Dárek k narozeninám

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
william2000
Příspěvky: 20
Registrován: pát 07. lis 2014 23:50:29

Dárek k narozeninám

Příspěvek od william2000 »

Ahoj. Předem se omlouvám za délku textu, ale jsem ukecanej i normálně, takže pokud je to moc, prostě to přeskočte, nebo nečtěte vůbec ;) Jde v podstatě o takovou romantickou představu. Takže předem varuji "trhače kund", že jde spíš o softík ;) Snad se to bude někomu i líbit...


Miluju léto. Začátek srpna, blíží se moje 40té narozeniny, venku krásně a doma relativní klid a spousta času. Děti vyrazily na tábor, takže jsme zůstali s manželkou Luckou doma sami.
Lucka je krásná droboučká brunetka, 42 let, bývalá cvičitelka aerobiku. Svalnatou vypracovanost mládí už sice po dvou dětech trochu ztratila, ale podle mého názoru jen k lepšímu. Dřív by se na ní dala žebra počítat a prdelku abys hledal pod lupou, dneska se nosí s krásnými křivkami stále štíhlé a atraktivní čtyřicátnice.
Prvních pár dnů jsme se doma nemohli nabažit soukromí jako před lety bez dětí a vystřídali jsme postupně všechny možné místnosti a myslitelné polohy realizovatelné v našem bytě. Vrhal jsem se na ní hned po příchodu z práce a slastně si ji rozbaloval z letních šatiček, zatímco se jen tak naoko nedůrazně bránila, po chvíli však vždy podlehla. Lucinka je totiž bohužel přes všechny svoje přednosti velmi stydlivá. Čas od času ji vždycky ukecám na nějaké to focení jako zpestření našich hrátek, ale vždycky z toho dělá hrozný problém… „Když já se tak stydím, lásko. Pojď se radši pomilovat, když už mě musíš mít nahou…“ Asi to někteří znáte. Já ale musím přiznat, že na tom focení úplně ulítávám. Moje krásná stydlivá a decentní Lucinka se na fotkách vystavuje, ukazuje tu prsíčka, tady zas kundička decentně vykukuje mezi stehny. Večer, když má láska spí, já si ji prohlížím na fotkách a představuju si, jak se tak předvádí jako kurvička. A tady vzniknul můj nápad. Nejspíš to nevyjde, ale co kdyby…
To ráno jsme seděli u snídaně a jen tak si povídali, když přišla otázka na kterou jsem čekal: „Co bys chtěl lásko k narozeninám?“ Na překvapení si už nějakou dobu nehrajeme, takže jsem byl připraven. „Víš Lucí letos mám ty kulatiny, tak jsem si představoval něco opravdu zvláštního. Nezlob se – vím předem, že se ti to nebude moc líbit, ale nech si to prosím projít hlavou – moc by to pro mě znamenalo…“ Lucinka trochu nervózně poposedla na židli. Viděla moje rozzářené oči a trochu asi tušila, kam se bude rozhovor ubírat, jen netušila, co jsem na ni vymyslel. „Tak povídej“ špitla pak trochu nejistě. „No – víš, jak miluju fotky tvého nádherného tělíčka.“ Lucka se trochu zamračila – na tohle téma je vždycky trochu háklivá. „Prostě nejnádhernější dárek by pro mě byl, kdybysme zašli k fotografovi a udělala bys mi pár krásných aktů. Jsi nádherná, broučku.“ Vybalil jsem to a samotného mě překvapilo, jak těžce se mi zúženým hrdlem a s bušícím srdcem mluví. Už teď jsem byl vzrušený jen tou žádostí.
Lucka se podle očekávání zatvářila vyloženě odmítavě, zhluboka vydechla a vyčítavě se na mě zadívala: „Lásko, víš přece jak se stydím, to ne. Už když mě fotíš ty, tak si připadám jako nějaká kurva.“ „Ale to je přeci nesmysl, Lucí. Jsi pro mě ta nejkrásnější ženská na světě. Domluvil bych to s Markem, ten přeci dělá krásný fotky. Byl by to pro mě ten nejkrásnější dárek.“
