jak to začalo, aneb pohled z druhé strany PP

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
fotograf
Příspěvky: 29
Registrován: úte 10. dub 2018 18:01:23
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem prostě fotograf přístupný všemu

jak to začalo, aneb pohled z druhé strany PP

Příspěvek od fotograf »

Budu Vám vyprávět příběh, který se mi stal před třemi lety. Pracuji jako fotograf, tehdy mi bylo 35 let a působil jsem na jižní Moravě. Fotil jsem svatby, děti, fashion, glamour, komerční časopisové akty, ale i soukromé aktové fotografie. Byly to fotky určené především pro „domácí archiv“ zadavatelek, proto mne nepřekvapilo, když se jednoho dne ozval do telefonu velmi příjemný ženský hlas a paní mne prosila o více informací ohledně fotografování privátních aktů. Vysvětlili jsme si pár drobností a domluvili jsme se na nezávaznou schůzku, kde si ujasníme oblečení, líčení a celkový styling fotek.
Hned ten večer jsem dorazil do restaurace, kde už na mě čekali. Na první pohled příjemný mladý manželský pár. Šárka byla subtilní brunetka s polodlouhými vlasy, věk jsem tehdy odhadoval na cca 32 let, ale až posléze jsem zjistil, že je o šest let starší. Zaujalo mne, že je docela maličká a pak její velmi žensky tvarovaná postava. Dan byl o něco menší než já, ale docela sympaťák na první pohled. Dali jsme si kávu a povídali si o focení. Většinu času mluvila Šárka a i možná proto mne tak trošku překvapilo, když Dan najednou vyhrknul: „Můžu na tom focení být taky???“ Docela mne to pobavilo, jakým to řekl tónem a protože jsem zvyklý, že si ženy občas berou na focení s sebou garde, tak jsem s jeho přítomností samozřejmě svolil.
Asi po třech týdnech jsme se s tímto párem sešli u mne v ateliéru. Šárce se věnovala vizážistka, aby jen zvýraznila její už tak hezký obličej, Dan seděl na sedačce a neustále listoval v mobilu. Já jsem si zatím chystal záblesky, odrazky a další propriety, které jsem potřeboval. Když vizážistka dokončila svoji práci, tak jsme začali pozvolna fotit. Začali jsme fotit klasické portréty. Dan stále datloval do mobilu a vypadalo to, že se ukrutně nudí…Šárka si ho občas dobírala, že by mohl aspoň s něčím pomáhat, ale já mu řekl, ať si klidně hraje dál. Pomalu jsme přes letní šaty, legíny a korzetové šaty přešli na focení v prádle. Dan najednou jakoby kdyby ho někdo vyměnil …poposedával nervózně na sedačce a nespustil z nás oči. Chvilkama jsem měl pocit, že ani nemrká…Šárku tahle moje poznámka pobavila a poznamenala, že už to bude jen horší. Šárka se vysvlékla a začali jsme fotit aktové fotografie…ovšem žádné open legs, či pink…to k uměleckému aktu váženě nepatří. Šárka nahá, v mnou stylizovaných pózách vypadala opravdu nádherně a dokázala být na fotkách úžasně smyslná. Občas se ale natočila tak, abych zahledl i kousíček její mušličky, nebo jen zlehka rozevřela nohy, přikládal jsem to její nezkušenosti s pózováním, jen jsem nechápal, proč se vždy podívala na Dana. Dan už ale neseděl v křesle…nervózně popocházel ve tmě mně za zády a zrychleně dýchal (později jsem se od něj dozvěděl, že ho naprosto vzrušovalo, že se někdo cizí dívá na jeho nahou ženu), to jsem ještě o jeho libůstkách nic netušil. Fotili jsme zhruba čtyři hodiny, a když jsme práci dokončili a já ve studiu rozsvítil klasické světlo, tak pohled na Dana byl úplně neuvěřitelný…Šárka se začala smát na celé kolo, pomrkávali po sobě a já z nich byl docela zmatený …Dan totiž seděl zpocený na sedačce, prudce oddychoval, jak kdyby uběhl deset kilometrů a usmíval se jak o vánocích. Vůbec jsem netušil co se děje, ale neřešil jsem to. Jen když jsme se loučili, tak mi Dan děkoval, jako kdybych mu daroval ledvinu.
