PP První parohy

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

PP První parohy

Příspěvek od Superwenda »

S čistou hlavou jsme se pustily s manželkou do plánování první soulože s Tomem. Shodou okolností to vyšlo dva dny po ději poslední povídky. Všichni tři jsme měli volno, dítě bude ve školce, takže náš byt bude celé dopoledne prázdný. Tato informace byla sdělena Tomášovi, který nadšeně souhlasil a nemohl se dočkat.
Noc před oním dnem jsem se v noci snažil proniknout manželčinou důkladnou obranou. Ač velmi náruživá odolávala mi dost dlouho. Nakonec došlo jen na předehru, neboť dítko se rozhodlo, že chce spát s tatínkem a maminkou, protože se v jeho pokoji usadil bubák nebo něco takového. Když obě dvě usnuly, přemýšlel jsem, že si zajdu na záchod vyhonit, abych zítra něco vydržel, ale k mojí smůle jsme usnul. Kdybych jen tenkrát věděl =D
Ráno proběhlo v tradičním shonu, manželka odvedla dítě do školky a já dostal za úkol lehce poklidit. Ale jen co se zaklaply dveře za manželkou tak slyším zvonek. Otevřu dveře a tam stojí Tomáš a přiblble se usmívá.
„Čauec, nejdu brzo?“
„Čau, ani ne. Ale Manželka odešla do školky a vrátí se tak za půl hodiny. Popravdě jsem tě tak brzo nečekal, ale samozřejmě pojď dál“ pokynul jsem mu a cestou ho usadil do křesla jako posledně. „Něco k pití?“
„Poprosím vodu“ požádal Tomáš
Když jsem napustil dvě sklenice vody, usadil jsem se do sedačky naproti Tomášovi a pustil telku. Zrovna běžely zprávy. I když jsem měl zprvu strach o čem si budeme povídat, naše konverzace plynula jedna báseň. Od politiky, po sport až jsme došli na moji ženu. To už se Tomáš zarazil a mlčel.
„Poslouchej, narovinu. Budete spolu šukat, kouřila ti ptáka, přede mnou nemusíš nic hrát. Já jsem rád, že jsem tě poznaly.“
„No víš, tvoje manželka je úžasná. Úplně luxusně kouří ptáka…kámo ta to umí“ spustil Tom a já byl šťastný, jakou to mám doma šikovnou ženušku. Tom však pokračoval „Koukal jsme po ní už dřív, ale holky z práce mě říkaly, že je zaláskovaná, takže mě nikdy v životě nenapadlo, že bych ji mohl ošukat,…“ zarazil se a omluvně na mě koukl.
„To je v pohodě, myslíš že já nekoukám po cizích ženských a nepředstavuju si je?“ zaťukal jsem si teatrálně na čelo a pokračoval „Koukám a představuju si je…i ty zadaný“ a spiklenecky na něj mrkl
Tom se zase uklidnil a mi si dál povídaly. Opravdu pohodář.
Manželka se vrátila skoro přesně za půl hodiny a docela koukala, když nás našla diskutující v obyváku. „Koukám, že někdo nemohl dospat“ usmála se koketně žena a odkráčela do koupelny. „Jen se osprchuju a jsem u vás“ houkla přes rameno.
„No, tak doufám že ji dáš pořádně do těla Tome…nešetři ji, těší se na to jak děcko na novou hračku“ zašeptal jsem, aby nás neslyšela.
Asi po třech minutách vylezla zabalená v ručníku, stoupla si mezi dveře a řekla „Počkám v ložnici chlapci“ a odkráčela. Cestou odhodila ručník. Oba jsme mlsně koukaly a vydaly se za ni. Když jsme došly do ložnice, uvelebovala se uprostřed postele. Nohy roztažené. Na kůži pořád měla kapky vody, zrychleně dýchala a ve tváři byla rudá… Zase se stydí, stydlivka jedna. Usmál jsem se v duchu.
„Host první“ s úsměvem pokynula Tomášovi. Ten neváhal. Očima ji sjížděl od hlavy k patě. Přišel k ní a lehce ji políbil na tvář, manželka si ho však stáhla a přisála se mu na ústa. Tenkrát naposledy mě bodnul osten žárlivosti…Takové to bodnutí do srdíčka. Jste zcela vyrovnaní, ale něco tak malého jako polibek vás zcela vyhodí z koncentrace. Šulínek to ale pochopil jinak a začal se probouzet plně k životu. Tomáš mezi tím opustil ústa manželky a vydal se zkoumat její ňadérka. Ochutnal jedno po druhém. Bradavky se ji postavily jako na povel a manželka tiše zapředla a zatlačila Tomášovu hlavu do jejího klína. Ten se nenechal přemlouvat a hlavou zajel manželce mezi nohy. Jazykem začal rejdit jako smyslů zbavený až manželka slastně zavírala oči. Já se mezi tím vysvlékl a s pérem v ruce přišel k ženě. Ta po něm lačně sáhla a hned mi ho začala kouřit. Zatímco se Tomáš činil mezi manželčinýma nohama já si hrál s jejíma bradavkama. Oba jsme byly celkem úspěšní, protože asi po dvou minutách se manželka rozklepala při jejím prvním orgasmu.
