Mužu si za to sám 6

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Mag99
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 31. pro 2015 22:34:48
Pár slov o nás: neuvedeno

Mužu si za to sám 6

Příspěvek od Mag99 »

Mužu si za to sám 6


Uběhl týden a já se neskutečně těšil na svojí lásku. Čekala na mě na autobusáku, kde jsme se dlouho líbali a objímali. Nahmatala mi tvrdý penis a se zalíbením mi ho třela přes kalhoty. Skoro jsme utíkali ke mně domů, kde jsme se na sebe vrhli a dlouze se milovali. Překvapením pro mě bylo, že jsem nemusel mýt kondom a mohl do ní bezostyšně stříkat. Prý už nemá plodné dny a jestli je těhotná, tak určitě ne se mnou. To, jak mi to ležérně řekla mě dohánělo k šílenství. Věděl jsem sice, že jsem jí dal prášky a neměla by tedy otěhotnět, ale ta představa mě nějak vzrušovala.
Dvakrát jsem jí vystříkal její štěrbinku a ocas mi už vypověděl službu. Vduchu jsem si nadával, že jsem si ho neměl dneska ve sprše honit. Ale já byl tak natěšený na svého miláčka.
Během našeho milování mi Dana zpívala ódy o tom, jaký jsem skvělý, jak moc mě miluje a že sex se mnu je prostě lepší, než s jinými.
Leželi jsem vedle sebe a ona si hrála s mým povadlým údem, který v prstech přehazovala ze strany na stranu, až mi pleskal o břicho.
„ To jsem ti pindíčka hezky pozlobila viď lásko ? Však on už potřeboval, aby ho hezky kundička pokousala. Ale já bych chtěla ještě". „ Ale Dani, vidíš přeci, že už se mu nechce stát. Už toho na něj bylo asi moc". „ Hmm, vidím. Ale co kdybych mu pomohla, třeba tím, co se mu líbí. Víš jak jsem ti říkala o tom autě. Tak už mám na něj vyděláno přes 70 tisíc. Ale ale, já měla pravdu, že se mu to bude líbit. No vidíš, jak hezky vyrostl. Pojď zpátky to jeskyňky a hezky jí vystříkej".

Dana na mě naskočila svojí buchtičkou z které ještě vytékalo moje semeno a začala sebou kroutit. Nechápavě jsem na ní zíral a když se mě zeptala, jestli o tom chci vyprávět, jen jsem hekajíc přikývl a ona mi vyprávěla, jak byla u Novákové za kurvu a střídali se na ní různí chlapi. Mrdali jí do všech dírek a odpřísáhla, že vždy použila kondom. Pouze na kuřbu ne a vše polykala. Toto její vyprávění by vydalo na další povídku, tak že možná někdy jindy.
Opět jsem jí dvakrát vystříkal její pochvu a ona se nesčetně krát udělala. Bok po boku jsme spolu vysíleni usnuli a zamilovaně se objímali.

Dodělal jsem vejšku a Danuška maturitu. Bydleli jsem u mě v bytě a užívali si jeden druhého. Já jsem si našel ne moc dobře placenou práci v Tesle a Dana si jí stále hledala. Nechtěl jsem, aby šla makat někam do fabriky, nebo na kasu. Nakonec se jí ozvala Lenka, která pracovala v Praze, že jí tam našla fleka, jen se musí přijít ukázat. Formanem, kterého jsem koupil za Dany vydělané peníze, jsme dojeli do Prahy. Já zůstal u Lenky v bytě a Danča šla na pohovor. S Lenkou jsme srkali kafe a jedli chlebíčky. Zeptala se mě na to, jak je to mezi námi a zda je mi Dana věrná. Odpověděl jsem jí, že je to mezi námi super a že si občas užije s jiným. Ale vždy o tom vím a je to tak jednou za měsíc. Lenka se začala smát, přisedla si ke mě a pohladila mě po tváři. " Ty můj malej hlupáčku. A ty tomu opravdu věříš ? Opravdu věříš tomu, že taková nymfomanka, jako je Dana by to vydržela jen s jedním celý měsíc? A co myslíš, že se dělo před týdnem, když tady u mě byla ? Udělali jsme si tady mejdlo a ona vystřídala snad všechny kluky, co tady byli. A rozhodně to nebylo poprvé, co já vím ".
Nevěřícně jsem na ní zůstal s otevřenou pusou čumět, zatímco se zakousla do chlebíčku a decentně se zavřenou pusou ho kousala. " Ale proč by mi o tom neřekla, no proč ? Ví přeci, že jí miluji a po tom, co už jsme spolu prožili, by mi to nevadilo a" do řeči mi vstoupila Lenka „ a tobě by se to dokonce i líbilo já vím. No hele, co říkala Dana, tak to bude tím, že jí vzrušuje tě podvádět. Ona si to prý sama nedokáže vysvětlit, ale nějak se to v ní probudilo. Prý jí to děsně vzrušuje, když ty nevíš, že jí někdo šukal a, pak přijde domu a ty jí hezky vylížeš a šukáš po někom, kdo byl před tebou. Ale nesmíš jí říct, že o tom víš, rozuměls !"
Zapátral jsem v paměti a teď mi spousta věcí docházela. Hodně krát mi přišlo, že jsem z ní cítil semeno, ale když jsem se jí zeptal, tak to popřela a tvrdila mi, že jsou to její milostné šťávičky. Hodně krát jí měla celou rudou a natekou a já v ní plandal jak v tunelu. Lenka si povšimla mého smutku a opět mě pohladila po tváři: „ Nic si z toho nedělej hřebečku. Ty jsi divnej, ona je divná, prostě k sobě pasujete. A ještě ti dám jednu malou informaci. Ten pohovor, na který šla, tak ho dělá u mého známého a ten jí to místo dá jen za zašukání. No uvidíš s čím přijde ".

