Pavel a Hanka - u moře 3 část

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Pavel a Hanka - u moře 3 část

Příspěvek od KandaPavel »

Odpoledne jsme ztrávili na pláži, a bylo vidět, že jsou kluci nadržení. Nálada byla pohodová, ale na každém kroku bylo cítit vzrušení. Každou chvíli někomu z nás stál ocas, Hanka vždy jen s úsměvem řekla, "jdi se zchladit" a všichni se tomu smáli. Kluci se přestávali stydět, tak jsme celé odpoledne trávili v moři nazí. V podvečer jsme se domluvili, že se půjdeme projít po pobřeží do města. Vyšli jsme po osmé večer a užívali si krásného zbytku dne. Ve městě jsme v naší oblíbené restauraci dali večeři, vínko a nálada se dost uvolnila. Přestože Hanka byla neskutečně sexy, v bílých lehkých šatech pod kterými se rýsovaly tvrdé bradavky s tmavými koláčky bez podprsenky a v klíně svítivě růžové kalhotky, a kluci ji pořád okukovali, tak atmosféra nebyla nijak napjatá, naopak vše bylo najednou nějak samozřejmé. Po večeři jsme zašli kousek dál, kde byl podnik ve kterém hrála hudba, parket na moři, lampiony, žádné disko, zkrátka takový pohodový letní klub. Zde kluci objednali metaxu, prý pro "moje sluníčko" a usmáli se na Hanku. Pozvedli jsme skleničky a Petr se zeptal " Tak na co si pripijeme" " Třeba konečně taky na tykání" zasmál jsem se, a Hanka s velkým úsměvem dodala " No po dnešku by to bylo docela vhodný" Kluci se chystali vypít skleničky a Hanča zklamaně řekla A polibek nebude? " Kluci se k ní postupně naklonii a jeden po druhém ji políbili. Každého si přidrzela a vášnivé políbila, a při tom nezapomněla pohladit v rozkroku. Při tom všem se mi dívala do očí a já v tu chvíli věděl, že jsem v tom až po uši. Věděl jsem, že už nikdy nic nebude jako dřív. Vždy jsme měli krásný vztah, sex moc pěkný, často, ale přeci jen jsem měl moc rád něžné milování s ní a nikdy by mě nenapadlo, že ji vzrušuje, stejně jako mě, když občas bude kurvičkou. Teď, když, z jsem ji viděl, jak se po mě nadrzeně dívá zatímco se vášnivě líbá se třemi cizími kluky a hladí jim přes kraťasy jejich ocasy, tak mě bylo jasné, že to není konec, ale naopak začátek. Začátek nových zážitků. Večer jsme si užívali, pití, tanec, pohoda. Kluci provázeli Hanku na parketu, a ona se plně oddala kouzlu večera. Jejich ruce stále bloudili po jejím těle, ona se ke každému tiskla, s každým se líbila a vždy se vrátila ke mě a pokaždé mě objala a ujišťovala mě jak moc mě miluje a jak je šťastná. Její bradavky už téměř prodřely látku šatů, jak byly celý večer zduřelé. Kalhotky byly už celé mokré, snad i tím, že ač již byl pozdní večer, tak bylo stále velké teplo, snad tím, že ji kluci nedali vydechnout a tak stále tančila s někým z nich, ale určitě hlavně tím, jak moc nadržená po dnešním dní byla. Barman si nás už dávno všiml, jen se usmíval a stále častěji pouštěl do reproduktorů pomalou, romantickou hudbu. Snad si myslel, že Hanka nepatří nikomu z nás, když se má ke všem stejně, snad pochopil že je moje, ale že mi to nevadí, každopádně když se blížila půlnoc, přistála na stole láhev metaxy, prý "Na účet podniku, pro nejkrásnější ženu vecera" musel jsem se usmát, bylo mi jasné, že co by za tu láhev chtěl, a já bych byl klidně pro, ale tento večer patřil ji a mě už bylo jasné že i klukům. Dali jsme si opět sklenicku, přitukli si i s barmanem, pak ještě jednu a pomalu se rozhodli k návratu. Při odchodu nám barman řekl, že nás opět kdykoli rád uvidí, pohlédl na Hanku, zvedl uznale palec a pokývl hlavou.
