fotograf

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
fotograf
Příspěvky: 29
Registrován: úte 10. dub 2018 18:01:23
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem prostě fotograf přístupný všemu

fotograf

Příspěvek od fotograf »

Na základě vašich pozitivních reakcí, jsem se rozhodl, že napíšu, jak vše pokračovalo a pokusím se nevynechat detaily. Po našem prvním nádherně spontáním večeru, jsem od Šárky a Dana dostal podrobné vysvětlení co je to cuckold, co je hotwife a co je to kandaulismus jako takový a začali jsme spřádat plány, jak by vše mohlo fungovat do budoucna. Asi za dva dny po naší noci se Šárka s Danem pozvali ke mně na kafe a trošičku jsme společně rozebrali Danovi představy a scénáře, které by se mu líbily a naplňovaly by jeho představy. Šárka většinou jen tiše poslouchala, upíjela mattonku a upřeně se mne dívala. Když jsme došli k podrobnostem některých Danových tužeb, tak bylo na Šárce vidět lehké vzrušení. Začala rychleji mrkat a rychleji pít, místy se jí ve tváři objevil ruměnec a já se přitom pohledu velmi dobře bavil. Večer jsme si pak vyměnili ještě pár smsek s Danem, ve kterých jsem dopřesnil mé představy a ten je poctivě tlumočil Šárce.
Po pár dnech jsme se domluvili, že Šárku vyzvednu a vezmu ji na malý výlet. Danovi jsem dopodrobna napsal jak má Šárku obléci a ten to poctivě vyplnil, jen šaty vyladila Šárka pak už sama. Chtěl jsem po něm, aby Šárku oblékl do svůdného prádla , které bude úplně nové a jím nikdy neviděné…takže Dan došel s Šárkou do obchodu, Šárka vybrala, aniž by Dan viděl co, a to si před schůzkou Šárka oblékla pod úpletové minišatičky. Přijel jsem k nim před dům, zastavil jsem a Dan mi přivedl Šárku až k autu, otevřel jí galantně dveře a Šárka s širokým úsměvem dosedla vedle mne. Jak dosedla do sportovních sedaček, tak se jí vyhrnuly šatičky a zablýskl se lem jejích bílých kalhotek. Pohladil jsem ji po stehně…hezky pomaličku jsem po něm přejel až k tomu lemu kalhotek a tam stehno lehce smáčkl tak, aby to Dan přes okýnko viděl. Ten jen na sucho polkl a bylo vidět, že se mu tohle gesto líbilo víc než jsem předpokládal a popravdě i mne to hodně vzrušilo.
Odjeli jsme na penzion. Sedli jsme si do místní restaurace a chviličku si se Šárkou povídali o tom jaký měla den, jak si užila víkend atd. Pak jsme se vydali na pokoj. Byl to prostorný apartmán s rohovou vanou, Šárce se moc líbil, ale než se stihla pokochat, tak jsem ji chytil do náruče, posadil jsem si ji do křesla, stáhl ty nádherné bílé kalhotky, dal jsem jí nohy přes madla křesla a jen konečky prstů přejížděl po kraji její lasturky, která se nádherně leskla jejím vzrušením. Pak jsem k ní přistoupil zezadu a dlouze líbal…zajížděl jsem jí jazykem až na patro a Šárka začala hlasitě sténat. Když jsem se jí podíval do stále rozevřeného klína, tak už jsem viděl, jak se z ní řinou proudem její milostné šťávy. Vzal jsem do ruky mobil a udělal jsem pár fotek jejího vzrušeného klína tak, aby se co nejvíc leskl od jejího vzrušení, na jedné fotce byl dokonce vidět jak malý proud štávičky stéká až přes zadeček na křeslo. Pak jsem dvěma prsty zajel Šárce na klitoris a stáhl z něj kůžičku a ten okamžitě vykouknul na denní světlo…i ten jsem