé ocasy, jak jen se vešli do její pusy. První ji svou dávku do pusy pustil kupodivu Honza, ale ještě než to stačila spolykat, tak ji šefik chytl za hlavu a doslova ji pusou narazil na svůj ocas až nadoraz a jen držel a pumpoval, dokud jeho koule nebyly úplně prázdné. "Sakra, ty jsi mrdna, já se snad zeptám starýho, jestli nemá ještě nějakou práci" řekl spokojeně. "Tak chlapy, ocasy do kalhot, mladej ty máš dneska volno, tak se tu o ni pěkně postarej a my jdeme makat" řekl a sebrali se a šly do stodoly.
Hanka zůstala sama s mlaďasem. Přišla k němu a pohladila ho. "Kolik ti vlastně je" zeptala se. "Minulý týden osmnáct" odpověděl s očima sklopenýma. Zvedla mu hlavu a políbila ho "A máš holku?" "Nemám, teda měl jsem ale momentálně nemám" řekl zklamaně "A s kolika jsi se miloval?" vyzvídala dál "Se dvěma" "Ale ocas máš krásný, budeš dělat holkám radost" řekla a pohladila mu ho. Pořád mu trčel nahoru, dívala se na něj jako by ji hypnotizoval. "Tak pojď, vyhrál jsi mě, půjdeme do ložnice?" ptala se ale on ani neodpověděl, stoupnul si a hned ji následoval. Přepínám a vidím, jak moje nahá žena, postříkaná celou partou vede mladíka do naší ložnice. Jeho ocas trčí vzhůru. Ona si ze sebe utřela do ručníku všechno sperma, lehla si na postel roztáhla nohy a prstem mu naznačila aby šel k ní. "Chteš mě ji vylízat?" zeptala se "Chci, moc" řekl a hned klekl mezi její stehna. Sama si rukama držela nohy od sebe, aby měl co nejlepší přístup. On ji prsty roztáhl pysky od sebe a zíral do té mokré díry, jako by nevěřil, co se právě děje. "Tak pojď, vylízel mě ji" vyzvala ho a on opatrně zajel zazykem mezi její pysky a ochutnal po celé délce rozevřenou škebly. Zavzdychala, pustila svoje nohy a rukama, kterýma mu zajela do vlasů, si jeho obličej vmáčkla co nejvíce na svojí kundu. Bylo slyšet mlaskání, jak jazykem a rty zpracovával její mokrou kundu a ona se prohýbala pod každým pohybem jeho úst. Bylo vidět, že je nezkušený, ale zjevně mu chutnal nabízený kus růžového, voňavého, mokrého masíčka v klíně mojí manželky, a když, možná náhodou, přejel jazykem na její poštěváček, vykřikla a vystříkla mu obsah svých žláz do obličeje. Nejdřív se polekal a zarazil se, ale když viděl, co dokázal, tak se sám přesunul výš, a svým ocasem lehce vklouznul do pulzující roztažené díry. "Aaaaach, ano, to je ono, děláš to krásně" kňučela moje kurvička při každém pohybu jeho ocasu ve svém těle. Objímala ho rukama i nohama a jejich těla se dokonale propletla, ani náznak po vynuceném šukání, žádné vydírání, přede mnou se moje žena docela dobrovolně milovala s mladíkem, který by teoreticky mohl být skoro jejím synem a dokonale si to užívala. Bylo to dlouhé, něžné milování, ona si sama určovala stiskem stehen kolem jeho beder razanci i hloubku jeho průniků a když vytušila že se blíží jeho vrchol, tak mezi jejich těla prostrčila ruku a divoce si začala honit poštěváček "Ano, dělej, ještě chvíli, vystříkej mě, prosím, chci cítit jak do mě stvoje semeno proudí" byla uplně mimo a když se v ní jeho ocas začal vzpínat, vybuchla s nádherném orgasmu. On na ní klesl a leželi takhle v obětí dalších deset minut bez jediného slova. Potom ho opatrně odsunula stranou, vypadal že snad spí, ale oči mu přejížděli pomalu po jejím těle. "Odpočiň si, já půjdu uvařit a vrátím se ještě před obědem" políbili se a ona odešla. On se otočil na bok, přikryl se peřinou, mou peřinou, a usnul. V mojí posteli právě osmnáctiletý kluk vyšukal mojí ženu, jeho semeno i její štávy jsou všude a on si ještě svoje mokré péro otírá do mojí peřiny pod kterou usíná, to byla síla. Od rána jsem třikrát stříkal a už mě bolel ocas, který jsem pořád musel honit. No je čas. Zbalil jsem se a vyrazil do lékárny.