Zpět jsme šli opět po pobřeží, Hanka zavěšená do mě, kluci pár metrů před námi. Byl neskutečný klid, šumění moře, teplý vánek, cestu osvětloval měsíc a snad miliony hvězd zářilo na obloze. Ani nevím jak, náhle jsme byli na "naší" pláži. Hanka mě políbila, otočila se a zavolala na kluky "Tak kluci, koupání, kdo bude první ve vodě, může mít tři přání" zasmála se, zhodila šaty, stáhla kalhotky a okopla je přímo ke mě. Vypadala ve světle měsíce jako bohyně, takhle musela vypadat Afrodite, nádherné, měkké, horké tělo, hnědé vlasy pod ramena se rozvlály když se rozběhla do moře. Prsa s tmavými zduřelými dvorci se v běhu houpali, vpřed se jako první draly tvrdé bradavky, okolo kterých, jako vždy při jejím vzrušení, bylo plno malých jemných hrbolků. Pod sametovým bříškem vykukoval žádostivý klín. Když doběhla na kraj moře, tak byla nejvíc vidět její světlá prdelka, která oproti zbytku těla do noci přímo zářila. Po kolena ve vodě se ohnula, aby si opláchla obličej, a proti odrazu měsíce z mořské hladiny bylo mezi jejími stejný vidět párek krásných motýlých křídel, jejich nádherných závojíčků, které ledabyle plandali od její dírky, a jak vystrčila prdelku tak mezi světlýma půlkama byl úžasný tmavý proužek s kulatým terčíkem její zadní dírky. To vše trvalo snad pět vteřin, neskutečně dlouhých pět vteřin ve kterých jsem zachytil jí odkopnuté kalhotky, které jsem instinktivně pohladil a přiložil k obličeji, musel jsem při pohledu na ni nasát její vůni, vůni mé nadržené Afrodity, která, jak už mi teď bylo jasné, se pro tuto dovolenou stane předmětem touhy a chtíče nejen mého, ale všech, zde přítomných. Když stála ohnutá ve vodě, kluci už že sebe shazovali oblečení a doslova sprintem hnali za ní do moře s vidinou lákavé výhry. První doběhl Mirek, a okamžitě ji popadl do náruče, jako by chtěl všechny přítomné ujistit, že on je ten co vyhrál, a ona je jeho výhrou. "První" s úsměvem řekl směrem ke klukům, ani si snad v tu chvíli neuvědomil, že on nahý, drží v náručí tu úžasnou bohyni, svým ztopořeným ocasem se tře o její Venušin pahorek s její tvrdé horké bradavky mu vypalují znamení na jeho hrudi. To už jsem přicházel blíž. Hanka ho pohladila po ocase, políbila ho, zadívala se mu do očí a řekla "vyhráls, splním ti tři přání" On se opět trošku ulekle podíval na mě. " Je to tvoje zlatá rybka, tys vyhrál, na mě nekoukej, hlavně nebuď sobec" řekl jsem s úsměvem a hlavou naznačil, že tu má své kamarády. "A co vše se dá splnit" zeptal se, jako by nevěděl. "Cokoli" odpověděla Hanča. "jen musíš přání vyslovit, aby ti ho rybka splnila." usmála se. "Určitě víš, co bych rád " řekl na to vyhýbavou odpovědí. "Nevím, copak?" dráždila ho dal. "Chci tě ošukat" dodal si odvahy, a kdyby nebyla noc, jistě by bylo vidět, že přes celou tu situaci teprve teď zrudnul. "Staniž se" řekla Hanča s úsměvem a dodala "ale nevykoupeme se nejdřív, a nepůjdeme raději do chatky?" "jistě" souhlasil nadšeně Mirek, ale ještě ji k sobě přivinul a dlouze políbil. Když se od sebe odpoutali, tak se Hanka sehnula a vášnivě vsála jeho žaluda do pusy, a olízla ho "Závdavek" usmála se na něj, potom na mě a skočila do vody. Mirek ještě chvilku stál, vlastně tam stál dvakrát a já měl podezření, že