PP První parůžky

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

PP První parůžky

Příspěvek od Superwenda »

Pokusím se sepsat, jak jsme s manželkou začaly. Pokud bude zájem může být pokračování. Je to moje prvotina, tak s kritikou buďte mírní =) Naše jména nejsou zmíněna záměrně.


S manželkou jsem spolu již přes deset let. Několik let chození, poté svatba, dítě a tak. V sexu super, naše tajné touhy jsem si vždy řekly, co nám sedělo oběma jsme vyzkoušely. Nebylo mezi námi tajemství…až na jedno.
Občas jsem si představil…však to znáte =) Bylo to jen občas, chvilkové, občas jen při honění, občas když mi ho manželka kouřila stačilo pomyslet jak si ji zezadu někdo bere, zatímco ona mi ho pokuřuje…bác a už jsem stříkal. No prostě se mi to vtíralo do mysli pomale, ale o to víc.
Začalo to nevinně, kamarád měl svatbu, dítě si vzala babička na hlídání a my s manželkou vyrazily pařit. Svatba luxusní, zábava, alkohol atd. Opravdu podařené.
Většinou po alkoholu přestanu tam dole fungovat, ale tentokrát ne. Pánové a dámy, takovou šukačku jsem dlouho nezažil. Asi dvě hodiny extáze. Já se udělal jen jednou, na konci. Manželka asi šestkrát…poprvé v životě =) Nicméně, posilněn alkoholem a v průběhu divoké soulože jsem manželce sdělil ono moje malé tajemství. Reagovala tak, jak jsem nikdy nedoufal. Zrovna jsem si ji bral zezadu, když jsem ji řekl „teď si představ, že by jsi někoho kouřila, co ty na to?“ a manželka se udělala…což se nikdy, když jsem ji šukal zezadu nestalo. Hned jak odezněl orgasmus se otočila a říká „vyndej našeho pomocníka (umělák s přísavkou), ten mě bude šukat zatímco ti ho pokouřím“
Nemeškal jsem, pomocník šel ze skříně, přilepil se na zem. Manželka se okamžitě napíchla a začala rajtovat nahoru dolů. „pojď sem a dej mi ho, ať tady jen tak nezewluje“ a začala mi ho kouřit. Po chvilce se u ní objevil její poslední dnešní orgasmus, následován mým dnešním prvním a posledním =)
Potom jsme si lehly a spaly až do oběda. Nepadlo o tom ani slovo. Jen jsme si přikyvovaly, jak ta šukačka byla dobrá a jak jsme si to oba užily. Už jsem tak nějak myslel, že na to zapomněla, nebo že se o tom nechce bavit. Ale večer u televize se na to sama zeptala. „To včera byla jen tvoje fantazie nebo jsi to myslel vážně?“
„No, trošku fantazie, ale i trošku můj sen“ odvětil sem a čekal s napětím na reakci
„Hmm, to zní zajímavě“ usmála se a dál o tom nemluvila.
V posteli při mojí předehře, ležím, manželka roztažené nohy a já lížu o sto šest najednou říká „zvládl by jsi mě takhle krásně lízat kdyby mě někdo šukal?“
V tu chvíli jsem se málem samovolně udělal. „myslíš to vážně?“ vyhrkl jsem hned.
„Ano, a nepřestávej“ Lízal jsem jak utržený z řetězu. Následoval manželčin orgasmus, pak klasická soulož s gumou (manželka nebere antikoncepci, s přerušované soulože má strach a o druhé dítě jsme se chtěli začít snažit až za pár měsíců). Po sexu jsem na to téma navázal. Zjistil jsme, že jako stimul je to pro manželku obrovsky vzrušující, ba dokonce si to dovede představit, ale v reálu asi nikdy.
To mě trošku…nebo spíš docela dost zklamalo. Ale zase na druhou stranu, když jsem nad tím tak přemýšlel. Líbí se ji to, dovede si to představit, tak třeba časem povolí a bude to chtít zrealizovat. Nechtěl jsem ji v žádném případě do ničeho nutit, tak jsem se rozhodl, že ji časem nasměruju tam kam chci já a někde v myšlenkách i ona.
A tak šel život dál. Uběhlo cca pět měsíců, kdy jsem zjistil, co všechno by manželka teoreticky chtěla podniknout a co už je pro ni extrém. Zjistil jsem, že by chtěla abych já ji vylízal vystříkanou od někoho druhého, abych ji lízal u šukání s někým druhým. Abych se s ní líbal když vykouří někoho jiného. Abych se na ni koukal, když ji šuká někdo jiný. Nechtěla žádné moje ponižování ve smyslu zamčení do pásu cudnosti, kouření toho druhého (to bych klidně dal, ale bylo to pro tuto chvíli další malé tajemství) . Ale jelikož manželka pracuje jako zdravotní sestra, která se den co den setkává s různými nemocemi a chorobami má až panický strach z pohlavních chorob. Z tohoto důvodu jsem postupně začal rezignovat, že se k vytoužené reálné akci nikdy nedostaneme.
Ale najednou přišel zlom. Manželka začala sama od sebe v posteli rozvíjet naše malé hry (tak jsme to pojmenovaly). Do té doby jsme to byl já, kdo většinou začal iniciovat tyto malé hry. Spočívaly v tom, že při šukačce jsem začal mluvit o tom, že mi přijde nějaká roztažená, že už určitě dneska šukala. Nebo že jsem ji chvilku šukal a pak jsme hrály, že ji lížu už vyšukanou apod.
Ten zlom přišel v době, kdy začala víc mluvit o jednom kolegovi z práce. Zdravotní bratr, pracoval tam sice již tři roky, ale až poslední cca měsíc byl s manželkou na směně. Využil jsem tedy příležitosti a ten NĚKDO kdo mi již asi měsíc imaginárně obdělává manželku dostal konečně jméno (dejme tomu že to bude třeba Tomáš). A kupodivu manželka tuto skutečnost přijala. Nebudu ho tady sáhodlouze popisovat. Stejně starý jako manželka +/- rok, sympaťák s pérem cca 18 cm.
Koukáte co =) Já taky koukal když mi manželka řekla, jak ho má velkého. Když mi to říkala, červenala se jak prvňička =) Že se v práci s holkama bavily o sexu a samozřejmě, když mezi sebou měly chlapa tak ho taky vyzpovídaly. Prostě hoďte mezi ženský pohledného chlapa =)
No a teď to bude už trošku zajímavější. Doufám =)