"No nazdar, tak pojď" pozdravil mě známý a vedl mě dozadu. "Hele, řekni mi pravdu, na co to potřebuješ" podíval se na mě. "Vždyť jsem ti to říkal, já bych chtěl ještě jedno, ale Hanka nechce vysadit, neboj, nic v tom není" uklidnil jsem ho. Podal mi krabičku, kterou jsem dobře znal z nočního stolku mojí ženy. "Dobře, je v tom jen sladidlo, ale pamatuj, pokud to bude něco jinýho než jsi mi říkal, jestli bude problém, všechno zapřu" "Neboj, opravdu to nic není, díky moc, tady máš" a podával jsem mu domluvených pět tisíc. Vyrazil jsem zpět. Do kanceláře jsem dorazil právě včas, Hanka uklízela kuchyň. Když douklidila, odešla do ložnice, chvíli pozorovala svého spícího milence a potom si opatrně vlezla k němu na postel, byl zpoloviny odkrytý, tak se sehnula k jeho rozkroku a vzala do pusy měkký ocas. Bylo vidět jak mu rychle tuhne, ale ani nebylo znát, že by ho to budilo. Teprve když si Hanka obročmo sedala nad něj a rukou se snažila jeho ocas nasměrovat do svojí díry, tak otevřel oči. Nejprve se lekl, ale vzápětí ji chytil za kozy a jako malé děcko se přisál k její tvrdé bradavce. Ona si na něj lehla a jen její prdelka nadskakovala v rytmu v jakém se svojí kundou sjížděla po jeho ohonu. Šukala ho takhle pomalu asi deset minut, potom se nadzvedla a on odspoda začal v rychlém tempu jezdit a zarážet svůj mladý kolík až na dno kundy, po chvilce se hrudí zhroutila na něj a její díra začala při každém přírazu stříkat svou štávu všude kolem, on nepřestával a pořád dál ji projížděl stříkající díru až se do ní zarazil, chytil ji jako by ji chtěl rozmačkat a semenil přímo k čípku na její děloze. Přesto, že jsem byl šíleně nadržený, rozhodl jsem se, že už si ho nevyhoním, oni si u mě doma šukají mou ženu a já denně honím a chodím spát bez zásunu. To už ne. Potom byl opět oběd. Hanka, jak jinak než nahá, se semnem mladého hřebečka vytékajícím ji z díry na její stehna, obsluhovala u stolu a šefik při pohledu na její oslintanou díru jen pochvalně poplácal mladého po rameni. Po obědě musela Hanka opět na stůl, ukázat všem, jak dobře je její díra vyšukaná a potom mohla sklidit ze stolu. Vše už dělala automaticky, bez jediného náznaku odporu.
Když jsem přijel domů, tak jsem šel pozdravit chlapy, a podívat se jak pokročili. Bylo vidět, že zatímco jeden šuká vždy mojí ženu, tak ostatní nelení. Když jsem vstoupil do domu, Hanka opět jako by nic mě objala, a pusou, kterou dnes opět zpracovávala cizí ocasy se na mě přilepila v dlouhém polibku. Nedalo mi to a sáhl jsem ji přes kalhotky na kundu. Lehce ucukla, ale jako by si uvědomila, že vlastně už pár dní nešukala, tedy ne se mnou, tak držela. "Skočím do sprchy a pomilujeme se?" zeptal jsem se. S předstíraným nadšením řekla "Jistě lásko" Odešel jsem tedy do sprchy a ona chtěla jít po mě, chytil jsem ji a řekl "Jsem moc nadrženej, nech sprchu na potom" Sice nerada ale nechala se vtáhnout do ložnice, a ted si uvědomila, že uplně zapoměla převléknout postel. Sedl jsem si a viděl mokré fleky "Ale ty ses už taky nemohla dočkat, viď" usmál jsem se na ni "Zase sis ahrála s tím vibrátorem co jsem ti posledně koupil, viď?" "No víš, jsi teď dlouho do odpoledne pryč a měla jsem na tebe moc velkou chuť, až jsem to nevydržela" zalhala. Povalil jsem ji na postel, strhnul z ní kalhotky a uviděl jsem její krásně červenou kundu, zírala na mě nádherně otevřená díra a její pysky byly přilepené kolem ní. Zabořil se hlavu mezi její stehna a nasával tu úžasnou vůni sexu, ta živočišná, opojná vůně mě dráždila všechny smysly a já byl rázem nadržený jako snad ještě nikdy. Její vyšukaná kunda nádherně voněla a já ji ízal jako bych tuto část ženského těla viděl poprvé v životě, sál jsem všechno co z ní teklo a přivádělo mě to k šílenctví. Byl jsem jako omámený, vstal jsem a vjel do ní svým ocasem. " Dneska ji máš uplně horkou, a nádherně chutnáš, asi budeš muset zlobit častěji, to bude určitě to jak sis ji krásně vyhonila!" řekl jsem a začal ji šukat, při tom jsem dvěma prsty chytil poštěváček a začal ji ho v prstech mnout a tahat za něj, až vykřikla v orgasmu, já před očima její mrdání posledních dní, jsem ji hned následoval a vystříkal do ní zbytek semene co mi ještěš v koulích po tolika hoiněních zbyl. Hanka potom odešla do sprchy a já konečně mohl rozjet svůj plán. Rychle jsem vyndal krabičku z lékarny a vyměnil ji za tu na nočním stolku. Uvidíme, co umí obyčejné sladidlo...
tomasa
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 05. led 2017 17:08:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce 3

