Tvá nevěrná

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Nickname007
Příspěvky: 43
Registrován: pon 19. bře 2018 14:06:49
Pár slov o nás: Kanda co je bisex. Rád se kouká, s mužem v pasivní submisivní roli
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1369

Tvá nevěrná

Příspěvek od Nickname007 »

Jmenuji se Jitka. V otázkách sexu jsem byla vždy a všemu otevřená. Asi to bylo tím, že jsem z malé vesnice, náboženství mi nic neříkalo, a po dokončení základní školy jsem začala jezdit do krajského města, kde přeci jen byla větší šance dostat se k neřestem. Neřekla bych že jsem poběhlice, ale na druhou stranu věrná jsem partnerům nikdy moc nebyla. Pokud byla šance s pěkným klukem využila jsem jí.

Něco o mě - jsem 25 letá drobná blondýnka, menší prsa, nevím jestli hezká, ale kluci po mě dost jeli :) Zrovna jsem byla pár měsíců po rozchodu když se mi stalo to, o čem se s vámi chci podělit. Ještě jsem studovala a seznámila jsem se s celkem fajn klukem. Slovo dalo slovo, první rande, první pusa.. Však to znáte :) Jmenoval se Lukáš, byl sympatický, pracoval, byl zodpovědný, byla s ním sranda. Je pravda že postavou nebyl úplný ideál - pár kilo nahoře. Ale jak už jsem psala to ostatní tyhle drobné nedostatky převážili. Nebyl to jeden z těch které jsem doted potkávala - bud studentík, nebo kluk kterýmu se moc nechtělo pracovat a proplouval životem.

První dny a týdny nové lásky jsou vždycky ty nejkrásnější. I my si je užívali, začínalo léto a tak jsme cestovali a poznávali jeden druhého. Líbilo se mi že se chce vzájemně poznávat,a že se mi nechce za každou cenu dostat do kalhotek. Samozřejmě že k sexu došlo :) co si budeme povídat jsme přeci jen lidé... Bylo to krásný, byl nežný, krásně mě lízal, s prstíky to uměl. A i sex s ním byl příjemný. Uměl to , i když jeho výbava byla spíš průměr.

Samozřejmě Lukáše začalo zajímat jak moc jsem zkušená. Nechtěla jsem mu lhát a přiznala se mu k tomu co jsem všechno prožila, kolik jsem měla kluků a taky že jsem skoro každého partnera podvedla. Zarazila mě jeho reakce - že prý až budu mít chut na jiného at mu to raději řeknu. Odbyla jsem ho tím, že ted mám chut jen na něj a at dá pokoj. Naopak jsem ted chtěla vědět já jak je Lukáš zkušený.Překvapilo mě že má rád anál, který já moc nemusím a že už začil sex ve více lidech. Moje překvapení určitě poznal i díky tomu že jsem se začala důkladněji vyptávat :) Jsem prostě zlobivá holka a žádný z mých ex o tomhle nikdy nemluvil... Takže můj zájem mu asi ukázal tu další správnou cestu. Normálně se mě zeptal jestli bych někdy chtěla mít sex ve více lidech. Odpověděla jsem mu že někdy ano a dál jsme se o tom už nebavili.

Uběhlo pár týdnů a Lukáš přišel s tím, jestli to stále platí - jestli chci zkusit sex ve více lidech. Docela mě tím zaskočil, na druhou stranu jsem si řekla, přišel s tím sám, zkušenosti už taky má - proč ne. Když jsem mu to řekla vybalil na mě, že už dal inzerát někam na seznamku a že nám předvybral už pár kluků. To jsem byla docela v šoku, nečekala jsem že to bude mít až takový spád, ale na druhou stranu proč ne :) Otevřel počítač a procházeli jsme naše možnosti. Jeden mě velmi zaujal a jak to tak vypadalo i Lukáš na něj vsázel. Nepsal jen strohé věty o šukání. To co psal mělo hlavu a patu. A musím se přiznat podle přiložené fotky byl pořádně vybaven. I proto ho asi Lukáš vybral. Lukášovi jsem se už dřív přiznala a myslím že to i poznal, měla jsem před ním pár větších a když byl ve mě určitě to poznal...

