Rekonstrukce

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Rekonstrukce

Příspěvek od KandaPavel »

Zkusíme seriál na přání?? Já začnu a uvidíme, pokud se bude líbit, tak můžou přijít návrhy na pokračování…
Bydlíme se ženou ve starším rodinném domku. Je to na okraji města, před domem, u ulice stodola, za domem velká ovocná zahrada, bazén, pergola s grilem, no pohodička. Po deseti letech bylo už kolem domu vše hotovo, domek zrekonstruovaný a zbývala jen stodola. Rozhodli jsme se konečně dodělat poslední věc a dát stodole taky hezky kabát a předělat ji na venkovní kuchyň a pokoje pro hosty.
Pracuji sám na sebe, mám firmu na bezpečnostní prvky pro domy, auta, kanceláře zkrátka co kdo potřebuje. Alarmy, průmyslové kamery, fotopapír, v dnešní době je toho všude plno, ceny solidní, tak o práci není nouze. Vzhledem k tomu, že naše město není v nejbezpečnějším kraji, tedy není to divoký západ, ale přeci jen jsou i klidnější místa v zemi, tak jsem, vcelku logicky, zabezpečil v první řadě nás domov. Kdykoli tak máme přehled co se tam děje, i když nejsme zrovna doma, tak není problém se podívat kamerou, pokud něco spustí alarm.
Manželka pracuje jako masérka, a je vcelku panem svého času.
Mě je 42 let, jmenuji se Pavel. Moje žena je Hanka, a je jí 36 let. Máme dvě děti, dvojčata, jak jinak, Pavlíka a Haničku, které vloni začali chodit do první třídy.
Žena je, jak to bývá po dětech, trošku oplácaná, ale i přes to, nebo snad právě pro to, je velmi sexy. Má nějakých 75 kg což při její výšce 180 cm, z ní dělá ženu akorát tak já se říká "krev a mlíko". Má delší tmavé vlasy, hnědé oči, prsa, výstavní trojiky, které ani po kojení dvojčat neztratily moc že své pevnosti, a kterým vévodí veliké protáhlé bradavky uprostřed tmavých lehce vystouplých dvorců, na kterých při vzrušení vyskakují nádherné hranolky. Měkoučké bříško pod kterým si nechává trojúhelník tmavých chloupků jako šipku směřující k její jeskyňce touhy. No dobře, jeskyňka je v jejím věku a po porodu již možná přehnaně zdrobnělé, ale co. Vzhledem k tomu, že se ráda opaluje nahá, tak je v době slunečných měsíců celkem opálená, i přes to okolí její jeskyňky je znatelně tmavší, samotnou dírku zakrývají nádherně velké, malé pysky, jak jim společně říkáme, hudrovadla, nad kterými, ze své krásné kapsičky neustále vykukuje poštěváček, no, poštěvák. Pod kundičkou, vede krásná "uzdička" až k dírce prdelky, jejíž okolí je rovněž o odstín tmavší než zbytek těla. Její prdelka je trošku větší, ale co, alespoň člověk při souloži zezadu není obouchaný o kosti. Stehna jsou rovněž trošku měkoučká ale krásně hebká a všemu vévodí její, až nepřirozeně ke zbytku těla jemné nožky, č. 6.
Z mého pohledu se jedná o naprosto dokonale tělo, no každý má svůj vkus, ostatně mě nikdy nijak zvlášť nepřitahovaly ony anorektičky, které média dnes prezentují jako "ideál krasy"
Jak jsem říkal, v květnu jsme se rozhodli nechat opravit a upravit stodolu. Sehnal jsem jakousi firmu odněkud z jihu, když jsem se rozhodl, tak už nebylo moc z čeho vybírat, takže všichni známí už měli akce na celé léto. Šéf firmy si přijel obhlídnout, jak to vypadá.
„To bude v pohodě, šéfe, jen jestli by vám nevadilo, když bysme si tu udělali trošku zázemí, abychom tu mohli být celý týden, a jezdit domů jen na víkendy“ povídá.
„Nevadí, alespoň tu bude pohyb, když nebudu doma, a bude to hotový dřív, když nebudete muset dojíždět.“ řekl jsem mu. Vylíčil jsem mu, co a jak si představujeme, dohodli jsme cenu a on řekl, že hned v neděli večer přijedou a v pondělí se do toho pustí.
V neděli večer dorazili, parta šesti chlapů, nejstarší byl šéf, nějakých 65, takový „pan Lorenc“, i když bylo vidět, že umí, jen vzhledem k věku se už tolik nemordoval. Nejmladší, benjamínek, osmnáctiletý učedník. Ostatní chlapy okolo 35-40 let. Hned se pustili do přípravy noclehu ve stodole. WC tady bylo v takovém malém kamrdlíku na kraji stodoly, kde to předchozí majitel používal jako letní byt, no takové doupě, ale co, byla tam sprcha, wc a skříňka s dřezem a vařičem. Alespoň základ. Ubytovali se a bylo.
V pondělí jsem odjel do kanceláře a třídil papíry, nějak se mi to nakupilo. Občas jsem mrknul na pc na naše domovní kamery. Chlapy už vyklízeli co bylo potřeba a bylo vidět, že to nebudou žádní flákači. Dopoledne jsem koukal, že jim manželka připravila kafe do pergoly. Přišla jim říct, jen v župánku, což evidentně všichni hned zaregistrovali. Ještě že jsem tenkrát nešetřil a zapnul jsem zvuk. Když manželka odcházela, tak jsem slyšel „pánové, to je dobrá mamina, ta by měla nárok“ smál se jeden „to mi povídej, viděls ty vemena, ty tak držet v ruce.“ No hned vyšli za manželkou a šli do pergoly. Tak se posadili a popíjeli kávu, samozřejmě manželka s nima, povídali si o všem možném, a manželka byla viditelně v dobré náladě. Ani ji nevadilo, že jejich zrak od jejího nahého těla dělí jen lehká látka županu, spíš naopak, viditelně ji to dělalo dobře. Ale co, že se ráda předvádí, to vím, a ona ví, že to vím, a navíc mě to vzrušuje, tak v podstatě si můžu říct, že to dělá kvůli mně. Ostatně častokrát se mi předváděla nahá u bazénu, a ještě mi poslala sms aby se ujistila, že se na ní dívám.