Hořel jsem nedočkavostí, kdy Dana dorazí. Přišla celá vysmátá a hned ve dveřích Lence hlásila, že se šéfovi v realitce moc líbila a má místo sekretářky. Pochválil jsem Danu a něžně jsme se líbali. Lenka prohlásila, že jde koupit něco k jídlu a dřív jak za hodinu jí nemáme čekat. Vzala si kabelku a při odchodu na mě mrkla.
Jen se za ní dveře zabouchli, tak jsem začal Danu svlékat. Namítala, že se musí jít omýt, ale byl jsem neoblomný. Stála a já jí stáhl sukýnku. Klečel jsem před ní jako před bohyní a začal jí svlékat kalhotky. A bylo mi to hned jasné. Z kundičky jí vytékal mazlavý hlen a lepil se kalhotkám. Zabořil jsem se jí mezi nohy a jazykem přelízl její kundičky. Trošku se poodtáhla a prohlásila, že asi nebude dvakrát voňavá. Je venku teplo a cítí, jak je zpocená. Jen jsem prohlásil, že je moje láska, nevadí mi to a pokračoval v lízání. Pysky měla nateklé a když jsem zajížděl prsty do její mušličky, tak jsem do ní bez problému dostal tři napoprvé. Během chvilky se začala zmítat v orgasmu a podlamovali se jí kolena. Položil jsem jí na sedačku, stáhl kalhoty a zabořil se do ní až na doraz. Hleděla mi zpříma do očí a slastně vzdychala. Po pár přírazech jsem se udělal do ní. Ještě, že už bere antikoncepci. Takhle je to mnohem lepší. Odvalil jsem se z ní a ona si hned nandala kalhotky i s mojí nadílkou uvnitř sebe. „ No teda miláčku, to byla nějaká rychlovka". Jen jsem kývl rameny a v tom jsem uslyšel šramocení klíčů ve dveřích. Rychle jsem na sebe hodil kalhoty a do obýváku vběhla Lenka. „ Já jsem si zapomněla mobila. Ty Dani a nechceš jít se mnou. Podívej, Jirka je nějaký utahaný a určitě by si chtěl na chvíli zdřímnout viď ?"

Holky odešly nakupovat a já se rozvalil na sedačce. Představoval jsem si, jak asi šukala se svým novým šéfém na tom pohovoru a uvědomoval jsem si, že to nebylo asi naposledy. A teď chodí někde po Praze a na sobě má promočené kalhotky s mým semenem a semenem svého šéfa. Ocas mi opět ztvrdl a já si ho musel vyhonit.

