Children of God

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Children of God

Příspěvek od Martinek »

Ahoj, po Apokalypse je tu nová případná série. Pokud se vám bude líbit, tak budu rád, když mi napíšete. Každý komentář se počítá. Příjemné čtení.

Kapitola první

S Evčou jsme do sebe byli zamilování, jednalo se o pubertální lásku, která přerostla v něco většího. Poznali jsme se na gymnáziu, kde jsme oba studovali, hned v prváku jsme se seznámili a občas na nějaké společné akci spolu pod náporem alkoholu z mladistvého vzrušení ulítli, poté jsme spolu začali randit a nakonec spolu začali chodit. Ona, vysoká blondýnka, trochu při těle, s kulatým větším zadečkem a krásnými trojkami uprostřed s velkými bradavkami, které byly lehce narůžovělé. Evča byla přede mnou spíše do větru, měla hodně známostí na jednu noc a užívala si života, i já si ho užíval, ale v pubertě jsem neměl jako mladý kluk tolik příležitostí jako ona, povolná holka, co dokázala dát skoro každému. Ona byla tou zkušenější, ale mně to nevadilo. Vzrušovalo mě, jak krásně skučí a vzdychá při milování, to jsem měl vždy rád a na sexu mě to vzrušovalo nejvíce.

Náš vztah překlenul zletilost a my jsme začali sexuálně experimentovat, ani jeden z nás nebyl nějaký sexuální konzervativec, takže nám to nevadilo, přestože jsem občas z lidského stereotypu o vztahu žárlil, když jsem se o Evču podělil. Zkusili jsme obě trojky ve složení MMF i MFF, ale vše bylo do velké míry připravené a umělé, nebyl tam ten pocit vzrušení z nenadálé situace.

Jednoho večera jsme leželi v posteli u Evči, hladil jsem jí po krásném stehnu, kde si nechala udělat tetování a díval jsem se na ni. Byla dneska spíše zamyšlená a moc se se mnou nebavila. Otočila se na mě a pohladila mě po tváři. „Jirko, narazila jsem na zajímavý plakát ve městě, možná bychom to mohli zkusit.“ Pověděla Evča, nahnula se na okraj postele a ze své kabelky vytáhla menší plakát s pozvánkou. Stálo na něm, že se ve městě usadila nová náboženská skupina Children of God a zvali „ovečky“ na sobotní setkání. Situace mě docela zarazila, jelikož já i Evča jsme byli ateisti. „Víš, koukala jsem na tu skupinu na internetu, a našla jsem, že ti lidi jsou zajímavá skupina, která vyznává lásku k bohu sexem.“ Zahihňala se Evča. „O víkendu nemáme, co dělat, tak bychom mohli ze srandy na to první setkání jít a zkusit něco nového, vyznat lásku k bohu.“ Zasmála se zase Evča. Moc se mi ta situace nelíbila, ale nechtěl jsem, aby byla Evča naštvaná a tak jsem svolil. Týden utekl jako voda, v pátek jsem spal u Evči, ale očekávaný sex, na který jsem se těšil celý týden, jsem se nedočkal, Evča mě místo toho políbila na rty a řekla mi, abych si počkal na sobotu a vyznání lásky bohu.

A byla tu sobota, setkání bylo ve 2 odpoledne a my jsme celé dopoledne proleželi. Lehce jsme pojedli a připravili se. Evča si dala záležet, vzala si krátké černé šaty a nejhezčí silonky, co našla. Učesala se a krásně nalíčila, vzala si červenou rtěnku, kterou si brala jen na speciální akce. Před druhou jsme již byli na místě, jednalo se o rodinný postarší baráček na předměstí a zazvonili jsme. Dovnitř nás uvedla mladá, přibližně šestnáctiletá brunetka, byla vcelku pohledná, silně namalovaná, což se mně líbí. Stejně jako Evča měla namalované rty červenou rtěnkou. Dovedla nás do společné místnosti, kde jsme si sedli na zem na velké polštáře. Krom nás tu byly ještě dva páry, spíše postarší (okolo 40 let) a vypadali jako věřící, které potkáte na ulici a říkáte si, že jsou z jiné doby. Do místnosti poté vstoupil přibližně padesátiletý muž, známky stáří na něm byly vidět, ale jeho tělo vypadalo pořád statně a vypracovaně. Byl následován mladým mužem, o trochu starší než jsem já s Evčou. Nemohl jsem si všimnout, že ten mladý muž nemohl spustit oči z mé Evči, která v místnosti zářila. Ten starší se nám představil jako Mikuláš, jeho asistent byl Jindra. Přivítal nás tady a informoval nás, že se jedná o seznamovací schůzku. Hodinu nám pak kázal o boží lásce, přišlo mi, že se spíše jedná o normální náboženskou skupinu, nic zvrhlého se nestalo. Jindra se snažil udržovat oční kontakt s mojí Evčou. Občas mu pohled oplatila, ale nijak zvlášť.