Marek je můj kolega z bývalé práce. Dělal jsem v redakci jako grafik a Marek byl náš dvorní fotograf. Svobodný mládenec, cca 40 let, sportovní blonďák, ale absolutně oddaný svojí práci a koníčku. Fotografování byla jeho nejspíš jediná vášeň. Holky v redakci byly stoprocentně přesvědčené, že je teplý, protože suverénně přehlížel veškeré nadbíhání a nakrucování. My chlapi jsme to moc neřešili, Marek byl profík a jak to má doma nás zas tak moc nezajímalo. Občas za ním do ateliéru někdo zašel s rodinou, nebo miminem na nějaký hezký fotky a vždycky odvedl perfektní práci. Úmyslně jsem zmínil jeho, protože už nás párkrát fotil, není to žádný frajírek a Lucka si o něm myslí to, co zbytek holek – takže by to snad nemusel být takový problém…
Moje láska se ještě chvíli vykrucovala a hrála to do ztracena, ale netlačil jsem na ní. Znám svojí Lucinku a doufal jsem, že se jí to rozleží. Obvykle mi není schopná dlouho odolávat.
Odpoledne jsem zaplul na gauč s knížkou a po očku sledoval Lucku, která si sedla k počítači a brouzdala po netu. No jasně, že jí to nedalo a po chvíli skončila na Markových stránkách a zamyšleně si prohlížela ukázkové galerie, včetně několika aktů. Marek je vážně borec. Vše perfektně nasvíceno měkkým světlem, decentní i odvážnější pózy vyladěné pro potěchu oka. Lucince zrudly tváře a v náhlém popudu se na mě obrátila: „Tak dobře, když to tak chceš, zkusím to, ale půjdeš tam se mnou, jo? „ „To víš, že jo, lásko. Bude to nádhera, neboj. Už se moc těším!“
Markovi jsem volal ještě ten večer, po chvilce nezávazného povídání mu vysvětlil situaci a ten s klidem sobě vlastním odpověděl: „Jasně, Peťane, ale pozejtří jedu na Moravu, tak buďto hned zítra, třeba navečer, nebo až pak za čtrnáct dní.“ Odsouhlasil jsem mu ten zítřek a šel za svou láskou do obýváku.
Seděla tam trochu zaskočená, asi něco z rozhovoru zaslechla. „Tak miláčku – není nač čekat. Zítra si uděláme hezké odpoledne, vezmu tě někam na večeři a pak skočíme k tomu Markovi, jo?“ Snažil jsem se o nenucený tón, ale můj přiškrcený hlas a Lucčiny velké oči atmosféru přeci jen trochu zahustily. „Tak jo“ Hlesla jen Lucka a zatvářila se vyloženě ztraceně. Přisedl jsem si k ní, vzal jí do náruče a dlouho jí něžně hladil, až se uvolnila… Po chvíli mě dloubla loktem do žeber a už se smíchem v hlase řekla: „Ty jsi taky zmetek – musím se mrknout co si vezmu a trochu se nachystat, když je to tak nahonem“.
Zůstal jsem sedět a trochu vydýchával uplynulé okamžiky, zatímco Lucka štrachala v ložnici v šuplíku s prádlem. Netrvalo dlouho a přesunula se do koupelny, kde pro změnu strávila času poměrně dost. Já jsem přeběhl do postele, kde jsem se za chvilku dočkal mojí lásky v noční košilce. Vklouzla pod deku a já jí začal hladit a chtěl jsem i víc, ale zastavila mojí ruku: „Dneska ne, lásko, jsem trochu rozhozená a navíc – ty si to užiješ zítra, ne?“ Uličnicky na mě mrkla, rychlá pusa a druhej bok. Sakra – to je potvora. Ale co, má pravdu – zítra je můj den a jeden večer s tvrdým přežiju. Není to koneckonců prvně.
Dopoledne a odpoledne mi uplynulo jako ve snách – nemohl jsem myslet na nic jiného, než na večerní akci. Konečně se přiblížil čas odchodu. Lucinka si ještě skočila do sprchy, venku bezmála 27°, takže vylezla z koupelny jen v černých letních šatičkách (co si bere pod ně jsem z í nedostal – prj abych měl aspoň nějaké překvapení), skočila do sandálků a už jsme vyrazili.
V restauraci rezervace, takže žádný problém, máme už svoje oblíbené menu, jen jsem to rozšířil o lahev (spíš lahvinku) slámového vína – já pít nemohl a Lucinka má radši sladší, takže jsem jen pozoroval, jak v ní obě sklenky zmizely rekordním tempem. Nedivil jsem se jí – já byl zralý spíš na panáka. Ale řídím, tak co. Dvě hodinky, které jsme měly do plánované schůzky u Marka uběhly jako nic a tak jsme se zvedli a vyrazili. Ateliér je jen kousek odsud, auto klidně můžem nechat kde je.