Vyndala mého ptáka z pusy a řekla „Chci šukat, Tomáš první“ koukla na mě a dodala „Chci abys jsi šel do pořádně vyšukaný a roztažený kundičky.“
To mě docela rozsekalo. Péro mínilo prasknout. Musel jsem se od ní odtáhnout, aby nepokračovala v kouření.
Tom ze sebe mezi tím shodil oblečení. Klečel mezi jejíma nohama s naběhlým pérem a čekal na pokyny. „Tak uuuuž?“ mňoukla žena
Já seděl na polštáři vedle manželky a koukal, jak se Tomáš svým pérem přibližuje ke kundičce mojí ženy. Párkrát přejel žaludem mezi závojíčky až se mu špička zaleskla šťávou a pak jen mírně zatlačil a zabořil se do ní. Ač řádně promazaná, bylo vidět, že je to přece jiný kalibr. Manželka mě chytla za ruku, přitáhla mi ucho ke svojí hlavě a zašeptala „Ten ho má snad 20 cenťáků“
Přisál jsem se ji na ústa a divoce rejdil jazykem. Manželka mi oplácel stejnou mincí a rukou mi lehce honila ptáka.
Tom se mezi tím prodral až po kořen do kundičky a začal ji lehce pomrdávat. Čekal až si zvykne na větší péro. Pomalu zvyšoval tempo. Po chvilce však do ní bušil hlava nehlava. Koule mu pleskaly o zadek mojí ženušky a ta jen hekala. Musela mě odtlačit, aby mohla dýchat. Takhle hlasitou jsem ji snad ještě neslyel.
„Chci lízat“ vydrala ze sebe mezi steny
Přišla moje chvilka. Tomáš z ní vytáhl péro, celé ulepené od šťávičky a já zalehl mezi nohy a s chutí se do manželky zabořil. Jazykem jsem zajel co nejhlouběji to šlo a vychutnával si tu směs chutí a vůní. Tom zaujal moje místo a vedle hlavy manželky a zcela bez ostychu ji ho vrazil do pusy. Žena nezahálela a začala ho do sebe ládovat, co ji pusa stačila.
Po chvilce mého šikovného rejdění v kundičce se manželka roztřásla v druhém dnešním orgasmu.
Pak jsme si daly chvilku pauzu. Malé občerstvení a zase zpátky. Manželka si mě odchytla a povídá „Chci lízat při šukání.“
No to vám byl oříšek. Jak lehnout abych pohodlně dosáhl na kundičku a při tom nepřekážel =D
Nakonec si Tomáš stoupl na zem, manželka si na kraji postele klekla na všechny čtyři a já ležel pod ní, pod hlavou polštářek. Ležel jsem a jazykem ji jezdil po kundičce. Manželka mi olizovala koule a šulina. Tom ji chytl za boky a pomale do ni zabořil tu svoji kládu. Já na to koukal asi za čtyř centimetru než mě do čela praštil jeho pytel. Byl jsem jak smyslů zbavený. Lízal jsem a lízal. Tomáš do ní bušil, popleskával ji po zadku, roztahoval půlky. Když jsem koukl na manželku, viděl jsem jak ji poskakují kozičky, hlavu má zvrácenou dozadu. Mému péru se vůbec nevěnovala, jen se nechala šukat svým kolegou a lízat svým manželem.
Tahle zběsilá jízda ji přivedla ke třetímu orgasmu. Strnula, rozklepaly se ji nohy a z kundičky se na mě snášelo stále víc její šťávy. Jestli jindy tekla jak potok, tak tentokrát to byla řeka. Měl jsem obličej ulepený, ale to nejlepší mělo teprve přijít. Aniž by se dotýkala mého ptáka, tak v něm pulsovalo, jako kdyby měl co nevidět stříkat. To samé zažíval Tomáš, protože mezi přírazy procedil mezi zuby, že už bude stříkat a že kam s tím. Manželka se jen prohnula, vystrčila ještě víc prdelku a zahekala „Do mě, všechno do mě.“
Bylo to jako na povel. Jen co to dořekla, Tomášovi koule se stáhly a on vydal zaúpění. Všechno ládoval do její kundičky, Každý příraz a následné vytažení část jeho semene dopravilo na kraj kundičky, kde už čekal můj jazyk a já vše nadrženě slízl.
