Nástup matriarchátu v naší rodině II. část

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Nástup matriarchátu v naší rodině II. část

Příspěvek od ertccc »

Vyspal jsem se dobře, jen ten kryt mi trochu vadil, ráno kolem 6 sem se vzbudil a šel na malou. Kryt byl udělaný dobře, byla tam dírka na čůraní, takže vše ok. Zalezl jsem zpátky do postele, kde ležela Eva. Na sobě, tedy aspoň z části měla černou košilku a pod ní nic, jen pěkný pevný zadeček. „Tak co Míšo, spalo se ti hezky? Jo, šlo to, kdy mně ho odemkneš? No až budeš hodný a zasloužíš si to, dřív ne“. No, to mně nepotěšilo. Nasnídal jsem sem se a čekal na Jindru, vezl jsem ho každý den do školy. „Kluku kde seš, už musíme vyjet. Už jdu ...“. Na to vyběhl ze schodů a rovnou do auta. „Ty nebudeš snídat? To neřeš tati, najím se ve škole. Jak chceš“.

Jeli jsme autem a po chvíli se syn zeptal: „Tati? Máma něco říkala, jako, že jsi už starej nebo něco tak … Jo a prý si na ségru vytahoval péro, říkala, že už jsi mimo, a že tě musíme hlídat, všichni“. Tak to jsem nečekal, musela mu večer něco říct, no což, viděla to Eva s Lucinkou, tak teď i Jindra. „Máma toho někdy hodně nakecá, komu věříš víc, mně nebo máme. No tobě, jsme přece chlapy ne ...“. Tak aspoň tak, alespoň můj 13 syn mi věří.

Byl pátek, takže v práci do 2 hodin a pak rychle domů. Jindra zpátky domů už jel sám, navíc měl tréning, tak dojede až navečer. To, že sem měl krytku na pindíkovi jsem si skoro nevšiml. Upřímně, nevěděl jsem co mně doma čeká, tak sem měl takovéhoto šimrání spojené s nervozitou. „Je někdo doma? Ahoj táto, zatím jenom já, skončili jsme dřív“. Aha, takže pouze dcerka je doma. Eva má určitě teď hodně práce, páč bohaté paničky se chystají ošálit smrt a dělají se mladší, aby byly pěkné na víkend, jo a aby manžílek neviděl jejich nedostatky a náhodou je nevyměnil.

Počkal jsem až Lucka dojde do kuchyně a hned sem se jí zeptal: „Luci, co máma, jaký ti dala trest? No … říkala, že je na mně hodně naštvaná a že si to vypiju. Tak aspoň tak … A ještě něco říkala? Nevím, ne, jo, prý bude večer velká rodinná porada“. No tak to jsem zvědavý co to bude, třeba mi odemkne kryt a bude všechno zase v pohodě.

Zapnul jsem si televizi a díval se na nějaký blbosti na jedné nejmenované komerční televizi. Mezi tím došel Jindra, dal sprchu a šel se na kompl, Lucka byla u sebe ve svém pokojíčku. Bylo už sedm hodin a Eva nikde, bál jsem se co bude, a co si budu muset vytrpět, třeba nic bude hodná a všechno bude v pohodě. Bál jsem se o děcka, aby je nějak nezkazila a nebyla na ně zlá. Hlavně o Lucku.

Dcerka je jak už jsem psal po mně, je plachá a není to extrovertní typ. To o syna se nebál, je to takový správný hajzlík. Klidně řekne co si myslí, je to takový mazánek, většinou ty zlobivé děti jsou i nejoblíbenější.

Asi o půl osmé jsem viděl světla a slyšel, že se Eva vrací domů. Už jsem byl celý nervozní, jako student před maturitní komisí. V tom došla, měla na sobě boty na podpatku, na sobě šaty s květinami, které ji sahaly do půlky stehen a pěknou novou podprsenku, kterou si včera koupila. „Ahoj Míšáku, jsou děcka doma? Jo všichni jsme doma. To je dobře, půjdu se převlíct a pak se sejdeme všichni v kuchyni, musíme si něco vyjasnit, řekni to děckám. Dobře, už jdu.“ Vyběhl jsem schody, zavolal děcka a rychle se vrátil ke stolu.

Eva se mezitím šla převléknout do domácího oblečení, to znamenalo lehké letní domácí šatičky a na nohou bosá. V kuchyni jsem už s děckama netrpělivě seděl a nervozitou se celý klepal i Lucka byla nervózní. „Tak … jste tu všichni, jo to je dobře, musíme něco probrat jako rodina … Včera jsem se z tátou domluvila, že už to tak dál nejde, neumí se o nás pořádně postarat a hlavně i o mně co se týče našeho tělesného vztahu. Lucko s Jindrem neříká se mi před vama snadno, ale váš otec mně už nepřitahuje, a navíc mně i neuspokojí. S tím uspokojením ještě souvisí to, že bych byla ráda, kdyby jsme se jako rodina rozrostli. No prostě chcu mimčo, nejlépe další holčičku. Byla jsem v týdnu na gyndě a jsem v pořádku. K tomu mi ještě jedna zákaznice doporučila brát nějaký speciální prášky abych byla více gravidní. Tak co na to říkáte? Co Lucko? To je super mami, a to na tom mimču budete pracovat s tátou? Lucinko, myslíš, že by tvůj táto mně dokázal oplodnit? No nedokázal, už mu to nestřílí, musíme spolu najít nějakýho novýho tátu, který mi udělá mimčo. Samozřejmě, že váš současný táta u nás zůstane, že jo Michale“.