Manželce jsem řekl, že si nepřeju jakoukoliv akci za mými zády. Nebudu ji kontrolovat telefon, nebudu ji nahánět apod. Prostě když by se něco chystalo tak o tom chci vědět.
Manželka na mě koukala s vykulenýma očima, že se nic nechystá. Že vím jak na tom s realizováním je, a že je to opravdu jen kolega. Jenže já už tak nějak tušil, že Tomáš bude ten, co uskuteční náš tajný sen. Od chvíle, co jsem manželku poučil o mých podmínkách, nás začal Tomáš pravidelně navštěvovat v naší ložnici. Imaginárně. Ale úspěch byl, že jsme měli jméno a manželka ho teoreticky schvalovala. Při naší další rozmluvě na toto téma se manželka svěřila, že si Tomáše v práci už reálně představuje. Úspěch =) Dokonce se zmínila, že pravidelně daruje krev a už neměl pět měsíců sex. Zvláštní informace od ženy, která si trojku představuje jen ve fantazii, nemyslíte, =)
Asi čtrnáct dní potom, jsem ležel doma u televize. Dítě spalo a manželka makala v práci. Zrovna bylo období, kdy byla její kundička mimo provoz, tak sem byl vcelku nadržený. Bylo asi půl dvanácté v noci, tak jsem vzal telefon, že manželce zavolám a popřeji dobrou noc. Proběhl klasický rozhovor, co doma, co v práci atd. V tom manželka říká. „Chudák Tomáš, dneska je nějakej nadrženej, nahání tady holky a pěkně laškuje“ V ten okamžik se mi postavilo péro do pozoru. Roztřeseným hlasem se slyším jak říkám „Tak mu trošku ulev“ Na druhé straně bylo dlouho ticho „A co bych z toho měla já?“. Tak nějak jsem se dal do kupy a říkám „Ty si vyzkoušíš, jestli má opravdu 18 cm a svému manželovi neskutečnou radost“. Zase bylo dlouho ticho. „Zvážím to, vážně to chceš?“, „Chci“ říkám bez váhání „a ne že to bude zase tvoje malá hra, chci důkaz“. „A jak by jsi si to přestavoval?“ odpověděla manželka. „Zkus telefon“ odpovídám. „Uvidíme jestli seberu odvahu“ špitla ještě manželka. Na to jsme se rozloučili a já šel honit. Vzrušení bylo maximální, ale stejně jsem tak nějak věděl, že to nedopadne. Než jsem se dostal do postele bylo půl jedné. Na telefonu žádná zpráva. Normálně si zvuky na mobilu na noc vypínám, ale teď jsme je nastavil na maximum. A usnul jsme.
Asi ve tři hodiny mě vzbudilo pípnutí vlber. Srdce se mi zastavilo, péro okamžitě postavilo. Klikám na zprávu a tam je fotka manželčiny ruky, jak drží v ruce péro. Okamžitě jsem vzal do ruky svoje péro a začal honit. Trvalo to asi dvacet vteřina už jsem stříkal na břicho. Píp, další zpráva. Moje manželka právě kouří péro někoho jiného než mě a u toho se do foťáku snaží usmívat. Honím dál. Teď je to delší, asi dvě minuty a stříkám zase na břicho. Další zpráva už nepřišla. Já asi po hodině usnul.
Najednou mě budí polibek. Jazyk mi cpe až někam do krku a já si to vychutnávám. Manželka celá rudá říká „Chutná ti Tomášovo péro?“ Jen něco nesrozumitelně zamumlám a nacpu manželčinu pusu na moje péro a nechávám si ho kouřit. Asi po pěti minutách se ji vystříkám do pusy a manželka všechno spolyká…poprvé v životě. (jak jsem později zjistil, bylo to podruhé, Tomáš byl první). „Ještě pusu a povídej“ říkám a manželka začala: Vůbec jsem se na to prvně necítila. Všimla jsem si, že s ostatníma holkama flirtoval víc než se mnou, tak jsem na to zavedla později řeč. Trošku mi to nahrálo, že jsme měli dneska jen dva pacienty a byly ok. Jana a Zuzka si šli po druhé hodině zalézt (pracuje na JIP a slouží ve čtyřech a když mají málo pacientů tak se prostřídají na hodinku a půl v šatně na spaní), byly utahané, tak jsem se nabídla, že se mi nechce a potáhnu to za ně. To se ve mně zlomilo a já věděla, že pokud bude Tomáš chtít, tak se to dneska stane. Tomáš souhlasil, že to dá se mnou. Když holky zalezly, tak jsme si povídaly. Říkala jsem mu, že mě mrzí že si mě tolik nevšímá. Na to mi řekl, že ví jak to mám doma dobré a nechce do toho nějak zasahovat. Pak jsem trošku pracovaly a Tomáš řekl, že jde do sprchy, že je mu horko a potřebuje se trošku schladit a ukázal na péro. Počkala jsem, až vypl sprchu a šla do toho. Vlezla jsem tma, když už měl omotaný ručník kolem pasu. Zarazil se a říká, jestli jdu taky do sprchy. Odpověděla jsem, že se jdu podívat na těch jeho 18 cm. Zarazil se a začal se červenat. Musela jsme k němu přijít a shodit mu ručník, nebránil se. Chtěl mě políbit, to jsem mu hned řekla že jsem tady pro něco jiného. Fakt ho měl velkýho. Začal se trošku odtahovat a koktat o tobě, tak jsem ho chytla za péro a řekla mu, že ty o všem víš a chceš to. Že pokud mu to nevadí, tak by jsme ho vzali k sobě do ložnice. Neváhal moc dlouho a přikývl. Tak jsem zaklekla a začala jsem si hrát s koulema, mezi tím se mu postavil a fakt ho má asi těch osmnáct cenťáků. Chutnal jinak než ty, má ho hladšího než ty a líbí se mu úplně něco jiného než tobě. Asi za pět minut už mi stříkal do pusy, ani mě neupozornil prasák jeden. Nenapadlo mě nic jiného než to polknout. Nic moc teda, ale dá se to přežít. Tak se těš.
„A teď bych tě nejradši hned ošukala kdybych mohla, chceš ho ještě vykouřit?“ podívala se na mě mlsně
V tom se však z dětského pokoje ozvalo „Maminko, už jsi doma?“
Ladislav
Příspěvky: 104
Registrován: pát 19. srp 2016 11:18:09
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka je bývalá prostitutka
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1021
Bydliště: V.p.P.,Bruntálsko, Vrbensko, Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: PP První parůžky

