Opatrovateľka 2

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Gomez
Příspěvky: 42
Registrován: ned 15. dub 2018 11:03:28
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Opatrovateľka 2

Příspěvek od Gomez »

Ráno som sa zobudila a najprv som sa nemohla zorientovať kde vlastne som a čo sa so mnou stalo. Potom sa mi začali vybavovať udalosti včerajšieho dňa a ja som pochopila, prečo ma bolia lícne svaly a celá pusa a prečo moja vagína protestuje keď sa snažím držať kolená pri sebe. No zaujímavé na tom bolo, že napriek všetkému som bola nadmieru spokojná a vnútorne vyrovnaná ako už dávno nie. Včerajší deň plný sexu predomnou odhalil moje skryté rezervy v tejto oblasti a ja som sa rozhodla pokračovať v hľadaní erotického potenciálu svojho tela. Vstala som z postele a začala si pripravovať raňajky. Obligátna hrianka s maslom a dnes som si chcela dopriať aj trošku čerstvých jahôd z miestnej tržnice. Nasypala som si ich do misky , keď som v tom začula ako vrzla bránka. Podišla som k oknu a uvidela mladého muža ako vhádza do dvora. Naživo som ho videla prvý krát, ale podľa fotografií som vedela že je to babkin vnuk Mark, ktorý prišiel zrejme na návštevu. Mal svoje kľúče, odomkol si a ja som počula ako ide hore schodmi na poschodie . Od mojej kolegyne som vedela, že prespáva v izbe susediacej s mojou. Vtom som začula, že jeho kroky sa zastavili pri mojich dverách. Kľučka sa začala pomaly hýbať a ja som pochopila, že mladý je zvedavý na novú babkinu Pflegerin. Ešte sme sa zoči-voči nestretli . Nevedela som ako sa mám zachovať , tak som si bleskovo ľahla naspäť do postele a tvárila sa , že spím. Oči som mala prižmúrené , z diaľky to vyzeralo, že sú zatvorené .Bola som zvedavá, čo sa bude diať, ako sa Mark zachová a o čo mu ide. Kľučka sa konečne dostala do spodnej polohy a dvere sa na pár centimetrov odchýlili. V štrbine sa objavila blonďavá štica a zvedavé oko. Pozeral sa do izby priamo na mňa a ja som si vtedy uvedomila, že je na čo pozerať. Pri rýchlom premiestnení do postele som sa nestihla zakryť a tak som sa ocitla vydaná napospas jeho zvedavým očiam. S prižmúrenými očami som sa pozrela na seba a v duchu som zdúpnela. Jedna noha vystretá, druhá pokrčená, lem nočnej košieľky asi na úrovni pupka a moja pička vystrčená na obdiv zvedavému pohľadu mladého muža. Chvíľu sa nič nedialo, bolo počuť len Markov zrýchlený dych, potom sa v medzierke objavil objektív mobilu. „Tak rakúsky mladý pán si fotografuje, resp. filmuje zrelú slovenskú opatrovateľskú pičku“ uvedomila som si absurdnosť tejto situácie a zistila som, že mi to zrazu vôbec nevadí. Rozhodla som sa ukázať Markovi nielen to, ako vyzerá moja vagína, ale aj ako funguje. Zhlboka som si akože v spánku vzdychla, až mi prsia nadvihli krajku nočnej košieľky. Vlastne pardon, iba jeden prsník, druhý mi už dlhšiu chvíľku vykúkal von. Akoby náhodou som si položila ruku medzi roztiahnuté nohy, pričom som si zašla ukazovákom až do vagíny a jemne si pohladila pošteváček. Vtedy sa udialo niečo, čo ma zarazilo. Dvere sa zatvorili a počula som kroky idúce k susedným dverám. Mark ich otvoril a vpálil do izby. „Čo sa stalo“ , vyskočila som z postele a priložila som ucho na stenu.Zpoza steny sa ozývalo dychčanie a akýsi mľaskavý zvuk. „Veď on si ho honí“ uvedomila som si krutú realitu toho, čo sa deje za stenou v susednej izbe. Masturbuje pri mojich fotkách alebo videu. V podstate mi to lichotilo, ktorá žena v zrelom veku by nebola rada, že jej telo vzbudí toľkú túžbu u mladého samčeka. Od včera som si však uvedomovala hodnotu každého mililitra ejakulátu a bolo mi ľúto aby skončil v papierovej vreckovke spláchnutý na záchode.V okamihu som sa rozhodla. Bleskovo som zhodila zo seba nočnú košieľku , obliekla som si letné červené tričko a v rýchlosti sa opásala sukňou