Na Lukášovi bylo vidět že jsem si vybrala přesně podle jeho představ. Když jsme se o tom bavili bylo to logické. Průměr mám doma a cokoliv co je mu aspon trošku podobné nemá smysl. Přiznal se mi, že by mě chtěl vidět jak do mě vjíždí velký péro a že ho ta představa strašně rajcuje. Mě ta představa taky rajcovala, nečekali jsme ani chvilku a kontaktovali náš výběr. Domluvili jsme se na seznamovací kávu a za chvilku již vyráželi. Bylo na Lukášovi vidět jak moc se těší a já se těšila taky...

Než nám stačili donést kávu, přisedl si k nám statný čtyřicátník. Představil se jako Petr a začala nezávazná konverzace. Jak se máme, co nás k tomu vede a jaké máme představy. Lukáš mu říkal že chce vidět jak si mě dává někdo s pořádným, chce vidět jak si ho osedlám a jak se u toho budu tvářit :) to mě docela rozhicovalo a sama jsem mu řekla že se mi jeho pták podle fotek líbí. Viděla jsem jakou má bouli v kalhotách a oba dva si všimli kam se koukám. Oběma jsem řekla že bych ho tam už chtěla mít. Lukáš mi navrhl jestli s ním tady v kavárně nechci na záchod. S Petrem jsme vstali a oba jsme vyšli směrem k toaletám.

Nejdřív jsem vešla do dámských, naštěstí tam nikdo nebyl a zatahla jsem tam i Petra. Vlezli jsme do kabinky. On si mě opřel o zavřené dveře a začal mě líbat a osahávat. Cítila jsem jak mi hladí prsa a sjíždí rukou do lů k pipince. Dala jsem nohy hezky od sebe aby měl lepší přístup ke mě a sama jsem se začala ohledávat Petra. Rukou jsem mu přejížděla přes kalhoty a cítila jak mu jeho pták mohutní. Pomohl mi s rozepnutím kalhot a já vyndala z boxerek jeho kládu. Byla krásná vońavá oholená. Začala jsem mu ho honit a na špičce žaludu se objevila kapka, hezky jsem ji rozetřela po ptákovi a honila jsem mu ho dál. To už měl ve mě dva prsty a cítil jak moc ho tam chci. Koukali jsme jeden druhému do očí a čekali jsme, kdo udělá ten první krok a navrhne zásun. Petr ale navrhnul abychom se přesunuli ze záchoda někam, kde by to bylo pohodlnější.