nafotil a to pěkně z blízka. Pokračoval jsem ale dál…zajel jsem Šárce prstama do mušličky, chviličku kýval prsty proti jejímu podbříšku a to Šárčino stání přešlo vyloženě v kňučení…jenže já jí trápil dál, nechal jsem v ní dva prsty a třetím jsem jí zajel do zadečku, pomalu ale důrazně a co nejhlouběji. Když jsem to vyfotil, tak na fotce bylo jasně vidět jak z ní už doslova teče. Měl jsem od ní mokré prsty a na křesle už byl flek, který se pořád zvětšoval. Odložil jsem mobil a začal se jí věnovat naplno. Šárka už byla úplně nahá a já pořád úplně oblečený, přistoupl jsem k ní aby mi dosáhla na rozkrok a ona okamžitě pochopila, co chci. Rozepnula mne, stáhla rifle i s trenýrkama a chtěla si ho vzít do pusy, ale já jsem ucuknul. Přistoupil jsem k ní, nasadil ho na okraj její mokré kundičky a zajel do ní co nejhlouběji, až Šárka zkřivila obličej trošku bolestí. Chvilku jsem v ní zůstal a nehýbal se, abych si vychutnal, jak se okolo mne stahuje ta její krásná mušlička. Pak jsem ho vytáhl, byl úplně celý mokrý od jejích šťáv, zapnul jsem nahrávání videa a se slovy, teď se hezky ochutnej, jsem ho dal Šárce před obličej. Šárka byla tak rozjetá, že bez zaváhaní mi začala olizovat mého žilnatého ptáka a čistit od svého mlíčka. Celé jsem to nahrával a bylo fantastické dívat se na to, jak mi to dělá pusou přes display mobilu. Pak jsem ale nahrávání vypnul a za odměnu jsem si k ní klekl, zajel do ní dvěma prsty , jazykem jezdil přes močovou trubici až na oříšek a zase zpět. Během tří minut jsem jí takto udělal pusou. Šárina se prohnula do luku a ječela na celý penzion snad minutu. Když ji orgasmus odezněl, tak jsem otevřel lahev vína, napustil jsem vanu a sedli jsme si proti sobě. Šárka mne hladila po lýtkách a já přitom posílal Danovi pěkně fotku po fotce a napsal jsem mu, že když hezky poprosí, že mu pošlu i video. Překvapila mne ale Šárka, protože chtěla, ať na její mobil přepošlu fotku, kde bylo vidět, že je opravdu hodně mokrá a ta jí poslala Danovi s popiskem: „Lásko, takhle jsem mokrá snad ještě nikdy nebyla, škoda, že neochutnáš.“ Do pár vteřin přišla odpověď od Dana…že je to nádherné, že vzrušením leze po zdi, a že moc prosí o video. Jeho přání jsme mu tedy splnili a video poslali tak jak bylo v mobilu bez úprav. Bylo na něm krásně vidět, jak ho vyndavám z Šárčiny kundičky úplně obaleného od jejích štáv a jak si ho Šárka bere do pusy a celého ho postupně čistí jazykem. Nejzajímavější byla ale ta zvuková část, kdy bylo slyšet jak Šárka saje všechno co jde, jak u toho mlaská, jak vzrušením hezky vrní a jak říká, že mám krásnýho ptáka. Dan pak později říkal, že nejvíc ho dostalo, jak vždy chvilku čekala, až se mi z něj vynoří vždy taková ta kapka touhy a jak jí hned nabírala na jazyk.
Každopádně to byl pouze začátek hodně zajímavého večera, ale o tom až zase příště. Neberte to jako inzerát, ale pokud se někomu mé vyprávění líbí a chtěl by zažívat něco podobného, klidně mne kontaktujte do soukromých zpráv, třeba společně něco vymyslíme a hlavně zrealizujeme.

F
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: fotograf

Příspěvek od jjj3 »

vzrušivé
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kerama, ota65, Slave666 a 137 hostů