zapnutou na dva gombíky. S prádlom som sa nezdržovala. Vyšla som na chodbu, zamierila som k dverám susednej izby a zaklopala. Zvuky za dverami stíchli, potom sa dvere mierne odchýlili a objavila sa Markova hlava . V tvári bol dosť červený, udalosti predchádzajúcich minút ho zrejme dosť rozrušili. „Hallo“ pozdravila som a predstavila som sa . Zároveň som ho poprosila, že potrebujem urýchlene pomôcť s počítačom. Váhal, bolo vidieť že by najradšej vyštartoval okamžite, ale rozmýšľa ako zamaskovať erekciu.Vedela som že musím byť rýchla a rozhodná, tak som ho jednoducho vytiahla na chodbu, tváriac sa, že nevidím stan na jeho kraťasoch. Vtiahla som ho do svojej izby a sadla som si na stoličku k počítaču. Zapla som ho a čakala až naštartuje. Mark stál za mnou a civel na moje prsia. Stoporené bradavky hrozili roztrhnúť tričko a cítila som , že aj dole som už pekne mokrá.Obrazovka sa rozžiarila a ja som uchopila do ruky myš a klikla na prvý súbor čo sa objavil na obrazovke. Ukázala som naň s tým, že mi nejde otvoriť.Mark pristúpil k stolu a váhavo mi položil ruku na plece.Zohol sa k obrazovke a pritom si nenápadne posunul ruku až k mojej stoporenej bradavke ľavého prsníka. Ja som zatiaľ posunula myšou až na okraj stola tak že sa chrbát mojej ruky akože náhodou dotkol jeho vydutých kraťasov. To už bolo naňho priveľa. Prudko vydýchol a doslova sa na mňa vrhol. Zacítila som ako jeho ľavá ruka drží môj prsník a cez tričko mi ho masíruje.Jeho pravá ruka zamierila medzi moje mierne roztiahnuté nohy a začala sa dobýjať do mojej mokvajúcej lastúrky. Ešte viac očervenel a videla som, že jeho napnuté kraťasy musia kadú chvíľu prasknúť.. Pustila som myš a rukou som mu začala prechádzať zozadu po stehne.Vošla som mu pod nohavice a moja ruka stúpala stále vyššie až naďabila na jeho naliate vajíčka pod tenkou látkou slipov.Moja druhá ruka uchopila zips a stiahla ho. Ako čertík zo škatuľky vyskočil jeho úd s hlavičkou ulepenou od jeho sekrétu. Nebol veľmi dlhý, taký normálny priemer, ale zato dosť hrubý.Nahla som sa k nemu a jemne som sa ho dotkla jazykom. V jednej ruke som držala jeho vajcia ,do druhej som uchopila jeho čuráka. Nasmerovala som si ho do pusy a vtedy som ucítila to známe chvenie v jeho naliatych guliach a vedela som, že mladík práve skončil bez toho aby vôbec začal. Cítila som, že o pár sekúnd opustia jeho spermie svoj doterajší domov a nijako tomu nezabránim. Inšpirovaná včerajškom som pustila jeho sťahujúce sa gule, vytiahla som ruku spod jeho nohavíc, uchopila misku s jahodami ležiacu na stole a a pristrčila ju k jeho rozkroku. Pretiahla som mu predkožku cez žaluď a už som iba pozerala ako sa mu z ocasa valí biela láva a ochucuje moje raňajky. Cítila som, že si pochutím, semeno bolo mladučké, voňavé a bolo ho veľa.Mark na mňa vytreštil oči, očividne nič nechápal, ale svoj cieľ dosiahol,takže neprotestoval. Protestovala jedine moja pička, ktorá už tiekla prúdom . No vedela som, že bude musieť počkať, bol čas urobiť babke raňajky. Zobrala som si teda Markov úd do pusy a jazykom som ho očistila od zbytkov semena.Potom som ho vystrčila na chodbu a pošepkala som mu, že sa dnes ešte uvidíme. Premiešala som jahody s Markovou smotanou a s chuťou som sa naraňajkovala. Narýchlo som sa opláchla , vyzliekla som si tričko a obliekla podprsenku. Vytiahla som zo šatníka novú tyrkysovo modrú halenku a obliekla som si ju. Sukňu som si nechala, iba som si na nej zapla všetky gombíky. Nohavičkami som sa nezdržovala, čerstvý vzduch robil mojej pičke dobre. Potom som sa pobrala do kuchyne a urobila som raňajky aj babke. Samozrejme bez ejakulátu. Po raňajkách som odviezla babku na dvor aby si užila slniečka. Ja som vošla do kuchyne, aby som navarila obed. Postavila som vodu na polievku a otvorila som dvere na špajzi, čo tam všetko