Rozhovory s Hankou - 3. díl - HANKA SE NEZDÁ

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Nickname007
Příspěvky: 43
Registrován: pon 19. bře 2018 14:06:49
Pár slov o nás: Kanda co je bisex. Rád se kouká, s mužem v pasivní submisivní roli
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1369

Rozhovory s Hankou - 3. díl - HANKA SE NEZDÁ

Příspěvek od Nickname007 »

První dvě části jsou tady:

http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=1373

http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=1374

Po včerejší noci jsem se vzbudil brzo ráno. Hanka vedle mě ještě spokojene spala. Vstal jsem a šel jsem do obýváku. Cestou jsem zaslechl Lukáše ve sprše. Je ranní ptáče jako já. Lehce jsem nakoukl do koupelny. Stál ke mě zády a ani si nevšiml, že jsem přišel. Sundal jsem si to málo co jsem na sobě měl a vlezl k němu do sprchy. Nebyl ani tak překvapený že jsem mu tam vlezl - to jsem dělal běžně. Byl překvapený že jsem to udělal i přes to, že moje partnerka spí o pokoj dál. Chytl jsem ho za penis a začal ho masírovat. To má rád ale začal šeptat. Co když se ti Hanka vzbudí a najde nás tady, jak ty tu klečíš a hulíš mě. To by ten váš vztah moc dlouho netrval. Než to stačil říct já už pod ním klečel a strkal si to péro do pusy. Lukášovi se to očividně líbilo a chvíli jsem ho dráždil, než jsem se k němu postavil a pošeptal mu, že Hanka ví, že spolu spíme. Lukášovi to došlo, proč jsem si včera z Hanky vylízal všechnu smetánku a proč chtěla Hanka abych ho hulil. Takže se jí to líbí když si spolu hrajeme? Usmál jsem se a Lukáš pochopil.

Tak to jí něco ukážeme ne? Zrovna v ten okamžik Hanka vlezla do koupelny k nám. Viděla nás oba nahé a jen se zeptala zda nezačínáme bez ní. Na to jsem jí řekl jen o naší dohodě. Nehodlám jí porušovat a podvádět ji u nás doma s milencem. Hanka se jen usmála a řekla že je odstartováno, že se na nás ráda koukne. To se nám oběma líbilo. Já se vrátil zpátky mezi Lukášovo nohy, vzal si tu jeho kládu do ruky a za chvíli do úst. Koušil jsem ho a Lukáš jen slastně oddechoval. Já cítil jak ta jeho kláda roste. Stékala na nás teplá sprcha a oba jsme si to užívali. Ani jsem si nevšiml že se Hanka někam vytratila. Za chvíli už přišla a v ruce držela to co nám chybělo. Podala Lukášovi gel, já vstal a opřel se o stěnu. Vystrčil jsem na Lukáše zadek, za chvíli jsem už cítil jak mi maže díru gelem a svýho ptáka taky. Hanka se koukala a poprvé viděla jak kluk co si jí dával večer, se chystá dávat i mě. Hezky pomalu do mě vjížděl a připravoval mi díru na proniknutí. Šlo mu to jako vždy výborně a za chvilku mě už mrdal. Tvrdě, jako děvku. Hance se to líbilo. Sem tam si zajela i do kundičky a byla celá vzrušená. Lukáš jel svoje tempo a pěkně mě mrdal. Já jen hekal slastí. Za chvilku zvolnil a já si všiml, že už Hanka stojí vedle něj a líbají se spolu.To byla nádhera. Náš milenec mě mrdá a s mojí ženskou se líbá. Hanka si všimla že se koukám a Lukášovi jen řekla - dej mu co proto, chci vidět jak z něj teče mrdka. Na to čekal, chytl si mě za boky a začal hrubě přirážet. Za pár minut jsem cítil jak to na něj jde - ještě dva přírazy a začal do mě stříkat. Bylo to nádherný. Hanka poprvé viděla jak si mě Lukáš dává. Lukáš ze mě vyjel a já cítil jak ze mě začíná téct jeho sperma. Přišla ke mě Hanka, začala se se mnou líbat a hladit mi zadek. Rukou zajížděla čím dál blíž k dírce až se prstíkem dostala do ní. Ještě nikdy jsem chlapa neprstila. Vyndala prst a dala mi ho k olíznutí. Nechtěl jsem, ale bylo v jejích očích vidět že ona chce. Olízl jsem její prst, ona se otočila a odešla z koupelny. My jsme se s Lukášem osprchovali a šli za Hankou do kuchyně.

Po obědě, když jsme všichni seděli u stolu, nastala chvíle trapného ticha. Rozhodl jsem si tedy vzít slovo a začal jsem mluvit o tom co proběhlo včera večer a dnes ráno. Lukáši jsem rád, že jsi přijel a že jsi se toho všeho zhostil. Měl jsem ti to asi říct dřív, aby ses měl na co připravit. Ale nečekal jsem že to bude mít takový spád. Jak jsem ti řekl už ráno - Hanka ví že jsme milenci. A já bych byl rád, aby si věděl, že chci aby byla i Hanka spokojená. Napadlo nás, že by si mohl být milenec nás obou. Já sex s mužem mám rád a nechci se ho vzdát. Hanka je s tím seznámena. A na druhou stranu ona je úžasná holka a je škoda aby měla pouze mě. Jsi jí sympatický, a podle toho co se dělo včera večer je sympatická i ona tobě. Pokud by si ty nechtěl, museli bychom hledat nějakou náhradu a oba dva bychom byly rádi abychom nemuseli hledat už nic. Hanka jen přikyvovala a nakonec řekla. Nemusíš se ničeho bát, já mám prášky, a jsme dohodnutý že kondomy nikdo z nás dvou nechce. Líbí se mi tvoje velikost - přeci jen je to trošku jiná liga než mám doma. A takové já ráda. Je to jen na tobě.

