PP Trápení (mezičlánek)

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

PP Trápení (mezičlánek)

Příspěvek od Superwenda »

Toto je krátká vzpomínka na den, kdy se to ve mně zlomilo a já se plně oddal. Jsou zde malé parůžky. Slibuji, že pokud bude zájem, v příští povídce budou už opravdické parohy =)



Po tomhle našem prvním společném zážitku u mě nastoupily výčitky a docela silné obavy. Pořád jsem jen na to myslel. Bylo to přesně to, co jsem chtěl, to co chtěla manželka… ale pořád dokola jsem si to přehrával v hlavě.
Od ženy jsem byl ujišťován, že já jsem její jediný milovaný člověk. Že Tomáš je jen zpestření, se kterým jsem stejně začal já. To že se ji to líbí však nikdy nezastírala, ba naopak byla to ona, kdo se neustále vyptával, kdy podnikneme něco dalšího.
Věděl jsem, že příště ji bude Tomáš šukat. A to byl asi ten největší problém. Když je to jen fantazie, je to úžasné a v té vaší šišce si dokážete vymyslet a přehrát cokoliv. Ale když přijde na věc, nejste takový frajer jako před tím. Přijdou pochyby, výčitky a spousta jiných věcí, o kterých ani nevíte, že by vás mohly napadnout.
Bylo to týden po naši první akci, když manželka odešla na noční. Volala mi později a ptala se, jestli by Tomášovi mohla vykouřit ptáka, že je od čtvrtka nadržený, nemůže na to přestat myslet (na to nebo na ni?) a ještě si ho nehonil. Doufal prý, že by mu mohla manželka pomoct až se uvidí. Docela mě to zarazilo. V hlavě jsem se s tím pořád docela pral. Nevěděl jsem co říct. Docela jsem váhal, ale nakonec převážila perverzní část mého já a svolil jsem. Ještě se zeptala, jestli chci fotky. Samozřejmě jsem souhlasil, nechtěl jsem, aby poznala, že váhám.
Před spaním jsem si vypnul zvuky, nechtěl jsem, aby mě kdokoliv, obzvláště ne oni, budil.
Myslel jsem, že to zaspím. Ráno jsem vstával do práce a potřeboval jsem se vyspat.
Bohužel, spánek ne a ne přijít. Péro mi stálo a v hlavě byl kolotoč. Byl jsem v takovém tom polospánku, chvilku bdíte, chvilku spíte. Pak najednou, 3.15 vlber. Rozkliknu zprávu a tam na mě kouká manželka přes Tomášovo péro. Jeho pytel nacpaný v puse a šulina přes obličej. Hmm, dneska fotil Tomáš. Obrovský osten žárlivosti se mi zaryl hluboko do srdce. A péro už nestálo. Začalo bušit srdce a v krku mi vyschlo.
Za pár minut další zpráva. Po dlouhém načítání jsem zjistil, že to je video. Pustil jsem ho. Moje milovaná ženuška si láduje do pusy tu jeho kládu, občas ho vytáhne a přelízne pytel až po žalud a šup s ním zpátky do pusy. Video doběhlo do konce. Vstal jsem a šel si zapálit. Koukal jsem do noci, na kolem projíždějící auta, na opilce, potácející se z nedaleké hospody. Na podmračenou letní oblohu. V dálce bylo slyšet cvrkání cvrčků a já měl slzy na krajíčku.
Opravdu jsem se tam málem rozbrečel. Ona byla ta jediná, ona byla moje láska a já ji předhodil cizímu muži. A oni si teď užívají spolu, zatímco já stojím jak trouba na balkoně a skoro bulím.
Byl jsem rozhodnutý, zítra to ukončím…pokud to půjde ještě ukončit. Vrátil jsem se zpátky do postele a tam na mě čekaly dvě zprávy. Jedno video a jedna fotka s textem. Pustil jsem video…(natáčeno opět Tomášem) Manželka dumlá koule a Tom si ho honí, pak najednou manželka odtáhne hlavu a Tomáš ji pocáká obličej velkou dávkou semene. V očích manželky je vidět pěkná nadrženost… Když Tomáš skončí se stříkáním manželka se usmívá a lačně si olizuje rty na kterých má zbytky semene. Konec videa.
Srdce , které se uklidnilo dávkou nikotinu začíná opět být na poplach. Rozkliknu zprávu a tam je ženuška vyfocená (tentokrát selfíčkem) jak sedí na své židli na oddělení na prstě má kapku semene, vyplazený jazyk a ten prst si dává na ten vyplazený jazyk (takhle mi to z té fotky vyplynulo) a pod tím napsáno. „Tvoje je stejně nejlepší =) Zítra to v práci přežij, promiň za zlobení. Večer si to spolu užijeme, jsem nadržená. Miluju Tě“
Nebudu lhát, trošku mě to uklidnilo a já konečně usnul. Čekalo mě dlouhých dvanáct hodin v práci…dvanáct hodin, než se s manželkou uvidím.
Ráno jsem odvedl dítě do školky a mazal pracovat. Popravdě, měl jsem práce až nad hlavu. Komunikace s manželkou se proto omezila jen na naprosté minimum a já za to byl neskonale vděčný. Neměl jsem čas přemýšlet nad ničím jen nad prací a to bylo dobře.
V sedm večer jsem za sebou konečně zavřel pracovní dveře a vydal se domů. Chodím pěšky, mám to dvacet minut pohodovou chůzí, tak jsem si stihl připravit na to, jak celou věc zatrhnu.
Doma už na mě ženuška čekala s večeří a bylo na ni vidět, že by nejraději hned šukala, ale dítko bylo stále vzhůru, tudíž se soulož musela odložit, nikoliv náš rozhovor.
Kupodivu na mě manželka poznala, že se něčím trápím (nevím jak to dokázala =D) a zeptala se „Zlato, včera a dnes jsi nějaký zamlklý…stalo se něco?“
„No, kde začít… Od pátku přemýšlím o tom, co se ve čtvrtek stalo. Nemůžu se s tím moc srovnat. Potřeboval bych pomoct. Mám strach, že tě ztrácím…uvažuju nad tím, že to není nic pro nás…nebo aspoň pro mě…“ tak, a je to venku
Manželka se chápavě usmála. Obešla stůl, objala mě a řekla něco, na co do konce života nezapomenu. „Vybrala jsem si tebe, nikoho jiného. Nikdo tě nedokáže nahradit jak v životě, tak v sexu ty můj úchyláčku. Kdykoliv řekni a zastavíme to. Miluju tě.“ Slova zakončila polibkem.
Opravdu mě uklidnila. Věřil jsem ji, do této doby moji důvěru nikdy nezklamala a v budoucnu to bylo obdobné. Prostě jsem to jen potřeboval slyšet. Ano, můžete namítat, že to bylo z její strany promyšlené, že to řekla jen kvůli tomu, aby si udržela větší péro apod. Mohlo to tak být, ale nemuselo… A to je z mého pohledu důvěra. Oddáte se tomu druhému…bezpodmínečně…
„Děkuji lásko, taky tě miluju a promiň, že jsem pochyboval“ odvětil jsem s viditelnou úlevou „Trošku mě vyděsila ta tvoje noční víš“ pokračoval jsem
„Lásko“ začala manželka „víš, že je Tomáš bez ženský. Je pohledný a je o něj zájem. Chodí na krev, takže vím, že je zdravý a chci, abychom si ho udržely, tak mu prostě musím občas pomoct“
Koukal jsem na ni a začalo mi spousta věcí docházet
Manželka pokračovala „To že mu ho vykouřím, je to nejmenší, co pro jeho udržení můžu udělat. Navíc mě strašně vzrušuje, že ty jsi vzrušený z toho, že jsem s jiným a nemůžeš s tím nic udělat. To je to, co mě na tom bere nejvíc…a navíc z toho do budoucna plynou jiné výhody“ šibalsky se usmála.
„Miláčku proti tomu není argument“ dodal jsem již s klidným srdcem