Večer holky napadlo, že by jsme mohli zajít na diskotéku. Načinčaly se a vypadaly obě skvostně. Přilnavé oblečky, krátké sukýnky a pod nimi tanga. Na diskotéce bylo narváno a takhle velkou jsem ještě v životě neviděl. Bylo zde několik sálů v různých patrech, kdy v každém hráli něco jiného. Danušce se chtělo na záchod, tak jsem jí vyprovodil. Čekal jsem na ní na chodbě a po chvíli ke mně přišla celá u vytření. „ Miláčku, v chodbě k záchodům si to tam zrovna rozdává nějaký černoch s holkou. Má jí opřenou o umyvadlo a bere jí zezadu. A nemohla jsem si nevšimnout, jak ho má velkýho. " Vzala mě za ruku a zatáhla do chodby, kde byly umyvadla a chodba se na konci rozdělovala na vchod pro pány a dámy. Jen co jsme vešli, uslyšel jsem ženské vzdychání. Pak jsem viděl holku opřenou o umyvadlo, hleděla do zrcadla před sebou, které bylo přes celou stěnu a užívala si tvrdých přírazů. Černoch černej jak bota, vyholenej a trošku obtloustlej, jí držel za boky a tvrdě si jí narážel na svůj dlouhý ocas. Viděl jsem, jak se na nás dívka v zrcadle dívá a olizuje si rty. Černoch zachroptěl, přirazil si co nejvíc zadek dívky na své boky a bylo jasné, že do ní pumpuje svoje semeno. Po chvilce ho z ní vytáhl, upravil se a jako by jsme tam ani nebyly, odešel ze záchodů. Dívka ještě chvilku stála ohnutá a vydýchávala se. Z kundičky jí vytekl bílý chuchvalec semene a přistál na rostáhlých kalhotkách, které měla natažené mezi koleny. Narovnala se, natáhla si kalhotky a odešla ze záchodů.
„To bylo hustý viď miláčku" prohlásila Dana. „ Jsem z toho nějak nadržená. Pojď, pomilujeme se" a zatáhla mě do kabinky, kde mi stáhla kalhoty a začala mi ho kouřit. Nevím, čím to bylo, jestli prostředím záchodů, alkoholem, nebo tím, že jsem si ho odpoledne vyhonil, ale nechtěl se mi postavit. Dana se na mě smutně podívala " copak miláčku, já tě nevzrušuju ? " Svedl jsem to na prostředí záchodů a ona mi nabídla, že mě vzruší tak, že ho budu mít tvrdého jako skála, jestli chci. Souhlasil jsem. Za ruku mě odvedla do sálu, kde jsme měli své věci. „ Zalez si pod stůl, buď zticha a nevylejzej, ať se děje, co se děje, ano miláčku ?" Přikývl jsem, dala mi pusu a já zalezl pod stůl. Ještě stáhla ubrus na stole ke straně, tak, abych nebyl vidět. Chvilku se nic nedělo a pak ke stolu přišla Dana ještě s nějakým klukem. To jsem poznal podle nohou. Kluk si sedl a Dana obkročmo na něj. Vrtěla se na něm a třela mu svojí kundičkou naběhlou bouli v jeho rozkroku. Pak mu rozepnula poklopec a vylovila z kalhot penis značných rozměrů. Chvilku ho honila, pak mu nasadila kondom a naskočila na něj. Nabodával se na něj jen na krajíček a já zezdola v záblescích diskotékových světel sledoval, jak do kundičky mé lásky zajíždí ocas zcela někoho neznámého. Dana zvýšila tempo a zarážela si do sebe ten jeho kůl už celý. Viděl jsem, jak se mu koule zcvrkli a začalo mu škubat v penisu. Dana si ho do sebe zarazila celého a zůstala tak. Zadeček se jí rozklepal a mě bylo jasné, že se udělala. Po chvilce se nadzvedla, plný kondom stáhla s povadlého penisu, kluk se oblékl a odešel. Danuška nakoukla pod stůl a uviděla mě, jak si držím svůj tvrdý ohon a honím si ho. „ No vidím miláčku, že už si pěkně vzrušený. Ale já si myslím, že bys mohl být ještě víc. Přestaň si ho honit, tady si vezmi ten plný kondom a nasaď si ho na pindíka . A dole u kořene ho zajisti mojí gumičkou na vlasy, aby ti nesjel, na. "
Nevěřícně jsem na ní zůstal zírat, jak mi podává plný kondom s gumičkou do vlasů. Pak se dívala, jak jsem z gumy vymačkal vzduch a nasazoval si ho na penis. Jak byl kondom uvnitř mokrý, zajel jsem do něj až nakonec.Zatlačené semeno se mi hned nahromadilo kolem žaluda a chladilo. Prsty jsem několikrát přejel směrem ke kořenu a vymačkal z něj zbytek vzduchu. Na kořen jsem navlékl látkovou gumičku do vlasů, která mi ptáka nepatrně sevřela a já začal cítit, jak se víc nalévá. „ No vidíš, šikulka. Tak tu čekej, přivedu si ještě jednoho a pak na mě hupneš ano. Ty určitě zase dlouho nevydržíš a já jsem děsně nadržená z toho černocha. Koho myslíš, že mám přivést ? Starého, nebo mladého " ? Moje odpověď byla, že mladého a ihned jsem to odůvodnil tím, že už jsem děsně nadržený a chci se s ní pomilovat. Zamilovaně se na mě usmála a políbila mě. „ Tak dobře miláčku, ale pokud vydrží déle, než ten předchozí, tak může bez gumy, jo ?" Ani nečekala na mojí odpověď a zamířila si to na taneční plochu. V duchu jsem vzpomínal, jak dlouho to vydržel ten předchozí neznámý. Tak dvě, možná tři písničky. Po pár minutách se odehrával skoro stejný scénář, jako předtím. On si sedl, Dana se na něm chvíli kroutila, vyndala mu ho z kalhot, nasadila gumu a napíchla se na něj. Kroutila boky na všechny strany, on jí držel za zadek svýma chlupatýma rukama a roztahoval jí půlky od sebe. Dozněla jedna písnička, Dana přestala a svaly na prdelce se jí rozklepaly. Dosáhla dalšího orgasmu. Pár vteřin si oddechla a pokračovala v hopsání na tlustém penisu. Přemýšlel