Petřina fantazie

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Petřina fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Tady máte povídku přímo od mé Petrušky, co napsala pro mě.=)

Dnešní večer byl velmi příjemný. Byla jsem uvolněná. Toužila jsem po sexu. Toužila jsem po sexu ale s někým úplně jiným. S někým cizím. Proto jsem vyrazila ven. Bylo teplo tak jen v krátkých šatičkách a botách na podpatku. Šla jsem do našeho oblíbeného baru a vcelku popíjela. Povšimla jsem si jednoho chlápka tak kolem 30-ti. Byl moc přitažlivý. Začali jsme si povídat. Bylo to příjemné. Bylo už pozdě a já začala být hodně nadržená. S pocitem, že noc ještě nekončí jsem mu cosi zašeptala do ucha. Pousmál se a vzal mě za ruku a odvedl si mě k němu domů.

U něj doma jsem se cítila uvolněná. Hned za dveřmi jsme se začali líbat. Vzal mě za zadek a odnesl mě do kuchyně a posadil mě na kuchyňskou linku. Hned na to mi roztáhl nohy. Hladil mě po stehnech a rozkroku. Byla jsem bez kalhotek a úplně mokrá. Dráždil mě na klitorisu a já vrněla v neskutečné slasti a rozpouštěla se pod jeho dotyky. Chtěla jsem, aby do mě vrazil svého čůráka ale nedal mi příležitost. Stále mě dráždil dokud jsem nevybuchla v obrovský orgasmus, který bych s tebou Tome nikdy nezažila. Pak mě srazil k zemi, vytáhl svého ptáka, přitáhl si mě za vlasy a donutil mě ho pořádně vykouřit. Sála jsem mu péro jak hladová lvice a nemohla se ho nabažit. Po pár minutách jsem ho udělala. Postříkal mi celý obličej. Snažila jsem se vše slíznout a spolknout. Pak mě odvedl do obýváku.

Jaké bylo mé překvapení, když tam seděl jeho kamarád. Pošeptal mi, že i on potřebuje také uvolnit. S vlhkou kundičkou a nadějí, že konečně budu mít nějakého čůráka v prcině jsem se k němu vrhla. Rozepla jsem mu pásek u kalhot a vytáhla mu ho ven. Byl obrovský. S pocitem štěstí jsem si ho narvala do pusy a začala lízat a sát. Ten chlápek se na nás díval. Díval se, jak jsem nadržená, jak vysávám jeho kámoše a jak se těším co bude. Po spršce semene do mé otevřené pusinky jsem konečně čekala nějakou odměnu. A ta nakonec přišla. Mezitím co po nádherné kuřbě ten jeho kamarád odešel, jsme zůstali sami.

Ještě pořád jsem klečela na všech čtyřech na zemi. Přišel ke mě a vyhrnul mi šatičky. Hladil mě po zadku a pak mi vší silou bez varování, zezadu narval čůráka do kundy. Vykřikla jsem slastí a snažila se kroutit v rytmu přírazů. Tahal mě za vlasy a tvrdě mě píchal. Přitáhl si mě k sobě nahoru a masíroval mi prsa. Přirážel velmi prudce a já skučela slastí. Nedokázala jsem se odtrhnout a byla jak v extázi. Vybuchla jsem během několika minut. Nemohla jsem tomu uvěřit. Zase s ním mám orgasmus. Bylo to k neuvěření. Chtěla jsem šoustat stále znovu a znovu. Střídali jsme různé polohy a místa. Nemohla jsem se nabažit jeho čůráka v mé stále nadržené kundičce. Bylo to neskutečné, chlípné a zvířecí šukání.

Ráno, po bouřlivé noci jsme se nemohla vůbec vzpamatovat. Při odchodu mě vášnivě políbil a prozradil mi, že mě poznal a že věděl čí jsem holka a proto vše celou dobu natáčel a protože je to tvůj dobrý kamarád tak ti to video pošle. Já jsem se jen tak pousmála a řekla mu, že se těším až se na to spolu podíváme. A zašeptala sem mu: "Brzy zase přijdu". Byl velice rád.

Až ti Tome dorazí nějaké video....je to dárek ode mě. Užij si to miláčku. Tvá Petruška.
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Anancelonar, bukva, lukas5-5, Milkas, ota65 a 198 hostů