Od této chvíle jsem už nepochyboval. Užíval jsem si každý okamžik, který přišel. U většiny akcí jsem byl (soulož), kouření a lízání bylo beze mě nepočítaně, ale byla to forma udržení si stálého milence. Jen třikrát proběhla něco víc beze mě, ale vždy jsem to věděl a posvětil =)
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: PP Trápení (mezičlánek)

Příspěvek od antimusculus »

Parádní. A už nenapínej a napiš, jaké byly opravdové parohy :lol:
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP Trápení (mezičlánek)

Příspěvek od Superwenda »

antimusculus píše:Parádní. A už nenapínej a napiš, jaké byly opravdové parohy :lol:
V pátek budu mít hodně času tak to sem dám :D
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: PP Trápení (mezičlánek)

Příspěvek od antimusculus »

Super. Se těším, to zase bude muset práce stranou :lol:
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP Trápení (mezičlánek)

Příspěvek od Superwenda »

antimusculus píše:Super. Se těším, to zase bude muset práce stranou :lol:
Práce nejde nikdy stranou :lol: Stíhám při práci ;) :lol:
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: PP Trápení (mezičlánek)

Příspěvek od antimusculus »

Tak místo práce čekám na pokračování :lol:
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP Trápení (mezičlánek)

Příspěvek od Superwenda »

antimusculus píše:Tak místo práce čekám na pokračování :lol:
Ale já ještě nejsem v práci :lol:
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: PP Trápení (mezičlánek)

Příspěvek od antimusculus »

Sakra, takže jsem proflákal den :lol:
Ale i tak si rád počkám 8-)
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, mmato30, ota65, vlado1974 a 203 hostů