jsem, jestli je někdo z okolí sleduje, ale dost možná to nikomu nepřišlo divné, neboť jsem zaregistroval několik párů, které dost možná dělali to samé. Druhá písnička dozněla a Dana se nadzvedla nad penis pana neznámého. Pod stolem se objevila její ruka a prsty mi naznačovala, abych jí chytil. Nechápal jsem, ale chytil jsem jí za ruku. Ona mě chytla za zápěstí a dotáhla mi ruku k ocasu svého šukálisty. A bylo mi to jasné. Předchozí milenec vydržel jen dvě písničky a bylo teď na mě, abych mu z ocasu stáhla kondom. Chytil jsem jej u macatého kořene a sroloval jej dolů. Dana se ještě rukou přesvědčila, že je skutečně dole, nasměrovala si penis mezi pysky a zarazila si ho do sebe celého. Pomalu se na něm pohupovala, jako by si chtěla vychutnat ten pocit, že s ním šuká nechráněná. I přes hluk taneční hudby jsem slyšel, jak její milenec začal hlasitě funět a vzdychat, až se mu zvedly koule a zajeli do podbřišku. Dana však pokračovala ve svém narážení i když se jeho koule vrátily zpět do pytlíku. Kolem kundičky jí začalo prosakovat bíle semeno, které ztékalo po penisu až ke kulím. Ještě chvilku a Danušce se opět rozklepal zadeček vlivem orgasmu. Jak se z něj zvedala, tak na podlahu dopadlo několik kapek semene. Milenec odešel a Dana si sedla na okraj sedačky, roztáhla nohy a prsty mi naznačila, abych šel k ní. A mě to bylo jasné. Zabořil jsem se mezi její rozevřené závojíčky a začal jí vylizovat broskvičku. Ona mě hladila ve vlasech a slastně vzdychala. Cítil jsem, že se jí blíží další orgasmus, ale odtáhla mě a skoro na mě zařvala, že už mě chce mít v sobě a abych vylezl. Natáhl jsem si kalhoty a uvěznil v nich svého tvrdého ptáka, na kterém stále byl nasazen kondom se semenem předchozího milence. Tak to Dana chtěla. Chtěla, aby jsme si to rozdali na záchodech, kde předtím viděla šukat toho černocha. Držela mě za ruku a skoro mě táhla do horního patra budovy. Ještě jsem stihl zaregistrovat, že v tanečním sále, který byl poblíž záchodků, hráli jen nějaký tvrdý metal a okupovala ho hrstka lidí, kteří prazvláštním způsobem poskakovali po sále. Vlítli jsme na záchod a Dana zaujala pozici u umyvadla, kde před tím stála dívčina a ihned si stáhla tanga, která hodila na umyvadlo. Ohnula se a lokty položila na umyvadlo, prohnula se v zádech a vyšpulila zadeček, přitom se na mě dívala v zrcadle. „ Počkej miláčku, jen se přesvědčím jestli tady někdo není" a chtěl jsem jít na záchody. Už jsem bral za kliku pánských záchodů, kdy mě zarazilo Danino zasupění. „ Na to se vykašli. Nikdo nás tady nezná a pojď už mě tvrdě ojet ". Otočil jsem se a namířil si to k ní. Byl jsem na konci chodby a ten pohled na její vystrčený kulatý zadeček, pod kterým se rozevírala její puklinka byl k nezaplacení. Začal jsem si rozepínat kalhoty a vyndavat nateklého ptáka, když co čert nechtěl, se mi do zipu zasekla ta látková gumička a nechtěla pustit. Chvilku jsem se přetahoval se zipem a Dana už zněla naštvaně, že co jako dělám. Omlouval jsem se jí a byl už rozhodnut silou rozervat kalhoty, ať je třeba zničím, když se otevřeli dveře a na záchody vešli dva mladíci v riflových bundách na kterým měli různé řetězy a spoustu pyramid. Evidentně byli docela opilí, neboť se ani nezarazili a hned si to namířili k Daně, která stále stála ohnutá u umyvadla a nevím proč, se ani nehnula.
„ Jé hele vole, co to tady máme za krásnou kurvičku. Ty píčo, takovou šťávu jsem ještě v životě neměl. Koukej vole, jak má hezkej zadeček a tu uzoučkou kundičkou. Ty vole, ta teče. Pojď vole, zamrdáme si. Určitě tady čeká na nás. Jo vole, ojedem jí. Asi jí starej neuspokojuje, tak přišla za náma vole. No jasně, ty vole "
Mladící došli k Daně a bavili se spolu o tom, jak jí vošukají, přitom jí hladili po zadečeku a začali jí strkat prsty do kundičky. Byl jsem doslova v šoku a nevěděl, co mám dělat. Vrhnout jsem se na ně nemohl, to bych asi dostal sodu a rozumnou řeč s nimi asi taky nehodím, když jsou tak ožralí a ještě nadržený. Udělal jsem pár kroků směrem k nim a snažil se něco říct. To už si mě všiml ten nejaktivnější, který měl na hlavě vlasy vyholené do kříže.
„ Hele vole, tady jí už jeden naložil. Koukej, má na čůrákovi ještě plnou gumu. No jo ty vole, ale mi gumy nemáme. Na to ser kámo, pojedeme na ostro, nejsme přeci buzny, aby jsme šukali přes gumu. No to si piš vole. A co ty chceš říct vole. Hele, jestli chceš ještě šukat, tak až po nás jo mladej, do řady, do řady " . Došel jsem až k nim a snažil se něco namítat, když do mě ten druhý silně strčil, až jsem udělal pár kroků vzad. To už si ten s křížem na hlavě stáhl kalhoty a vytáhl z nich poměrně dlouhý penis, který byl komicky zahnutý ke straně. Plivl si na žaluda, rozetřel po něm své sliny a už ho nastavoval mezi závojíčky mé lásky. Podíval jsem se do zrcadla, které bylo před ní a ona se na mě ustrašeně dívala. Ještě stihla vykřiknout mé jméno a pak jen zavřela oči, když do ní až na doraz zajel křižák. A vůbec na ní nebral ohledy. Držel jí za boky, tvrdě a rychle jí šukal, přitom jí častoval slovy, jaká se boží kurva a jiné sprosťárny. Po pár přírazech Dana otevřela oči a dívala se na mě do zrcadla. Po chvilce otevřela pusu a začala slastně hekat. Blížil se její orgasmus. Toho si všiml i křižák, neboť z ní vyjel, ukročil bokem, plivl si do dlaně a celou dlaní Danu silně plácl přes buchtičku. Dana zaječela, ale držela dál svojí pozici. Celý zadek se jí rozklepal a já si všiml, že jí z očí, které stále hleděly na mě, vytryskli slzičky.