Kázání skončilo a Mikuláš se přišel seznámit s každým jednotlivým párem, každý pár pak osobně odvedl ke vstupním dveřím a rozloučil se. My jsme tam z těch tří párů zůstali poslední. Mikuláš s Jindrou k nám přišel, ta mladá holka, co nás doprovodila do této místnosti, pak odešla dveřmi někam do druhé místnosti, kde jsme ještě nebyli. Oba se s námi seznámili. „Víte, sledoval jsem vás, a zaujalo mě, že jste věnovali největší pozornost o mém kázání. Kdybyste měli zájem, mohli bychom v druhé místnosti vám říct více o naší organizaci a v případě zájmu byste se mohli stát členy.“ Pověděl Mikuláš. „Určitě máme čas.“ Řekla Evča a mně nezbylo než přikývnout. Zavedli nás poté do druhé místnosti, kde byla zakrytá okna. Uprostřed místnosti pak stál stůl s mísou a číší, do které nalévala víno ta mladší holka. „Kristýna.“ Představil nás Mikuláš. „Ukážeme vám, jak vypadá naše obřadní bohoslužba, nejdříve si dejte tělo a krev Krista.“ Všichni jsme pak snědli oplatku z mísy a zapili to vínem z číše. Víno bylo hodně aromatické. Kristýna pak zapálila v místnosti vonné svíčky a Mikuláš začal znovu kázat. Měl však peprnější přednes, zdůrazněný na lásku a sebepoznání. Po pěti minutách jsem si všimnul, že se s mým tělem něco děje. Více jsem se potil a lehce se mi točila hlava. V tom víně nebo oplatce muselo něco být, možná nějaká droga, zamávalo to se mnou, jelikož jsem nikdy nic předtím neměl.

