Pavel a Hanka - u moře 2 část

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Pavel a Hanka - u moře 2 část

Příspěvek od KandaPavel »

Hanka se na mě podivala, v očích strach, smutek, a nevěděla co říct. "Tys to viděl, a a a..." zakoktala. "A bylo to šíleně vzrušující" vypadl jsem ji do řeči. "Vidět tě jak se s ním miluješ, jak čekáš na jeho přírazy, jak mu vycházíš vstříc, a potom, když jste se spolu udělali, tak jsem málem sám vystříkl." dodal jsem a políbil ji.
Bylo vidět, že neví, stydí se, ale po chvilce se uklidnila a sama spustila.
"Víš, jak jsi odešel, tak jsem vyšla na verandu, vypít si kafe. Bylo tak krásně, že jsem si po chvilce řekla, že se skočím vykoupat, když jste pryč a Tomáš ještě spí, tak se se zase vykoupu nahá. Vzala jsem deku a šla na pláž. Svlékla jsem se a skočila do vody, chvíli jsem si užívala ten klid, lehla jsem si na kraj moře a nechala se omývat vlnami. Najednou jsem nad sebou ucítila stín, tak jsem otevřela oči a nade mnou stal Tomáš, taky nahý s úplně napnutí ocasem. "Jste nádherná" řekl a okamžitě klesl ke mě a začal mě líbat a hladit bradavky. Byla jsem úplně mimo, věděla jsem že to musím zastavit, ale nešlo to, pohladila jsem ho po ocasu, vzala mu ho do ruky a lehce přetáhla předkožku přes žaluda. Když jsem viděla tu rudou, lesknoucí se bouli na konci toho krásného mladého péra tak jsem byla ztracená. Musela jsem ho ochutnat a moc jsem ho chtěla cítit v sobě. Přešli jsme na deku a já k němu hned klesla a začala mu ho kouřit. Cítila jsem, jak mi šťáva z kundičky úplně ukapává a stéká po nohách. Jazykem jsem mu objížděla kolem žaluda a rukou mu hladila koule. Potom jsem mu po něm začala jezdit a svírat ho rty, chytl mě za hlavu a lehce určoval tempo, netrvalo dlouho, mou hlavu si na něj narazil, až jsem ho ucítila v krku a začal mi přímo do krku stříkat semeno, až jsem se začala kuckat. Hned mě pustil hlavu a řekl jen "Promiňte, ale bylo to nádherný" vypadal, jako by chtěl utéct, jako malý kluk co provedl něco špatného, ale já ho chytla, strhla ho na sebe a řekla mu "Vylízej mě ji" Okamžitě dal hlavu mezi moje stehna a začal mě neskutečně dráždit, jazykem mi pronikat snad až k děloze, byla jsem tak vzrušená, že když mi po chvilce strčil jeden prst do prdelky a druhý do kundičky a při tom nasál do pusy poštěváček, tak jsem vybuchla. Potom se přesunul nade mě a začal mě líbat, cítila jsem svoji chuť na jeho puse, a vzala jeho ocas a sama si ho nevedla na kraj kundičky, dráždil mě jen žaludem na dírce, projížděl jím mezi pysky, nedalo se to vydržet, tak jsem se pohnula, vypnula se pánví proti němu a nabodla se na jeho horké tvrdé kopí, až jsem ucítila, že mi žaludem narazil na čípek. Potom mě začal projíždět a já ho objala nohama abych ho cítila co nejvíc v sobě. Bylo to nádherný, oba jsme to vydrželi tak deset minut a potom když jsem ucítila jak jeho ocas ve mě začíná cukat, tak jsem se udělala, v tu chvíli do mě začal stříkat svoje sperma a mě tím orgasmus protahoval dal a dal. Když to odeznělo, tak jsem mu ještě pusou očistila ocas od jeho i mých šťáv, políbila ho a šla se vykoupat. Když jsem se oblékla a lehla si zpět na deku, tak mi Tomáš poděkoval, že něco takového ještě nezažil, a v tom jsem slyšela že mě voláš. Strašně jsem se lekla. Teď jsem si teprve uvědomila žes nás mohl překvapit, a jak by to asi skončilo. Když jsem potom viděla, že se chceš milovat, tak jsem se bála, abys to nepoznal, a když jsi mě potom roztáhl nohy a chtěl mě lízat, tak jsem myslela, že je konec"