Rozhodl jsem se zakročit. Tohle mojí lásce přeci nemůžou dělat, takhle jí ubližovat. Udělal jsem krok, ale Dana na mě do zrcadla začala kroutit hlavou. Zastavil jsem se a gestikuloval jsem, co mám dělat. Odpověděla, že nic.
Druhý mladík, zatím co si honil svého ptáka, se začala křižáka ptát, proč to dělá. „ Ty vole kámo, to jsem viděl v jednom péčku, prý tak zastavíš holce orgáč. Nechci, aby se udělala děvka. Musíme využít toho, jak je nadržená a chce nám podržet. Pojď, teď jí ošukej ty. Já bych se za chvíli udělal. Budu jí zatím hlídat a když to na ní půjde, tak zase dostane čubička jedna".
Když to Dana uslyšela, tak vytřeštila svoje oči, ale to už jí zezadu šukal druhý mladík, tak si začala užívat tření cizího ptáka ve své mušličce.
Po pár minutách šukání bylo na Daně vidět, je se brání tomu, aby se jí blížil orgasmus, ale tělo jí zradilo a začala slastně vzdychat a přirážet proti svému przniteli. Křižák si toho zase všiml, odtáhl kolegu od Dany zadku a tentokrát jí dal přes kundičku dvě facky, jen to mlasklo. Daně se podlomila kolena, zaječela a silně se zapřela o umyvadlo. Zřejmě se jí zatmělo před očima, jak s nimi začala mžourat. Nechali jí pár okamžiků vydýchat a nabrat síly a zase jí začal šukat křižák. Zběsile na ní zezadu přirážel a funěl, jak parní mašina. Dana mě s rozmazanýma očima sledovala v zrcadle a vzdychala v rytmu přírazů. „ Jo vole, už budu. Jo, to je paráda, to jsem potřeboval. Už jsem víc jak měsíc nešukal." Křižák se vystříkal hluboko do pochvy mé milované a nastoupil jeho komplic. Bylo mu jedno, že svýho ptáka zarazil do vycákané kundičky a začal taky přirážet. Poznal jsem, že se Daně opět blíží vrchol. Křižák se k ní nahnul a řekl jí. „ Slečinko, ještě musíte vydržet. Máte ve frontě dalšího zákazníka, tak se kukejte ovládnout, nebo dostanete na holou a teď už tři ". Plivl si před Danou do dlaně a sliny rozmazal po prstech. Dana to fascinovaně sledovala a bylo poznat, že se snaží ovládat. Chvíli vydržela, má statečná holka. Pak zakroutila hlavou, jako že už to nevydrží a křižák už jí sázel jednu za druhou přes nateklého poštěváčka. Dana začala ječet už dřív, než dopadla jeho první rána. Divil jsem se, že to Dana ustála, i když se jí opět podlamovala kolena. Po tvářích jí tekly potůčky slz, ale stále se na mě dívala. Ten pohled byl ale něčím zvláštní. Jako by se na mě dívalo nějaké zvíře. Křižák dokončil svoje trestání a řekl kolegovi, aby jí teď vystříkal, že bude pěkně stažená. A měl asi pravdu. Několikrát přirazil a už jí stříkal do útrob své semeno.
Křižák mě vyzval, že jsem na řadě já a já poslušně přistoupil k Danušky zadku. „ Co je vole, to si tu šprndu nesundáš, či co. Nebo se po nás štítíš ", řekl mi docela hrubě křižák a já zatáhl za zip, který se dorozepl, jako by nikdy před tím nebyl zadrhnutý. Stáhl jsem z penisu šprcku a tak mokrého jsem ho zasunul do své lásky. Opět mě sledovala v zrcale, ale ani nevzdychla. Zato já prožíval slastné pocity. Její kundička byla uvnitř zvláštně uvolně a kluzká. Při doražení na samý konec mého klacku jsem na podbřišku ucítil nateklou buchtičku a úplně mě pálila. Druhý , třetí, čtvrtý příraz a už jsem do ní stříkal.
„ Ty vole, to už jako seš. No to si ze mě děláš prdel pičo. Koukej si dát další kolo a pořádně si zašukej. Je na tobě vidět, že asi moc nejebeš viď. Tak dělej, mrdej. Kdy se ti naskytne příležitost mrdat takovouhle nádhernou kurvičku. No podívej se na ten obličejíček a postavičku. A paninka se chce taky udělat, tak když jí neuděláš ty, tak mi si dáme druhý kolo, viď vole", řekl křižák a strčil do svého kamaráda, který mu přitakal.
Začal jsem Danušku souložit tvrdými přírazy. Ona se mi upřeně dívala do očí a snažila se svírat svojí bolavou kundičku. Sakra, to se nedá vydržet, už to na mě zase šlo. V hlavě jsem si představoval, co se stane, když Danu nestihnu udělat dřív, než sebe a nevěděl jsem, jestli se mi ta představa líbí, nebo ne. A už jsem stříkal. Ulehl jsem na Dany záda a pošeptal jí do ucha „ promiň miláčku", Ona mi stihla, přišlo mi že naštvaně, pošeptat „ běž a počkej na mě u stolu. Neměj o mě strach. Tak už běž. Natahoval jsem si kalhoty a to už mojí lásku prznil křižák. Ona slastně vzdychala, přivírala oči, ale stále mě sledovala. Když jsem opouštěl chodbu záchodů, tak mi ještě poslala pusu. Zůstal jsem chvílí stát za dveřmi a poslouchal Danino vzdychání. A pak jsem uslyšel několika násobné plácnutí a její zaječení, které se změnilo v zařvané " ještě ".

