PP druhé a třetí parůžky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

PP druhé a třetí parůžky

Příspěvek od Superwenda »

Po manželčině první zkušenosti jsem byl v sedmém nebi. Když už byla žena provozuschopná, naložil jsem ji pořádně…a ona si to mrška užívala možná víc než já. Musela mi neustále vyprávět dokola její první zálet.
Při kouření jsem vždy nevydržel déle než pár minut. Vždycky jsem si představil onu noc, kdy mi poslala fotku, na které Tomáše kouřila. V telefonu mi ukázala asi třicet dalších fotek, které mi neposlala, protože se ji nelíbily. Na jedné ho má skoro do půlky v puse…výkon =) V první povídce jsem nezmínil, co mě na inkriminovaných fotkách zaujalo krom manželky asi nejvíc… Ty Tomášovy obrovské a vytahané koule. V duchu jsem se modlil, ač ateista, aby manželka necouvla. Chtěl jsem ji vidět jak ho kouří a ten jeho obrovský pytel se ji houpe pod bradou.
Ale to jsem trošku odběhl. Manželka si začala ujíždět na představě, že ji lížu vystříkanou od Tomáše. Mě se ta myšlenka zamlouvala, a byla to jedna z našich malých her. Ale hry jsou hry, tak jsem nedoufal že se toho chytne. Chytla, ba s tím dokonce přišla sama s tím, že je to její fantazie, kterou chce uskutečnit =)
Když mě vykouřila, ihned potom mě začala líbat. Ze začátku to bylo divné, ale zvykl jsem si. Pak začala brát prášky a začalo moje lízání vystříkané kundičky. Nenutila mě, byla to její fantazie a já ji to jako milující manžel poskytl. Ona splnila fantazii mě, byl jsem na řadě já.
(Vsuvka - občas se tady na fóru setkám s názory, že vylizování vystříkané kundičky je nechutné a ponižující. Zamyslete se pánové. Nedělají pro vás vaše manželky, přítelkyně či milenky pro ně ponižující či jinak nechutné věci? Možná ano, možná ne. A nebo vám to nikdy neřekly, protože vás milují.)
Takhle utekly asi dva měsíce. Informace z práce byly povzbudivé. První den v práci po oné noční byl prý Tomáš docela nervózní. Měl strach abych si na něj nepočkal a nevysvětlil mu to ručně. Když ho žena ubezpečila, že je vše v pořádku tak se uklidnil. Nic na ni nezkoušel a choval se jako by se nic nestalo. Kolegyně v práci nic nezjistily. Z manželky asi o týden později vylezlo, že když vylezla z koupelky od Tomáše tak se málem srazila s Janou, která šla na záchod. Naštěstí to zvládla zahrát do autu a nikdo nic nezjistil. Nicméně postupem dnů byla vidět na Tomášovi nadrženost. Frekvence zpráv na messengeru se zvýšila. Do práce chtěl manželku vyzvedávat…přece nebude jezdit na kole takovou dálku (asi 1,5 km). To byl ženou uzemněn a poučen, aby se choval jako doteď a jeho chvilka přijde. To mu zřejmě stačilo, protože o tom manželka přestala mluvit.
Doma jsme začaly plánovat, jak to nejlépe provést. Dostal jsem strach, jak budu reagovat až se tohle všechno bude odehrávat před mýma očima. Vůbec jsem netušil jak zareaguji. Nakonec jsme se odhodlaly a určily si závazné datum. Dejme tomu čtvrtek. Manželka měla ze středy na čtvrtek noční a já měl volno (taky směnování). Tomáš se o tom dozvěděl ve středu před noční.
V šest večer jsem vypravil manželku do práce, dítě odeslal k babičce s výmluvou že dnes a zítra mám nečekanou službu. Byt volný. O půl osmé telefon. „Miláčku, Tomáš je trošku nervózní a vypadá to, že vycouve“. Do prdele pomyslel jsem si „Tak ho zkus nalákat, vždyť umíš být pěkná koketa“ zkusil jsem.
„Já s ním nechci šukat když u toho nebudeš a navíc v práci“. To mě trošku potěšilo a rychle sem dodal „Však jsem nemyslel soulož…taková malá kuřbička a pár fotek by jemu i mě určitě udělalo radost“ napadlo mě ve spěchu. „Ty jseš, a zase z toho nebudu nic mít já“ zaškaredila se přes telefon manželka a pokračovala „Dobrá dobrá, obětuju se, ale zítra si to odpracuješ“ už s úsměvem dodala. To jsem kvitoval s povděkem a rozloučili jsme se.
Pak jsem se zamyslel. Od osudné noční utekly necelé tři měsíce a já manželku po telefonu poňoukám k nevěře a ona to bere úplně v pohodě a souhlasí. Začalo mi to vrtat hlavou a dostal jsem strach, zda se tady nezačíná odehrávat něco co nechci. Počkal jsem asi hodinu a volal manželce. Zvedla mi to a hned začala „Já mám ještě větší strach než prvně“
Kámen, který mi spadl ze srdce byl velikosti…velkého kamene =) uklidnil sem ji, že jsem na tom stejně a že pokud nechce, vše odpískáme a bude. Na to řekla, že teda uvidíme. Rozloučily jsme se, že si před spaním ještě zavoláme.
V jedenáct zpráva na vlber. Manželka má v puse Tomášovi obrovské koule. Fuuu, já jsem zase šáhl tam kam poslední dobou šahám nejčastěji a začal honit. Tentokrát však pomaličku. Chtěl jsem vydržet. Další fotka asi za minutu. Má v puse jenom žalud a usmívá se na mě do objektivu. Pak byla menší odmlka. Poslední dvě fotky byly otevřená pusa plná Tomášova semene a následovala otevřená pusa bez Tomášova semene. A já stříkal.
Najednou zvoní telefon. Ženuška. „Líbilo miláčku“ začala „To víš že jo, ještě teď mi z něj odkapává“ usmál jsme se. „Musela jsme ho vykouřit na záchodě. Chtěl couvnout. Má z tebe strach“ Zajímavé, pomyslel jsem si. On má strach ze mě a já mám strach z něj, že se mi žena zamiluje. „jsi úžasná miláčku“, uklidnil jsem manželku, „byly to úžasné fotky. Můžeš ho znova uklidnit. A doufám že zítra něco vydrží“ Na to se manželka začala smát „Mám strach, aby jste oba něco vydržely, sáhnu na vás a oba tečete“ tím mě naprosto uzemnila (příjemně). Pak jsme se rozloučily a já šel spát. Nemohl jsem dospat dalšího dne.
Ráno mě probudil polibek, následoval jazyk do pusy a dlouhý, opravdu dlouhý francouzák. Zdálo se mi na něm něco zvláštního (na chuti) ale nevěnoval jsme tomu pozornost. Když se manželka odtrhla, řekla. „Dobré ráno miláčku, jak ti chutnal Tomáš?“
Ha, usmál sem se „já hned věděl, že to chutnáš nějak jina…vy jste spolu šukali?“ vyhrkl jsem , když mě v půlce věty došlo, že by teoreticky mohli.
„Ne miláčku, jen jsme mu ho u lesíka vykouřila…chtěla jsem pro tebe překvápko a abys věděl, do čeho večer půjdeš“ usmála se „nezlobíš se, že ne“ udělala ten nejprovinilejší pohled, který jsem u ní za těch víc jak deset let viděl.
„Samozřejmě že se nezlobím“ odvětil jsem „a kde jsi mu ho kouřila?“ napadlo mě.
„v autě u závory, neboj, nikdo nás neviděl. Ale chtěl mi šátrat na kundičce hajzlík“ zarazila se „ale neboj, nedovolila jsme mu to, jen kozičky“ začervenala se. „Kolo mám v práci tak mě pro něj pak hodíš ju“
To už jsem nevydržel, strhl jsem ji do postele a pod přívalem polibků ji vysvlékl a začal šukat. Do ucha jsem ji šeptal jaká je to nevěrná děvka a jak moc chci lízat až bude vystříkaná. Nebudu vám lhát, z mojí strany to byla rychlovka na minutu, ale manželka to stihla ještě dřív =)
Spal jsme s manželkou do oběda, pak jsme si zašli na jídlo, nakoupit na večer a domů. Trošku poklidit a podobné detaily. Oba jsme byly zjevně nervózní jak se blížil podvečer. Mě permanentně stál, a vůbec když přede mnou ženuška chodila jen v tangách a tílku. Bradavky ji stály a proto jsme poznal, že je taky pěkně nadržená. Občas jsem ji chytil a chtěl ji trošku pozlobit ale nedala se mrška.
Bylo pět večer, oba vykoupaní, řádně oholení a vyholení, navonění, řádně oblečení a ještě víc nadržení. 17.05 zvonek. Manželka šla otevřít. Slyším „jééé, ahoj, pojď dál“ otočím se a tam ho vidím…. „Ahoj, já jsem Tomáš“ červená se a podává mi ruku…….
Chester300
Příspěvky: 53
Registrován: úte 16. kvě 2017 5:35:13
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