Marka jsme zastihli jako vždy zahleděného do nějakého objektivu, měřil si světlo a prováděl nějaké poslední úpravy v nastavení – technické stránce fakt nerozumím. Pozdravili jsme se, chvilku pokecali a pak se přesunuli do zadní části ateliéru, kde již bylo pro nás nachystáno.
Scéna byla velmi jednoduchá – tak jsme se předem domluvili – jen bílá draperie jakéhosi závěsu na pozadí, jednoduchý gauč „do Lka“ a na podlaze světlý koberec. Lucinka, tváře červené nejen od vína si scénu prohlížela a lehce pootevřené rty se jí malinko třásly. Pak se ale chopil situace Marek – absolutní profesionál za každé situace: „Mohla by ses Lucí vyzout a sednout si na ten gauč? Jen si to tu trochu poladím, doostřím a vrhneme se na to“ Ten pohodový a věcný tón Lucku trochu uklidnil, nožkami stáhla sandálky na zem a přešla pomalu ke gauči. Marek už teď udělal pár prvních fotek, sundal foťák ze stativu a cosi dolaďoval – fakt nevím. Raději jsem sledoval svoji Lucinku, která si sedla na kraj gauče, lehce se opřela levou rukou a trochu nejistě přejížděla očima z Marka na mě. „Tak super, Luci. Teď se polož jako na bok, hlavičku podepřít, taak“ Marek se chopil situace a naváděl moji Lucinku do různých póz. Zatím nic závadného a moje láska nejevila známky znepokojení. Po několika sedacích a lehacích pózách si Lucinka stoupla vedle gauče, jednu nožku na sedadlo a přes rameno se na nás svůdně zadívala. Oči jí měkce zářily nejen tlumeným osvětlením ateliéru, rudé tváře a pootevřené rty, moje královna. „Tak teď to ramínko trochu níž“ Navigoval Marek a Lucka stáhla ramínko svých šatů dolů. „Dobře, druhé taky, ruce dolů a jakoby si je shoď z ramen.“ Lucinka poslušně stáhla i druhé ramínko šatů, pohodila rameny, lehce se prohnula v zádech a tenoučká látka šatů sklouzla níž a ukázala krásnou poloprůhlednou krajkovou podprsenku. Zatajil se mi dech. „Tuhle znám a k té soupravičce patří ještě malá, prakticky průhledná tanga. Že by se moje láska dokázala takhle odvázat?“ Při Markových slovech „A teď nožičku zpátky na zem a nech ty šaty pomalu sklouznout až dolů.“ se mi nahrnula krev do tváří a samozřejmě i jinam. Lucinka jen stydlivě sklopila oči, Zavrtěla boky a s pomocí obou rukou stáhla šatičky přes boky a nechala je přes svou krásnou prdelku sjet až na koberec. Lucinka z nich ladně vystoupila. Stála k nám natočená zezadu trochu do boku, na sobě jen tenoučkou podprsenku a šňůrky tang mizející mezi půlkami. „Teď se pomalu otoč a jednou rukou si zajeď do vlasů“ Markův hlas mě vrátil do reality. Moje láska si přejela nejistě rukou přes šíji za začala se otáčet. V tu chvíli by se ve mně krve nedořezal: Měla ta vzpomínaná tanga, ale obvykle skrz ně prosvítá její „naváděcí proužek“. Teď skrz jemnou síťovinu prosvítala jen Lucčina bledá kůže a sladká čárka kundičky. Ona se pro tuhle příležitost celá oholila!
Marek se jako správný profík nenechal vyvést z klidu a postupně moji polonahou lásku prováděl různými polohami. Nakrucovala boky, polehávala a posedávala na gauči i na koberci a zdálo se, že se jí focení začíná docela zamlouvat. Večer však ještě neskončil.
Marek se ke mně přitočil a stále s okem na foťáku polohlasem prohodil: „Tak co, Peťane, pokračujem?“ Lucka nás v naprosto tichém ateliéru samozřejmě slyšela a vyčkávavě se na mě zadívala. Rukama se mimoděk začala pomalu zakrývat a to byla pro mě poslední kapka. Otočil jsem se na Lucku, očima zachytil její a pomalu příkývl. Rozšířily se jí panenky a začala prudčeji oddechovat, ale neudělala nic, čím by se bránila.
