PP Wahlberg - Kanda - Alena (1.příběh)

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Wahlberg
Příspěvky: 3
Registrován: pát 27. črc 2018 12:43:52
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsem kanda i bull aneb, ať v rozmanitosti je krása... :-)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1487

PP Wahlberg - Kanda - Alena (1.příběh)

Příspěvek od Wahlberg »

Jak jsem avizoval, tak plním.

Bylo mi cca 17 let a začal jsem chodit s Alenou. Ona byla premiantka, o mě se to říct nedalo, o to více bylo zvláštní, že se mě ujala. Byla prototyp krásy, 180 cm na výšku, pevné trojky, hnědé dlouhé vlasy. A světe div se, byla panna.

Krátce poté, co jsme se sblížili se stalo, že jsem ji připravil o panenství. Ona později sama přiznala, že hlavní důvod, proč se mnou začala chodit byl fakt, že už chtěla o to přijít, ale nevěděla s kým. Já měl pověst, ne zrovna slušného kluka, a tak si řekla, že by bylo fajn mít po ruce někoho zkušeného, než třeba někoho ze svých kamarádů šprtů. Samozřejmě jak už to bývá, když se mladá holka s někým vyspí, tak se nakonec i zamiluje. Já na tom úplně podobně nebyl, spíše jsem ji měl tak nějak rád.

Byla to typická středoškolská láska, kde jsem de facto zapomněl na veškeré další avantýry a byl hodný kluk. Blížil se konec školního roku a my plánovali s klukama jak to oslavit. Samozřejmě se šlo na pivo, ona chtěla jít se mnou, ale já musel být hrdina a odmítnout ji - přece nebudu tahat svou holku na pánskou jízdu. A tak ona pro změnu vyrazila s holkami ze třídy. Já byl v klidu, protože to byly takové puťky.

Po pár hodinách dorazila ona za mnou do hospody, pod vlivem a zaražená. Já byl v rauši, tak to moc nevnímal, ona řekla, že ji není nejlépe. Chvíli poté tam dorazil jeden idiot, který chodil o rok níže. Takový namyšlený machýrek, značkově oblékaný, prostě typ kluka, kterého ostatní kluci nesnáší - na rozdíl od holek. Respektive od těch hloupějších holek. Protože se o něm vědělo, že ohne každou, která se nechá a to přece většinu normálních holek odradí, protože nechce být zářez na něčí pažbě.

Ale byli jsme už v podroušeném stavu, tak sednul k nám, bylo nám to jedno. Ten večer si už nic moc nepamatuji, akorát ráno. Alena byla nějaká zaražená až z ní vypadlo, že mi musí něco říct.

- "Víš jak jsem byla s holkama na pivo?"
- "Tak se něco stalo"

Já byl bez reakce, ani náhodou jsem nevěděl kam tím míří, navíc mi nebylo nejlépe.

"Objevil se tam i Tomáš (ten idiot) a nějak přisednul k nám"
"A já Tě s ním podvedla!"....a začala plakat

Zeptal jsem se co se proboha stalo..

- "Prostě jsem se s ním líbala, byla jsem opilá"

Byla to samozřejmě facka, i když trochu se mi i ulevilo, že to bylo jen líbání. A zeptal jsem se co na to holky říkaly (přece jen věděly, že se mnou chodí a byly to takové moralistky)

- "Holky to neví, líbala jsem se s ním na záchodě"

V tu chvíli jsem zvedl hlas a řekl, ať mi řekne vše....(což jsem možná asi pokazil, protože dostala strach)

- "Prostě jsem šla na záchod, byla už pod vlivem, zamkla se a když jsem otevřela dveře, tak tam stál on a hned mě začal tlačit zpátky na WC. Než jsem se nadála, tak jsme se líbali - byla jsem z toho tak v šoku, že jsem automaticky spolupracovala"

To už jsem nevydržel a křikl jsem, jestli ji šukal.

- "No, ne...zastavila jsem to, když ho chtěl do mě strčit....jak jsem ucítila jeho penis na své kundičce, tak jsem se vysmekla, došlo mi, že to nesmím a začala se oblíkat...pak už jsem šla rychle zaplatit a za Tebou....byla jsem v úplném šoku, když jsem ho pak uviděla s tím úsměvem ve dveřích té hospody, kde jsi seděl s klukama....seděl pak vedle mě, občas mi sáhnul pod stolem na stehno i zajel na kundičku....já kráva jsem se nechala, protože jsem měla strach, že by Ti mohl něco naznačil a provalilo by se to....až ráno mi došlo, že Ti to musím říct"

Byla to rána, vnitřní chvění, péro mi nestálo. Při představě, že vedle mě sedí moje holka, jiný ji tam sjíždí pod stolem a ona poslušně drží mi bylo nevolno. Samozřejmě jsem ji ani nevěřil a dodnes se mi nechce věřit, že to nezastavila. Prostě samotnému se mi nestalo, že by ženská cukla, když ji nasadím žalud na kundičku. Takže takové byly mé první parohy, rozhodně ve mě kandaulistu ještě neobjevily.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Wahlberg - Kanda - Alena (1.příběh)

Příspěvek od DrGarden »

Pekná poviedka zo života mladých.. Super!
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: PP Wahlberg - Kanda - Alena (1.příběh)

Příspěvek od dark »

Dobrá povídka. Já si myslím, že se s ním vyspala, ale podala ti to tak, abys to nějak snesl. Přiznala se ti k nevěře, aby uvolnila tlak svědomí a hlavně, kdyby se něco provalilo, nemohl by nikdo říct, že o tom nevíš. Co se na tom wc skutečně stalo, to ví jenom ona a ten frajírek.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot], Anancelonar, bukva, lukas5-5, Milkas, ota65, Semrush [Bot] a 201 hostů