Nástup matriarchátu v naší rodině III. část

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině III. část

Příspěvek od ertccc »

IV. Část

Po minulém spíše nezdaru s panicem se Eva rozhodla vzít to vyloženě do svých rukou. V práci poslouchala zaručené typy, kde a jak sehnat vhodného „nabíječe“, ale chtěla si vybrat pořádně. Chtěla mít pěkný kousek.
Nikoho nemohla najít, tak zkusila seznamku a po pár dnech narazila na pěkného 25 let starého mladého podnikatele, byl vysoký, vyrýsovaný a měl asi i charizma.

Naplánovala si to skvěle, ještě před ovulací si zašla na gyndu pro injekci na podporu otěhotnění a pozvala pana podnikatele k nám na večeři, to že jsme byli všichni doma jí nevadilo.

Ráno jsem poklízeli a chystali se na večer. Eva byly celá nervózní a pořád jen všechny komandovala. Pár dní před tím byly s Luckou nakupovat, tak si zase nakoupily plný tašky hadříků a asi i kalhotek.

„Tak, je všechno nachystaný, až Kamil dojde, tak se mu musí všechno líbit, chlapy budete nahoře v patře a můžete se dívat z okna. S Luckou budeme dole, jo Luci jdi se převlíct ať tu nechodíš jen v teplákách jak nějaká šmudla. Já se taky převleču a to už dojde Kamil.“
Po chvilce došla Lucka a měla na sobě jen dívčí tílko a pěknou fialovou sukýnku. „No Lucko sekne ti to … a jaký si vzala kalhotky, ty nový mami, který myslíš, víš co ukaš nám je. To né, je tu Jindra a táta, ale jen vyšpulíš nachvilku zadeček“. Na odpověď už Eva nečekala chytla Lucku a zvedla jí sukýnku a byly vidět pěkný krajkový tanga. „Mámíííí nech toho, no vidíš a je to a ani to nebolelo. Co kluci co říkáte na Lucinku, sekne jí to, co Michale? Je pěkná má pěkný zadeček po tobě Evi, to máš pravdu … Co ty Jindro, jak se ti líbí prdel tvojí starší sestřičky? No je pěkná, moc. To je dobře kluci, že to víte. Tak, teď se půjdu převlíct já, a pak dorazí pan Kamil.“

Asi na pár minutek Eva odběhla do patra a vrátila se, pořád jsme byli v kuchyni. Došla jenom v kraťounkých šatech končili jí někde kousek nad zadečkem a ani podprsenku neměla, navíc měla na nohách sexy botičky na podpatku.
„Tak co hošani, co na mně říkáte? Jindro co říkáš na svojí sexy mamku“ a v ten okamžik co to řekla se k nám otočila zády, stáhla si šatičky a vyšpulila na nás všechny svojí skoro už 40letou prdýlku s bílýma tangama mezi půlkama, ještě k tomu s ní začala kroužit. „Jindro, Michale klidně si je vytáhněte, dneska si užiju hlavně já, ale ať z toho máte i vy něco“ Než to dořekla, tak u obou byl venku, viděl jsem kluka jak si ho honí. „Honit můžete, ale nebudete stříkat, to může dneska jenom Kamil a nikdo jinej, to platí hlavně pro tebe Jindro“.
„Tak, a teď mazejte nahoru do patra, můžete se dívat z okna, kdyby bylo něco potřeba, tak vás zavolám“.

Vyšlapali jsme s mladým schody a oba jsme si vzali židle a dali si je k oknu, tak aby bylo vidět na posezení na zahradě. Trvalo to asi tak 20 minut a zastavilo před domem pěkné auto, asi BMW a z něho vylezl hubený namakaný frajírek s kytkou v ruce. Viděl jsem jen, jak si se zdraví a jde k nám na zahradu si sednout ke stolečku. Mezitím jsem jsem slyšel jak jde za námi ještě někdo po schodech.
„Lucko, co tu děláš, myslel jsem, že budeš dole s mámou? No … řekla mi ať jdu za vama, že mně pak dyžtak zavolá a že vás mám pohlídat, ať neděláte kraviny. Pak ještě, máte mně oba dva poslouchat i ty táto, co řeknu to uděláte. Dobře Lucko, budeme tě poslouchat. O.K. tak si oba dva sundejte kalhoty a trenky a sledujte mámu, chcu vidět, jak vám bude stát péro, zatímco mámu bude šukat ten hezounek“

Udělali jsme oba jak Lucka chtěla a všichni tři jsme se dívali nenápadně z okna na Evu. Kromě pohledu jsme i všechno slyšeli, nás vidět hezounek vidět nemohl, protože jsme se dívali přes žaluzie. Začátek randíčka byl takový klasický, bavili se o práci a zájmech a tak. Zároveň jsme si všimli, že Eva docela dost pije, na stole měli asi 4 láhve vína, frajírek moc nepil, ale Eva asi byla i nervózní, tak pila trošku víc, ale to nás rajcovalo i tak.
Frajírkovi se to očividně líbilo, lichotil Evě a bylo vidět, že je taky pěkně nadržený. Pomalu se začala stmívat, Eva s frajírkem se už hladili po rukách.

