PP Afrikana - bejvávalo

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
jdiver3
Příspěvky: 3
Registrován: pát 19. srp 2016 19:51:32
Pár slov o nás: neuvedeno

PP Afrikana - bejvávalo

Příspěvek od jdiver3 »

Toho večera jsme si udělali se ženou výlet do libereckého Babylonu. Jezdili jsme tam rádi, nejen
já jsem si užíval našeho exibicionizmu nejen v sauně. Znáte to tam? Potírna veliká tak akorát,
ledový bazének, vířivka v hlavním sále, několik menších finských kabinek, pára a hlavně dole
odpočívárna. Tam jsme rádi vždy odpočívali, nafukovací matrace oddělené průsvitnými závěsy,
přítmí navozují spíše římské lázně než africký klub. Obzvlášť, když se ty závěsy občas poodhrnou
a jakoby náhodou nějaký chlap hledá volné místo. A to se jí (nám) líbí, jednou mi ho tam kouřila,
já jí lízal, když jsem si všiml poodhrnutého závěsu, za kterým tak metr od nás stál kluk, sledoval
jak mi ho kouří a ve stoje si ho honil. Podle toho, jak měla zvednutou hlavu se jistě na něj
koukala, ale nepřestávala mi po ocasu jezdit pusou. Nechtěl jsem, aby se vystříkal na nás, tak
jsem mu okamžik před tím, než jsem se sám udělal, zatáhl jsem ten závěs.
Jindy zas chlapík vedle sledoval přes nadzvednutý okraj jak si jí mrdám zezadu. I o něm
věděla a řádila jak z řetězu utržená. Prostě, líbilo se jí, když ke svému šukání měla diváky a když
u toho slyšela nějaké komentáře. Jednou jsem do potírny vešel chvilku před ní. Když přišla ona,
netvářila se že k sobě patříme, položila si prostěradlo na druhý stupeň a lehla si na lavici. Ale jak,
položila se na bok a kolena si strčila k břichu. Vystrčila tak na nás svou prdelku, i kundičku. Z
toho pohledu se většina z šesti (i se mnou) chlapů zpotila jak nikdy. Kluk vedle mě mi začal
polohlasně povídat o kapkách potu na baculatých pyskách její kundy. Když se pak po chvíli
zvedla a pustila si sprchu hned za prosklenými dveřmi, zvedl jsem se taky a pod sprchou se jí
zeptal, zda nechce namydlit. Chtěla, všude a tak v potírně měli hezký výhled a asi by raději
zkolabovali, než z ní vyšli.
Ale neměli jsme vždy jen nadšené reakce. Jednou v páře, kdy jsme uvnitř byli jen my dva a na
opačné straně kluk, tak do třicítky, ke mě nejdřív přitulila a začala si s mojím ocasem hrát. Pak
se sesunula a začala mi ho mezi nohama kouřit a na kluka vystrčila svou prdelku. Musel to být
nádherný pohled, jenže on zbaběle s nějakým nesrozumitelným mumláním utekl. Další
odmítaný případ se nám stal ve sprše, mydlili se navzájem, když se pod vedlejší sprchu hned
vedle nás, postavil starší chlap. Po očku na nás koukal, když jsem se začal mazlit s jejími kůzlaty,
má je sladce malinké a ona mě přitom držela za koule. To už bylo na toho nadržence asi moc a
začal jí potichu nadávat do kurev. Zarazila mě, protože jí to spíš rozparádilo, sehnula se a před
ním si vzala můj ochablý ocas do pusy. Párkrát mi ho pusou ojela a pak vzhlédla k
překvapenému chlapovi: “Víš, proč je tenhle čurák stejně ochablej, jak tvůj? Protože tenhle před
chvilkou šukal.” A mile se na něj usmála. Chlapík pak ze sprchy vypadl ještě se šampónem na
těle.
Má ráda sex a má ráda když je šukaná. Líbilo by se mi, kdyby jí někdo šukal přede mnou, ale to
ona nechce, tedy nechtěla …
Seděli jsme ve vířivce držel jsem jí okolo ramen a povídali si. Jen tak o všem, až se naše povídání
stočilo na lidi okolo nás. A hlavně na nahé lidi. Začala mi povídat o ženách i mužích, co okolo
chodili. Některá žena měla nadváhu, jiná hezká prsa, tenhle chlap se tváří jak lev salónů, ale
vypelíchanej, ten zas měl dobrou postavu, ale malého ptáka. Až kolem nás prošel jeden chlap a
jak se otočil z Radky vyjelo “ten by se hezky kouřil...” Koukla se na mě, bylo vidět že jí to
samotnou překvapilo a ještě víc jí překvapilo, když jsem jí řekl “tak ho zkus, když ti jeden
nestačí” Před čtvrt hodinou mi ho totiž vykouřila před jedním klučíkem. Dělala jako že mojí
poznámku neslyšela, stočila hovor jinam, ale když ten chlapík se nedaleko zastavil, aby si vzal
pití, v půlce věty se postavila a vystoupila z vířivky. Vzala si prostěradlo, lahvičku šampónu a šla