myšlenkami se snaží svoje spermie vtáhnout z ocasu zpět do koulí. Všichni jsme se vykoupali a po chvíli nazí, s oblečením v rukách a my se stojícími péry vyšli k chatkám. Když jsme přišli k chatkám, tak Hanča prohlásila, že všichni musí ještě spláchnout slanou vodu ve sprše. "Nerada kouřím slané ptáky, a nechci ani nasolenou kundičku" zasmála se. A šla do venkovní sprchy, která byla vedle chatky. Nezatahovala závěs, a tak jsme všichni mohli koukat, jak se oddává teplé vodě, jak si oplachuje sůl z vlasů, mydlí svoje tělo, dlaněmi jezdí po kůži od krku, přes prsa, hladí se po bradavkách a míří dolů. Moc dobře věděla, že ji všechny oči sleduji, a dělala to pravé pro to. Otočila čelem k nám, jednu nohu zvedla na židli a ukázala svou nadrženou pičku, kterou rovněž začala mydlit. Poté se otočila a vystrčila prdelku, kterou taky důkladně namydlila. Když se opláchla a dokončila očistu, tak se zabalila do ručníku a přišla k nám na verandu, kde se posadila. "Tak šup, další" řekla, a kluci šli jeden po druhém. Já zatím došel do chatky pro láhev vína a skleničky, připravil jsem na stolek na verandě i nějaké občerstvení, potom jsem si přišel k Hance, objal ji, políbil, a do ucha zašeptal "Z tebe se tu během jednoho dne zrodila pěkně nadržená kurvička, miluju tě, dnes tě čeká dlouhá noc" usmála se "taky tě miluju, jen škoda, že jsme na tohle nepřišli už davno" "Vždycky mě vzrušovalo, když jsem věděl, žes šukala s jiným, ale nikdy jsem se neodvážil ti něco takovéhohle nabídnout, nevěřil jsem že bys to udělala" " já to taky do dneška netušila" usmála se, políbila mě a pak řekla nahlas s usmevem "Tak upaluj taky do sprchy, jsi poslední, a dneska mě vyhrál Mirek, tak mu nezabírej místo" Usmál jsem se a řekl jsem Mirkovi "tak tady máš svoji výhru, dělej si co chces" a šel jsem do sprchy. Byl jsem neskutečně nadržený, všechny ty pocity dnešního dne se ve mě nahromadili, žádná pilulka nedokáže to co umí způsobit přirozené živočišné vzrušení. Dnes mi skoro celý den stál ocas a nevypadalo to, že by to mělo v nejbližších chvílích opadnout. Čekal jsem co se bude dít, až přijdu ze sprchy, celou dobu mi stál ocas. Vyšel jsem že sprchy a... Nic, :-) všichni se bavili u stolu jen Mirek seděl na mém místě vedle Hanky. Přistoupil jsem k Hance, objal ji, políbil do vlasů a zašeptal ji "tak šup, kurvičko" rukou ji pod ručníkem zajel na kundičku a projel ji prstem, když jsem jel rukou zpět, tak jsem z ní stáhl ručník. Kozy ji vyklouzly a hroty bradavek připomínaly ne světle lampy dvě tmavé třešně. "Tak kluci, ručníky dolů a nestyďte se. Mirku, tahle kurvička čeká jen na tebe" řekl jsem. Pomohl jsem Hance vstát a usadil ji před Mirka na stůl, potom jsem se posadil na kraj verandy do křesla a čekal, co se bude dít. Petr Mirka povzbuzovat "Tak dělej kámo, chtěls ji ošukat, nebo ne? Na co čekáš, já být na tvém místě tak... " "Doufám že po Mirkovi budete na tom místě všichni" se skelným pohledem řekla Hanka a začala si před Mirkovým obličejem prsty projíždět mokrou frndičku. To už se Mirek nechtěl nechat zahanbit a roztáhl ji ještě trošku stehna a zabořil mezi ně obličej. V tu chvíli Hance uniklo z úst jen "Anooo, lízej mě" chytla ho za vlasy a přimačkla si jeho hlavu ještě víc k dírce, jako by ho chtěla udusiit tím nejkrásnějším způsobem. Mirek lízal a hladil ji prsa, bříško, prdelku, slyšet