Trochu jinak

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
supersimple
Příspěvky: 1
Registrován: pon 16. dub 2018 8:22:35
Pár slov o nás: neuvedeno

Trochu jinak

Příspěvek od supersimple »

Jmenuji se Pavel, má žena Eva. Jsme spolu 10 let, dobře nám to klape. V sexu jsem spíše submisivní, Eva po delším "naléhání" z mé strany lehce dominantní. K sexu máme takový zvláštní vztah - bereme to jako sex, potřebu, nic víc. Máme za sebou nějaké trojky muž-muž-žena, ale nikdy jsme si nebyli nevěrní. Zkusím Vám tu sepsat povídku, která není úplně standardní...

Eva neměla na sex nějak chutě. Trvalo to asi měsíc, možná déle. Tak jsme toho "využili" alespoň tak, že mi zakázala honit a celkově si na něj šahat. To se samozřejmě nedalo jen tak vydržet, ale po několika porušení a následných trestů, jsem se přeci jenom "uskromnil". Dokonce k tomu občas použila i klec, aby měla jistotu.
Svým způsobem, i když jsme neměli sex, mě to bavilo a vzrušovalo. Po asi týdnu jsem byl už celkem poslušný, bavilo mě se o ni starat, hladit, masírovat nožky apod.. I ona si tu pozornost užívala. Ale nikam dál mě nepustil. Nemohl jsem ji pohladit po kundiččce, ani ji polaskat jazykem. Neměla na to náladu.

Jednou večer mě napadla myšlenka. Řekl jsem Evě, když jsem k ní byl přitulený samozřejmě s tvrdým pérem, co by řekla na to, kdybychom dali na amatéry inzerát, že hledám milenku, ale pouze na její orální potěšení. Samozřejmě maximální diskrétnost a zdraví. Eva se na mě otočila "Tak ty by sis chtěl procvičit svoje metody při lízaní jo? To nejsem proti, to zní dobře, že bys posloužil i jiné. Ale pouze jazykem a prstama! Pokud něco klapne, počítej s tím, že tenhle bude pěkně pod zámkem!" poklepala mi na péru rukou. "Ty můj malý úchyle" dodala s úsměvem.

A tak jsem začal konat. Napsal jsem na inzerát a čekal. Napsali mi některé pro mě nepřitažlivé ženy, které jsem s díky odmítl. Napsalo i nelogicky několik mužů ( asi skrze to, že na profilu bylo pár). Ale mezi tím vším se našla paní, která vypadal zajímavě a taky se s ní zajímavě dopisovalo. Jmenovala se Lucie, bydlela ve velkém městě cca 50km od nás (což bylo dobře, kvůli anonymitě). Popsal jsem ji situaci, ona popsala svoji (že je s manželem spokojená, ale ne plně, má ráda perverzní věci a je pro každou špatnost). Vypadala na fotkách rajcovně, ikdyž byla o něco málo starší než já.

Popsal jsem to mojí Evě. Ta řekla "Tak to vypadá, že se ti podaří zabořit jazyk do cizí kundičky, co?" přitom mi chytla koule a začala je mačkat. "Jak to máš v plánu? Dojdeš k ní a vrhneš se na ni? To doufám, že ne! Nesmíš nám udělat špatnou reklamu, budeš hezky poslušný a gentleman, jasný?" a tvrdě zmáčkla koule. "Budu se snažit jak nejlépe dovedu, děkuji" zbrkle jsem odpověděl. Eva se pousmála a tlak povolil.

Uplynula nějaká doba a termín schůzky se blížil. Můj stav byl pro mě opravdu příjemný. Je to asi měsíc, co jsem nestříkal. Byl jsem skoro permanentně vzrušený, při pohledu na ženské nohy, které koukaly pod sukní se mi hned stavěl. Na jednu stranu jsem si přál se vystříkat, ale na druhou stranu jsem si tyhle stavy opravdu užíval. Eva mě při pokusu dostat se do jejich kalhotek odmítala s tím, že se mám šetřit a těšit na Lucii. A tak to taky bylo.

V domluvený čas jsem stál u domu a zazvonil na zvonek. Ozval se příjemný hlas Lucie, která mě pustila dovnitř. Vyšel jsem několik pater až k jejímu bytu. Dveře mi otevřela krásná a pohledná žena, která na sobě měla letní šatičky s rajcovním výstřihem. Podprsenku určitě měla, o kalhotkách jsem si jistý nebyl. Říkal jsem si, jak asi bude probíhat konverzace, jestli to bude trapné apod.. Ale od příchodu se toho Lucie hned chopila a začala hrát svoji hru. "Tak vy tu jste na tu moji masáž, no konečně, už jsem se nemohla dočkat. Už se potřebuji hezky uvolnit, pojďte dál." usmála se a pokynula dovnitř. Já se jen usmál a poděkoval. Zavřel jsem dveře a zatím co Lucie stála kousek vedle mě, kleknul jsem si na jedno koleno, abych si zul boty. Celá místnost byla nabita napětím. Lehce jsem se podíval po nožkách a usmál. Všechno to bez hnutí sledovala. Jakmile jsem si zul boty, v pokleku jsem se jí podíval podřízeně do očí a zeptal se, kde si to paní bude přát. Pousmála se a řekla, ať jdu za ní do obýváku. Vstal jsem a následoval ji. Měla krásný kulatý zadeček, nemohl jsem se dočkat, až do něj zabořím obličej.

