Rozhovory s Hankou - 4. díl - ŽIVOT VE TŘECH

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Nickname007
Příspěvky: 43
Registrován: pon 19. bře 2018 14:06:49
Pár slov o nás: Kanda co je bisex. Rád se kouká, s mužem v pasivní submisivní roli
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1369

Rozhovory s Hankou - 4. díl - ŽIVOT VE TŘECH

Příspěvek od Nickname007 »

Po nějaké době jsem se dostal k napsání dalšího pokračování - předchozí díly jsou tady:
http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=1373

http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=1374

http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=1380

Ze služební cesty jsem se vrátil za pár dní. Hanka už na mě čekala a možná se tak trošku bála jak se budu chovat po víkendu, který ona promrdala. Asi ani nedoufala že budu tak spokojený a štastný. Vlítli jsme na sebe, strhali ze sebe obečení a milovali se. Poloha střídala polohu - byl to krásný živočištný sex který si Hanka užívala. Když už bylo po všem, leželi jsme jen tak v posteli a probírali jsme budoucnost. Přeci jen jak pro mě tak i pro ní jsme udělali takový životní krok, který se mnoho párů bojí udělat. Já jsem vnitřně cítil že bych se rád posunul dál. Že jsou věci, které mě prostě vzrušují víc a víc. Hladil jsem Hanku po vlasech a přemýšlel jak jí to jen říct. Hani, jak sis vůbec užila víkend s Lukášem? Bylo to všechno v pořádku? Nechoval se k tobě tak jak by sis nepřála? Hanka byla dle jejích slov s víkendovou návštěvou více než spokojená. Nezapoměla mi připomenout že ta jeho kláda je třída se kterou se nemůžu rovnat. Tím mi krásně přihrála na smeč a já jí narhl, to o čem jsem přemýšlel už pár dní.

Víš Hani, napadlo mě. Co kdybych nabídl Lukášovi společné bydlení. Oběma se nám líbí, v posteli nám vyhovuje. Začali bycom tu žít ve třech s tím že my dva budeme partneři a on náš společný milenec. Mohlo by to být vše o mnoho snazší... Nech si to prosím projít hlavou, promysli si to... Několik dalších dní jsme se o tom nebavili - tedy až do víkendu. na návštěvu měl zase přijet Lukáš. Lásko - víš jak jsem ti posleděn říkal o Lukášovi. Přemýšlela jsi o tom? Hanka se jen usmála a řekla: Přemýšlela a vlastně na to stále myslím. Dneska bychom to s ním mohli probrat. Uvidíme co by na to řekl i on. Ale jako milenec a kamarád se mi moc líbí. Mrdání s ním je super, mám ráda větší. Hanka se uculila a začala červenat.

Lukáš večer přijel jako by se nic nestalo. Jako náš kamarád, přítel. Seděli jsme, povídali si. Prostě pohodový večer. Nepadlo ani slovo o tom že mi minulý víkend vystříkal ženskou a předminulý nás oba. Otevřel jsem víno, všem nalil a pokračovali jsme v konverzaci. Po dvou lahvinkách vína jsem si sedl k Hance na gauč. Lukáš seděl naproti nám a začal jsem se ho ptát. Lukáši, víš přemýšleli jsme s Hankou. Líbí se jí sex s tebou a mě se taky líbí sex s tebou. Chtěli bychom to nám všem usnadnit. Přemýšleli jsme nad tím, že by ses k nám mohl nastěhovat. Doma jsi stejně sám, jezdíš k nám často, máš to od nás zhruba stejně daleko do práce jako z domova. Podle nás samé výhody. A jak by to bylo tady doma bychom ještě doladili. Hanka převzala aktivitu a začala Lukáše přesvědčovat svými zbraněmi. Postel máme velkou, vejdeme se do ní všichni tři. Pokud spolu budeme bydlet můžeme mít sex kdy jen budeme chtít. já s vámi i vy dva. Při představě že spím a vedle mě Lukáš nabodává Hanku na svůj kůl, mnou projelo vzrušení a bylo to patrné i v mém rozkroku. Stejně jako jsem to viděl na Lukášovi. I jemu se tenhle nápad líbil - aspon podle té boule co jsem viděl. Hanka si toho také všimla. Vyměnila si místo s Lukášem. Ted jsme oba seděli na gauči a naproti nám Hanka.

Bylo vidět co chce. Chce se na nás kouknout. Začal jsem Lukášovi přejížddět po stehně a jemně rukou šátrat přes kalhoty na jeho naběhlý penis. Nevydržel jsem to a za chvilku už jsem měl ruku v jeho kalhotách a pomalu mu stahoval předkožku, která se otírala o jeho slipy. Tu slast už lukáš nevydržel a rozepnul si kalhoty a vyndal ven tu svoji nádheru. Pohonil jsem ho a pak před něj zaklekl. V ruce jsem držel tu jeho kládu a z několika cm jsem si jí prohlížel. Představoval jsem si že to jeho péro před týdnem mrdalo moji Hanku. Hezky naostro a do konce, tak jak jsem si to vždycky přál. Vzal jsem ho do úst a olizoval jeho žalud. Vzal mě za hlavu a natlačil mi ptáka až do krku. Držel mě za hlavu a napouštěl. Nemohl jsem dýchat, dusil jsem se. Cítil jsem jeho ptáka až na mandlích. Cítil jsem jak mu v ptáku cuká a čekal jsem na vysvobození. Najednou jsem ucítil jak začíná stříkat. Nemohl jsem dělat nic, jen jsem cítil jak mi stříká snad až do žaludku. Lukáš povolil. Pustil mě a já odpadl na bok. Krk i nos jsem měl plný jeho mrdky. Snažil jsem se popadnout dech.

Zatím co jsem kouřil Lukáše Hanka se svlíkla. Seděla v křesle úplně nahá a pozorovala mě jak Lukáše kouřím. Roztahla nohy a začala si dráždit tu její pičku. Ty krásný dva poštěváky si projížděla prstíkama. To Lukáše rozhicovalo a mrdal mě do krku. Jak se do mě Lukáš vystříkal šel rovnou k Hance. Neohlížel se na nic klekl před Hankou a pořádně jí olízl. Pak přiložil jeho ptáka k jeskynce a narval jí ho do kundy až po koule. Hanka jen hekla a koukala jak do ní Lukáš buší. Neměl dost, mrdal jí jak děvku. Ona se mu nastavovala - chtěla mít v sobě Lukáše celého. Líbali se a ona řvala at jí mrdá. To se Lukášovi líbilo a vzrušovalo ho to. Bylo vidět jak se Hance nalejvaj pysky. Byla nadržená a nakonec se mu koukla hlubove do očí a řekla mu at se do ní vystříká. Lukáš do ní mohutně přirazil a udělal se do ní. Chvíli po tom co se do ní udělal, jsem se zmátořil a stačil jsem zahlédnout jen jak z ní Lukáš vytahuje ptáka a na zem z ní vytéká další várka mrdky. To bude bezva spolubydlení pomyslel jsem si a těšil se na další chvíle...
Kanda s bujnou fantazií
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Jenulka, ota65 a 204 hostů