Seděl jsem u stolu a čas strašně pomalu ubíhal. Přišlo mi, že je Dana pryč snad hodinu. Pomalu, krátkými krůčky a jako by byla opilá, šla ke stolu a když si sedala, tak zasyčela a poposedla si na sedačce více dopředu. Okamžitě jsem se k ní naklonil a snažil se jí omlouvat, ale ona mě hned zarazila. „ Ne, nech toho miláčku, nemusíš se omlouvat. Já to chtěla. To já bych se ti měla omlouvat, ale nemám na to už sílu". Bylo na ní vidět, že je unavená. Mluvila pomalu a chraptila. Zeptal jsem se jí, jaké to bylo a co tam všechno dělali. Dlouze se mi zadívala se mi do očí, jako by přemýšlela, co má udělat. Chytla mě jednou rukou za tvář a, druhou mi položila do rozkroku a pak řekla „ bylo to nejlepší, co jsem kdy v sexu zažila. Stačí ti to takhle"? Vytřeštil jsem na ní oči a ucítil jsem příval krve do penisu, ve kterém mi zaškubalo. Zase se mi zadívala hluboko do očí a usmála se „ a co třeba takhle" a začala se se mnou líbat a já ucítil chuť spermatu. Můj ocas na to opět zareagoval zacukáním a pomalým naléváním. „A co třeba takhle" vzala mi ruku, dala si jí na svojí kundičku a začala mi s ní jezdit po kalhotkách. Ucítil jsem mokrá tanga a jako by na nich bylo něco, co tam nepatří. Tázavě jsem se na ní podíval. „ No, jen se podívej, máš tam dáreček, a odhrnula si sukýnku. Na kalhotkách v místě vchodu do jeskyňky jsem poznal uvázaný kondom a když jsem poodtáhl kalhotky, tak jeho zbytek vedl do vnitřku prcínky. „ Cítím, že se ti dáreček líbí a druhý máš v zadečku, ale až doma. Sežeň prosím taxika, asi bych k Lence nedošla".

