Jak jsem přemluvil ženu PP

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cuk
Příspěvky: 304
Registrován: úte 18. črc 2017 9:58:30
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1226

Re: Jak jsem přemluvil ženu PP

Příspěvek od Cuk »

No naaaadhera ....taky bych si takovy zazitek dal libit ;-)
miki44
Příspěvky: 114
Registrován: úte 02. zář 2014 13:08:48
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: muž hledající partnerku

Re: Jak jsem přemluvil ženu PP

Příspěvek od miki44 »

Super, pokračujete v tom?
Lubos
Příspěvky: 46
Registrován: pon 21. kvě 2018 19:07:49
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1532

Re: Jak jsem přemluvil ženu PP

Příspěvek od Lubos »

Pěkně napsáno. To my se v tom snažíme jen rozjíždět. Jen párkrát sw a teď se najde snad nějaký rodinný přítel.
harddick1666
Příspěvky: 60
Registrován: úte 27. pro 2016 20:35:51
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: je velka slast mrdat zenu pred ocima manzela

Re: Jak jsem přemluvil ženu PP

Příspěvek od harddick1666 »

Erotik42 píše:už né Petr si našel holku a když se vidíme tak děláme slušňáky. Bereme to jako úlet.
Ahoj cuckolde, odkud jsi? Nechteli byste staleho bulla?
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak jsem přemluvil ženu PP

Příspěvek od mywife11 »