máme. Pohľad mi padol na čerstvú uhorku a ja som sa rozhodla pre uhorkový šalát . Zobrala som ju do ruky a podišla som k stolu. Chystala som sa ju nakrájať, keď ma vtom napadli hriešne myšlianky. Moja vagína ostala po ránu neodbavená a uhorka svojím tvarom pripomínala niečo čo momentálne veľmi potrebuje. Podišla som k drezu, opláchla som ju prúdom vody, vošla som rukou pod sukňu a nasadila koniec uhorky k ústiu mojej premáčanej pičky . Pomaly som zatlačila a pozerala ako postupne mizne celá vnútri, nechala som trčať iba zhruba centimeter. Bol to blažený pocit cítiť konečne niečo dnu. No bol už najvyšší čas začať variť obed. Uhorku som si ponechala zasunutú vo vagíne , otvorila som chladničku, vybrala mäso a začala som ho krájať. Občas som si pritom cez sukňu mimovolne brnkla po vytrčajúcom konci tohto vegetariánskeho penisu a naďalej som pripravovala obed. Pičke sa táto výplň celkom páčila a cítila som že ma hodlá odmeniť orgazmusom. Vtom na poschodí vrzli dvere a ja som začula ako niekto schádza dolu schodmi. Mohol to byť jedine Mark, nik iný v dome nebol. S ľútosťou som vytiahla uhorku z mojej rozrobenej pičky a položila som ju na stôl. Mark podišiel k dverám do kuchyne a otvoril ich . Chvíľku tam stál a pozeral na mňa. Možno v duchu hodnotil moje pozadie a možno si len v duchu premietal udalosti dnešného rána. Hľadel na ženu, ktorá mohla byť jeho matkou, ale pritom sa tak absolútne nesprávala. Na ženu, ktorá mu zavčas rána ukázala svoje najtajnejšie zákutia, pomohla mu uľaviť od pretlaku v jeho mladučkých vajciach a s chuťou poraňajkovala jeho semeno. Tieto predstavy v ňom prebudili živočíšne pudy a ja som cítila, ako sa pomaly približuje ku mne.Zastal za mnou, položil si ruky na moje boky a pritlačil sa ku mne. Cítila som na krku jeho horúci dych a medzi polkami mojej ritky nejaký valček, ktorý každým okamihom naberal na objeme. Posunul hlavu troška nabok, vzal si do puse môj ušný lalôčik a začal ho jemne cmúľať.Neviem, či mu to napovedal inštinkt, že ide o jednu z mojich najcitlivejších erogénnych zón, ale mne sa podlomili kolená. Tvárila som sa, že ho neregistrujem, že ani neviem že je tu a a pritom moja vagína vykazovala povodňovú aktivitu tretieho stupňa. Naďalej som krájala mäso ale už pomalšie a opatrnejšie, pretože nôž bol ostrý a moja pozornosť naopak značne otupená. Mark si kľakol za mňa a zaboril si tvár do mojej sukne, priamo medzi moje polky.Zhlboka sa nadýchol a cez tenkú látku sukne začal vdychovať moju vôňu. Vôňu vagíny rozrajcovanej ženy, ktorá túži momentálne iba po jednom, byť poriadne vymrdaná. Oboma rukami ma uchopil za kolená a postupne putoval po stehnách vyššie až k môjmu rozkroku. Vrazil mi dva prsty do môjho kanála a ja som začala vidieť všetky hviezdičky. Mark prudko dýchal, ja som pootočila hlavu nabok a pozerala som sa čo sa deje. Zatiaľ čo mi jednou rukou obrábal vagínu, v druhej držal svoj tlstý úd a preťahoval si hore dolu predkožku.Vtom som si uvedomila ako to dopadlo ráno a nechcela som si túto situáciu zopakovať. Položila som nôž, otočila som sa a naznačila som Markovi aby vstal. Poslúchol a ja som vzala do ruky jeho vtáka, rozopla som si tretí gombík na sukni priamo naproti mojej premočenej pičke a nasadila som si ho priamo k jej ústiu Nedočkavo prirazil aby mi ho tam zasunul, no kokot sa skĺzol bokom a zakotvil medzi mojimi nohami mimo cieľa. Vtedy mi to došlo. Tento chlapec je ešte panic a ja budem jeho prvá. Pozrela som mu do očí a priamo sa ho spýtala: „Du noch keine ficken?