"Tady se zatím posaďte, donesu Vám něco k pití" ukázala na gauč. "Jsem moc ráda, že vyšel tento termín. Už jsem si říkala, že si zasloužím nějakou péči. Navíc manžel je na noční, takže máme hodně času a nemusíme nikam spěchat" dodala zatím co mi nesla skleničku s vodou.
Sedla si naproti mě do křesla. "Tak se do toho dáme, pojďte pěkně za mnou a začněte, třeba zrovna u noh". Podívala se s úsměvem na mě. Opětoval jsem úsměv a po čtyřech se k ní přiblížil. Lehce jsem masíroval nožky, zatím co ona měla zavřené oči a užívala si tu pozornost. Občas se mi naskytl pohled mezi její nožky, kde pro mé zklamání byly i kalhotky. Pokračoval jsem ale výš, nohy se od sebe lehce oddalovali. Postupně moje prsty začaly jezdit po kalhotkách víc a víc. Lucie se více v křesle rozvalila, aby si jí lépe "leželo" a já měl taky lepší přístup. Bylo vidět, že si to užívá opravdu jako masáž. Oči zavřené a zrychleně oddechovala. Několik minut jsem ji dráždil přes kalhotky prstama, líbal ji na vnitřní stranu stehen, zkrátka dělal jsem co mohl, aby byla spokojená. Krásně voněla!
O moje péro nikdo nejevil zájem a i kdyby ano, byl pevně zamčený. Ten tlak klece jsem cítil každou vteřinou, péro se chtělo postavit, ale naráželo na tvrdou stěnu pásu cudnosti. Měl jsem smůlu. Celá ta situace mě ale velice vzrušovala a uspokojovala. Snažil jsem se zaměřit maximálně na její potěšení.

Lehce jsem podotáhnul kalhotky na stranu a políbil její kundičku. Měla ji krásně nachystanou, jenom krátký proužek chloupků, jinak dohladka oholena. Byla už cela vlhká, byla to SLAST! "Počkejte ještě, ještě jsem na něco zapomněla." chytla mě za hlavu a oddálila od sebe. Vytáhla černý šátek a dala mi jej přes oči. "Zbytečně byste používal oči, soustřeďte se teď na ostatní smysly" řekla. Nic jiného, než poslechnout mi nezbylo. Poté jsem se zase vrátil zpět do jejího klína.

Minuty letěly, zkoušel jsem různé taktiky, co mě napadlo. Nikam jsem nespěchal a ona taky ne. Užívali jsme si takhle přes hodinu. Hezky u toho oddychovala, občas zavzdychala, přimáčkla mi hlavu více mezi nohy nebo naopak oddálila a dala mi před pusu nožičku, aby si odpočinula. Já se snažil vydržet jazykem pracovat co nejdéle, ale střídal jsem to s drážděním prstama, abych si odpočinul. Za celou dobu jsem do ni ani jedním prstem nezajel, i tak se dvakrát udělala. Chutnala skvěle a moc jsem si to užíval.

"Tak to by pro dnešek stačilo" odtáhle mě od ní "bylo to skvělé, moc jsem si to užila. Určitě Vaše služby ještě využiju, teď ale už běžte." "Já děkuji Vám, bylo to fantastické" dodal jsem stále oslepen a políbil ji při tom na stehně. Vzdálil jsem se o ní a sundal si šátek. Stála už vedle mě, šaty spuštěné. Hezky jsem poděkoval a vydal se k odchodu. Ve dveřích jsme si prohodili úsměv a šel jsem pryč.

Přijel jsem domů, kde Eva čekala v posteli. "Tak se mi pojď ukázat a povykládat, jaké to bylo". Svléknul jsem se a viděl jsem na trenýrkách i přes klec lehce bílé fleky. "Vidím, že mu se to líbilo. Nebyla mu klec moc malá" usmála se šibalsky. Jenom jsem se usmál a nahý jsem si k ní přilehl, objal a políbil na krk. "Moc jsem si to užil, děkuji miláčku". "Nemáš zač, alespoň budeš mít zase o něco plnější koule, se kterýma se můžu hrát" a začala mě po koulích lehce plácet rukou. Samozřejmě se mi zase stavil. "Tak to by pro dnešek stačilo, jdeme spát, ale pěkně pod zámkem." řekla a já byl rád, protože jsem byl už hodně unaven.

