Kouzelný víkend

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Kouzelný víkend

Příspěvek od Tms0411 »

Další příběh o Petře a Tomovi.

Když jsme s Petruškou vyráželi na víkendový výlet na Lipno, tak nás určitě nenapadlo co se nám přihodí. Ubytovali jsme se v malém hotýlku hned u jezera. A protože jsem dorazili večer, tak jsem si zašli do baru, který byl v suterénu. Bylo tam poměrně málo lidí a tak jsem si sedli na bar. Petra vypadala nádherně. Černé šaty a lodičky, blond vlasy do culíku a rudá rtěnka, dotvářely tu nádheru. Byla prostě překrásná. Popíjeli jsme a dobře se bavili. Po určité době nás oslovil jeden týpek zda si nechceme zahrát kulečník. Já byl nadšený, ale Petra moc nechtěla, protože byla dost unavená a tak jsem se domluvili, že ona půjde na pokoj a já pak za ní brzy dorazím. Při odchodu na mě tak laškovně mrkla a já pochopil, že se nemám zdržet moc dlouho. No ale znáte to. Chlapy se zaberou do hry a pivka a panáky tečou proudem.

Petra po příchodu na pokoj rozestlala postel a pak se svlékla do naha a rozhodla se, že si dá dlouhou teplou sprchu. Ještě před tím, ale otevřela dveře na balkon, aby dovnitř šel ten krásný čistý vzduch. Ve sprše se své očistě věnovala opravdu pečlivě. Hladila se po celém těle a užívala si tu uvolňující sprchu. Dala si samozřejmě hodně záležet na očistě své neuvěřitelně lačné prcinky a ta krásná pevná prsa masírovala snad deset minut. Po osušení vyšla nahá z koupelny s ručníkem omotaným kolem hlavy. Z tašky vytáhla kufřík se svou kosmetikou a celé tělo si začala natírat hydratačním krémem. Vždy, když tohle dělá v naší ložnici, tak z ní nemohu odtrhnout oči a péro mi stojí jak stožár. Jen se napíchnout.=) Když bylo její tělo, krásně nakrémováno tak s lehkou rozpačitostí, pak nahá vešla na balkon aby tam pověsila mokrý ručník a své oblečení, Tedy hlavně spodní prádlo. Venku bylo pořád příjemné teplo a Peťulka si užívala ten mírný vánek na svém obnaženém těle. Po chvilce vešla zpět do pokoje a rychle se zavrtala nahá pod deku a nechala se uspat zvukem vody, která omílá břeh jezera.

Zrovna se jí začal zdát erotický sen, když v tom jí něco vyrušilo. Probudila se a snažila se rozkoukat po temné místnosti. Zaposlouchala se a uslyšela lehký pohyb a pak se někdo posadil vedle ní na postel. Uklidnila se a pochopila, že jsem to já a zrovna jsem se vrátil z baru. To si potvrdila v zápětí když jsem na ní dýchnul. No jo. Pivo a rum. Na to ho užije. Honilo se jí hlavou. Najednou ucítila jak se cizí ruka snaží dostat pod deku a začala jí hladit po té její výstavní zadnici. Petruška byla ještě pořád dobře naladěná ze sprchy a tak lehce vzdychla a pomalu dala nožky od sebe. Ručka dál pokračovala v laskání její prdelky, ale pomalu se začala přesouvat na tu její roztouženou kundičku. Když se pak dotkla citlivého a naběhlého klitorisu, tak už Petra vzdychla podstatně nahlas. Pak ucítila jak se z ní rychle stahuje deka a na svých horkých zádech ucítila jemné polibky, zatím co jedna ručka laskala její tekoucí broskvičku ta druhá hnětla ten její pevný zadeček. Petřino vzdychání se prohlubovalo a její dech se zrychloval. Její kundička, už byla zcela otevřená a připravená pojmout do sebe ten žádaný penis. Když pak na svých zádech ucítila lehké nalehnutí a do její broskvičky narazil úplně tvrdý penis, tak věděla, že má vyhráno a dočká se krásné mrdačky.