Po celou dobu vyprávění mi hladila můj ocas, který už byl zase úplně tvrdý a skoro před výstřikem. Nemohl jsem jinak, znova jsem ji zalehl mezi stehna a začal ji znovu šukat. Jezdil jsem v její, dnes už dvakrát všukané kundičce pomalu, abych se hned neudělal. "Chceš s ním ještě šukat?" ptám se. "Chceš aby v tobě takhle jezdil zase on, aby tě vystříkal?" "Ano, chci" vzdychala pode mnou Hanka. "A co ostatní, nebude jim to líto?" zkusil jsem přitlačit. Hanka se na mě udiveně podivala"To myslíš vážně? Ty bys jako chtěl.. "nedořekla. " Ano, chtěl bych aby ses přede mnou nechala šukat od všech tří" řekl jsem. "Chci vidět, jak tě projíždějí, protahují tvoje dírky, jak tě plní a stříkaji na tebe a jak si to užíváš." při tom jsem ji vzal poštěváček mezi prsty a promnul ho a v tu chvíli Hanka vybuchla v dalším orgasmu. Její kundička začala pulzovat a stahovat se kolem mého ocasu, jako by mě chtěla vyždímat a v orgasmu jen zakňučela "aaannooo chciiiii toooo"
To už jsem nevydržel a začal ji opět plnit dírku semenem, které už z ní i vytékalo ven. Padl jsem vedle ní, hladil ji po těle, laskal její zduřelé bradavky, rukou zajel i mezi stehna, kde byla celá horká, ulepená a mokrá od našich šťáv. Vzala mou ruku a začala ji olizovat. Potom se mi schoulila v náručí a řekla "Děkuju, lásko, miluju tě."
Když jsme vyšli na verandu, tak kluci už byli zpět. "Tak co peněženka?" Ptal se Petr. "Nechal jsem ji na stole, naštěstí" Řekl jsem mu. Petr s Mirkem pokukovali po Hanče a Tomáš se jí naopak snažil vyhnout pohledem. Bylo mi jasné že kluci už "vědí". "Jdeme na pláž, musíme nachytat bronz" povídám. "Jo, my jdeme taky, hned jak dojíme oběd" řekl Petr. Vzali jsme deku a vyrazili. Na pláži jsme se natáhli a za chvilku přišli kluci. "Nedáte s náma karty" houkl na nás Mirek. "Jasně, hoďte si deku k nam" povídám mu. Kluci přisedli a dali jsme se do hry. Seděli jsme na dece, hovor ubýhal stejně jako hra a kluci pořád projížděli pohledem Hance z jejich trojek mezi nohy a zpátky, za chvilku bylo vidět že jsou jim plavky nějak těsný. Hanka si toho všimla taky, a povídá "zlato, mohl bys mě namazat, cítím jak mě pálí záda." "Jistě lasko" řekl jsem a vzal opalovací krém. Začal jsem ji mazat od ramen k lopatkám, kde mi překážela šňůrka od plavek. " nechceš to sundat, ať tě můžu namazat všude, a alespoň se poradne opálíš" řekl jsem jí. "Kluci začali červenat a koukli na mě. " To nejde" řekla Hanka. "Proč, klukům to vadit určitě nebude, že jo kluci" řekl jsem s úsměvem a podíval se na ně. Oni nevěřili, že to udělá, tak začali "To víte že nám to nevadí, jen si udělejte pohodli" řekl Petr. "Alespoň kluci uvidí taky pořádny kozy" řekl jsem a rozvázal šňůrku plavek a pokračoval jako by nic v mazání. Hanka instinktivně chytla košíčky podprdy do dlaní, ale vzápětí ji vzala, a položila vedle sebe na deku. "to už kluci koukali s otevřenou pusou. " tak copak, hrajeme dal, nebo co? "řekla Hanka. " Nebo jdeme do vody? Koukám, že byste potřebovali ochladit" povídá a kouká jim na boule v plavkách. " Dobrý nápad, jdeme do vody, ale plavky dolu" řekl jsem na to a když se Hanča začala zvedat, tak jsem zatáhl za její kalhotky a stáhl ji je dolů. Jen je odkopla a rozběhla se po horkém písku do moře. Sundal jsem plavky taky a šel za ní. Kluci nás chvilku sledovali a potom se Petr osmělil, sundal plavky a se stojícím pérem běžel za náma. Když byl ve vodě po kolena, Hanka se otočila, podivala se mu mezi nohy a povídá "No panečku, to je krásný kousek, nemáš se za co stydět" a letmo ho pohladila po celé délce ocasu a pak skočila do vln. Myslel jsem, že i jen z toho dotyku snad Petr vystříkne. Rychle skočil taky do vln a za ním už směřovali ostatní dva, se stejně tvrdými ocasy. Ve vodě kluci lehce vystydli a trochu jsme si zaplavali. Hanka potom z vody šla jako první, došla na deku, lehla si na záda a s mírně roztazenyma, pokrčenýma nohama vystavila svoje tělo paprskům. Od moře byl krásný výhled přímo na její kundičku. Já jsem šel k ní a lehl si vedle. Bylo vidět, jak ji kluci sledují, a mě bylo jasné že už jim zase stojí. "musíš je pěkně podráždit, než si s nima zašukáš" řekl jsem jí, políbil ji na tvář a rukou projel po kundičce. "ju, neboj, vychutnám si jejich vzrušení stejně jako moje." odpověděla. Po chvíli kluci přišli, opět se stojícími péry, a začali se balit do ručníků. "Tak to ne, pánove" řekla Hanka s úsměvem. " Já se chci na vás taky dívat, když můžete vy na mě. " usmála se. Kluci neochotně odložili ručníky a sedli si k nám na deku. " Moc pěkné."