Ráno jsem se probudil s tvrdou erekcí, kterou nekompromisně rušila klícka. Po chvilce hlazení se probudila i Eva, přitulila se a ucítila, jak mi v něm bezmocně škube a chtěl by se postavit. Usmála se, sáhla do stolku pro klíček a vysvobodila ho. Byla to nádherná úleva. Přejela po něm párkrát rukou a byl jsem vydrážděný na maximum. Přitulila se a dala si ho tak, že ho měla mezi nohama a od kundičky ho dělily jen kalhotky. Položila si hlavu na mé rameno. "Tak co, chtěl by si trochu užít? Když jsi takový poslušný, možná by si něco zasloužil. Když jsi byl včera večer pryč, byla jsem nějaká nadržená. To vědomí, že sloužíš Lucii, ale díky mě jsi zamčený a tím pádem tě celá ta situace jen dráždí, ale nemůžeš si pomoct, mě včera pěkně rajcovala. Když jsi včera přišel, zrovna jsem byla v tom nejlepším, ale musela jsem to zastavit. Nechtěla jsem, abys mě viděl takhle rozdrážděnou." přitom se lehce pohupovala a já myslel, že zešílím. Pak pokračovala "Díky tomu se mi zdály krásné sny a probudila jsem se celá nadržená a vlhká." Sjela rukou dolů a sundala si kalhotky. "Cítíš ji na něm? Jak dlouho jsi ji už neměl? Měsíc? Je krásně vlhká... chceš dovnitř?" A pohybovala se tak, že stačilo málo, abych ji ho do ní vrazil. Ale místo toho jsem jen nehybně ležel, předešlá výchova mě už poučila, že mám být spíše pasivní. Z pod peřiny vytáhla kalhotky, které měly mokrou skvrnku uprostřed. Byla opravdu hezky nadržená. "Otevři pusinku, můžeš ochutnat i mě." a začala mi kalhotky pomalu a s úsměvem na tváři tlačit do pusy. Poté ji zavřela a řekla, ať si to vychutnávám. Asi ji ta situace opravdu dráždila, protože se na mě začala více prohýbat a oddychovat. Musel jsem ji zastavit, jinak bych se udělal. To ji zrovna nepotěšilo, ale na chvilku přestala. Potom si na mě pouze lehla, takže cítila mé péro na bříšku. Odněkud vytáhla robertka, asi ještě ze včera. Začala ho přede mnou olizovat, jako by to bylo skutečné péro. Šlo vidět, jak si užívá to mé trápení. "Tak víš ty co? Abys neřekl, že jsem na tebe tak zlá, dám ti na výběr. První možnost je ta, že tě nechám do mě zasunout a budu na tobě rajtovat dokud se neuděláš... což by trvalo asi jenom pár vteřin, když se na tebe dívám. Máš tím pádem ale konec s Lucií. Druhá možnost je ta, že si to teď tady na tobě udělám tímto robertkem a ty budeš pode mnou jenom ležet, kalhotky v puse, pulzující péro. Nesmíš se v žádném případě udělat, ale budeš nejblíže k mému orgasmu jak jen to jde. A Lucii můžeš zase navštívit. Tak co si vybereš, miláčku?"

Po chvilce se na mě podívala "Takže, chceš první možnost? Chtěl bys to co? Ale stojí ti to za to? Zakývej hlavou jestli chceš první možnost nebo ne". Chytil jsem ji pevně za zadek, zmáčknul a zavrtěl hlavou, že ne. "Já to věděla, ty můj úchyle. Takže žádné stříkání, jasné?!" Zavrtěl jsem hlavou. Trochu se naklonila na stranu, zajela rukou a robertkem dolů. Pak už jsem jen sledoval její slast v obličeji, jak přivírá oči, jak přestává vnímat svět okolo... Po 10ti minutách se začala celá krásné třepat a vzdychat. Prožila bouřlivý orgasmus a já se na to všechno jenom mohl dívat s tvrdým pérem. Bylo to skvělé!

Sesunula se vedle mě, odhodila ze mě peřina a podívala se, jestli jsem se neudělal. Ale péro bylo pořád jako kámen, jenom pod žaludem malá loužička čiré tekutiny, která z něj pomaličku vyjela. "Copak to tu máme? Ty jeden, málem jsi mě zašpinil." Přitom mi vytahovala kalhotky z pusy. "Pojď, pěkně to uklidíme." Prstem to nabrala a dala mi ho do pusy. Byl jsem tak nadržený, že bych udělal cokoliv. Začal jsem ji ten prst dokonce olizovat a kouřit. To se jí zalíbilo a začala s ním jezdit tam a zpět. "Ty můj úchyle, jsi krásně zvrácený, to se mi líbí. Ale teď už musíme vstávat" ukončila naši ranní hru a vstali jsme do klasického života.

Vztah s Lucií pokračoval, když bude zájem, napíšu pokračování.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Trochu jinak

Příspěvek od vlaji »

Hm moc hezké, je to pravdivé nebo smyšlené?
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Trochu jinak

Příspěvek od petrhall »

Luxusní povídka Určitě by si zasloužila pokračováni
Deus
Příspěvky: 35
Registrován: úte 23. srp 2016 20:24:50
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL

Re: Trochu jinak

Příspěvek od Deus »

Bravo. Tohle se hrozně dobře četlo. Pokračuj určitě dál.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Google [Bot], valsoraj a 206 hostů