Rekonstrukce 2

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Rekonstrukce 2

Příspěvek od KandaPavel »

Hanka si sedla v pergole, a mnula si zraněný kotník. "ukaž, podívám se na to" řekla Jitka a začala zkoumat ji ho prohlížet "Nevypadá to zle, snad to je jen pohmožděný". " Budeš v pořádku?" zeptal se šéfik. "Jistě, to bude dobrý, chvilku to nechám být v klidu a bude to dobrý" odpověděla. " Tak chlapy, půjdeme, ať se to zase trošku hne." rozhodl "A nechceš aby tu někdo zůstal, a pomohl zbalit ten masážní stůl, a tak?" zeptal se ještě. To byste byli zlatý, ještě bych potřebovala pomoct doma, mám tam vytahané věci, jak jsem vyndavala stůl." "Jasně, to není problém, Honzo, zůstaneš tu? My půjdeme. " "V pohodě, pomůžu a pak přijdu" řekl Honza. A chlapy odešli do stodoly. Jitka se odešla obléknout do chatky vedle bazénu a Hanka s Honzovou pomocí šli domů. Jen došli dovnitř, přišel "mladej" jak mu chlapy říkali. "Prosím Vás, šéf mě posílá, jestli někde nemáte stavební kolečko" nedovolil si pořád Hance tykat. "Jistě, v tý boudě vzadu na zahradě" řekla mu Hanka. Mladej vycouval z baráku a šel. Hanka poprosila Honzu, jestli by ji nemohl ještě uvařit kafe, že se musí trošku vzpamatovat. "Jistě, pro tebe cokoli" flirtoval s ní. Zavolal jsem ji. "Ahoj zlato, co to bylo, jsi v pořádku?" Ju, bude to dobrý, trošku jsem zakopla nebo co a už jsem letěla" odpověděla "Potřebuješ mě doma" zeptal jsem se "Děkuju, to bude v pohodě" "OK, tak kdyby něco, tak budu na telefonu, musím vyrazit do Prahy, Michal sehnal nějakou velkou zakázku, tak se na to jedu podívat. Řekni někomu z chlapů, jestli by s tebou potom nezajeli pro prcky, já to dnes nestihnu, počítám, že dorazím tak v pět" zalhal jsem, a byl jsem zvědavý, co se bude dít, když si bude myslet, že se nedívám. Celou dobu to tam celkem jiskřilo, chavně chlapy po ní pokukovali. "Ju v pohodě, zlato, to zvládneme, tak hlavně ať ti to v Praze vyjde, papa. " odpověděla mi. Najednou jsem zjistil, že nějak nevidím Jitku, přepínám a ejhle, mladej stojí ve dveřích chatky, ale ne na nářadí, ale u zahradního domku a zírá dovnitř, tam nahá Jitka a zírá na něj. "Prominte, já.... hledám kolečko..." koktal, ale nemohl odtrhnout oči. Jitka stála čelem k němu a nic. Když se chtel otočit, tak ho chytla za ruku "Jsi nějak stydlivej, to je hezký" řekla a usmála se na něj, no vida, potvora, ta se nezdá, blesklo mi hlavou. "Chtěl by sis i sáhnout, když se tak rád díváš" a položila ruku na svoje "jedenapůlky" "Víte já... šéf chce.. měl bych.." koktal ale už měl na montérkách stan. Jitka si toho všimla. "Pojď dovnitř, ať tě šéfik nevidí" řekla a při tom mu zajela rukou poklopcem do montérek, a vtáhla ho za ocas dovnitř. Sakra, ještě mám slepý místa, napadlo mě, taková škoda. Ještě že to alespon nahrává, kamery budu muset vychytat.