Už po pár minutách jízdou taxikem mi Dana usnula na rameni a já stále přemýšlel, co na těch záchodech zažila. Do Lenky bytu došla jako opilá a aniž by se svlékla, lehla na postel a usnula. Lehl jsem si za ní, objal jí a vdechoval její vůni.
Nevím, jak dlouho jsem spal, ale vzbudilo mě, jak začala Dana vstávat. Jen špitla, že musí na záchod a odešla z pokoje. Po chvilce se vrátila a smála se. " Jé, miláčku, já zapomněla na ty dárečky pro tebe. Chceš je "? Odpověděl jsem, že spíš chci slyšet, co se dělo na záchodech. Dana si stáhla sukýnku, sedla si proti mě na postel, lehce roztáhla nohy a ukazovala mi tanga se zauzlovanými kondomy. " Tak dobře lásko, ale naložím s těmi dárečky, jak uznám já za pro tebe vhodné, ano "?. Kývl jsem hlavou a ona si začala stahovat tanga. Viděl jsem, jak se jí z kundičky a zadečku začaly vytahovat kondomy ve kterých byla pěkná dávka semene.
" Tak poslouchej lásko, ale budu to muset zkrátit. Chce se mi už moc čůrat. To, jak tam přišli ti dva, tak jsem zprvu měla strach, co udělají a dočista jsem ztuhla. Ale když jsem viděla, že nic neděláš a dokonce mi přišlo, že to chceš, tak jsem jim podržela. A bylo to nádherné. Nikdy bych nemyslela, že plácání přes kundičku bude tak příjemně bolestivé. Vždy jsem málem byla, ale pak to přestalo a další nástup orgasmu byl silnější a tak se to stupňovalo. Bylo to k zešílení. Když jsi pak odešel, tak se do mně ještě každý jednou udělal. Pak vychladli a začali se semnou normálně bavit. Já jim řekla, že tam chodím zahýbat manželovi a jemu se to líbí. Pak jeden odešel a přivedl na záchod další dva kluky. Šukali mě oba dohromady a já u toho ještě s tím křížem na hlavě vykouřila. Pak mi na tanga přivázali naplněné gumy a nastrkali je do mě. Ale teď už musím běžet, jinak se počůrám ".
Nechala na posteli tanga s gumami a já si je prohlížel. Takovou dávku, co byla v každé gumě, bych musel dát tak na třikrát.
Dana se vrátila a šibalsky se na mě usmívala. " Tak miláčku a teď k těm dárečkům. Moc se mi líbilo, jak jsi měl na sobě nasazený ten plný kondom, tak to tak udělej s tím, co jsem ho měla v kundičice". Odvázala šprcku z tang a podala mi jí. Já jsem si jí poslušně nasadil na skoro stojící penis a opět zafixoval látkovou gumičkou. Pak jsem si měl lehnout na záda a Dana mi začala z druhé šprndy kapat na hrudník a mířila stále víš, až mi chladnou lepkavou tekutinu kapala na obličej a do vlasů. Celé to dovršila tím, že mi to rozetřela po hrudníku a celém obličeji.
" Tak a teď se nehejbej a nech to zaschnout, aby si moc nezaprasil prostěradlo. A ráno se pomilujeme s tím kondomem. Dobrou noc miláčku a hezky se vyspi ", uchychtla se Dana, lehla si na bok a ještě chvilku se na mě dívala, než usnula.
Cítil jsem, jak mi na obličeji a hrudníku zasychá cizí semeno. Jeho pronikavá vůně se mi drala do nosu a vzrušovala mě. Gumička lehce svírala penis a bránila opadnutí erekce. Penis se mi koupal v lázni cizího semene, které se vpíjelo do pokožky. Představoval jsem si, jak cizí spermie se snaží dostat do pórů mé kůže a svými bičíky u toho kmitají.