Re: PP druhé a třetí parůžky

Příspěvek od Chester300 »

Super, skvěle se to čte ;)
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: PP druhé a třetí parůžky

Příspěvek od antimusculus »

Tak to nemá chybu. Úplně ti závidím a čekám, na další pokračování :)
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP druhé a třetí parůžky

Příspěvek od pajda1 »

Paráda pěkně se to rozjíždí. Už se těším na další......
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: PP druhé a třetí parůžky

Příspěvek od antimusculus »

Toto je i můj sen, úplně si tam představuju svojí manželku :)
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP druhé a třetí parůžky

Příspěvek od Superwenda »

Děkuji za ohlasy. Na pokračování pracuju. Píšu to s velkým časovým odstupem, takže bude ještě dost příběhu pokud bude zájem.
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: PP druhé a třetí parůžky

Příspěvek od antimusculus »

Nemůžu mluvit za ostatní, ale z mé strany je zájem enormní :D
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP druhé a třetí parůžky

Příspěvek od Mispulin »

I můj.
lada1
Příspěvky: 19
Registrován: sob 05. kvě 2018 14:19:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP druhé a třetí parůžky

Příspěvek od lada1 »

I mě se to moc líbí. Také si představuji svojí ženu.
santi80
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 22. pro 2016 20:31:47
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP druhé a třetí parůžky

Příspěvek od santi80 »

Pecka, už se těším na další :twisted:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Jenulka, ota65 a 203 hostů