Letní noc

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
sunar
Příspěvky: 16
Registrován: pon 31. črc 2017 13:34:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Mistřín

Letní noc

Příspěvek od sunar »

Moje krátká prvotina. Představa pěkného letního večera nebo spíše noci. Prosím omluvte případné chyby.


Jeden letní večer jsem šel o víkendu na pivo do sousedního města. Večer probíhal normálně, jako vždy jsem si psal SMS s manželkou. Asi ve 22 hod. mi napsala, že děti usnuli a že za chvíli za ní přijede kamarád. Jak mi toto napsala tak i přes vypitý alkohol mi stouplo péro. Dál už manželka nepsala.

Asi za hodinu jsem se rozloučil a natěšený jel taxikem domů, potichu jsem odemykal. Nikde jsem nerožínal. V domě bylo ticho. Připlížil jsem se k oknu do zahrady a uviděl jsem manželku (ve svitu lucerniček), jak leží na dece jen v plavkách a říká Honzovi, kterého jsem znal z její facebookové konverzace, ať pokračuje, tam kde před lety skončili. A natáhla k němu své krásné nožky. On na nic nečekal,vzal nožku do ruky a cumlal pomaloučku palec, prstík, druhý prstík a takhle pokračoval až ocucal celou manželčinu nožku. Přitom se mu dělala pořádná boule v plavkách. Poté se přesunul na druhou nožku a následovalo totéž, manželka začínala pomalu tlumeně vzdychat. Začal jí hladit na lítkách a pomalu sunul ruku až na plavky, párkrát přejel prsty přes plavky a pak je začal pomalu stahovat dolů. Odkryl se mu i mě pohled na manželčinu vyholenou frndičku, že které už tekl pramínek milostných šťáv. Usmál se na manželku, a začali se líbat. Manželka mu mezitím stáhla plavky. On udělal to samé s jejím vrchním dílem plavek. Po dlouhém líbání se pomalu přesunul na kozičky a začal je mnout a líbat, manželce se to evidentně líbilo a začala se jemně vlnit. Jak se nabažil pěkných koziček, tak se přesunul k manželčině již hodně promočené frndičce a začal jazykem rejdit kolem stydkých pysků, poté mezi pysky až na poštěváček a zpět až k zadečku a zpátky. Po chvilce se manželka vsunula pod něj a začala mu v 69 kouřit péro. Mě přitom to nikdy nedělala, říkala že si to tak nevychutná. Péro měl větší a tlustší než já. Manželka najednou začala hlasitě hekat a mluvit, tak jak se to od ní vůbec nečekal.

Lehla si pod něj na záda, roztáhla nohy a řekla ať jí ho tam zarve až po kule a tvrdě ji vymrdá. Honza poslechl a tím, že manželka tekla jak Niagára, tak tam opravdu zajel se svojim velkým pérem až po kořen. Drsnými přírazy manželku mrdal až ji kozičky naskakovali, ona ho pobízela, ať jí tu kundu pořádně rozmrdá, ten můj chudák s malým pérem to tak neumí. Asi po 5-ti minutách si manželka klekla na 4 a on jí nabodl zezadu a opět najeli na stejné tempo. Já jsem mezitím už stříkal do ruky. Vyrušilo mě manželčino hekání, a a ano, už už už bu budu a ten moment se rozklepala a začala stříkat tak mohutně že mně to překvapilo. Ještě chvíli se klepala v orgasmu, Honza jí mezitím stále projížděl, a už začal stříkat do manželčiné nevěrné frndičky.

Pak mu ještě manželka vykládala, že já ji nikdy sexem nepřivedu k orgasmu, že mám malou výdrž. Povídali jsi, že to bylo krásné zavzpomínání na staré časy, a že to můžou někdy zopakovat. Rychle jsem si šel lehnout do postele aby si mě nevšimli a manželka Honzu mezitím vyprovázela. Ležel jsem v posteli a manželka se dlouho nevracela a asi za 5 minut jsem slyšel jak manželka heká. Jelikož ložnici dělí od průjezdu jen jedna tenká zeď tak jsem je slyšel. Ještě jednou ji před odchodem mrdal.

Pak došla do ložnice celá udýchaná a zeptala se mě jestli jsem to viděl. Vůbec se nedivila, že jsem doma, věděla prý, že jak mi napíše že někdo přijede, budu hned doma. Já jsem jí řekl že jsem všechno viděl, ona mi řekla že nic tak úžasného nezažila, nečekala že bude tak nadžená. Manželka se mě ještě zeptala, jestli ji chci ojet, řekl jsem že jo. Byl to úžasný pocit, mrdat manželku s roztáhlou a cizím semenem napuštěnou frndu. Do rána jsme si to rozdali ještě dvakrát.
vlado1974
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 24. zář 2015 16:49:14
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1056

Re: Letní noc

Příspěvek od vlado1974 »

Pekna povidka urcite pokracuj.
null
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 11. úno 2016 23:35:43

Re: Letní noc

Příspěvek od null »

Snad mate vela podobnych zazitkov, a ak nie tak urcite ich vela pribudne :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, sluhapromadam, valos a 108 hostů