Miluju svojí manželku

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Ph78
Příspěvky: 4
Registrován: stř 06. pro 2017 19:39:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Miluju svojí manželku

Příspěvek od Ph78 »

S manželkou Mirkou jsme spolu už deset let. Přestože je mezi námi větší věkový rozdíl, nemáme v posteli ani mimo ni žádné problémy. Snad kromě mých skrytých kandaulistických představ. Vím, že ona by na něco takového normálně nepřistoupila a i proto se snažím při každé naší večerní akci trochu připít jak sebe, tak i jí. Vždycky jsem doufal, že díky odbouraným zábranám by z toho mohlo být i něco víc. A jednou se vážně povedlo.

Po delší době jsme vyrazily do baru s diskotékou v centru města. Manželka ví, že mám na ní rád vyzývavé oblečení, takže si vzali mini a krásný top bez podprsenky. V baru nám večer ve dvou krásně ubíhal a nebylo možné přehlédnout, jak manželku obhlíží okolní pánská část osazenstva. Když jsme přešli na diskotéku, topík byl ve světlech trochu průhledný a to přitahovalo stále více pohledů. Na baru jsme potkali mého kamaráda, se kterým jsem se dal do řeči a manželka zase povídala s nějakými mladíky tak kolem dvaceti let. S kamarádem jsem se zapovídal asi víc než je zdrávo a neobešlo se to ani bez panáků, které mne dostali pěkně do nálady. Mirka se kousek od nás také evidentně dobře bavila a i na ní byl vypitý alkohol už hodně znát. Zašel jsem si ven na cigárko a po návratu už tančila s jedním z mladíků, který jí sahal na její krásný zadeček. Když mne viděla, tak znejistěla a trochu se od něj odtáhla. Nabízenou příležitost jsem nechtěl jen tak pustit a šel jsem zase popíjet s kamarádem, aby měla dostatek prostoru. U baru jsem jí napsal krátkou sms „líbí se mi, jak flirtuješ, miluju tě“ a po očku viděl, že si jí na parketě i přečetla. Pak už jsem jí jen z dálky pozoroval, jak se vrátili k ostatním na bar a mladík už jí nepokrytě hladil po jejím krásném zadečku a občas se letmo dotkl i prsou. Bylo vidět, že se nebrání a moc se jí to líbí. Nechala se i zlehka políbit a já už viděl, jak se její bradavky rýsují skrze tenký top. Za chvilku jsme si vyměnili pár žhavých sms

M: „vážně ti to nevadí?“

Já: „moc se mi to líbí, jsi překrásná. Klidně můžeš zajít i dál“

M: „a kam až?“

Já: „kam až budeš chtít J“

Nevěděl jsem, co se stane a jen dál klábosil s kamarádem. Mirka se za chvíli vytratila na toaletu a její nápadník jí za chvilku následoval. To jsem si nemohl nechat ujít a šel se podívat, copak se tam děje. Stála v uličce před pánskými toaletami a se svým amantem se už normálně líbala, jeho ruku nešlo přehlédnout na jejích prsou. Ani si mě nevšimla a já věděl, že má určitě obrovskou chuť na sex jako vždycky po vypití většího množství alkoholu. Prošel jsem kolem a šel si odskočit na pány. Docela mne překvapilo, že během chvilky prošla i s kolouškem kolem mne a zavřeli se do kabinky. Byl jsem vzrušený jako nikdy a přemýšlel jsem, jak si nechat ujít co nejméně u tohoto super zážitku. Zavřel jsem se tedy do kabinky vedle a poslouchal, co se bude dít. Mirka vzdychala a bylo jasné, že jí cizí doteky dělají moc dobře. Pak jsem jen zaslechl cizí hlas „vykouříš mne?“ a za chvíli jen rozepínající se zip kolouškovo kalhot. Z nezaměnitelných zvuků bylo jasné, že se Mirka pustila do kouření jeho ocasu. Trvalo to ale jenom chvilku a slyšel jsem mladíkův zrychlený dech a pak tlumený výkřik. Bylo jasné, že se předčasně udělal, ale bohužel jsem nic neviděl. Počkal jsem tedy a za chvíli kabinku opustili, já hned za nimi. Manželka byla zase se všemi mladíky na baru a v jejích očích bylo vidět silné vzrušení. Když mne zahlédla, přišla za mnou

M: „víš, kde jsem teď byla a co jsem dělala?“

Já: „vím, byl jsem hned vedle. Bylo to úžasné.“

M: „strašně mne vzrušoval, ale nic jsem z toho neměla.“

Já: „mne to taky vzrušilo, líbilo se mi, jak se k němu chováš a jak moc tě chce“


Mám pokračovat?
zenith30
Příspěvky: 237
Registrován: čtv 12. říj 2017 15:10:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem submisivní kanda a rád ukazuji svou ženu. Chtěl bych ji také vidět s jiným.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1241
Bydliště: Bruntálsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Miluju svojí manželku

Příspěvek od zenith30 »

Určitě pokračuj, jsem zamčený v klicce a mam pocit že brzo praskne :-)
Ladislav
Příspěvky: 104
Registrován: pát 19. srp 2016 11:18:09
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka je bývalá prostitutka
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1021
Bydliště: V.p.P.,Bruntálsko, Vrbensko, Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Miluju svojí manželku

Příspěvek od Ladislav »

Jojo,pokračuj...
tempfreakhc
Příspěvky: 81
Registrován: ned 13. pro 2015 20:17:06
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Tak nějak jsem nedávno objevil pojem kandaulismus a zdá se, že mě vzrušuje představa, že mi někdo šuká manželku. Jsem pouze v rovině fantazií... na real nikdy nedošlo a asi ani nedojde. Manželka na toto celkem překvapeně koukala a že to by nikdy neudělala

Re: Miluju svojí manželku

Příspěvek od tempfreakhc »

Zbytečná otázka :) pokračování už má být dávno tady ;D
null
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 11. úno 2016 23:35:43

Re: Miluju svojí manželku

Příspěvek od null »

Znie to zaujimavo, urcite by sa hodilo pokracovanie :-)
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Miluju svojí manželku

Příspěvek od antimusculus »

Taky jsem zvědavý na pokračování :-)
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Miluju svojí manželku

Příspěvek od vinklar »

To nám musíš dopovedet
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: voov a 200 hostů