PP Wahlberg - Bull - Renáta (2.příběh)

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Wahlberg
Příspěvky: 3
Registrován: pát 27. črc 2018 12:43:52
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsem kanda i bull aneb, ať v rozmanitosti je krása... :-)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1487

PP Wahlberg - Bull - Renáta (2.příběh)

Příspěvek od Wahlberg »

Přiznám se, že na některé střípky z minulosti jsem už skoro zapomněl. Ale mám v excelu statistiku, kde si píšu své úspěchy u žen a jak tak koukám, tak se mi vrací některé zážitky na povrch. Záměrně napíšu všechny ty, kde mi byly nasazeny parohy nebo kde já jsem nasadil parohy. Nemá smysl psát něco o zážitcích, kde ona byla single - přiznám se, že dnes už ani single holky nevyhledávám. Není tam ten adrenalin a navíc si člověk koleduje o problémy, když je zadaný :-)

Takže Renáta....seznámili jsme se asi v mých 16 letech na hokeji. Ona byla hrdou, pražskou fanynkou jednoho moravského, hokejového klubu a my přijeli ze vsi fandit do velkoměsta :-). Detaily seznámení jsou mlhavé, byl jsem takřka na šrot. Tehdy nic neproběhlo, jen takové oťukávání. Ona mi hned řekla, že je zadaná a chodí s jedním hokejistou. Já ještě nebyl pořádný alfa samec, tak jsem to bral jako odmítnutí a dále to neřešil.

Po delší době (to už jsem chodil s Alenou) jsem se objevil v Praze a napsal Renátě, jestli nechce jít na víno. Šla, přijela busem na místo setkání a šli jsme do nějaké místní hospody. Ona dala víno, já pivo, kecali jsme. Zklamalo mě, že stále byla s hokejistou a ještě více, že zmínila, že je mu věrná. Řekl jsem si, že škoda těch peněz co mi propije, když zanedlouho se ji rozvázal jazyk a když jsme se podrobněji bavili o nevěře, tak řekla, že nevěra je sex. A proto je věrná. Já to moc nepochopil a tak mi s culením ve tváři přiblížila, že kouření či lízání není nevěra dle ní. Zaplatili jsme a věděl jsem, že partnerka onoho hokejisty bude mít asi brzy péro v puse a rozhodně nebude jeho. Zašli jsme v parčíku za nějaké křoví, ona si klekla, potěšilo ji, že jsem vcelku vyvinutý a dala se do práce. Líbilo se mi jaká je kurvička a docela brzy jsem ji stříkal mrdku do pusiny. Ještě více mě dorazila, když pak řekla, že chutnám lépe, než jeho kolega z týmu. Zeptal jsem se jak to myslí a ona, že se dopoledne potkala s jedním jeho spoluhráčem, který je zraněný a ona se postarala o rekonvalescenci, zatímco ten její se potil na ledě. Ale v klidu, prý jen kouření - klasika. Poté mi řekla, že je na kouření závislá a prý i na repre srazu vykouřila dva české reprezentanty, když dělala servírku v hotelu kousek za Prahou a oni tam měli sraz.

Tenkrát jsem si řekl, že je to obyčejná děvka a už se s ní více neviděl. Dneska bych si řekl, že je to skvělá ženská, s kterou jsem mohl mít velmi zajímavé zážitky ;-)
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: PP Wahlberg - Bull - Renáta (2.příběh)

Příspěvek od dark »

Proč to kouření ty holky tak bere? Pocit submisivity? Nikdy jsem tomu nepřišel na kloub :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: idontexist, Longhorn, Mozna a 193 hostů