Příspěvek od Ladislav »

Pěkný...
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: PP První parůžky

Příspěvek od petrhall »

Super
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP První parůžky

Příspěvek od Mispulin »

Super. No pochopitelně piš dál.Určitě nejsem sám, kdo je zvědavý, jak to pokračovalo. Jen napiš tvůj a manželčin věk a trochu svou ženu popiš.
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP První parůžky

Příspěvek od Superwenda »

Díky za reakce. Popis mě nenapadl =) Mě je 33 let, manželka má 31 let, 173 cm, 62 kg, prsa trojky, hnědorezavé (obarvené) vlasy
canmor
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 01. úno 2018 23:25:53
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1331

Re: PP První parůžky

Příspěvek od canmor »

Pekne se to cetlo :)
jbshow
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. zář 2014 21:49:58

Re: PP První parůžky

Příspěvek od jbshow »

Začátek super, už se těším na pokračování
Uživatelský avatar
Superwenda
Příspěvky: 79
Registrován: sob 14. led 2017 1:15:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1520
Bydliště: Jih moravy

Re: PP První parůžky

Příspěvek od Superwenda »

Děkuji, už jsem ho přidal
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP První parůžky

Příspěvek od pajda1 »

Úžasná povídka.
ttomalss
Příspěvky: 169
Registrován: úte 01. zář 2015 10:00:01
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP První parůžky

Příspěvek od ttomalss »

Hodně dobrý rozjezd..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, Erek-tus, jonny, lamp990 a 222 hostů