Otočil jsem se na Lucku a vidím jak má ruce v kundičce a honí si jí.
„Táto, otoč se, to vidět nemusíš, oba se otočte“ Díval jsem se furt dál, tak se Lucka naštvala zvedla se odešla někam dolů. S Jindrem jsem se dívali pořád na Evu.

Evča už začala být hodně napitá, začali se s milencem tulit a líbal. Asi po několika minutách to začalo, Eva vytáhla frajerovi péro a začala mu ho kouřit, měl velký tlustý dlouhý péro s vystouplými žílami. Kouřila mu ho jak zběsilá. Frajerovi se to líbilo, jenom hekal.
Po chvilce jsem viděl, jak si vyhrnula šatičky a vyšpulila prdel s bílýma tangama na frajera. Pak jsem slyšel: „Tak se ukaž Kamčo, jak ti jde mrdání zkušené rajdy. Jo … už si beru šprcku, počkej. To neeeé, dneska budeš bez gumy, nemám to ráda, navíc bych měla ráda plnou kundičku. To nejde, vždycky mám šprcku, pro jistotu. Tak dobře.“

Milenec si nasadil ochranu a začal obšťastňovat mojí ženu. Chytl jí zezadu a začal do ní přirážet, kalhotky měla pořád na sobě, jen jí je dal nastranu.
„Luckoooo, honem, běž se podívat, jak šuká tvoje máma ...“ Lucka tam byla do několika sekund.
„Mámiííí ty jedeš, a jaký má pěkný péro“ V tom se Kamil Lucky lekl, udělal se do šprcky a začal: „Co? Tvoje dcera, jste nějací divní ne? Neřeš to, chci aby tady byla a viděla mně jak spolu mrdáme. To né to je o průser, na to seru.“ Sebral si věci a odjel pryč.
Evča už byla i tak hodně opitá, a řekla: „Ať jde doprdele debílek jeden, ještě že nám tu nechal tu plnou šprcku. Co s tím chceš mami dělat? Zavolej ty dva honibrky. Jo už jdu“.

Došli jsme oba dolů na zahradu a to bez kalhot, pouze s povadlými penisy. Evča měla prsa venku a šatičky vyhrnuté tak, že byly vidět mokré kalhotky od jejích štáv. Navíc už začala být dost opilá. Neodolal jsem a musel jsem si rýpnout: „Tak co ten hezounek, nelíbilo se mu s vama? Drž hubu impotente, byl to kokot, každopádně nám tu nechal plnou šprcku jeho semene“. A držela jeho šprcku a opatrně ji položila na stůl. „Mámo co chceš dělat s tou šprckou?“ zeptala se Lucka. „No co, chlap to nebyl špatnej, určitě má kvalitní předpoklady, mrdku z tý šprcky. Uděláme to asi tak, že mi někdo z vás skočí pro stříkačku a můj impotentní manžílek mi to střikně do dělohy, ať je jistota“.

To když jsem uslyšel, tak mi neuvěřitelně stouplo péro, mladýmu taky, donesl jsem stříkačku nabral mrdku od hezouna. „Tak naber tu mrdku a stříkni mi to čípku, hlavně rychle ať spermíci neumřou“.

Udělal jsem přesně jak Eva chtěla, vyhrnul jsem kalhotky roztáhl pysky a zasunul stříkačku do vagíny a koncem stříkačky jsem opatrně zajel do čípku. Viděl jsem Lucku a jak čumí jak opařená, Jindra taky. „Tak co, chceš opravdu tu mrdku? Jo a rychle“.
Zmáčknul jsem stříkačku a mrdka cizího chlapa se dostala do dělohy mojí nadržené manželky. Po stříknutí se Eva zasmála a poslal všechny pryč.
Nemohl jsem ani usnout, nakonec jsem usnul, všechno bylo jako dřív až do doby, kdy mi Eva ukázala ultrazvuk ...
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině III. část

Příspěvek od ertccc »

Kdyby chtěl někdo vědět nebo vidět víc ať mi napise
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině III. část

Příspěvek od ertccc »

Kdo by si chtěl psát tak : http://tlk.io/ertccc
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině III. část

Příspěvek od 123vfa »

No to je síla...……………...jen tak dál...…………….díky
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině III. část

Příspěvek od ertccc »

Do zpráv mi pište jak byste chtěli pokracovani
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Anancelonar, lukas5-5, Milkas, ota65 a 204 hostů