Příspěvek od tomasa »

tak to se mi libi ........jsem zvedavy na dalsi pokracovani...........
uz se tesim na pozitivni test
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce 3

Příspěvek od KandaPavel »

:-) děkuji, klidně pište dal nápady do sz
Ibeline
Příspěvky: 29
Registrován: ned 03. led 2016 22:21:09
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce 3

Příspěvek od Ibeline »

Pěkný, pokračuj.
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce 3

Příspěvek od KandaPavel »

Žádné nápady, připomínky?
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce 3

Příspěvek od dr25 »

Což kdyby šéf přivedl nějakého Ukrajince :) a zenuska by byla jeho měsíční prémie :)
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce 3

Příspěvek od KandaPavel »

Děkuju za alespoň nějaký nápad, ale myslím že už teď se má co otáčet :-) Spíš nějakou lehčí zápletku v dané sestavě :-)
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce 3

Příspěvek od dr25 »

Ještě me napadá, že by buď ona přišla na změnu prášku a dopřála manželovi živé sledovat jak ji všichni vystrikaji. A nebo by šéf mohl přijít na to ze je on sleduje a taky by mu dopřál živé představení třeba z pod postele či skříně
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce 3

Příspěvek od KandaPavel »

:-) díky za návrhy
Schiros
Příspěvky: 33
Registrován: ned 07. čer 2015 0:00:10

Re: Rekonstrukce 3

Příspěvek od Schiros »

Super povídka
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom a 192 hostů