Uslyšel jsem odemykání dveří a hluk několika osob. To byla Lenka ještě s nějakým klukem. Zhasla a po chvíli jsem uslyšel ty nezaměnitelné zvuky vydávající osoby při souloži. A trvalo jim to docela dlouho. Asi Lenka našla někoho s pořádnou výdrží.
Ráno mě vzbudilo to, jak je Dana na mě a honí mi přes nasazený kondom šulina, který rychle stoupal.
" No tak, vstávej miláčku. Tvoje nadržená Danuška by si chtěla zašukat" a už se nabodla na můj tvrdý úd a zarazila si ho tam až nadoraz. Lehla si na můj hrudník, koukala mi do očí a usmívala se.
" Tak co, jak se ti líbily dárečky ? Kdyby si viděl, jak je to na tobě zaschlé. Ale je to prý dobré na pleť. A co gumička na pindíčkovi, líbyla ?. Tak do ní něco přidáme, co ty na to lásko "? a začala na mě skákat, při tom si rukou hladila poštěváčka. Zeptal jsem se jí, jestli chce před dosažením orgasmu udělat to, co jí udělal ten na těch záchodech a tolik se jí to líbilo. Odpověděla, že ode mně by to nebylo ono. Musí to být od někoho, kdo jí má jen na sex, jako kurvu a nebere na ní ohledy a já jsem její láska a jsem spíš na to mazlivé milování, které je také moc hezké. To co řekla nakonec mi způsobilo orgasmus. " A když budu chtít opět zažít to co včera, tak mu stačí jen zavolat. Dal mi číslo. Dneska ráno jsem mu už napsala ".
V momentě, kdy jsem já stříkal do kondomu, se udělala i Dana. Ucítil jsem svírání jejích poševních svalů a třesot jejího těla.
Šla udělat snídani a abych prý za chvilku přišel. Nedalo mi to a vzal jsem ze stolku Dany mobil.

D: Ahoj. Ten včerejšek byl super a manželovy se dárečky moc líbili.
K: ( křižák) Bylo mi potěšením kočko. Kdy to znovu rozjedem ?
D: Nevím. Až mi to manžel dovolí.
K: Se ho neptej ne, paroháče. Pošlu mu tě pěkně vystříkanou a udělanou.
D: Hmm. Lákavá představa. Uvidím. Určitě se ozvu.
K: Jasně samice, pošli mi na sebe maila.
D: Dana.xxxxbová@tiscali.cz
tomasa
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 05. led 2017 17:08:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mužu si za to sám 6

Příspěvek od tomasa »

ahojky dofam ze napises 11 i 12 ......
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mužu si za to sám 6

Příspěvek od bazinga »

Ja se tu ztracim v tech dilech. Nemuzu dohledat 1-4. Nejsou pojmenovany jinak?
tomasa
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 05. led 2017 17:08:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mužu si za to sám 6

Příspěvek od tomasa »

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], bukva, Jenulka a 191 hostů