Chuť to byla zvláštní, moc zvláštní, ale vzhledem k mojí nadrženosti a chuti to vyzkoušet jsem neváhal. Jen co Tomáš posledním přírazem dokončil svůj orgasmus a vytáhl ptáka z kundičky, následoval můj nenasytný jazyk a ihned začal vylizovat čerstvě vystříkanou a naplněnou pičku. Jak jsem ochutnal jeho semeno smíchané s lahodnou šťávou mojí ženy, můj pták začal stříkat. Jednu chvíli tam jen tak ležel a hned o okamžik později začal pulzovat a stříkat jeden proud za druhým. Moje nadrženost mě samovolně přivedla k orgasmu…nebo spíš k vystříkání. Orgasmus žádný, jen jsem se samovolně vystříkal. Dávky mého semene dopadaly na manželčin obličej, která tím byla zjevně překvapená, ale držela.
Já pořád lízal až do jejího dalšího orgasmu. Stahy její kundičky vypudily další zbytky Tomášova semene, které jsem s chutí vylízal. Manželka se mi vrtěla na obličeji svoji kundičkou a já tak mohl jazykem prodlužovat její orgasmus, který už tak trval na její poměry neskutečně dlouho.
Po tomto mém výkonu jsem myslel, že mi huba upadne. Jazyk jsme měl dřevěný a panty mě bolely jako čert. A to ještě nebyl konec. Moje lačná ženuška ze mě slezla a pohlédla na mě. Na obličeji měla cákance od mého semene, část ji dopadla i na kozičky. Podívala se na Tomáše, který se svalil na postel vedle. Jeho péro bylo zvadlé. Moje však pořád stálo. Sklonila se k němu, olízla ho a řekla „Teď mě doraž, vyšukej moji nevěrnou a roztaženou kundu paroháči“ a zasmála se
Byla slast tohle slyšet od svoji čerstvě zneuctěné manželky. Nečekal jsem. Chytl jsem ji za prdelku, pohodil na záda na postel. Ona poslušně roztáhla nohy a já do ni zajel. Bylo to zvláštní. Mnohokrát jsem slyšel že někdo z mých kamarádu o některé z žen říkal, že ji má jak vrata do cihelny. Až dneska jsem ten pocit zažil. Zaplul jsem tam a připadal si tak nějak nepatřičně. O to víc mě ta myšlenka vzrušovala. Lítám tam nahoru dolu a na péru cítím, že já dnes nebyl první, kdo ji navštívil.
Jestli to tak cítila manželka? Nevím. Nikdy jsme se neptal ani to nehodlám zjišťovat. Chytla mě za zadek, přitáhla si mě blíž a vlepila mi pusu. Líbali jsme se a já dnes podruhé ochutnával semeno…tentokrát moje. Držela mě za půlky a roztahovala mě je od sebe (mám to rád, občas zkoušíme i výměnu rolí, použije připínacího ptáka a ukáže mi, jak šukají ženský =D, zkuste to někdy). Držela mě na krajíčku mého tentokrát už opravdového orgasmu. Hekaly jsme oba dva stejně. Já už pomalinku ztrácel rozum, bylo toho na mě opravdu hodně. Manželka však chtěla, abych si i já užil do sytosti. Jak mě tak roztahovala půlky, najednou šup, strčila mi tam prst. Byl to, jako by zmáčkla tlačítko. Péro mi doslova explodovalo… Byl to výbuch extáze. Jeden z nejsilnějších orgasmů v životě. Během mého plnění kundičky se manželka znovu udělala. Dnes popáté a už naposledy… Když nepočítám večer =D
Já dostříkal a s mlasknutím ho vytáhl ven. Manželka oddychovala. Tváře rudé se zbytky semene. To měla rozmazané i na kozičkách. Z kundičky ji pomale vytékal pramínek mojí dávky. Vstala a odešla do sprchy „Vy jste mi teda daly“ usmála se při odchodu. Já koukl na hodiny a zděsil se. Myslel jsem, že uběhla asi hodina, možná i víc. Ale celé to trvalo sotva půl hodiny…
Vystřídaly jsem se v koupelně, pak poklábosily a Tomáš odešel domů s příslibem brzkého opáčka. My se svalily do postele a popovídaly si o tom všem.
Podle manželky to bylo fantastické. Užívala si větší péro, ale nejvíc se ji líbilo, když jsem ji lízal při tom jak ji Tomáš šukal, to byl její nejlepší orgasmus toho dne. Třešničkou pak bylo to, jak jsem ji vylizoval vystříkanou. To byl zase její nejdelší orgasmus, který kdy snad zažila. Navíc si na tom od této chvíle začala dost ujíždět. Miluje to a chce to téměř vždy po našem milování, nebo šukačce s Tomem.
Oba jsme byly spokojení a z toho všeho štěstí jsme usnuly a málem nechaly dítko ve školce =D