Chlapy šli opět makat, manželka uklidila nádobí, a jako každý den před polednem si šla zaplavat, jak jinak než nahá. Chlapy dělali na druhé straně domu, takže nebylo proč se stydět. Když vylezla z bazénu, tak se položila na lehátko a opalovala svoje krásné tělo. No, nebudu nic říkat, měl jsem brnění, ale odtrhl jsem oči od monitoru a dal se opět do papírů.
„Mladá paní, vypadla elektrika“ uslyšel jsem volání a mrkl na monitor. Od domu se blížil benjamínek a hledal manželku. Najednou ji uviděl jak nahá leží na lehátku „Pardon já.. omlouvám se, nevěděl jsem…“ koktal ze sebe a rychle se otočil. Manželka se na něj podívala a usmála se „Nic se neděje, určitě nejsem první, kterou jsi takhle viděl“ řekla a oblékala si župan. „ No víte, máme problém, vypadla elektrika a nevíme, kde máte pojistky“ řekl už tišeji se sklopeným zrakem. „Tak pojď za mnou“ řekla mu a vedla ho do domu, kde v chodbě byl rozvaděč. Přepnul jsem kamery. „Tady“ řekla mu, když došli do chodby „ jen to někdy jde špatně otevřít“ natáhla se a zabrala za kličku. Kupodivu dnes to šlo až moc lehce a klička ji vypadla a spadla na zem, automaticky se pro ni ohnula aniž si uvědomila, že právě mladíkovi naskytla pohled na všechny její přednosti. Jen jsem si všiml, jak mu padla brada a vyskočila boule na kalhotech. Manželka zvedla kličku a zastrčila ji zpět. Nahodila jistič „to se tu někdy stává“ řekla „už to zase jede“. Usmála se opět na mladíka a odcházeli ven. On do stodoly a ona zpět ke svému relaxu. Schválně jsem přepnul kameru do stodoly, ale benjamínek kupodivu mlčel jako hrob. Čekal jsem že kolegům vše hned poví, ale on nic.
Zase jsem se ponořil do papírování. „pánové, oběd“ uslyšel jsem a mrkl na hodinky, sakra, to to letí, půl druhý, a já jsem sotva v půlce. V pergole byl připravený oběd, až jsem taky dostal hlad, manželka opět sedla k chlapům, taky měla společnost i když já jsem v práci. S etiketou si opět hlavu moc nedělala a byla jen v dlouhém tričku bez podprdy a černých kalhotkách. Samozřejmě chlapy hltaly nejen jídlo ale i očima její tělo. „Moc dobrý paničko, takovou kuchařku mít doma, tak už se ani nehnu“ povídá šéf. „Jsem Hanka, ať mi pořád neříkáte paničko, tedy jestli vám nevadí tykání“ navrhla a hned začalo představování.
Po obědě se zase rozešli každý k tomu svému. Já jsem ještě hodinku dělal papíry a potom vyrazil pro dvojčata do školy a domů. Doma s dětma bylo pěkně živo a, přesto že jsem se těšil na sex, tak jsem nakonec usnul dřív než děti, když jsem je šel uložit, a když jsem se probral, tak pro změnu už spala manželka. No nic, tak zítra.
Ráno zažitý stereotyp, rychlá snídaně, děti do školy a hurá do práce. Hned jsem zapnul monitor a koukám, chlapy už dělali. Žena byla v domě a uklízela. Za chvíli zvonek a přijela ji zákaznice. Za chvilku přišla sms „přijela podívaná, šmíráčku“ to mi vždy dělá, když přijede nějaká její zákaznice na masáž. „Ahoj Jituš, dáš si nejdřív kafe, nebo chceš rovnou jít“ řekla známé. „Hani dneska docela spěchám, kafíčko dáme příště, raději bych hned šla“ „A venku nebo vevnitř?“ ptala se žena „Venku, je tam nádherně“
Manželka rozložila stůl u bazénu, Jitka se položila, viděl jsem její svítivou prdelku která proti tělu byla úplně bílá. Manželka ji přes prdelku hodila ručník a začala s masáží. Sama byla jen ve vytahaném tílku, ze kterého ji při předklonu lezly její kozy ven a opět černý kalhotkách.
Když domasírovala Jitku zezadu, tak ji nechala přetočit a začala předek. Sice má kozičky jak říká Hanča „jedenapůlky“ ale i tak, dívat se jak ji přes ně moje žena jezdí rukama, není vůbec ošklivý pohled. Hanička se potřebovala otřít, tak si šla pro ručník, který byl hozený na křesílku u bazénu. Jak ho vzala, asi byl nějak zamotaný pod nohou křesílka, tak se křeslo naklonilo, a hurá do bazénu, s ním i ručník a za ním, s výkřikem, moje žena. Lekl jsem se ale po chvíli se vynořila a vylezla ven, chtěla se postavit, ale najednou si sedla řekla k Jitce „Do prdele, asi jsem si zvrkla kotník“ V tu chvíli se z poza domu vyřítili chlapy, kteří uslyšeli výkřik, přiběhli k bazénu a jen zírali, u masážního stolu stála Jitka, která se zvedla, když viděla Hanku padat a ani ji ještě nedošlo, že je před nima nahá, a vedle bazénu Hanka, jejíž promočené tričko ukazovalo úplně vše a kalhotky se při pádu do vody svezly na stranu, tak že byla vidět celá její kundička aniž by si toho žena všimla. „Jste v pořádku“ ptal se první který doběhl, Honza, celkem vysoký čtyřicátník, který najednou zapomněl i na tykání. „Ale asi jsem si zvrkla kotník“ povídá žena „snad to bude dobrý“ a chtěla se opět postavit. Nakonec přeci jen skončila na jedné noze a Honza ji podepřel a pomohl odvézt do pergoly. Teprve teď si Jitka uvědomila, že tu stojí nahá a že na ní kouká pět Chlapů. Ihned popadla župan a přehodila ho přes sebe a šla k Hance.