Přepnul jsem zpět do domu, Hanka seděla u stolu a Honza proti ní, oba popíjeli kafe. "Jdu uklidit ten stůl" řekl Honza a vyšel ven. Složil stůl a odnesl ho dovnitř a potom poklidil věci, co při tom Hanka vyndala z jejího kumbálu. Opět si sedl k ní, ona chtěla dát nohu přes nohu, ale zasykla bolestí. "Nechceš na to studený obklad, aby se to uklidnilo" ptal se. "Děkuji, to bys byl hodnej. Prosímtě, vedle v pokoji, ve skříni u dveří jsou menší ručníky" řekla Honza odešel a za chvilku přišel s ručníkem, namočil ho ve dřezu a šel k Hance. "sedl si proti ní "ukaž, polož si tady nohu, a zvedl ji na svoje stehno a omotával opatrně namočený ručník. "Díky, to je nádhera" řekla. Viděl jsem jak Hoinza zírá mezi její stehna, onase mu dívala do tváře a usmívala se. "Copak je" řekla " Promin, ale, víš moc mě vzrušuješ" řekl na rovinu. "Opravdu? A jak moc?" flirtovala s ním dál. "Vážně tě zajímá jak moc?" zeptal se. "Ju, vážně" řekla a už bylo viděl, jak je vzrušená, bradavky ji už stály a rychle dýchala. Honza se jjí díval do očí, jako by nevěděl co si myslet, ale najednou vstal, rozepl poklopec a vyndal své stojící péro. "Takhle moc" řekl. A je to tu, v tu chvíli jsem nebyl schopen ničeho, všechnu krev jsem měl mezi nohama, moje žena je doma v mokrých kalhotkách a tričku, které nic nezakrývá, s vpodstatě cizím chlapem, který před ní stojí a v ruce drží trčící ocas. "Máš ho krásnýho" řekla ale ani se nepohnula. "Chtěla by sis ho pohladit?" ptal se, ale nečekal na odpověď a automaticky ji vzal za ruku a položil ji na svůj ocas. Sevřela mu ho v dlani a pomalu stáhla předkožku a prohlížela ho. Potom se mu podívala do očí a pak to konečně přišlo, pomalu mu ho honila, začala mu olizovat žaluda a druhou rukou si zajela do kalhotek a viditelně si ji začala honit. Postupně si ho pouštěla hlouběji do pusy až mu ho polkla. V tu chvíli, už jsem měl ocas venku i já, ale nemohl jsem se ho ani pořádně dotknout, protože bych hned stříkal. On vyndal svůj ocas z její pusy a sklonil se k ní, políbil ji a něco ji zašeptal. Potom ji pomohl vstát, aby ji položil na stůl. Ona roztáhla nohy a on ponořil hlavu mezi její stehna, rukou odtáhl z kundičky kalhotky na stranu a už se díval přímo na díru. V tu chvíli jsem zpozoroval, že se za oknem něco hnulo, přepnul jsem a viděl šéfa, který si to mířil přímo k otevřeným balkonovkám. Když vstoupil mezi ně, tak najenou uviděl jen roztažené nohy mojí ženy ležící na stole a mezi nima klečícího Honzu, jak ji vylizuje škvíru. Na chvíli ztuhnul, ale vzápětí uddělal krok zpět a schoval se za stěnu. Čekal jsem co se bude dít, myslel jsem, že tam půjde k nim, nebo že odejde, ale překvapil mě, najednou vytáhl telefon a začal si je natáčet. Hanča kňučela a Honza ji sundal kalhotky, roztáhl ji nohy a lízal ji kundu a já začal stříkat. Bylo znát, že jsou oba dost nadržení, najednou Honza vstal a bez ptaní zajel svým ocasem do její kundy, jen se na něj podívala, ale nic neřekla, začala hekat v rytmu přírazů, za chvíli se vzepjala, vyrazila pánví proti němu, prsty mu zaryla do zad a udělala se ve stejnou chvíli, kdy se do ní prudce zarazil on a začal do ní pumpovat svoje semeno. Když bylo po všem, tak šéf poodešel za roh domu. Honza vytáhl ocas z mojí ženy, sebral ručník, který ji při šukání upadl z kotníku na zem a utřel nejprve její kundu a potom i svůj ocas. "Jsi úžasná" řekl, políbil ji, sebral její kalhotky, strčil si je do kapsy a řekl "Jdu se podívat za klukama." "Hodíš mě prosím potom pro děti" zeptala se ho. "Jasně, pro tebe cokoli." a odešel, za rohem se potkal s šéfem, který "právě přicházel" "Tak