do sprchy, samozřejmě že okolo něj. A náhodou jí ten šampón před ním upadl. Sehnula se pro
něj a při tom se srazili hlavou. Zasmáli se tomu a jak se tak navzájem omlouvali, spadlo jí
prostěradlo a ona před ním stála nahá s šampónem v jedné a lahví s vodou v druhé ruce. Opět se
té situaci začali smát a on jí začal pomáhat s zahalením. Něco mu pošeptala, začali si povídat, ale
neuběhlo dlouho a spolu odcházeli směrem k baru. Ležérně jsem za nimi vyrazil a ke svému
překvapení jsem je viděl jak nazí vchází do sprchy. Chlapík pod sprchou neváhal a začal se jí
dotýkat, osahávat. Držela a on si to užíval, jezdil po celém jejím hladkém těle, drtil její ztopořené
bradavky. Viděl jsem jí tak z deseti metrů jak se mu sesunula ke kolenům a strčila si jeho
ztopořenou kládu do pusy. Na její nádherné kouření jsem teď už nezíral jen já, vedle mě se ozval
tlustej chlapík, který by v podobné situaci jí ani pod svým břichem snad ani neviděl, “koukněte
na tu čubku jak mu ho hulí, to bych si dal taky líbit...” Opravdu mu ho kouřila, strkala si ho
hluboko a hluboko, jenže asi po třech čtyřech tazích se znovu postavila. Chlapík jí začal znovu
osahávat, mazlit se s ní, přisál se na její bradavky a ruka mu zajela k její pičce. Začal jí prstit a
ona mu ještě vyšla vstříc a lehce mu nadzvedla nohu. Několik okamžiků takto držela, než se mu
vysmekla a otočila se. Chtěla asi odejít, ale chlapík si jí chytil za boky a přitáhl si její zadeček na
sebe. Pokroutil jí se zadečkem a přirazil na své napružené péro, když jí jednou rukou za krkem
ohnutou a druhou za levý bok pevně držel, aby mu nevyklouzla. Přirazil si jí tak prudce, že aby
nespadla, opřela se jednou rukou o protější stěnu. Jen okamžik zaváhání a začal si jí rytmicky
přirážet - jednou, dvakrát, třikrát si jí překvapenou přirazil proti své pánvi. Vypadalo to, že se jí
to líbí. Za opakovaného přirážení s rozostřeným pohledem přejela přes naší skupinku až dozadu,
na svého nabijáka. Dívala se, jak si jí opakovaně přiráží, až - až se mu opravdu vysmekla.
Narovnala se a jako hrdá lvice odkráčela ze sprchy a chlapíka tam nechala stát se stojícím pérem.
Odešla přes dveře do jiné sprchové kóje. Jako šíp jsem za ní vyrazil a zastihnul jí, jak si seřizuje
vodu. otočil jsem si jí k sobě, chytil za zadeček a nadzvedl. Stačilo jen troška a můj ocas se zabodl
do její kundy. Držela se mě za krkem, když jsem si jí zepředu šukal a vydávala ze sebe přidušené
vzdechy. Cítil jsem, jak její kunda pružně objímá můj ocas a snaží se jej vyždímat … Jen jsem si
to uvědomil, začal jsem do ní stříkat. Chvilku jsem si jí tak nechal, než mi ochabující čurák
vyklouzl z její píči. Až potom jsem si jí opatrně postavil na zem. Okamžitě se mi sesunula k
nohám a vzala si mojí nádheru do pusy aby mi ho několika tahy očistila. Jak jsem se otočil,
uviděl jsem stejnou skupinku chlápků, která se mnou sledovala předchozí akcičku mojí samičky
a mezi nimi i jejího nabijáka.
Vzal jsem si jí kolem pasu a polonahou, s ručníkem který jsem jí uvázal jen přes boky si jí
odvedl k baru, kde jsem jí objednal pití. Čekali jsme, že ten frajer, bude opravdu frajer a
přisedne si k nám, ale už jsem ho spolu neviděli. Až později jsem se s ním setkal na záchodě.
Naštvaně mi u pisoáru řekl, že jsem mu přebral už docela rozjetou kurvu. A ona mi přitom pořád
tvrdí, že se do ní nedostal...
daf2007
Příspěvky: 229
Registrován: stř 03. zář 2014 7:21:17
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Afrikana - bejvávalo

Příspěvek od daf2007 »

Super :-)
lukyn
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 16. úno 2017 1:22:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1034

Re: PP Afrikana - bejvávalo

Příspěvek od lukyn »

Fuuuu! Super pribeh! A uzasna cubicka!
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: PP Afrikana - bejvávalo

Příspěvek od petr10000 »

A proč bejvávalo?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Coolhandluke, D302, idontexist, korssy, Longhorn a 203 hostů