Po čtrnácti dnech co jsem fotky předběžně zpracoval a udělal pár fotek pro představu klientů do retuše, jsem volal Danovi, že se můžeme opět někde u kávy sejít a společně vybrat, které fotky by chtěli. Dan mi ale oznámil, že restaurace jo o ničem a že pokud jen trošku mohu, tak ať přijedu k nim domů. Domluvili jsme se tedy na další odpoledne. Podle adresy jsem našel útulně vypadající novostavbu a zazvonil. Cvakla vrátka a já vešel do domu. Ve dveřích mne přivítal Dan, obratem zamknul a usadil mne na pohodlnou koženou sedačku a nabídl mi pití. Sám si dopřál sklenici vína a řekl, že Šárka přijde během okamžiku. Zatím jsem vybalil notebook a našel soubor s fotkami k výběru. V tom se ozvalo cvakání podpatků a z útrob domu připlula Šárka oblečená tak, že mi málem spadla brada. Okolo jejích boků se obepínaly rudé koktejlky, které končili jen kousíček pod zadečkem a nahoře moc příjemně, přitom ale ne vulgárně, zvýrazňovaly její ňadra. Na nohou měla střevíčky na podpatku a vypadala jako nádherné zjevení toho nejvíc sexy anděla, jakého si jen dokážete představit. Přišlo mi trošku podivné, že takto chodí oblečená doma, ale nekomentoval jsem to, jen jsem zíral v němém úžasu. Pomalu přišla a dosedla vedle mne. Začali jsme vybírat fotky, popíjeli jsme víno a Šárka vždy jakoby letmo se mne dotkla. Chvilku rukou…chvilku tím nádherným obnaženým stehnem a se mnou to dělalo divy. Když jsme měli vybráno, tak si oba sedli naproti mně těsně vedle sebe a že pokud nikam nepospíchám, že si mám dát ještě skleničku s nimi, když se nám ty fotky tak povedly, tak že to trošičku oslavíme. Dan šel do sklepa pro další lahev vína, Šárka seděla přímo naproti mně, nohu přes nohu a najednou přehodila nohy…jako ve filmu Základní instinkt, jen mi nechala podstatně víc času, abych si všiml, jak se v lehkém přítmí „zasvítila“ její mušlička, kterou neskrývaly žádné kalhotky, já nasucho polknul a myslel jsem, že se mi to jen zdálo. Dan se vrátil, otevřel druhou lahev a povídali jsme si o všem možném. Začali jsme být všichni trošičku v náladě, když Dan pohladil Šárku po stehně a tím jí lehce dal kolena od sebe, ta je dala po chvilce zase k sobě, ale i tak jsem měl možnost se opět pokochat tím krásným výhledem. Jen jsem se snažil, aby Dan nezahlédl, že se dívám jinam než do očí. Začali jsme se bavit i na lechtivější téma a atmosféra byla velmi příjemně uvolněná. To co ale následovalo, mi bere dech ještě do dneška…Dan chytil Šárku za stehno, rozevřel ji kolena od sebe tak, že krátké šaty vyjely až na úplný okraj zadečku a já v tu chvilku viděl úplně vše…pečlivě zastřižený proužek a krásnou hladkou mušličku, která se zaleskla Šárčiným vzrušením. Už jsem nedokázal ovládat, kam se dívám a díval se přímo tam… Oba se evidentně bavili nad mými rozpaky a vykládali dál, jako by to byla úplně ta nejběžnější věc na světě. Šárka přesunula svoji ruku Danovi do klína a já si všiml, že ten má na riflích bouli, po které mu Šárka jezdila konečky prstů…už se nesnažila dát nohy k sobě a dokonce popojela zadečkem níž po sedačce, abych měl co nejlepší výhled. Najednou Dan vzdychl, že už to nevydrží a že