PP - Parůžky č. 2

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
mae
Příspěvky: 576
Registrován: sob 15. lis 2014 7:28:49
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=143

PP - Parůžky č. 2

Příspěvek od mae »

Už několik dní s milencem chodívám na obědy. Oba máme zrovna ve stejnou dobu pauzu na
oběd a protože oba pracujeme ve stejném městě, řekli jsme si, proč si nezajít spolu na oběd.
Nic samozřejmě neděláme, jen si tak povídáme o všem možném (téma sex je samozřejmě
nejčastější), ale jednoho obědového dne jsme se jaksi nemohli udržet, až jsme to posunuli na
jinou hranici.

Sedíme u stolu a já mu říkám: “Musím si odskočit na záchod”. On: “Dobře, já počkám”. Šla
jsem teda na záchod a co se nestalo, když jsem vylezla z mé kabinky, do které jsem se zavřela,
on stál přímo za dvěřmy, ihned mě postrčil dovnitř kabinky, abych nemohla vylést, zavřel
za námi dveře a zamkl. Říkám mu: “Co to děláš”. A on: “Když jsme si tak hezky u toho stolu
povídali, tak jsem nějak dostal chuť”. Vzal mi ruku a položil mi ji přímo mezi nohy. Asi abych
ucítila, že opravdu nelhal...Říkala jsem mu pak ještě, že nás tam někdo uslyší, ale on mě stále
přesvědčoval o tom, že je to v pořádku, že nás nemá kdo slyšet. Musím podotknout, že kabinky
byly uzavřené a samostatné, takže opravdu, když člověk je potichu, nejde tam skoro nic slyšet.
Řekla jsem si tedy ano, proč ne.

Ptala jsem se ho tedy, co má v plánu. On vytáhl kondom, ukázal mi ho a řekl, že záleží jen na
mě, co bych chtěla dělat. Já mu ho vzala z ruky, začala ho líbat a hladit. Osahávali jsme se
snad všude možně, kde to jen šlo. Musím říct, že nikdy jsem takový adrenalin nezažila, protože
jsem to ještě nikdy nějak “na veřejnosti” nedělala. Bylo to opravdu vzrušujíc, moc jsem si to
užívala.

Osahávali jsme se delší dobu, on mi zajel rukou do kalhotek, masíroval klitoris, sem tam
mi strčil prst dovnitř, až jsem cítila, jak se mi z úst dere mé “aaaach”. Říkala jsem si, hlavně
potichu, aby nás nikdo neslyšel, ale snažila jsem se soustředit hlavně na to, co zrovna děláme.
Já mu rozepla kalhoty, vytáhla si jeho penis. Prkýnko bylo dole, takže jsem si sedla na
záchod a měla ho hned před sebou. Lízala jsem ho od vrchu dolů, vnímala jsem jeho chutě
a zkoušela, jak nejvíce se mi vleze do pusy. Když už jsme byly oba pěkně zahřátí, nasadila
jsem mu kondom, on si sedl na toaletu místo mě a já si sedla na něj. Dělali jsme to tak, že
jsme byla nahoře, užívala si každý jeho příraz a sténala čím dál tím více. Poté to on už nemohl
vydržet, chytl mě za zadek, zvedl mě a otočil ze zadu. Pěkně mi ho projel mezi půlkama, až
zastavil u mého rozkroku a přirazil mi ho tam vší silou a já si to jen užívala. Po jeho vyvrcholení
chtěl kondom vyhodit do odpadkového koše,ale já mu řekla, že ne, jen ať mi ho pěkně dá na
památku. Poté jsme vylezli z toalet, rozloučili se, popřáli si pěkný zbytek pracovního dne a šli
každý svou cestou.

A co dělám s kondomy? Přítele jsem si doma uvázala na posteli. Ruce, hruď, každou nohu
zvlášť, zadělala jsem mu oči, aby nic neviděl a pěkně si s ním pohrávala. Hrála jsem si tak
dlouho, dokud to už neměl na krajíčku a prosil mě o to, abych ho už udělala, že to nemůže
vydržet. Přítel by pro tento okamžik udělal první - poslední, aby docílil orgasmu. V tom jsem
využila situace, vytáhla jsem použitý kondom, rozbalila ho a jen mu zašeptala do ucha, aby
pořádně otevřel pusu. Řekla jsem mu, že něco ode mě dostane a jestli to sní, udělám ho, jestli
to ale nesní, neudělám ho, zamknu ho do pásu a bude si muset ještě pěkně dlouhou dobu
počkat na to, až já uznám za vhodné ho udělat. Byl tak napjatý, že se nemohl dočkat orgasmu,
že na vše jen vzorně přikyvoval. Otevřel pusu do kořán, já mu tam zatím jen plivla, abych se
ujistila, že ji jen tak nezavře, mé sliny spolkl bez pochyb, pak jsem mu řekla, že to není všechno
a vymačkala jsem mu všechen obsah z kondomu přímo do pusy. Tvářil se kysele, to určitě ano,
ale vzorně vše snědl, za to ho čekala pěkná odměna a nakonec mi ještě za vše poděkoval.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Parůžky č. 2

Příspěvek od kandapraha »

Ten zaver je famozni :-) Ale ruku na srdce, ktery chlap by to po takovem muceni neudelal? :oops: Myslim, ze mu to jeste zintenzivnilo orgasmus. Jako absolutni uspech v jeho pokoreni vidim v tom, ze bys mu obsah kondomu vylila na zem a on jej poslusne, jako cubicka, na vsech ctyrech slizal. Bez pout, bez klece, bez donucovani, proste z touhy udelat to, co mu jeho HOTWIFE a panicka prikazala.
Pozdeji bys mu to mohla vylepsit treba tak, ze bys obsah kondomu vylila na sva lytka a on by ti smel olizat milencovo semeno z tvych jiste krasnych nohou.
mae
Příspěvky: 576
Registrován: sob 15. lis 2014 7:28:49
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=143

Re: Parůžky č. 2

Příspěvek od mae »

no moc Vás náš sexuální život nezajímá... má Slečna je zklamaná
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Parůžky č. 2

Příspěvek od zvědavec »

Ale zajima, jen at ti nasadi dalsi paruzky, uz vis kdy ti je zase nasadi?
Mohl by sis jedny srnci paruzky koupit a doma povesit a za kazdou sukacku * milencem by ti udelala jednu carku.
mae
Příspěvky: 576
Registrován: sob 15. lis 2014 7:28:49
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=143

Re: Parůžky č. 2

Příspěvek od mae »

No tyto dva příběhy přepisujeme z jejího deníčku, do kterého si zapisuje všechny "lekce" s milencem, tyto dvě jsou staré cca 1,5-2 roky a číslo je jíž dávno dvoumístné...
Ale přepisujeme jen, když má Slečna náladu a chuť se s vámi o tom podělit
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Parůžky č. 2

Příspěvek od kandapraha »

Tak to je od vas moc hezke, ze se podelite. Nahodou, nejaka fotka slecny by nebyla? Treba zezadu, nebo bez obliceje, pro nas, kteri si mohou jen predstavovat, abychom meli zivejsi predstavy?
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, mmato30, ota65, vlado1974 a 204 hostů