Mikuláš dokončil svůj výklad. „Víte, naše skupina nevěří v manželství, partnerství nebo v podobný svazující vztah. Všichni jsme Jeho děti a musíme dělat radost s přijímáním všech. Třeba tady Kristýna....“ Mikuláš přišel ke Kristýně, chytnul ji za bradu a něžně ji políbil na rty, ona mu polibek opětovala. „Dříve si myslela, že chodí s Jindrou, než ji Jindra sem přivedl a ona poznala naší skupinu a zjistila, že je jenom Jeho a my jsme Jeho příslušníci na Zemi.“ Mikuláš obešel stůl a přišel k nám s Evčou. Chytil Evču za bradu a políbil ji, nevzdorovala, přísála se mu na spodní ret. Po chvilce se odlepil od Evči a přišel ke mně, obě jeho ruce mi položil na ramena. „Vítejte.“ Řekl jemně, vedle něho už stála Kristýna, on ji ke mně přitáhl, na nic nečekala a přisála se na moje rty. Můj mozek explodoval a uvědomil jsem si po čase, že jsem nejspíš úplně ztratil vědomí. Procitnul jsem a Kristýna mě pořád líbala, měl jsem však už boxerky a kraťasy sundané a Kristýna mi jemně masírovala penis. Mých 17 cm už stálo plně v pozoru. Odlepil jsem se od jejich úst a zmateně po místnosti hledal Evču. Stála opodál zaklíněná mezi dvěma muži. Mikuláš stál nahý a zezadu držel Evču za prsa, šaty už měla dole a silonky taky. Její krajková černá podprsenka už visela navolno, ramínka byla ležérně sundaná. Líbal ji na krku. Zepředu stál Jindra a jeho pravá ruka rejdila v jejím bodu. Stejné černé kalhotky byly lehce drženy na stranu, aby se Jindra dokázal dostat blíž k jeho cíli. Její a Jindrovy ústa byla spojena. Jejich jazyky rejdily v ústech toho druhého a užívaly si. Když se Evča z toho sevřetí hry jazyků občas dostala, krásně zavzdychala. Projela mnou vlna ohromné žárlivosti. Ucítil jsem vlhko. Podíval jsem se před sebe a Kristýna již klečela na kolenou a její ústa už zpracovávala můj penis. Uměla to parádně, měla asi hojnou praxi. Po chvilce tohoto orálního uspokojování se Kristýna postavila, sundala si lehké jednoduché bílé tílko a rozepnula podprsenku, měla takovou tu pubertální s různými komiksovými postavičkami, měla pěkné dvojky, na rozdíl od Evči měla malé hnědé bradavky, které už vzrušením trčely přímo ke mně, polaskal jsem je rukou a ohmatal je. Byla pevná a držela tvar, Evča oproti tomu měla trošku „věšáky“ způsobené i tím, že je měla větší. Sundala si černé upnuté kalhoty, byla bez kalhotek. Venušin pahorek byl jemně ochlupený, bylo vidět, že se o něj Kristýna důkladně stará. Evča se holila úplně. Kristýna mě vzala za penis a táhla mě do křesla v rohu. Posadila mě do křesla a naskočila na mě. Byla dost živelná a nabízela mi sama prsa k laskání. Neodmítnul jsem a začal jsem je jazykem zpracovávat. Kristýna byla velmi ohebná a rajtovala na mně zkušeně, užívala si to a příjemně vzdychala, líbilo se mi, že dává najevo její vzrušení. Dlouho jsem nevydržel a začalo mi cukat v penisu. „Nastříkej to pořádně do mě.“ Pobídla mě a já neprotestoval. Mohutné cuknutí a už jsem plnil její lastůrku. Kristýna mohutně vzdychla a prožila menší vyvrcholení ve chvíli, kdy jsem do ní mohutně vystříknul. Zkušeně pak ze mě slezla a začala mě dobrovolně čistit penis a hrát si s ním. Mně se uvolnil prostor k tomu, abych zmapoval zbytek místnosti.