„Tak Luci – jestli můžem, tak si tu hezky klekni, zatím zády k nám a sundáme tu podprsenku, jo?“ Markův klidný až hypnotizující hlas rozbil panující ticho. Lucinka se na mě podívala, ohryzek jí poskočil, ale poslušně se otočila, klela na kolena a vsedě si stáhla ramínka podprsenky a rozepla sponku. Podprsenka jí sama spadla do klína a Lucka sklonila hlavu. Marek kolem ní kroužil s foťákem a v tu chvíli ve mně vše křičelo ať se otočí, chci vidět to, co ten lotr už zkoumá objektivem. Marek se vrátil na mou stranu. „Teď se otoč, kolínka od sebe a opři se rukou. Lucinka se skutečně otočila a konečně ukázala svá krásná prsa i mně. Nemá je moc veliká, tak dvojky a bývala i pevnější, ale její velké dvorce s drobnými bradavkami mě vždycky braly. Jak se snažila rukou opřít, musela se trochu prohnout a krásně se tak vystavila světlům. Zkrz tanga v se v mírném stínu utápěla již zřetelně viditelná čárka vyholené kundičky. Všiml jsem si, že Lucce přímo hoří tváře a oči měla přivřené jen na uzoučkou škvírku. Vypadala, jako by se snažila moc nevnímat, co se kolem ní děje. Marek jí ještě provedl několika pózami na loktech a „na kočičku“. Několikrát se pod půlkami zadečku ukázala její krásná štěrbina, zoufale nedostatečně skrytá šňůrkami a tenkou látkou kalhotek. Lucka se stále schovávala za řasami svých očí. Marek se na mě trochu tázavě podíval a já ho jen lehkým pokývnutím pobídl, ať pokračuje. Teď už nebyla možnost zastavit. Péro mě tlačilo v kalhotách a nebýt Marka, jehož orientací jsem si nebyl úplně jist, tak si ho snad začnu honit na místě.
Marek tedy přitvrdil: „Jde to to krásně, Luci. Teď se k nám hezky vsedě otoč a nožičky od sebe. Tak – možná jednu trochu pokrčit…“ Nemohl jsem odtrhnout oči od scény přede mnou: Moje Lucinka v polsedu/pololehu na koberci, prsa se jí zdvihají zrychleným dechem, nožičky od sebe, síťová tanga ukazující zarudlou kundičku. Vždycky když se vzruší jí tak krásně naběhne. Podíval jsem se svojí lásce do obličeje a viděl, že už má oči úplně zavřené, stydlivým výrazem nejistoty, a potlačovaného vzrušení sevřené rty. Krásný koktejl pocitů na krásné tváři mojí manželky.
„A teď se ukaž celá Luci, je to paráda“ Markův hlas mě opět vyrušil z transu. Podíval jsem se po něm a v duchu jsem se musel překvapeně smát: Tak Marek rozhodně není homosexuál. V rozkroku na tom byl dost podobně jako já a když si všiml mého pohledu, natočil se bokem, abych si nevšiml. Jen ať si chlapec užije. Pohled na mojí ženu, která mezitím pomalu rolovala tanga přes napnuté nožičky, oči skoro křečovitě zavřené jako by chtěla uniknout z dané situace mě plnil vzrušením a touhou. Najednou jsem chtěl víc, než jen hezké a třeba i ostřejší fotky. Chtěl jsem aby byla moje kurva, aby se ukázala v celé kráse a nastavila své tělo mně, ale i Markovi. Trochu mě to uvědomění zaskočilo, ale v tu chvíli jsem ho nechtěl nijak pitvat.
Lucinka už leží na zádech, ruce opřené o lokty, mírně přizvednutá jak mořská panna na pláži. Marek fotí jak o život. Hladce vyholená kundička mojí ženy se krásně boulí mezi stehny.
„Tak a teď jako před tím. Neboj se ničeho, nožičky trochu od sebe, ještě…“ V tu chvíli jsem se na chvíli odtrhl od nádherné podívané, která se začala rozevírat v rozkroku mojí Lucinky a podíval se zas na její výraz: Spodní ret sevřený horními zoubky, oči stále zavřené, vzdorně vystrčená brada je novinka. V Lucce se to pralo. Její stydlivost, překvapivé vzrušení z pro ni ponižující situace, vědomí, že je tu pro mě, ale dělá to i pro fotografa… To už měla nožičky krásně do praku, lehla si odevzdaně na záda a nastavila se našim nedočkavým očím. Péro mi pulsovalo, div jsem se rovnou neudělal: Lucčina holá kundička byla naběhlá jako snad nikdy, poštěváček se nahoře dral ze ztuhlého pahorku, pysky její kundičky se začaly samovolně otevírat a do rýhy zadečku začala nenápadně kanout jedna hustá čirá kapka jejího vzrušení.
