Oslava - soft

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Oslava - soft

Příspěvek od Rarach »

Oslava 30. narozenin mého kamaráda se konala na chatě místních sportovců. Pokojů byl dostatek, tak jsme všichni měli svůj, ale sprchy byly společné na chodbě, pro kluky a holky zvlášť. Celá chata byla uzpůsobena tak, aby tam přespalo co nejvíce lidí, a tak vypadaly i pokoje, kde byly hlavně patrovky a pár single postelí.

Probudil jsem se a hlava mi třeštila jak nikdy. Asi toho alkoholu bylo včera až moc. Snažil jsem se znovu usnout, ale nešlo to, a navíc jsem potřeboval strašně na záchod. Snažil jsem se být co nejvíc potichu, abych nevzbudil Bárku. Těhotenství ji dávalo zabrat a teď měla šanci se dlouho vyspat a o nic se nestarat.

Když jsem vylezl z postele, všiml jsem si, že už není v posteli. Když jsem otevřel dveře od pokoje, uslyšel jsem sprchu a došlo mi, že chtěla využít volných sprch, a tak si šla dát sprchu.

Vypadalo to, že celá chata ještě spí, a tak jsem si řekl, že za ní půjdu do sprchy a trochu si spolu pohrajeme, než se ostatní probudí. Moc jsem se těšil, jak si ji vezmu zezadu a pořádně ji protáhnu. Měla zrovna období nadrženosti a ptáka ji ojížděla kdykoli to jen šlo. Dokonce po dlouhé době doma vyndala robertka a užívala s ním, když jsem byl na cestách.

Nechtěl jsem riskovat, že vlezu do sprchy někomu jinému, šel jsem tedy potichu, že nejdříve jen nakouknu. Přinejhorším okouknu holku někoho z mých kámošů.

Jak dámské, tak i pánské sprchy a záchody měly dva vstupy. Jeden přímo do sprch a jeden k záchodům, ale i tak to byla jedna velká místnost a sprchy jak v bazénu.

Když jsem pootevřel dveře, uviděl jsem ten nejkrásnější pohled. Barunka byla pod sprchou, zády ke stěně, tak jsem si mohl prohlédnout její těhotenské bříško, naběhlá prsa s velkými dvorci a stojícími bradavkami. Kundička byla oholená dohola a trochu schovaná pod bříškem.

Rukou si hladila prsa, kapky vody ji máčely vlasy a stékaly po jejím těle na zem. Bradavky ji trčely do prostoru. Říkal jsem si, že ještě počkám, co se bude dít, nestává se mi tak často, aby přede mnou masturbovala. Ruka ji pomalu začala sjíždět na bříško a mezi její nohy. Rozkročila se, aby se dostala všude, kam potřebovala. Prsty si nejdříve hladila lasturku a mnula poštěváček. Když ji opět prsty mířily od poštěváčku k dírce, jeden prst zmizel uvnitř. Projížděla si kundičku, prst ji mizel v jeskyňce a znovu se objevoval.

Užíval jsem si pohled na její doteky, jak si to užívá, jak její roztoužená kundička polyká prstík. V trenkách jsem už měl bouli a už chtěl jít za ní, když jsem si všiml, že je něco divně.

Pořád se dívala k druhým dveřím a i kundičku tím směrem čím dál víc vystrkovala. Chtěl jsem vidět víc, a tak jsem dveře ještě trochu pootevřel.

Nic navíc jsem ale neviděl, až jsem si všiml odrazu v zrcadle. V druhých dveřích stál František, 15letý brácha oslavence. V ruce držel svou chloubu a honil si ho.

Tak na zajíčka má chuť, mrška jedna. Nikdy mi nic podobného neukázala a tady si ji honí před takovým zajícem. Upřeně se na ni díval a pořád si ho honil.

Opět jsem zaměřil svoji pozornost na ni. Bylo na ni vidět, jak si to užívá a že orgasmus, který se blížil, bude velký.

Posadila se na zem a roztáhla nohy jeho směrem, moc jsem toho z ní neviděl, ale co dělala nebylo těžké si domyslet.

Opřená o stěnu, kundičku roztaženou a prstila se dvěma prsty. Určitě by chtěla jeho čůráka mít v sobě a nechat se vystříkat, ale Franta byl spíš voyeur a kdyby ho do ní strčil, hned by se vystříkal.

"Pojď klidně blíž" pobídla ho najednou.

František se osmělil a přiblížil se k ní. Stál asi metr od ní, honil si ho, oddychoval, jak se snažil se neudělat. Čím víc Bárka oddychovala, tím víc ho to vzrušovalo.

Barunka mu koukala na ptáka, jak si ho honí a sama si to dělala rukou.

Na Františka to už přicházelo. Barunka zavzdychala a prohnula se, jak ji tělem projel orgasmus. Když to Franta slyšel, udělal krok vpřed a zaklonil hlavu a také se udělal.

První dávkou ji pokropil kozičky, druhá doletěla až na tvář a třetí, už slabá dopadla na bříško a sjela na kundičku. Ještě si ho chvíli honil, aby z něj dostal i tu poslední kapku. Koukal při tom na moji ženu, jak si jeho sperma rozmazává po kozičkách, a to z bříška si setřela až ke kundičce a prstem ještě jednou zajela dovnitř.

Musel jsem si ho vyhonit, a tak jsem je přestal šmírovat a šel na záchod si ulevit. Když jsem se vracel, už ve sprše nikdo nebyl a Barunka byla už na pokoji. Vlasy zabalené v ručníku, jinak nahá.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslava - soft

Příspěvek od Tms0411 »

Tohle je vážně moc pěkné počtení. Hezky si spolu zazlobili.=) Klučina si to jistě užil.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
kan
Příspěvky: 40
Registrován: stř 11. úno 2015 15:29:11

Re: Oslava - soft

Příspěvek od kan »

Pěkné. Tohle tajné sledování vlastní ženy a její počínání je nejvíc vzrušující. Díky.
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Oslava - soft

Příspěvek od Emperor »

Hodně povedená povídka ;-) Nebude pokračování?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Jenulka a 201 hostů