[quote="Erotik42"Pěkný příběh, takhle se mají chovat vzorné manželky ;)
]Je to už dlouho co jsem zjistil, že se mi líbí představa milování mojí ženy s jiným mužem. Několikrát jsem manželce řekl, jestli by to nechtěla zkusit, ale pokaždé to odmítla. Postupem času jí nevadilo se občas zeptat co třeba tenhle ten by se Ti nelíbil, a dokonce pokud mně chtěla udělat radost říkala sama „tak s tímhle bych si to docela rozdala“. Věděla, že to má nejen povolené, ale i to, že by mně Tím udělala radost. Nechával jsem tomu volný průběh.
Nedávno manželka změnila práci a samozřejmě jsem se jí ptal, tak co chlapi v práci. Odpovídala jen, že to stojí za prd a že jediný normální je malý a má přítelkyni. Uběhlo asi půl roku a z manželky vypadlo, že Petr se rozešel a že je stále smutný. Nabídl jsem jí, jestli chce ať pozve Petra o víkendu na chatu a pokecáme a popijeme. Čekal jsme, že mi řekne že ne, ale asi po dvou dnech přišla domů a že Petr stejně nemá o víkendech co dělat a že s námi pojede.
Na chatu jsme přijeli v sobotu odpoledne a Petr byl docela fajn. Bylo mu kolem třiceti, menší, ale docela podsaditý. Pořád jsme si o něčem povídali a den docela rychle utíkal. Manželka se o nás starala vařila a měla výbornou náladu. Večer jsme si otevřeli láhev co Petr přinesl a začali popíjet. Alkoholu přibývalo a při druhé lahvince se Petr rozpovídal o své bývalé přítelkyni, že se jí pořád něco nelíbilo. Tak jsem se v legraci zeptal na sex a on, že tam to taky bylo o ničem, protože do sebe moc nepasovali. Nechápavě jsem se podíval na ženu a ona na mě. Ženě posilněné alkoholem to nedalo a zeptala se „a jako jak nepasovali ?“ Petrovi se moc do toho nechtělo, ale pak z něj vypadlo, že jeho výbavička je spíše široká než dlouhá. Žena se trochu nechápavě usmála a odešla pro další brambůrky do kuchyně. Mě to nedalo a doběhnul jsem za ní s tím, že jsi jdu odskočit. V kuchyni jsem jí plácnul po zadku, trochu zasmál tomu co říkal Petr a ona zareagovala docela nečekaně „ tak to bych chtěla docela vidět“. Tak jsem jí na to odpověděl, že by se musela více snažit. Vrátil jsem se za Petrem a o něčem povídali. Za chvíli se vrátila žena, místo kalhot, které měla na sobě předtím si vzala bílé legíny a místo mikiny jen bílé bavlněné tričko. Sedla si vedle mě na pohovku a já si všiml, že pod legínama nic nemá a ty se jí zařezávají do rozkroku. Dali jme si další sklenku a já pokukoval po Petrovi jak nemůže odtrhnou oči od rozkroku mé ženy. Poté co se manželka zvedla a předklonila nad nízký stolek zadečkem otočená k Petrovi, bylo vidět, že začíná být hodně vzrušený.
Petrovi volné kalhoty se začali zvedat a bylo zajímavé pozorovat, jak mojí ženě to dodává další energii k provokování. Již pěkně připitá se začala Petra vyptávat, jak dlouho neměl sex a bylo vidět, že i jí Petrovi odpovědi vzrušují. Ze začátku se trochu červenala, ale pak už to začínalo být vidět i na jejích legínách, zvětšující se mokrou skvrnou na pičce. Za chvilku byla její skvrna do půlky vnitřních stehen a to už nešlo ututlat. Přišla k Petrovi a se slovy, že se z něj bude muset jít převléknout a co on, si Petr rozepnul kalhoty. To,co se ukázalo venku připomínalo nohu velkého hřibu. Manželka se nechápavě usmála a se slovy, tak to jsem opravdu ještě neviděla můžu si sáhnout, se snažila obejmout prsty Petrova ptáka. Její ruka s prsty skončila asi ve dvou třetinách obvodu. Petr z manželky byl tak vzrušený, že jeho špička žaludu byla úplně promočené trochou vytékajícím spermatu. Manželka se na mě podívala se slovy „pojď k nám a sundej mi ty mokré legíny“. Z toho, co jsem zažíval jsem byl už také pěkně nadržený, rychle jsem vstal a manželce sundal legíny. Při stahování jsem se dotknul manželčiny pičky a byla úplně promočená a otevřená od vzrušení. Petr seděl na křesle, jeho péro cukalo vzrušením a já se díval, jak moje žena se otočila zadečkem k němu, rozkročila se přes Petrovi nohy a pomalu sedala na jeho klín. Přitom se dívala na mě a já pozoroval její výraz v obličeji. Petr jí zezadu zasunul volné ruce pod tričko a já, i když jsem neviděl na Petrova ptáka přesně věděl, kdy se dotknul jejímu vchodu do pičky. Manželka slastně pootevřela pusu a zaklonila hlavu a s mlasknutím dosedla na Petrova tlustého ptáka. Nikdy bych neřekl, že se její pička dokáže tak snadno roztáhnout. Seděla na něm a slastně se usmívala. Petr to zřejmě nemohl vzrušením vydržet a začal sebou škubat. Manželka se jen dvakrát lehounce nazvedla a Petr zaklonil hlavu vzrušením a bylo vidět, že do manželky vystříkal celý obsah svého pytle. Ještě jsem stihl strčit svojí ruku na manželčinu pičku a cítil jak Petrovo péro cuká. Začal jsem manželku hladit a bylo vidět, že už to taky dlouho nevydrží. Seděla stále na Petrovi a začala do široka roztahovat nohy. Petrovo péro bylo stále zasunutu a já měl krásný výhled do jejího klína. Chvilku jsem jí hladil a ona začala hlasitě vzlykat. Petr nehnutě seděl a jen si vychutnával, jak její pulzující pička mačká jeho vystříkaného ptáka. Netrvalo dlouho manželka zaklonila hlavu a nádherně se udělala s Petrovým stále trochu naběhlým ptákem. Při jejím orgasmu, ale už pták vyklouzl a vypustila celý obsah na Petrovi nohy. Manželka se na mě blaženě pousmála klekla si na postel a se slovy „tak pojdˇ ještě ty “ mě nechala se krásně vystříkat to její mokré pičky.[/quote]
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, Ahrefs BOT, Anancelonar, glim, lukas5-5, Milkas, ota65 a 200 hostů