Lucka ještě křečovitěji sevřela víčka, z koutků jí vyběhly malé slzy a nechaly za sebou morkou stopu po tvářích mojí lásky. Zároveň ale bez pokynu položila ruce do svého klína a začala si prsty rozevírat svoje závojíčky. Myslel jsem, že se složím na místě. Moje nádherná stydlivá manželka tady leží roztažená na koberci a vlastníma rozechvělýma rukama si otevírá kundičku na maximum. Nožičky dosud opřené trochu přizvedla a nechala světlo dopadat na svou otevřenou, vzrušenou a nyní již úplně mokrou kočičku. Blesky Markova fotáku jely jako stroboskop a Lucka – teď už úplně mimo náš svět si prsty mokrými od svých šťáv přejela po kundičce výš ve snaze roztánout závoje kolem poštěváčku, který se ztmavlý tyčil na vrcholu její krásné kačenky. Jen co však roztáhla pysky nahoře, potáhla si dírku, aby nic nezůstalo skryto, začla se celá nekontrolovatelně třást. Nejdřív jen trochu, pak se prohnula v zádech a otřesy, začínající někde v oblasti pod pupíkem se přenášely po celém jejím těle. Kundička se jí svírala a otvírala v šíleném orgasmu, při kterém pumpovala stálý pramínek šťáv na její přizvedlý zadeček. Nakonec se celá sbalila do klubíčka, jako to dělá doma a prudce oddechujíc, zůstala náhle zpocená uvolněně ležet. Prámínek šťáv jí stékal po stehně na koberec.
Marek, který celou dobu nepřestával fotit zůstal stát jako socha, boule v rozkroku k prasknutí, vytřeštěně přejížděl očima po těle mojí ženy, pak na mě a zpátky. Nastalo několik vteřin absolutního ticha, ve kterém se ozývalo jen těžké Lucčino oddechování.
„No tak já teda asi…“ Aura absolutního profíka dosti zakolísala. Marek se pomalu otočil a s jakýmsi nejasným mumláním vyklidil pole. Moje láska unaveně otevřela oči a zadívala se do mých. Stále trochu nepřítomně, se stopami slz na tvářích a nejistým úsměvem jen vydechla: „Jak se ti líbil dárek, lásko?“
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Dárek k narozeninám

Příspěvek od poslusnymuz74 »

TO je krasny pribeh,diky.Opravdu skvele napsane.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dárek k narozeninám

Příspěvek od seedLover »

Docela citlivka :-) ale vzrušující povídka. Čistý kandaulismus.
william2000
Příspěvky: 20
Registrován: pát 07. lis 2014 23:50:29

Re: Dárek k narozeninám

Příspěvek od william2000 »

:) Díky kluci za komentáře, jsem prostě romantik ;) příště můžu přitvrdit... Tyhle víceméně nevinné představy mě nicméně berou.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Dárek k narozeninám

Příspěvek od jjj3 »

Hezka povidka
liltar
Příspěvky: 19
Registrován: pon 26. říj 2015 1:18:36
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dárek k narozeninám

Příspěvek od liltar »

Prostě super! Těším se na další!
Loty
Příspěvky: 6
Registrován: pon 22. srp 2016 23:02:46
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dárek k narozeninám

Příspěvek od Loty »

Krásně napsáno
Skrimisher
Příspěvky: 92
Registrován: stř 08. led 2020 17:28:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dárek k narozeninám

Příspěvek od Skrimisher »

Autor je skvely spisovatel s uzasnym smyslem pro detail ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: voov a 196 hostů