co, je ji líp" ptal se šéf. "Jo, jen mě poprosila, jestli bych ji ještě odvezl pro děti do školy, tak tam s ní sjedu, jestli to nevadí" "Jasně, v pohodě, hlavně ji neroztrhej" řekl s úsměvem "šuká dobře?" zeptal se hned. Honza se na chvilku zarazil, ale pak řekl "Moc dobře, byla pěkně nadržená" a usmál se na něj. Odešli do stodoly a chvilku na to vyšla ze zahradního domku Jitka s mlaďasem, viditelně spokojená. Mlaďas upaloval do stodoly a Jitule došla k domu "Hani, jsi tu?" zavolala do domu. Uviděla Hanku sedět u stolu "Tak já pojedu, zítra ti zavolám, jak na tom budeš a když tak se zastavím" "Ju Jituš, děkuju a nezlob se"
Ve stodole za šéfem s Honzou přicupital mlaďas. "Tak co, kde máš kolečko" "Pane šéf, promiňte, já zapoměl" vykoktal mlaďas. "Aha, no ani se ti nedivím, a co, neudělal jsi nám ostudu? Střihnuls tu kámošku pořádně?" smál se šéf. Mlaďas sklopil oči a nic neříkal. " No nestyď se, Honza ted právě došukal Hanku, viď Honzo" a otočil se na něj "Pánové, začíná se mi tu líbit" dodal šéfik. Samozřejmě ostatní hned zbystřili a začali vyzvídat na Honzovy co a jak. Šéf je nechal a bylo vidět, že mu něco vrtá hlavou, pak povídá. "Tak kluci, upřímě, kdo by si s ní chtěl zašukat, když by byla možnost?" a všichni zamozřejmně ztichli a poslouchali co má na srdci. Šéf jim ukázal video a pak řekl "No zkrátka buď panička bude dělat i něco pro ostatní, nebo videjko dostane manžílek" dodal s úsměvem. "Už jen z té představy mě péro zase stálo. Potom odjel Honza s Hankou pro děti, vzhledem k tomu, ja dlouho byli pryč, tak asi i něco cestou zvládli. Pak už se nedělo nic. Po páté jsem přijel domů, pozdravil se s chlapama, a šel se přivítat s Hankou. Její noha už byla mnoehem lepší, asi ji Honza dobře rozhýbal. Večer jsem šel brzy spát, řekl jsem, že jsem moc utahanej, i když jsem byl tak nadrženej, že jsem si ho musel před spaním vyhonit.
Druhý den, v úterý jsem vyrazil brzy ráno. Jel jsem do kanceláře a přemýšlel co a jak. Hanka se včera tvářila uplně normálně, jak ji vytrestat, vůbec nic na ni nebylo znát. Pak jsem si vzpoměl na známého ze školy, má vedle ve městě lékárnu, tak jsem mu hned zavolal, jestli se můžu stavit, a že prý jo, tak jsem za ním zajel a vysvětlil mu co bych chtěl. Když jsem se vracel, tak volala Hanka, že dětem nějak není dobře, asi na ně neco leze, tak je odhlásila ve škole do konce týdne, že budou doma. A sakra, to se mi vůbec nehodilo. Mozek mi jel na plné obrátky, i když ho ovládalo uplně něco jiného. Pak mě napadlo zavolat rodičům, děti už neviděli měsíc a vždy si je rádi užijou. Vyšlo to. Volám Hance "Zlato, tak jsem volal našim, jestli můžeš, tak je tam hoď, ať máš teď doma klid, je to zařízený" povídám "Ju, děkuju, myslela jsem že zůstanou doma, ale tak babičku už dlouho neviděli, tak já je tam odvezu" Pak jsem se vrátil do kanceláře a samozřejmně hned zapnul video. Hanka akorát dávala děti do auta, samozřejmě s pomocí Honzy a pak odjeli. Tak jsem mohl chvíli pracovat.