… co bude dál??
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce

Příspěvek od KandaPavel »

rostak píše:To začalo moc hezky!
Díky, návrh na pokračování??
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rekonstrukce

Příspěvek od Tms0411 »

Co kdyby ten jejich šéfík, odvezl Hanku na pohotovost a ti ostatní by se vrátili ke své práci, až na mladíčka, který by dokončil rozdělanou Jitčinu masáž až ke šťastnému konci?=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce

Příspěvek od KandaPavel »

Tms0411 píše:Co kdyby ten jejich šéfík, odvezl Hanku na pohotovost a ti ostatní by se vrátili ke své práci, až na mladíčka, který by dokončil rozdělanou Jitčinu masáž až ke šťastnému konci?=)
Taky možnost, uvidíme jestli ještě nebude nějaký nápad.:-)
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce

Příspěvek od Mispulin »

Ochotní samaritáni budou zkoumat Hanin kotník a díky tomu ji někteří uvidí pod županem nahou. Vymknuté to nebude, jen zhmožděné. Hanka dokonči masáž Jitky, rozloučí se s ní a vyzve okounějícího mladíčka, aby jí na té noze udělal masáž, něco jí tam vetřel atd. Jemu bude stát péro, přeskočí jikra, Hanu ta pozornost vzrušuje a bude si s mladíčkem zahrávat. Svede jej třeba až další den, ale protože náhodným svědkem té její nevěry bude další z dělníků, který to řekne ostatním, budou vydírat, že buď jim dá také jako mladému, nebo ji prásknou manželovi.
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rekonstrukce

Příspěvek od KandaPavel »

Dobrý nápad :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, bukva, Jenulka a 197 hostů