PP pohled z druhé strany III.

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
fotograf
Příspěvky: 29
Registrován: úte 10. dub 2018 18:01:23
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem prostě fotograf přístupný všemu

PP pohled z druhé strany III.

Příspěvek od fotograf »

Takže jsme se Šárkou seděli ve vaně a mazlili jsme se…popíjeli a četli jsme si smsky od Dana, který děkoval Šárce zato, že mu konečně dopřává to, po čem dlouho toužil a najednou Šárka dostala nápad…poslala mu smsku jestli už něco pil a že pokud ne, tak má skočit do auta a přijet za náma…ale ať cestou někde vezme ještě víno, že nám pomaličku dochází. Rozhodli jsme se totiž, že ho trošku odměníme, když píše tak děkovné zprávy.
Asi zadvacet minut Dan prozvonil a ja jsem mu šel dolů otevřít. Stál u zadního vchodu do penzionu, v ruce dvě lahve vína a oči mu úplně zářily nadšením. Pustil jsem ho dovnitř, vešli jsme spolu do pokoje a Šárka seděla v tom křesle stejně jako na začátku…měla doširoka rozkročené nohy a kolena opřená o madla a rukou si pomaličku přejížděla v klíně. Dan při tom pohledu na chvilku zamrznul ve dveřích, ale já ho rychle natlačil dovnitř, vrazil mu do ruky klíče a řekl mu ať zamkne. Než se mu podařilo rozklepanýma rukama zamknout, tak já už jsem byl u Šárky…dvěma prsty jsem ji dráždil uvnitř mušličky a líbal jí…stejně divoce jako před tím…Šárka začala opět vzdychat a klínem se přirážela víc a víc na mé prsty…popadl jsem ji a odnesl jsem si ji na kraj postele…přitom jsem se podíval na Dana, který stál u dveří s lahvemi vína v ruce bez hnutí, přišlo mi, že snad ani nemrká…byl to docela zábavný pohled. Ale na Dana jsem teď neměl moc čas…položil jsem Šárku na postel a přetočil si ji tak, že ležela hrudníkem na posteli a přitom klečela tak, že její bělounký zadeček nádherně trčel nahoru. Klekl jsem si za Šárku, rukama jsem ji chytil za půlky a zajel do ní jazykem…pomaličku jsem v ní rejdil, přejížděl od oříšku až na zadeček a chvilkama přitlačil…Šárka se začala chvět a já jsem si stoupnul za ní, za boky jsem si ji přitáhl na kraj postele, rukou jsem ji chytil za vlasy a trošku razantněji jsem ji přitlačil hlavou co nejblíž k posteli, tak aby měla zadeček co nejvíc vystrčený…druhou rukou jsem jí zajel na mušličku, dal dovnitř palec a dlaní jsem jí tvrdě začal třít klitoris…úplně jsem cítil jak mi ten oříšek v dlani roste a pulsuje…Šárka se začala kroutit, ale já jsem ji držel pevně aby se nemohla pohnout. Dan už stál kousek ode mne a jen se díval jak Šárčin hrudník tlačím k posteli, ona je na kolenou a zadeček má vysazený proti mně a já si s ní dělám v tu chvilku přesně co chci a ona může jen poslušně držet…Bylo na něm vidět jak ho to vzrušuje a najednou zašeptal: „udělej jí to…prosím“.. To jsem ještě ale neměl v úmyslu…řekl jsem mu ať na mobilu zapne kameru a všechno nahrává…když splnil co jsem po něm chtěl, tak jsem zrychlil dráždění Šárčiny tekoucí mušličky…prsty a dlaní přitlačil na oříšek a v tu chvilku se Šárka prohnula v zádech, přirazila se na mé prsty vší silou, maličko z ní vyšla i její rosa a začala se třást v orgasmu…po několika minutách se Šárka probrala z orgasmu, Dan stále natáčel a chvilku i z bezprostřední blízkosti. Ona stále klečela a zadeček měla vystrčený snad ještě víc…popadl