Evča byla naproti v sedačce, Jindra si jí bral zezadu. Bylo na něm vidět, že ji chce drsně vyplenit, nebral na nic ohled a mohutně ji prznil. Jeho koule v rytmu pleskaly o Venušin pahorek mé přítelkyně. Té se to líbilo, jelikož svůj zadeček špulila a šla vždy přírazu naproti. Každý příraz následoval heknutím. U hlavy Evči zas postával Mikuláš a nechával si zpracovávat svoji chloubu orálně. Oba měli větší penisy než já, Jindra ne o tolik, ale měl ho mohutnější. Mikuláš měl přibližně 22 cm a dvakrát takový, co já. Po chvíli se Evča otočila a nabídla tak svoji mušličku Mikulášovi, ten naslinil špičku penisu a nasadil ho na okraj pochvy mé přítelkyně. Pomalu do ní vstoupil a pak naráz mohutně přirazil, Evča jenom hekla a vzrušeně se zasmála. Mikuláš pak rozjel stejné zběsilé tempo jako předtím Jindra. Nechápal jsem, že se do ní celý vejde. Jindra to dlouho nevydržel a po chvíli začal oddechovat, vzal Evču za vlasy a zaklonil ji hlavu. Párkrát druhou rukou přejel po svém penisu a začal kropit svoji dávku semene na tvář mé přítelkyně. Když doklepal poslední kapku semene ze svých varlat, pustil Evču a přešel místnost ke mně a Kristýně. Postavil se ke křeslu a řekl Kristýně: „Očisti mi ho taky.“ Kristýna nelenila a začala na střídačku sát naše penisy. Evča si mezitím otírala obličej od semene a prsty s velkou dávkou semene pak vcucla do svých lačných úst. Mikuláš a Evča měli na sebe dostatek času teďka, mohli se věnovat jenom sobě. Mikuláš si sednul a Evča na něj nasedla, spolu si takhle chvilku užívali, Mikuláš líbal její pohupující se prsa. Poté Evču chytil a postavil se s ní, ona ho nohama objala a Mikulášovi se tak otevřela cesta do úplného nitra mé přítelkyně, mohutně svůj penis cpal dovnitř, až v jeden okamžik naráz vyhekli a oba vyvrcholili. Penis Mikuláše pak vyjel z Evči, za ní následoval potok semene. Kristýna, která už jenom zvolna masírovala naše penisy, využila této příležitosti a přiblížila se k milujícímu páru, kleknula si a jazykem ochutnala moji přítelkyni, jelikož ji Mikuláš stále držel. Chvíli ji laskala jazykem, což dávala Evča silně najevo, jak se jí to líbí. Pak se přemístila k Mikulášově chloubě a očistila ho. Po nějaké době, co jsme si odpočinuli a vyplavila se z nás velká část té drogové směsi, jsme byli Kristýnou zavedeni do koupelny, kde jsme se očistili. Mezi mnou a Evčou nepadlo ani slovo. V hale na nás už čekal oblečený Mikuláš, oba nás objal a políbil nás na čelo. „Jste velice sympatičtí lidé, věřím, že se vám dnešní bohoslužba líbila. Ve středu máme další setkání, už i s dalšími členy našeho malého uskupení. Přijdete?“ Usmál se na nás Mikuláš. „Přijdeme.“ Vyhrkla ze sebe Evča a úsměv opětovala. Na moji reakci nečekali. Vyšli jsme ven a vydali jsme se pěšky z předměstí do centra, kde jsme bydleli. Oba jsme šli vedle sebe, skoro jako cizí lidé. Míjeli jsme menší parčík, kde nikdo nebyl. Evča mě zastavila a stiskla mi pevně ruku, podívala se mi do očí: „To bylo úžasné, nic lepšího jsem nezažila. Zopakujeme si to?“ Evča čekala na moji reakci. „Moc se mi to nelíbilo, oba jsme od sebe byli odtržení jako cizí lidé, navíc nám něco dali do pití, motá se mi po tom hlava.“ Odpověděl jsem upřímně. „Neboj, zlatíčko, příště se ti budu věnovat více, dnes to tím pitím a vším bylo hektické.“ Moji ruku pak zavedla pod šaty, dala si kalhotky na stranu a já ucítil, že je stále neuvěřitelně mokrá. Vzrušení zase stouplo. Zmocnil jsem se jí, opřel jsem ji o nejbližší strom a rychle jsem nás oba dovedl k vrcholu. Byla roztahaná, přesto jsem jí nějakým zázrakem dokázal uspokojit. Sedli jsme si pak na lavičku a promluvili si o tom. Domluvili jsme se, že na středeční akci půjdeme, ale pokud se jednomu z nás nebude ta akce líbit, už tam nevkročíme. Pak jsme se vydali domů. Byl už skoro večer.
Nemeth
Příspěvky: 4
Registrován: pát 12. pro 2014 7:54:09

Re: Children of God

Příspěvek od Nemeth »

Perfektní!! Určitě pokračuj.
tomasa
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 05. led 2017 17:08:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Children of God

Příspěvek od tomasa »

super povidka.......doufam ze zadna z nich nema antikoncepci a budou brzo tehule.....
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Children of God

Příspěvek od AndyGa »

Doufám že bude muset vysadit antinu v rámci lásky k bohu :D
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Children of God

Příspěvek od Skarbax »

Krásný, už se těším na další díl
Berky
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28. úno 2017 11:03:48
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Children of God

Příspěvek od Berky »

Super. Pokracuj
tomasa
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 05. led 2017 17:08:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Children of God

Příspěvek od tomasa »

chlape ty si davas nacas s novym dilem.....
tomasa
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 05. led 2017 17:08:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Children of God

Příspěvek od tomasa »

kdy das dalsi dil? nerikej ze jsi nas navnadil a zase umrel ......
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Children of God

Příspěvek od diner22 »

hmm, škoda že se nic neděje, ale začalo to pěkně
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Congy, dady, Google [Bot], jojojaja, m2000 a 22 hostů