by moc chtěl, abych mu (a to doslova) ošukal manželku. Já jsem v tu chvíli byl jako opařený…nevěděl jsem co se se mnou děje, ale Šárka mne nenechala moc dlouho o mé odpovědi přemýšlet. Přišla ke mně, obkročmo mi sedla na klín a začala mne líbat, přitom se svou nahou mušličkou třela o mé k prasknutí narvané rifle. Už jsem nepřemýšlel, co odpovím. Popadl jsem Šárku, položil ji na sedačku roztáhl ji doširoka nohy a začal jí jazykem prozkoumávat tu její nádhernou mokrou broskvičku…přejížděl jsem z klitorisu až na zadeček a přitom ji dráždil prsty na kraji. Šárka v hlubokém záklonu slastně vzdychala a Dan stál kousíček ode mne a díval se, jak to jeho manželce dělám jazykem. Byl jsem tak vzrušený, že mi ani nedocházelo, že tam pořád je, když najednou ze sebe vyrazil: „ Dej ho do ní…prosím!!!“ strhnul jsem ze sebe zbytek oblečení, co Šárka nestihla ze mne sundat při tom divokém líbaní, dal jsem ji špičku penisu na kraj mušličky a podíval se na Dana. Dan měl vzrušením úplně zakalené oči, jezdil si rukou v rozkroku a vzdychal. Šárka mne v tu chvilku chytla za zadek, přitáhla si mne prudce k sobě a já do ní zajel skoro málem celou délkou..pomaličku jsem do ní zajižděl a vracel se zpět na okraj…Šárka sténala vzrušením a Dan se na to všechno díval, už byl jen v tričku a dělal si to rukou… Přetočil jsem si Šárku na sebe a opět do ní zajel…Šárka Danovi chviličku pomáhala rukou…pak si klekla na čtyři vystrčila na mne ten nádherný zadeček a řekla: „ A teď se Danečku dívej, jak mi to pan fotograf udělá do zadečku. Nenechal jsem se dál pobízet, opatrně jsem nasadil na její zadeček a zlehka pěkně pomalu jsem se začal tlačit dovnitř…za maličkou chvilku jsem v něm byl až po kořen penisu a začal Šárčin zadeček projíždět pomalými, dlouhými tahy… Dan se na všechno díval snad ze dvacet centimetrů a přitom hladil Šárku po ňadrech a druhou rukou se udělal tak silně, až se svalil na koberec… Já jsem po chvilce vyjel z Šárčina zadečku, položil jsem si ji na záda, pokrčil ji nohy na bříško…chvilku jsem jí prozkoumával jazykem a chvilkama jsem zajížděl do ní…tak jsem si hrál a střídal asi pět minut, než to na Šárku přišlo…udělala se tak hlasitě, že jsem myslel, že na nás někdo zavolá policajty…když se vzpamatovala, tak si mně vzala do pusy, rukou mi přejížděla krouživým pohybem po penisu, jazykem dráždila uzdičku a já jsem se udělal…něco šlo do pusinky..zbytek jí stékal po prsou… To už zase u nás seděl Dan a vše pozoroval a bylo vidět, že je opět vzrušený…
Takto jsme pokračovali až do pozdních večerních hodin. Od té doby jsme se stýkali pravidelně. Vysvětlili mi jejich vztah, o kterém jsem ani netušil, že něco takového může existovat. Vysvětlili mi co je to hotwife a že jejich vzájemná láska je tímto zvláštním poutem snad ještě silnější, než byla dřív. Vymýšleli jsme společně různé scénáře, překvapení, natáčeli jsme společně pro Dana videa a prostě jsme se neskutečně bavili. Od té doby když si někde čtu, že kandaulismus je sexuální úchylka, tak si jen klepu na čelo, protože pro mne to byl neuvěřitelný dar. Bohužel po roce a třech měsících dostal Dan práci, která se neodmítá…ale k mojí smůle až v Moskvě. Od té doby jsme zůstali už jen přátelé na dálku. Ale i tak to stálo zato…
Obrázek
HTWF
Příspěvky: 5
Registrován: úte 09. kvě 2017 20:40:11
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: jak to začalo, aneb pohled z druhé strany PP