jsem ji za boky, stoupnul jsem si za ní a tvrdě do ní zajel a až po kořen…Šárka jen hluboce vydechla a trošku sykla lehkou bolestí…chytil jsem jí jednou rukou za vlasy, druhou jsem jí plácnul přes zadek, pak jsem ji popadl za rameno a prudce k sobě přitáhl a začal v ní jezdit pomalými a dlouhými pohyby pěkně až na krajíček a pak hluboko dovnitř až na samé dno její nádherná mušličky. Dan stál kousíček ode mne, v ruce držel své přirození a hladil si ho a s Šárkou se dívali sobě navzájem do očí. Já jsem pomaličku přidával na tempu, až jsem Šárku chytil pevně za boky a tvrdě jsem jí projížděl až se jí třásl zadeček při každém přírazu. Vždy jsem na chviličku zpomalil, abych mohl cítit jak se jí svírá vzrušením mušlička, jak v ní nádherně tepe krev a pak opět přidal. Po chvilce takového šoustaní začala opět vzdychat a čím dál tím víc hlasitěji…chvilku jsem jí nechal, ať si užívá tu rozkoš, ale pak jsem z Šárky vyjel..nechtěl jsem aby se ještě udělala..chtěl jsem, aby nám Dan nahrál něco speciálního…z rozhovorů se Šárkou jsem věděl, že když je rozjetá tak to má moc ráda do zadečku… Řekl jsem Danovi ať si klekne vedle Šárky a podrží ji jednou rukou nohy a druhou drží telefon. Šárku jsem si přetočil tak, aby ležela na zádech, kolena jsem ji přitiskl na hrudník, jednu nohu jsem držel já, druhou Dan, takže jsem měl nádherný přístup k oběma dírkám. Vzal jsem Dana za ruku, ve které držel mobil a pootočil jsem ho tak, aby Šárka viděla aspoň částečně na display mobilu…zajel jsem do její nádherné mušličky a přitom dvěma prsty jsem jí pomaličku rozmazával její šťávičku po zadečku a pomaličku se s nimi dostával dovnitř. Samotného mne překvapilo jak to šlo lehce…když začala Šárka opět sténat vzrušením, tak jsem vyjel z její mušličky…nasadil špičku penisu na zadeček a pomalu se tlačil dovnitř. Vždy jsem na chviličku povolil tlak a pak zase o něco hlouběji dokud jsem nebyl v jejím zadečku úplně až po kořen. Pohled na Šárku byl fascinující, bylo na ní vidět, jak moc je vzrušená, sledovala display mobilu očima široce otevřenýma dokořán, zrychleně dýchala a neustále opakovala: „Ano, šoustej mně do zadečku ano.“ a přitom se jí Dan ostýchavě, ale důrazně třel penisem o ruku… Vzrušil mne ten pohled do Šárčiných očí a začal jsem jí zadeček protahovat dlouhými tahy a stále zrychloval, až se Šárce třásla ňadra…přitom jsem jí palcem mnul klitoris a cítil jsem jak jde na Šárku další orgasmus…to už jsem byl ale vzrušením úplně mimo sebe a šoustal jsem Šárku do zadku stále tvrději…během chviličky se Šárka udělala naplno a já už to nevydržel a začal jsem její zadeček plnit výstřiky v mohutném orgasmu, jaký jsem už dlouho neměl. Svalili jsme se vedle sebe všichni tři… a chvilku leželi bez hnutí a jen oddechovali…Pak se Dan zvedl, že půjde nalít trošku vína a tak jsme si povídali a probírali co se komu líbilo nejvíc…až Šárku napadlo, že by jsme si mohli přehrát ve vaně to video, které nám Daneček nahrál…ale o tom zase až příště :o)
Icnilu
Příspěvky: 32
Registrován: pon 09. dub 2018 21:27:07
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1401

Re: PP pohled z druhé strany III.

Příspěvek od Icnilu »

Další perfektní poračování...těším se na příště :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom a 192 hostů