Pokračování příště…po dovolené =D
santi80
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 22. pro 2016 20:31:47
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP První parohy

Příspěvek od santi80 »

Parádní jako vždy ;)
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP První parohy

Příspěvek od pajda1 »

Tak to je bomba,fakt super a zatím nejlepší povídka co jsem kdy četl. Pokračuj prosím
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP První parohy

Příspěvek od Superwenda »

Díky
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: PP První parohy

Příspěvek od antimusculus »

Nedá se, musel jsem si ho vyhonit :) Normálně ti to závidím. Sepsáno je to surově, úplně vidím, jak to z ní teče :D
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP První parohy

Příspěvek od Superwenda »

antimusculus píše:Nedá se, musel jsem si ho vyhonit :) Normálně ti to závidím. Sepsáno je to surově, úplně vidím, jak to z ní teče :D
Jsem rád, že působím radost :lol:
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: PP První parohy

Příspěvek od kAv »

Jj, je super lizat manzelcimu kundicku, kdyz ji zrovna suka milenec! Jen neznam ten pocit, lizat ji z lasturky cizi sperma. Milenec musel na jeji brisko
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP První parohy

Příspěvek od Superwenda »

kAv píše:Jj, je super lizat manzelcimu kundicku, kdyz ji zrovna suka milenec! Jen neznam ten pocit, lizat ji z lasturky cizi sperma. Milenec musel na jeji brisko
Přesně tohle mě na tom všem bere nejvíc, lízat když ji šuká...
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: PP První parohy

Příspěvek od antimusculus »

My jsme zatím jen u kouření kamaráda a to jen 2x. Dám manželce přečíst tuto sérii, ať se taky rozhoupe. To potom teprve bude radost :D
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP První parohy

Příspěvek od Superwenda »

antimusculus píše:My jsme zatím jen u kouření kamaráda a to jen 2x. Dám manželce přečíst tuto sérii, ať se taky rozhoupe. To potom teprve bude radost :D
Ty začátky byly nejlepší. To vzrušení prostě nejde popsat slovy ;) Budu rád když ji to nakopne, ale základ máte solidní :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jonny, lamp990, pepan1 a 209 hostů