Hned vzápětí do ní vniknul tvrdý a horký penis a pustil se do díla. „Tedy ten můj miláček na měl musel být natěšený. Takhle velkého a tvrdého ho neznám“. Opět se jí honily myšlenky hlavou, ale jen do chvíle než ten tvrdý ocas co jí dělal tak dobře, ještě přidal a mrdal jí teď už opravdu tvrdě. Navíc když obě volné ruce pak uchopily ty její výstavní kozičky a lehce promasírovávaly ty trčící bradavky, tak se Petruška pomalu začala propadat do orgastického snu a pak se rozklepala a škubala sebou v tom nejsilnějším orgasmu, jaký do té doby zažila. Hlavou se jí honily myšlenky, jak je to možné, že to bylo tak silné, když už pár let se mi nepovedlo jí takto dovézt k vrcholu. Její myšlenky byly, ale záhy zahnány mohutným přiražením a nárazem toho obřího ptáka až na děložní čípek, následovaný ohromným výstřikem doslova žhavého semene do její až do krajnosti roztažené prcinky. To Petra opravdu nečekala a záhy se roztřásla, už druhým orgasmem. Byla z toho úplně hotová. Tohle opravdu ještě nikdy nezažila.

Totálně vyčerpaná se pak překulila a pomalu si sedla. Snažila se vstřebat všechny nové pocity, co právě zažila. Byla tvrdě omrdaná, ale strašně uspokojená. Tohle už nezažila roky. Přemýšlela nad tím, že na Lipno budeme muset jezdit častěji, když to se mnou dělá taková kouzla. Když pomalu vstala a došla do koupelny, tak rozsvítila a chtěla se upravit. Když v tom zaslechla něco jako „Tak kde jsou.“ A pak bylo ticho. Nevěnovala tomu pozornost. Myslela si že jsem asi něco ztratil. No po tom chlastání v baru se ani nedivila. A sama se tomu vtipu zasmála. Když se na sebe podívala tak se zhrozila. „No to abych si dala sprchu znova. Ten mě teda zřídil.“ Vlezla si tedy opět do sprchy a začala smívat ze svého rozpáleného těla známky neřesti. Když byla se svou očistou spokojená, tak vyšla z koupelny a rychle nahá vyběhla na balkon pro ručník. Když se ovšem vracela do pokoje tak jí úplně zmrazil zvuk klíče, který se dobýval do zámku u dveří od jejich pokoje. Když se pak dveře otevřeli tak Petra zůstala v šoku stát, nahá uprostřed pokoje a nevěřícně zírala. Ve dveřích jsem se totiž objevil já. Byl jsem úplně vysmátý a povídám. „Lásko tomu neuvěříš. Normálně s náma hrál kulečník nějakéj puberťák, no a my jsme se vsadili, že když prohraje, tak musí vylézt po hromosvodu na cizí balkon a přinést jakékoli kalhotky. Pokud to neudělá, tak nám měl zaplatit útratu. Si představ, že to normálně udělal a teď to tam dole ještě zapíjejí. Teda ta dotyčná asi bude koukat, až ráno ta titěrná bílá tanga na balkoně nenajde.“ A začal se tomu zase smát a pak odkráčel do koupelny, aby si dal sprchu. Petře, ale do smíchu rozhodně nebylo. Rychle vyběhla na balkon a její tušení se potvrdilo. Její bílá titěrná tanga na balkoně nebyly.

Petře bylo hned jasné o jakého puberťáka šlo. Byl to ten cucák co jí dole v baru celou dobu očumoval. Takový uhrovatý pako. A pak to Petře došlo. Sakra, vždyť on mě tu omrdal a já jsem při tom prožila ten nejlepší orgasmus za celý svůj život. Byl to ten nejlepší sex za dlouhou dobu. Bylo jasné, že šel najisto právě za ní. Věděl kde má pokoj. Když si to takto dala dohromady, tak začala pociťovat velmi příjemné šimrání v podbříšku a bylo jí jasné, že tento víkend bude opravdu kouzelný.
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
kanda11
Příspěvky: 78
Registrován: pon 11. dub 2016 15:52:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som Kanda cakatel
Bydliště: Trnava

Re: Kouzelný víkend

Příspěvek od kanda11 »

Super
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelný víkend

Příspěvek od Tms0411 »

kanda11 píše:Super
Díky. Pochvala vždy potěší.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kouzelný víkend

Příspěvek od Skarbax »

Bezvadný, mohlo by být pokračování.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelný víkend

Příspěvek od Tms0411 »

Skarbax píše:Bezvadný, mohlo by být pokračování.
Díky.=) Jakmile bude inspirace, tak zas něco napíšu.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Jenulka, ota65 a 206 hostů