Čekal jsem nějaký podraz, ale toto? Myslel jsem, že mi třeba zakáže sex, ale aby ji někdo jiný oplodnil, no spíše naprcal, protože se chová čím dál více jako děvka. „Tak co Michale, zůstaneš tu s námi a budeš nám pomáhat?“ Bylo mi do breku, ale co už, co mám dělat, když ji neposlechnu, tak budu chudák, dům ve kterým bydlíme jsme dostali od jejich rodičů a po rozvodu bych neměl nic …
„Dobře Evi, budu se o vás a hlavně o tebe starat. To je dobře Mišáku. Jo a další věc kromě mně budete taky poslouchat Lucinku, to platí i pro Jindru, co řekne Lucka to uděláte.“ Jindra byl už nějakou chvíli divně napnutý, to už ale nevydržel a začal: „To si děláš mami prdel ne, chudák táta, ty si budeš jako někde šukat a táta s tím bude muset žít, takto teda ne, na to ti fakt seru, že jo táto?“ Podíval se na mně, ale jen sem sklopil hlavu a Eva po asi několika sekundovým údivu začala řvát: „Drž hubu Jindro, už je to tak dohodnutý, nebudeš nám do toho kecat, jedinej kdo může něco říct je Lucka, páč je to holka a u nás v rodině sem nastolila matriarchát, takže oba chlapečci budete držet hubu a poslouchat nebo si to s tebou vyřídím“.

„Jindro nech to být, bude lepší když poslechnem. No to já ale seru. Dobře Jindro, ještě si to z tebou vyřídím, uvidíš, že budeš poslouchat mně a Lucku“. Všiml jsem si, že Lucka trošku změnila, asi to, že bude druhá nejdůležitější po máme ji zvedlo sebevědomí. Asi po několika sekundách se Lucka zeptala mámy: „Mami proč už je táta neplodnej, nejde to léčit? To holka zlatá nejde, prostě už má pomalí spermíky, někteří chlapy prostě nevydrží dlouho plodní. Aha a už víš koho seženeme na to mimčo? Zatím ne, ale věř mi Lucko, že nebude problém někoho najít ...“ a začali se obě smát. „To nebudu poslouchat, jdu do pokoje“ řekl Jindra a odešel. „Mami, co mu provedem, nechce poslouchat? Něco mně napadlo, ale to by se musel snažit i táta. Co mám udělat? Znáš toho Jindrovýho kamaráda z fotbalu? Toto staršího kluka co s nima hraje, takovej ten vyšší. Jo toho myslím. Lucko ty ho znáš taky? Jo, vím kdo to je. Tak zajedeš na tréning a řekneš mu, že Jindra chce, aby za ním dojel, že něco potřebují, a že nemůže zavolat, jo a máme doma nějaký šprcky? Lucko co nemáš někde schovanou v šuplíčku? Nemám … No tak vezmeš Michale cestou tam na benzínce. Dobrá mám jed hned, jo, můžeš, ať ses rychle doma“.

Nastartoval jsem a dojel sem na tréning, toho kluka znám, tak jsem mu řekl, ať jede se mnou, ochotně nastoupil a to ještě nevěděl co ho čeká, to já už měl takový tušení, že domů se vrátí pěkně vyštavený.
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině II. část

Příspěvek od ertccc »

Kdyby chtěl někdo vidět, jak vypadá Evča, tak v jí najdete v předchozí povídce v komentech
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině II. část

Příspěvek od ertccc »

Nevidím tu žádnej feedback, co na to říkáte?
hamac
Příspěvky: 2
Registrován: ned 12. bře 2017 16:00:36
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině II. část

Příspěvek od hamac »

Super povídka, líbí se mi jak je do toho zainteresovaná i dcera, která bude doma vládnout s maminkou. Piš dál, moc se mi to líbí
hugovor
Příspěvky: 7
Registrován: ned 12. čer 2016 14:54:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině II. část

Příspěvek od hugovor »

bude dalsi dil, je to supr
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině II. část

Příspěvek od ertccc »

Další díl bude, Lucka s Evčou začnou pracovat na mimču
hamac
Příspěvky: 2
Registrován: ned 12. bře 2017 16:00:36
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině II. část

Příspěvek od hamac »

ertccc píše:Další díl bude, Lucka s Evčou začnou pracovat na mimču
Super :)
j-dou
Příspěvky: 257
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině II. část

Příspěvek od j-dou »

Už kdysi dávno v našich dějinách zaznělo : Hanba mužům, kterým vládne žena !!! Někteří se nepoučili dodnes, ale když ti to, tak vyhovuje, tak si " užívej". :)
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině II. část

Příspěvek od compact »

Mám dotaz - třeba jsem si jen nevšiml (?) - ale, jde tu předpokládám jen o smyšlenou povídku (pouhá fantazie ?!)...???
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nástup matriarchátu v naší rodině II. část

Příspěvek od ertccc »

Z jistych duvodu nebudu psat jestli je povidka pravdiva, jestli castecne nebo vubec, necham rozhodnuti o mire pravdivosti na vas
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, M1C, Perverted1, qwertzukqwertzuk a 33 hostů