řekla , a natáhla se rukou k Mirkovi. Pohladila mu celý ocas a když se prsty dostali k žaludu, tak ho poškádlila nehty až zaúpěl. "Máte doma holky" zeptal jsem se. Mirek prý ano a Tomáš s Petrem řekli že ne. "Ale už jste s nějakou šukali ne?" ptal jsem se dal " S kolika". Petr prý s dvěma a Mirek se třema. Tomáš prý s jednou. "Ale nepovidej, tos jako ráno šukal s Hankou poprvé?" povídám s úsměvem. Vykulil na mě oči, zrudnul a začal koktat "Promiňte, já jsem... Já nechtěl... Mrzí mě to.." "Je mi jasný, že tě to nemrzí, a žes chtěl, ale je to v pohodě, mě to nevadí, tak se neomlouvej, takže Hanka byla druhá se kterou jsi mrdal?" řekl jsem "Ano" odpověděl Tomáš. "A co, dobrá ne? Má krásnou kundu, viď." otočil jsem se na Hanku, vzal ji jednu nohu a roztáhl tak aby kluci viděli. "Ukaž jim ji, vždyť se na to těší celou dobu" povídám, a Hanka rozsáhlá nohy, pokrčila je a klukům se otevřel pohled na její lesklou i se dírku, ještě jsem ji prsty projel závojíčky a lekce zajel dovnitř. " co když by ti ji kluci alespoň postříkali?" povídám. "a ty jim zatím ukážeš jak si ji umíš honit." souhlasila a kluky už jsem ani nemusel povzbuzovat. Všichni už si je honili. Přesunul jsem se k její hlavě a kluci si kolem ní klekli, honili si ocasy a přitom nesměle začali osahávat její nohy, prsa a konečně i kundičku, kde zatím ona kmitala svou rukou. Já ji svůj ocas nasadil k puse a nechal jsem ji aby mě vykourila. Petr už jednou rukou honil svůj ocas a druhou ji zajíždí prsty do dírky, Mirek ji honil postaviček a na Toma zůstaly její úplně tvrdé bradavky. Vzrušení bylo šílené, když ji Tomáš začal cucat bradavku a Petr s Mirkem se prsty činili už s maximální rychlostí, tak se pohnula, zakňučela a vychstla Petrovi do dlaně pěknou dávku svoji šťávy. V tom okamžiku mě sevřela žaluda zubama a já ji začal stříkat do pusy a kluci téměř všichni naráz začali stříkat mrinu na její tělo. Ona ležela, klepala se a spokojeně vydýchávala orgasmus. Od prsou až na kundičku chuchvalce jejich hustého semene. Když si kluci sedli vedle ní, tak jsem jejich mrdinu začal roztírat po jejím těle. "Úplně jsem zapoměl, vždyť jsi chtěla namazat" řekl jsem a začali jsme se smát.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pavel a Hanka - u moře 2 část

Příspěvek od Tms0411 »

Opět moc pěkné a divoké.=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
kaj
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. bře 2021 23:51:43
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: rád pozoruji ženy při sexu

Re: Pavel a Hanka - u moře 2 část

Příspěvek od kaj »

Píšeš moc hezky, máš skvělý styl a sloh. Mám Tvoje povídky moc rád a čtu je téměř jedním dechem už proto, že na rozdíl od většiny neobsahují záplavu gramatických chyb, které dokáží zcela zkazit i dobré téma. Asi sám dobře víš, kde jsou Tvoje slabiny a proto se jak to jen jde vyhýbáš minulým časům (šli-šly apod.). Fakt jsi moc dobrý, piš dál, nenech se odradit, ale taky na sobě pracuj. Už teď mám v "merku" dvě povídky, které by se po jistých úpravách daly vydat knižně.
P.S. Pro začátek: Chlap, podle vzoru "pán" (takže páni=chlapi, pány=chlapy)
Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], wukong a 204 hostů