bylo jen mlaskáni když jazykem vyjížděl z její promočené dírky. Prsty potom dírku roztáhl a snažil se jazyk strčit co nejhloubjeji. Hanča slastně vrněla a vzdychala a já věděl, že se jí to blíží. Sama si začala prsty drtit bradavky a ve chvíli kdy Mirek vsál její naběhlý poštěváček, tak, dnes již potřetí vystříkla z pičky svůj nektar. Mirek se přesunul výš a špičku žaluda přiložil na vchod do kundičky, Hanka se ještě zmítala po prožitém orgasmu když na jedno přiražení do ní zajel až nedoraz. Nadzvedla se na loktech, oči dokořán a už bylo že nad sebou ztrácí kontrolu, začala už vykřikovat " Anooo, mrdej mě pořádně, chci cítit tvoje pero všude." to už jsme samozřejmě my ostatní měli své nalité ocasy v rukách a honili jsme. "Kluci, pomozte mu s tou mojí kurvičkou" řekl jsem jim. Tomáš na nic nečekal a svůj naběhlý ocas ji dal k obličeji. Hladově se na něj vrhla a začala mu sát žaluda. Petr přišel z druhé strany a tak mu ho alespoň začala honit a pak se střídala v jejich kouřeni. "Pavle ty máš úžasnou čubku" Objevil v sobě skryté "já" Mirek. "Podívej jak se jí to líbí, každou chvíli mě vyždímá, má božskou kundu. Můžu stříkat do ní?" zeptal se. " Jistě, dělej si s ní co chceš, ona to sama nabídla. " řekl jsem. V té chvíli, jako by na to Mirek čekal přirazil a v zůstal se v ní. Viděl jsem jak mu v ocase pumpuje, jak salvu za salvou posílá svoje semeno skrze tu nevěronu kundičku až k děloze moji bohyně. Zůstal v ní asi minutu, a já sledoval, jak jeho ocas jen lehce povadl ale než stačil povyjet z vymrdané díry ven, tak začal opět tvrdnout, využil toho a začal ji znovu dlouze protahovat. Už ne tak divoce jako před tím, ale vychutnával si každý příraz. Vyjel ocasem až ven, až to mlasklo, aby vzápětí pěkně táhle opět s mlasknutim zajel až po kořen. Jeho kolík se leskl od jejich společných šťáv a on tak s každým přírazem začínal v té nádherné pičce šlehat pěnu vášně. Tomáš to nevydržel a začal Hance plnit pusu svoji mrdinou. Poslušně držela, dokud cítila pulsování v puse a potom mu ho ještě olízla. Usmála se na něj a ukázala mu jeho nadílku v její tlamičce aby ji vzápětí polkla. To už nevydržel ani Petr a se slovy "vysaj mi ho, čubko" ji ho strčil nedoraz do pusy. Hanča se zakuckala a vykulila oči, ale nic jiného nemohla, protože ji Petr držel hlavu a svoji mrdku posílal tam kam se před chvílí vystříkal i Tomáš. Já jsem musel přestat honit, nemohl jsem se ocasu ani dotknout a i tak jsem se bál, že vystříknu samovolně. Mirek ji stále projížděl a po chvilce přestal a zůstal v ní jen zasunutý. Netrvalo to ani pět vteřin a Hanka se na něj vyčítavě podivala a řekla "Co se děje, pokračuj, prosím, chci to" Mirek se usmál "Mám druhý přání, chci ti ošukat kaďáček." Okamžitě kývla na souhlas, ale on pokračoval " a při tom aby tě další šukal do kundy" V tu chvíli ji bylo vše jedno, pro uspokojení sebe i ostatních, pro tu chvíli, pro ten okamžik by udělala cokoli. "Tome lehni si, a ty kurvičko si ho osedlej" začal rozhodovat. Okamžitě to oba provedli. Hanka si nad Toma klekla a sama si jeho ocas zavedla do pičky a dosedla. Do vystříkáné mokré kundičky, teď už spíš kundy zajel Tomův klacek bez jakýchkoli problémů. Mirek se chystal zajet dovnitř. "Vydrž" povídám a přistoupil jsem k ní. "připravím ti ji, ať nám vydrží na celý tyden" usmál jsem se. Roztáhl jsem ji půlky a začal ji lízat