Vrátili se po desátý, celkem dlouhá cesta.. Hanka už chodila vcelku normálně, jen trošku kulhala. Šla uvařit kávu a za chvíli pozvala chlapy opět do pergoly. Všichni si sedli a chvíli mluvili o tom co je třeba udělat na stodole a čím začít a tak. Potom šéfik povídá "Jen Hani, ještě máme jeden problém" "Copak se děje" lekla se " No víš, tady to je tak na měsíc, vše udělat, rodiny daleko, ženy taky, no zkrátka, než to tady doděláme, tak s náma budeš muset šukat ty, aby bylo vše v klidu." vykulila na něj oči "Cože, co si to..." nedořekla "Hele zadrž, prostě s náma budeš šukat, nebo tvůj manžílek uvidí takový jedno vydejko, na kterým v jeho kuchyni, na jeho stole kdosi šuká jeho ženu" a při těch slovech ji ukázal video. Zčervenala "To ale nejde, vy jste svině, to nemůžu" "No máš na vybranou, je to jen na tobě" odpověděl, ostatní jen koukali co se bude dít. Bylo vidět jak Hanka přemýšlí jak z toho ven. "A to si jako představuješ jak, jako že se na mě teď vrhnete všichni najednou?" "No pokud bys chtěla tak proč ne, ale spíš jsem myslel, každý den jednoho nebo dva, ostastní budou makat a jeden bude vždycky s tebou relaxovat, co ty na to?" "To ale nejde, vždyť jsem vdaná" zkoušela Hanka ještě jednou. "Hele, takhle se nikam nedostanem, řekni si co cheš a tak to bude, poslední slovo, pokud řekneš, že ne, tak TY už o tom od NÁS nikdy neuslyšíš" řekl ostře ale s úsměvem. "Dobře, tak tedy ano" rezignovaně řekla Hanka. "Co ano?" "Budu s váma šukat" upřesnila a já v tu chvíli skoro stříkal do kalhot.
"Tak chlapy, nebudeme to zdržovat. Honza už nám ji určitě dnes zase cestou načal, já to tady dodělám a vy do stodoly" řekl a zacal se svlékat " tak šup Hani, svlíknout ať to nezdržujeme. Hanka se začala pomalu svlíkat do spodního prádla. "Všechno, si myslíš, že ti ho tam strčím přes kalhotky?" Odhodila vše. On už byl taky nahý, pod jeho pupkem se mu houpal naběhlý ocas. "Tak pojd, nejdřív mi ho pokouříš" Hanka si klekla, a vzala do ruky jeho ocas, prohlížela si ho, ocas chlapa, který byl o třicet let starší. "No tak, už se do toho pusť" řekl a ona mu vzala do pusy žalud a začala ho pamalu kouřit "Bože, ty máš tlamičku, moc pěkně to umíš, to je ono, pořádně ho olizuj" po chvili ji zadržel " dobrý to by stačilo, v mým věku už je lepší stříkat jen jednou a to si nechám do tý tvojí krásný kundy. Vyskoč na stůl a ukaž mi ji" Hanka už celkem ochotně lehla na stůl a roztáhla před ním nohy. "Bože to je krásná píča, ani se nedivím že ji Tomáš hned musel vyzkoušet" Zabořil hlavu mezi její stehna a ani mu nevadilo, že ji dnes už Honza ošukal v autě. To už si to Hanka začala užívat, tahala se za bradavky a nahlas vzdychala, netrvalo dlouho a obličej mu zalila šťávou. " Sakra, ty ale krásně tečeš" funěl tak pojď mi na něj" a při těch slovech ji zajel oasem mezi pysky a prvním přírazem až na dno její kundy. Hanka, u který ještě nestihl orgasmus odeznít, se hned blížila k dalšímu "Dělej, pořádně, stříkej do mě" už skoro křičela, uplně ovládaná chtíčem. To už stařík nevydržel a za hlasitýho chroptění do ní vysílal proudy svýho semene, Hanka si divoce honila poštěváček a pár vteřin nato se udělala podruhý. Já se udělal s ní, semeno mi stříkalo až přes stůl, bylo to neskutečný, vidět toho staříka, jak behem chvíle z mojí ženy udělal kurvu pro sebe a jeho parťáky. "No vidíš, Hani, když si to užiješ i ty tak je to lepší, no ne?" řekl šéfik, když z ní vypadl jeho uvadlý ocas "Dáme chvilku pauzu a