Swingers Kanda party

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Swingers Kanda party

Příspěvek od tarenor »

Dva dny po našem výročí se objevila první větší krize. Přítel mé paní si na ní začal dělat větší nároky než doposud, začal žárlit, asi dostal podezření, že má další milence. Vyvrcholilo to v pátek večer, když paní řekla, že půjde se mnou na večeři a přitom chtěla jít sukat s jiným milencem.

Přítel udělal scénu, že to takhle dál nejde. Ma paní se zachovala jako správná domina, o ničem nediskutovala a prostě jsme šli. Samozřejmě jsme na večeři nešli, zavezl jsem ji k milenci C1, ale musel jsem čekat venku.

Po příjezdu domů měl přítel odstěhovanou svoji skříň a v domě nebyl. Paní na to řekla, že ji už stejně nudil, že si najde nového. Byl jsem rád, že mě vyměnit nechtěla. Měla ale špatnou náladu, takže se rozhodla, že si zlost vybije na mě. Přivázala mě k posteli a sjezdila bičem jako nikdy. Pomstila se na mě za všechny muže na planetě a ještě mi oznámila, že pás cudnosti budu mít za trest dva týdny. Vždy mi předtím dovolila vetsinou po třech dnech vystříkat a pořádně umýt. Stříkat jsem mohl ale pouze buď s pripinakem v zadku pořádně rozmrdany nebo přivázaný k posteli při mučení bradavek apod. Ale ta varianta s pripinakem byla častější, paní se líbilo mě sukat a myslím, že si to dost užívala. Je pořádně zvrhla a baví ji mě ponižovat.

Líbal jsem ji za to nohy a děkoval, že můžu být stale její otrok. Za ten rok od našeho rozchodu jsem se hodně změnil sam od sebe a má paní mě dost vydrezurovala. Byl jsem opravdu poslušný cuckold otrok.

Po mučení si ke mě paní sedla a řekla, že do doby, než si najde nového milence, bude si ji muset nechat lízat ode mě. Potom řekla, že na internetu našla owk, other world kingdom a že by se tam řada podívala a mě by se to mohlo také líbit. Okamžitě jsem na to kývl. Společně jsme spolu sami nebyli snad celý ten dlouhý rok.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Swingers Kanda party

Příspěvek od tarenor »

V pátek, když jsem klečel a líbal nohy mě paní, se na mě paní podívala a prohlásila, že je na mě vidět, že potřebuju protáhnou zadeček pripinakem. Bez vystriku jsem byl už týden, takže mi to připadalo jako, kdybych byl v nebi.

Okamžitě jsem jí to odkyval a paní mě poslala pro pripinak a svěrací kazajku. Převlékl jsem se do kazajky a paní mě zavázala. Hned jak si nasadila pripinak, tak jsem ho měl v puse. Deep troat mě paní naučila už dávno. Nechala mě se chvíli dávit, pak mi přikázala na všechny čtyři. Naposledy jsem ji políbil nohy a už jsem ho měl v zadku. Krásný pocit, mít po týdnu konečně sex se svou paní.

Prirazela hodně tvrdé, což se mi moc líbilo. Pak mi řekla, ze v sobotu ráno odjíždíme spolu do owk, úplně jsem vybuchl a z penisu mi začalo pomalu vytékat sperma.
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Swingers Kanda party

Příspěvek od bazinga »

Kdy bude pokracovani s navstevou OWK? Zatim se to vyviji zajimave
Osel
Příspěvky: 480
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Re: Swingers Kanda party

Příspěvek od Osel »

Vzrusujici pribeh a pani a jak ji libas jeji nohy. Taky to delam a uctivam svojeho milacka.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, kandaz, romanec, xxx9955, zazzazz a 221 hostů