tu nádhernou voňavou prdelku. Všechny šťávy co z ní před chvilkou tekly měla až na obou bělostných půlkach. Potom jsem namočil prst v její kundě, kam jsem zajel podél Tomova ocasu a přitlačil jsem prstem na rozetku prdelky. Nejprve chvíli kladl její svěrač odpor, ale opravdu jen chvilku a potom už můj prst zmizel v její dirce. Chvíli jsem ji zlehka projížděl, než jsem přidal druhý prst. Když jsem cítil že už je volná, tak jsem řekl "Prosím, komínek je tvůj" a přenechal jsem ji Mirkovi. "diky" řekl a nasadil žaluda k dírce. Začal pomalu tlačit, vypadalo to, že se nic neděje, a najednou jeho žalud vklouzl dovnitř a její svěrač se ihned stáhnul kolem hlavičky jako gumové těsnění. Přitlačil znovu a už bylo vidět že celá klobáska je polykána její dírkou. Na chvilku se zastavil. Potom ho začal vytahovat a když už byl uvnitř opět jen žalud tak zase přitlačil, pomalu začal zvyšovat tempo přirážení až se rozjela úžasná mrdačka. Petr opět přistoupil k hlavě a začal bezohledně šukat její pusu. To už Hanka jen vrněla a skučela jak byla všude zaplněná. První se udělal Tomáš, který se ani nepohyboval, jen využíval přirážení Mirka. Opět ji vystříkal kundu, a vzápětí Petr současně s Mirkem začali svoje semeno stříkat do zbylých dírek mé lásky, mé bohyně, mé kurvičky. V tu chvíli vybuchla i Hanča v dalším orgasmu a vzápětí se rozkoší počurala. Se zvukem vytažení špuntu z láhve z ní kluci vytáhli své nástroje a já sledoval, jak z ní všude začíná vytékat jejich semeno. Teď teprve jsem si uvědomil, že ač jsem si ho přestal honit, můj ocas mi sám od sebe postříkal celé břicho. "Tak to je masakr" prohlásil Mirek. "Jsi dokonalá kurvička" a já se dmul pýchou, že je jen a jen moje. "Třetí přání necháme na jindy" řekl dál "měli bychom se vyspat, zítra je taky den, a políbil Hanku na ulepená ústa. Hanka pomalu přicházela k sobě, svezla se z Tomáše, lehla si opět na záda, nohy roztažené a řekla" Kluci, jste úžasní, to jsem ještě nezažila. Lásko, pojď ke mě, drž mě, chci tě mít u sebe. Lehl jsem si k ní a začal ji líbat. Nádherné celá voněla sexem. Objal jsem ji a držel v náručí. Kluci ji každý políbil na čelo a s přáním krásné noci odešli k sobě. My jsme ještě snad deset minut, snad půl hodiny leželi beze slov v obětí a vychutnávali si sílu zážitků dnešního, vlastně už i včerejšího dne.
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pavel a Hanka - u moře 3 část

Příspěvek od Picus »

Super atmosféra. Spojení dovolená, pláž a volný sex je moje top téma. Diky
Uživatelský avatar
francikopus
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 18. kvě 2017 9:59:15
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Chodím sa sem iba inšpirovať. Rád čítam poviedky a tvorím vlastné CAPTIONS
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1308

Re: Pavel a Hanka - u moře 3 část

Příspěvek od francikopus »

Nádherná poviedka, dlho som nič tak vzrušujúce nečítal. Určite sa teším na pokračovanie
Djspablo
Příspěvky: 13
Registrován: pon 09. bře 2015 19:52:29

Re: Pavel a Hanka - u moře 3 část

Příspěvek od Djspablo »

Pokracovanie nebude super poviedka
bobes
Příspěvky: 1
Registrován: pát 15. bře 2019 5:21:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pavel a Hanka - u moře 3 část

Příspěvek od bobes »

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: horacio a 203 hostů