Příspěvek od HTWF »

Vzrušující povídka, krásná fotka.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: jak to začalo, aneb pohled z druhé strany PP

Příspěvek od kAv »

Prima. Po přečtení zvažuji, že se trochu omezím ve focení krajinek a víc to taky nasměruji do ženského klína :D Já zatím spíš dřel, i když je modelka svlečená :D
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: jak to začalo, aneb pohled z druhé strany PP

Příspěvek od vlaji »

Hezké a vzrušující
Algore
Příspěvky: 52
Registrován: pon 12. úno 2018 10:29:19
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme pár, som dominantný Kanda.

Re: jak to začalo, aneb pohled z druhé strany PP

Příspěvek od Algore »

Dosť dobré, teda. Skvelé že si sa s nami podelil o zážitok a fotku (: co o nich teraz vieš?
fotograf
Příspěvky: 29
Registrován: úte 10. dub 2018 18:01:23
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem prostě fotograf přístupný všemu

Re: jak to začalo, aneb pohled z druhé strany PP

Příspěvek od fotograf »

Algore píše:Dosť dobré, teda. Skvelé že si sa s nami podelil o zážitok a fotku (: co o nich teraz vieš?
Aby nedoslo k omylu....foto je pouze ilustracni ;) cono nich vim....? Jsme občas ve zdvorilostnim kontaktu....
bigpig
Příspěvky: 174
Registrován: pon 21. kvě 2018 8:05:04
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: jak to začalo, aneb pohled z druhé strany PP

Příspěvek od bigpig »

Krásně popsáno a super zážitek, věřím, že jsi musel být pěkně v šoku, když tě postavili před hotovou věc, ale asi lepší, než nějaký domlouvání atd.
M1C
Příspěvky: 32
Registrován: stř 19. srp 2015 5:07:35

Re: jak to začalo, aneb pohled z druhé strany PP

Příspěvek od M1C »

Krásné. Jen škoda, že to není pravda. Tohle si pamatuju jako povídku na jednom starším kandaulistickém fóru, kde jsem to četl asi před pěti lety.
fotograf
Příspěvky: 29
Registrován: úte 10. dub 2018 18:01:23
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem prostě fotograf přístupný všemu

Re: jak to začalo, aneb pohled z druhé strany PP

Příspěvek od fotograf »

M1C píše:Krásné. Jen škoda, že to není pravda. Tohle si pamatuju jako povídku na jednom starším kandaulistickém fóru, kde jsem to četl asi před pěti lety.
Tohle cele je pravdivy příběh...psal jsem o tom uz na starem foru pod stejnym Nickem
fotograf
Příspěvky: 29
Registrován: úte 10. dub 2018 18:01:23
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem prostě fotograf přístupný všemu

Re: jak to začalo, aneb pohled z druhé strany PP

Příspěvek od fotograf »

bigpig píše:Krásně popsáno a super zážitek, věřím, že jsi musel být pěkně v šoku, když tě postavili před hotovou věc, ale asi lepší, než nějaký domlouvání atd.
Nevim jestli primo v šoku, ale byl to docela adrenalin a mozna o to to bylo divočejší a lepsi než kdyby jsme si o tom pul roku dopisovali nekde na chatu....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], wukong a 205 hostů