potom uvidíme, co říkáš, takovouhle holčinu jsem už hodně dlouho nešukal" "To jako ještě? Já myslela že to stačilo" divila se. "Kdepak, vždyť jsem říkal, že bude mít ten jeden vždy celý den volno, pěkně s tebou bude relaxovat" upřesnil ji svůj plán. Hanka se začala oblékat "Na to zapomeň, když bude starej v práci, tak nic nosti nebudeš. Teď udělej oběd a pak dostaneš dezert" zasmál se a posadil se na židli. Hanka položila oblečení a zvedla se ze židle, při tom ji po stehnech začalo z kundy vytékat jeho semeno, nechala to být a šla do kuchyně, kde pomalu začala nahá připravovat oběd. "A nedělej, že jsi naštvaná, vždyť jsem viděl, jak se ti to líbilo, ještě se ti nakonec po nás bude stýskat"
Celou dobu, co vařila ji pozoroval a jeho ocas zase začal stoupat. Když měla hotovo, tak řekla ať zavolá chlapy, aby se šli najíst. přišla ke stolu a viděla jak jeho ocas je opět uplně tvrdý. "Musím přiznat, že ve tvým věku bych nečekala, že ti bude takhle sloužit." polichotila mu. "Tak víš co, pojď ještě teď, po obědě uvidíme, jestli mi ho ještě dokážeš postavit" vzal ji za ruku a stáhl k sobě, posadil ji na sebe a ona si sama jeho ocas nasměrovala do kundy. Tentokrát ona byla pánem situace, začala se nadzvedávat a kroutit, vím co takhle dokáže, její, kuličkama trénovanou díru umí neskutečně ovládat, doslova dokáže jejím sevřením z ocasu vyždímat semeno do poslední kapičky, což se ji povedlo i teď, celkem rychle. Držel ji za kozy, cucal bradavky jako malý děcko a ona mu ždímala ocas, dokut se mu nenapnulo celé tělo a podruhé ji začal stříkat svoje stařecký semeno až na dělohu. Chvíli na něm seděla a když z ní jeho ocas vyjel, tak vstala a semeno začalo ukapávat z díry ven, na zem. Vzala ze stolu ubrousek a utírala loužičky, on ji ještě při tom zajel prsty do kundy a pochvaloval si, jak ji má nádhernou. Potom se oblékl a šel zavolat chlapy na oběd. "Ale ty nezapomeň, pěkně nás obsloužíš nahá" řekl když odcházel. Ona chvilku seděla u stolu a bylo vydět, že její myšlenky se ji točí hlavou, bylo jasné, že se jí celá situace líbí, ale... co když potom stejně to video nesmažou, co když mi to řeknou, co když... bylo asi moc věcí, o kterých přemýšlela.
Chlapy sedli do pergoli a on volal Hanku, že může nosit na stůl. Když nesla oběd, tak ostatní zírali na její tělo, pochvalně obdivovali její prsa, prdelku i pičku, která byla krásně odhalená. Nezapoměli si i sáhnout, ale šéfik řekl "Tak chlapy dost, na každýho se dostane, i několikrát, ale dnes jsem na řadě já, vy se můžete podívat, sáhnout si, ale po obědě jdete opět makat." Dojedli, a Hanka sklidila ze stolu, ale nikomu se nechtělo zvedat. "Tak chlapy, šup, zítra o ni budete losovat". "Šéfiku, alespoň ukázat by se nám ale mohla ne, ať se nám líp dělá" zasmál se jeden. "OK. Ale potom pomažete. Hani pojď sem." zavolal na ni a Hanka poslušně přišla. "Sedni si a ukaž jim kundu, ať mají lepší motivaci" poručil ji. Hanka jako by pořád nevěřila, ale po chvilce si sedla a roztáhla nohy, dokonce ještě rukama roztáhla pysky od sebe. "Bože, ta ji má krásnou, už se moc těším" povídá další, ještě stihl hance dovnitř strčit prsta, ale šéfik už zavelel "Řeklo se podívat, tak mě neserte, nebo nic nebude. Mazejte