Lukáš již měl zaplaceno a čekal na nás. Všichni jsme se šibalsky smáli a Petr navrhl aby jsme šli k němu domů. S Lukášem jsme souhlasili a já se už těšila aby bylo pokračování. Kundu jsem měla neuvěřitelně mokrou a nadrženou. Petr bydlel naštěstí jen kousek od kavárny. Přišli jsme k němu a já se s ním začala před Lukášem líbat. Za chvilku jsme byly tam kde jsme na záchodkách skončili. On měl ve mě prsty a já mu honila ptáka. Lukáš na nás koukal a řekl že už chce vidět něco víc. Přesunuli jsme se do ložnice, kde jsme se s Petrem svlékli. Lukáš si sedl na křeslo a pozoroval nás. Petr mě položil na záda, roztáhl mi nohy a začal mi lízat kundičku. Lízal krásně a dlouho, dívala jsem se při tom střídavě na něj a na Lukáše. Tomu se to očividně líbilo. Chtěla jsem ale v puse cítit tu jeho kládu. Řekla jsem mu - chci tě kouřit. Petr si lehl vedle mě na postel a jeho chloubu mi strčil rovnou před obličej. Na špičce měl znovu kapku. Tu jsem palcem rozetřela po žaludu a začala ho olizovat. I když jsem drobné postavy vždycky (a nebo právě proto) mě přitahovali velký ptáci. Kouřila jsem mu ho, olizovala žalud i ptáka, hrála si s jeho kulkama. A přitom jsem cítila jeho prsty v mojí mušličce. Byla jsem neuvěřitelně nadržená a strašně jsem tekla. Odhodlala jsem se k tomu, abych mu řekla - vraž mi ho tam. Na to oba čekali. Petr mi rotahl nohy, vzal si ptáka do ruky a začal mi s žaludem jezdit mezi závojíčky. Pro jistotu mě ještě naplivl, ale nemusel, věděla jsem že dostatečně teču. Žaludem jezdil od klitorisu až k zadečku a vždycky trošku jeho žaludu zmizelo v mojí pičce. Zkoušel jak moc do mě může vjet. Poznal ale že se nemusí bát a může do mě pořádně vjet. A taky to tak udělal zrovna když jel od klitorisu dolů ucítila jsem že ptákem do mě víc a víc tlačí... Zase jsem cítila ten pocit když do mě vjíždí pořádný péro. Nebylo o tolik větší než ty který jsem měla před tím, ale cítila jsem že je velký. Petr přirazil a nalehl na mě celou vahou. Cítila jsem jeho žalud jak mi narazil na čípek a byla to neuvětiželná slast kterou jsem s Lukášem nezažila. Začali jsme se líbat a já cítila jeho přírazy. To jsem potřebovala. Všimla jsem si že Lukáš vstal a kouká na nás pěkně z blízka. Napadlo mě co si asi tak o mě myslí... Nemohla jsem na to dál myslet, protože Petr přidával a bušil do mě svojí kládou tak vehementně že na mě přicházel orgasmus. Petr nepřestával a já hekala víc a víc... ještě tři přírazy, dva, jeden. Cítila jsem ten známý pocit a z kundičky se ozvalo pořádný čvachtání. Petr ze mě vyklouzl, otočil mě a já na všech čtyřech na něj vystrčila svojí kundičku. Vzal mě za boky, přiložil žaluda k mojí dírce a začal ho do mě cpát zezadu. Byl to nádherný pocit, cítila jsem v sobě tu jeho mohutnost, on mě držel za boky a jezdil ve mě. Lukáš se mezitím vysvlékl a přišel za námi do postele. Líbali jsme se a viděl na mě jak se mi to líbí. Pak se otočil na záda, a lehl si pode mě. Chtěl vidět naše mrdání pěkně z blízka. Viděl jak ve mě mizí Petrovo péro a já ani neměla sílu na to, abych Lukáše kouřila. Ucítila jsem jak mi Lukáš jazýčkem přejíždí po poštěváčku.To se mi líbilo a zase na mě přicházel orgasmus. Byla to krása. Lukáš tam jazykem jezdil a ochutnával mix štáv ze mě a z Petra. Viděla jsem jak přejíždí z mojí kundičky na Petrův pták. Byla jsem překvapená ale i maximálně vzrušená. Líbilo se mi když můj partner nedělá rozdíly a neštítí se dotknout ani chlapa. Lukáš si všiml že na něj koukám a kromě mojí kundičky začal olizovat i Petrův nástroj. Neprotestovala jsem a tak ted normálně Petrovi lízal kulky. Ani Petr neprotestoval. Spíš naopak. Cítila jsem jak přidal v tempu a pořád ho do mě rval co mohl... Ucítila jsem jak mu v něm začíná cukat a Petr ještě třikrát přirazil. Naposledy mě chytil pořádně za boky vrazil ho do mě úplně celého a já cítila jak do mě stříká. Lukáš určitě viděl jak mu cuká v koulích a jak do mě pere svoji dávku semene. Petr ho ze mě začal pomalu vytahovat a začala vytékat jeho mrdka přímo na Lukáše. Jak Petr vyjel jeho pták přejel přes Lukášův obličej a zanechal tam stopu od mrdky. Do toho začala ze m vytékat Petrova mrdka. Lukáš mě rukama vzal za prdelku a přisál se na mojí kundičku. Cítila jsem jeho jazýček jak se snaží dostat všechno sperma ze mě. Krásně mě lízal a když už očištoval poštěváček zajel jazykem i na análek. Byl to krásný pocit když jsem cítila na svojí dírce jeho jazyk....
Kanda s bujnou fantazií
fotograf
Příspěvky: 29
Registrován: úte 10. dub 2018 18:01:23
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem prostě fotograf přístupný všemu

Re: Tvá nevěrná

Příspěvek od fotograf »

Moc pěkný!!!!
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Tvá nevěrná

Příspěvek od tarenor »

Krásný. Je dobře, že si Lukáš uvědomil, co jeho holka potřebuje a dopřál ji to. Protože ji sám neumí takle uspokojit, měl by si ho zamknout a klíče odevzdat své paní.
Omega321
Příspěvky: 13
Registrován: stř 17. bře 2021 7:11:13
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tvá nevěrná

Příspěvek od Omega321 »

Uplne uzasna poviedka, ten koniec ma urobil viackrat, hlavne ta predstava ako sa vystriekal do partnerky a ako ked ho vytiahol mu nim presiel jemu po tvari... dokonala zena, presne taku hladam.
Aron
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 15. dub 2021 20:07:43
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Tvá nevěrná

Příspěvek od Aron »

Super !!!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Anancelonar, bukva, lukas5-5, Milkas, ota65, Semrush [Bot] a 200 hostů