Lukáš se na nás podíval. Viděl v našich tvářích výraz plný očekávání a nakonec řekl. Rád vaše tužby vyplním. Vše je jen na domluvě a pokud jsme všichni tak rozumní jako jsme - nevidím v tom problém. Jen tedy předpokládám, že budu jezdit já za vámi sem a je to naše tajemství.

Jak jsme se dohodli, tak to taky bylo. Lukáš k nám jezdil na návštěvy. Někdy u nás trávil celé víkendy. Nakonec partnerku neměl a s námi určitě nestrádal. Vždy to ale bylo tak, jak jsme si dohodli. S Hankou jsme se domluvili, že může Lukáš přijet. Vždy u toho byl ten druhý. Jenže u mě v práci se vyskytly problémy a já musel na pár týdnů odjet pryč. Přišel jsem domů a řekl Hance - víš musím na pár týdnů odjet. Musíme zrušit naplánovaný víkend s Lukášem - nevadí to? Hanka se na mě koukala - sice smutně ale byla s tím smířená. Prostě se nedá nic dělat říkala. Já ale viděl že už se na ten víkend těšila. Večer, když jsme oba byly v posteli jsem se jí zeptal co by říkala na to, kdyby přeci jen Lukáš přijel. Koukala na mě a nevěděla si co si má myslet. Hanko, já vím - máme pravidlo, že ten druhý u toho vždy bude. Ale jsme dospělí, nebojím se toho že by ses do něj zamilovala a vidím to na tobě, že jsi smutná z toho že by nepřijel.Budete u nás doma, znáš ho, máš na něj chut. Nevidím v tom problém. A aspon se posuneme v našem vztahu dál. Šibalsky jsem se na ní usmál.

Hanka neřekl ani jo ani ne, ale bylo vidět že přemýšlí. Nechal jsem jí přemýšlet a jen čekal. Byl to můj sen vědět že se mi partnerka kurví a nebýt u toho. Teď jsem doufal, že se mi splní. Nakonec Hanka kývla a souhlasila s tím. Prý mě bude informovat co a jak se děje :) začal jsem být nadržený a těšil se na odjezd. Když jsem Lukášovi volal, že prijet může, už to dávno věděl. Ta moje potvůrka mu to už dala vědět dřív než já.

Na místo určení jsem doletěl v pátek. Než jsem dojel na hotel bylo odpoledne. Ještě že jsem alespon ve stejném časovém pásmu jako Hanka. Vybaloval jsem a pípla mi první zpráva. Lukáš psal že je na cestě. Za chvíli další. Tentokrát fotka. Na posteli leželi dvoje šaty a pod nimi zpráva - které si mám vzít? Černé průsvitně, nebo červené s obrovským výstřihem. At si vybere jakýkoliv lukáš to z ní stejně strhne. Ale poradil jsem jí červené.Za chvilku pípla další zpráva, fotka jak už je má oblečené. Samozřejmě podprsenku si do nich nevzala a věděl jsem že kalhotky taky nemá. Seděl jsem na pokoji a hltal každou zprávu. Za chvilku přijel Lukáš. Další půl hodinky žádná zpráva. Přeci by se do toho nepustili a nedala mi vědět. Nepustili, jen víno. Pípla další zpráva - bylo krásně vidět jak si s ním Hanka hraje. To jsem nevydržel a zavolal jsem jí. Chvíli to vyzvánělo a pak jsem jen slyšel jak mu ho Hanka kouří. Slyšel jsem tlumené vzdychání Lukáše. Pak jsem z dálky zaslechl jak mu Hanka povídá - chci mrdat. Z telefonu se ozývalo praskání jak se na posteli otáčela a v tom jsem jí uslyšel. Začala se se mnou bavit. Ahoj zlato, tak jsem ho Lukášovi pořádně postavila. To je paráda když držíš v ruce péro. Za chvíli ho bude mít ve mě a těším se na to. Hanka vyhekla. Zrovna do ní Lukáš zajel. Hanka se se mnou přestala bavit a já jen slyšel jak Lukášova koule pleskají o prcinku mojí drahocený holky. Slyšel jsem hekání, sem tam mu řekla aby jí pořádně mrdal. Zase telefon praskal. Dala si ho k uchu a povídá mi - Jeho čurák je parádní, ne jako ten tvůj. Chci s ním mrdat pořád a ted už nás neruš. Chci být tento víkend jen jeho. Ty si pracuj... V telefonu se ozvalo pípání a než jsem Hanku znovu vytočil měla telefon vypnutý.

V tom se rozjela moje předvídavost. Představoval jsem si jak do ní Lukáš buší a bušit bude. Zase jsem jí zkusil zavolat ale nic. Furt jsem o tom přemýšlel a čekal až telefon znovu pípne. Už jsem ležel v posteli a usínal když mi telefon pípnul. Přišly fotky - na první byla Hanka v kleče a Lukášův pták v ní. Na druhé už tam pták nebyl a byla vidět její nadržená kundička s malým bílým bochánkem. Na třetí už bylo vidět jak z Hanky teče Lukášova nálož. Nakonec pípl telefon znovu a přišla zptáva - miluju tě můj paroháčku...
Kanda s bujnou fantazií
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Rozhovory s Hankou - 3. díl - HANKA SE NEZDÁ

Příspěvek od hotpair40 »

Precital som vsetky tri casti jednym dychom a uz sa tesim na pokracovanie
SUPER pis dalej prosim
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot], sluhapromadam, valos, valsoraj a 197 hostů