makat." Chlapy odešli, on si poručil kafíčko, tak Hanka šla, a uvařila i pro sebe. Sedla si k němu do pergoly. " V pět má přijet manžel, tak vše musí být normální" řekla "Nic se nesmí dozvědět, jasný?" "Neboj kočičko, to je mi jasný" "A jak můžu vědět, že mu nakonec to video stejně neukážeš?" zjišťovala "Hele, to že to tahle dopadlo, za to si můžeš sama, když bys hned první den neojela Honzu, tak by mě to ani nenapadlo, ale vzhledem k tomu, že jsem viděl, jak krásně a ráda šukáš, tak myslím, že v tom problém mít nebudeš. No a jak to můžeš vědět? Nemůžeš, musíš mi věřit, nejsem takovej hajzl, abych nedodržel slovo, nemám proč mu to ukazovat. Když budeš pěkně poslušná, tak si užijeme my i ty, pěkně tě budeme střídavě celý ten měsíc šoustat a pak nám ještě manžel zaplatí za práci, myslím, že pro nás celkem slušný měsíc, tak proč bych to měl nakonec kazit takovou podpásovkou" Na to se nedalo nic říct, Hanka mlčela a po chvíli řekla jen "Tak dobře, budu ti věřit." "Hodná holka, ale budeš poslouchat, a žádný vykrucování, jasný! A teď pojd zkusit jestli mi ještě stoupne." řekl a vytáhl ho z kalhot. Hanka mu klekla mezi nohy a začala mu ho ocucávat a olizovat. Jeho ocas začal bobtnat, ale k tvrdosti už měl daleko, přesto ho Hanka sála a kouřila dobrých dvacet minut, až i z toho polotuhého ptáka ještě vymáčkla posledních pár kapek semene. "No vidíš, jak ti to jde, dokážeš vysát i měkýho, to se mi líbí. Tak víš co, se mnou už dnes nic nebude, tak se můžeš jít vysprchovat a oblíknout. Ju a kdyby na tebe dotíral někdo z chlapů, kdo nebude na řadě, tak mi řekni, já to vyřídím. Zapnul se a odešel. Hanka šla do sprchy, kde byla asi půl hodiny, potom se oblékla a uklidila nádobí po obědě. Zbytek dne už se nic vyjmečného nestalo. Já přijel opět po páté hodině. Hanka byla trochu zaražená, ale přeci jen na sobě nic moc znát nedala. Večer jako každý jiný. Až když jsme šli do postele, já byl po tom dni šíleně nadržený, tak mi řekla, že má asi zánět močáku, že ji to nějak pálí, jestli mi bude stačit, když mě vykouří. Nechtěla mi ji ukázat. Vzala mi ho do pusy a celkem se divila, že jsem začal stříkat ani ne po minutě kouření. Řekl jsem že jsem se na ní moc těšil. Potom jsem ji políbil, na rtech jsem ucítil ještě moje semeno a při představě, že tam dnes semenil i šéfik a zřejmně i Honza, tak jsem byl opět tvrdej. Hanka mi ho vzala do ruky, líbala se se mnou a nádherně si mě během chvíle ještě vyhonila na svoje krásný prsa. Byl to úžasný den.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce 2

Příspěvek od vinklar »

Paráda,
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce 2

Příspěvek od Mispulin »

Výborně!
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce 2

Příspěvek od KandaPavel »

Děkuju, pokračování snad dám dohromady brzy, pokud bude zajem
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce 2

Příspěvek od Mispulin »

Samozřejmě, že je zájem. tvé povídky se mi líbí.
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce 2

Příspěvek od KandaPavel »

To vždy potěší, když se alespoň někomu líbí. Děkuju. Klidně může kdokoli dát nápad jak pokračovat.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom a 202 hostů