“ Očervenel , najprv sa snažil tváriť suverénne, no potom to vzdal a zmätene prikývol. Pocítila som niečo ako materinskú nehu a pocit zodpovednosti za to k čomu sa chystám. Chcela som aby mal na svoj premiérový zásun pekné spomienky. Rozopla som si aj štvrtý gombík , uchopila som do ruky jeho hrubý úd a žaluď som si nasadila k ústiu mojej pičky, priamo pod nabotnaného pošteváčka, ktorý zvedavo čumel, čo sa to deje. Mark mierne zatlačil a keď som cítila, že je žaluď vnútri, chytila som ho za zadok a prudko prirazila. Zašiel do mňa až na doraz a perfektne mi vyplnil celú dieročku. Cítila som pulzujúci kus mladého mužského mäsa jazdiaci v mojej vagíne a bola som na vrchole blaha . Bolo to úplne iné ako s uhorkou, aj keď aj to malo svoje čaro. Mark ma prudko mrdal a ja som cítila, že už to dlho nevydržím . A skutočne, po po pár sekundách sa svaly mojej vagíny prudko stiahli a ja som sa konečne odbavila. Mark hľadel na moju tvár skrivenú grimasou orgazmu, na moje privereté oči a cítil rytmické sťahovanie mojich pošvových svalov obopínajúcich jeho penis. Všetko toto a pocit spokojnosti so sebou samým, že konečne zasunul do ženy spôsobilo, že začal prudko striekať. Dávka jeho semena sa miešala so šťavami mojej vagíny a bolo vidieť, že ho stojí veľa námahy aby víťazne nezaryčal. Babka však bola na dvore kúsok od nás a nebolo by dobré upozorňovať ja na naše aktivity. Videl, že ja som sa počas orgazmu správala potichu, hoci mi to dalo dosť námahy a zobral si zo mňa príklad. Zostal zasunutý vo mne, priblížil sa perami k mojim ústam a pobozkal ma. Opätovala som bozk a zašla som mu pritom jazykom do úst.Kmitala som mu ním v jeho ústach a on sa toho nemohol nabažiť. Vtom sme začuli ako babka volá na dvore jeho meno. Mark sa odomňa odlepil, vytiahol zo mňa svojho vtáka a chystal sa ho vrátiť do nohavíc. Pomohla som mu s tým no ešte predtým som si ho narýchlo zobrala do pusy a dočista mu z neho poolizovala zbytky jeho semena zmiešané z mojím sekrétom. Potom sa pobral za babkou. Ja som si pozapínala gombíky na sukni a pokračovala som vo varení . Chodila som po kuchyni, cítila som ako zo mňa vyteká čerstvé semeno a tečie mi po stehnách. Nikdy by som nebola verila, že po rannom výstriku ho bude ešte tak veľa. No čo, mladý organizmus sa rýchlo regeneruje,môj problém spočíval iba v tom aby na podlahe v kuchyni nezostávali mokré škvrny.. Ale tento problém so raz-dva vyriešila, občas som si siahla medzi nohy ,ukazovákom som zotrela slizkú stopu z môjho stehna a s chuťou si prst oblízala. Dovarila som obed a spokojne som sa posadila na stoličku. Uhorku som pokrájala a urobila som šalát. Ani som ju neumyla a šalát som ochutila iba minimálne. Mne moje sekréty nevadili, babka uhorky nejedla a Markovi som hodlala povedať až po obede aké špeciality servírujem. Dúfala som, že ho to nabudí a že sa mu zatiaľ v jeho žľazách naakumulujú nové zásoby semena a ja...... Zamyslela som sa nad tým ,čo ja... keď sa na ulici ozvalo zatrúbenie auta. Na poschodí buchli dvere, dupot na schodoch a už som len videla blonďavé vlasy za sklom odchádzajúceho auta. Škoda, ani sa nerozlúčil, zosmutnela som a pomyslela som si, či ešte dnes vyskúša novonadobudnuté vedomosti v praxi. Dúfala som, že áno, pritom mi prišlo ľúto, že porcia smotany, ktorá mohla skončiť v mojom žalúdku, prípadne vagíne,skončí niekde navnivoč. A možno nie, filozofovala som, určite existuje kopec mladých aj starších žien / pardon, žien v zrelom veku/ktoré sa zalizujú pri pohľade na milióny spermií opúšťajúcich močovú trubicu a s radosťou im poskytnú útočište v niektorom svojom telesnom otvore. Prestrela som a naobedovali sme sa. Poobede som s babkou pozerala film , pripravila som večeru, najedli sme sa o bol čas na odpočinok.
jbshow
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. zář 2014 21:49:58

Re: Opatrovateľka 2

Příspěvek od jbshow »

Super, už se těším na pokračování
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Opatrovateľka 2

Příspěvek od vinklar »

Super doufám že bude i trojka....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot], Jenulka a 205 hostů