PP - Parůžky č. 1

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
mae
Příspěvky: 576
Registrován: sob 15. lis 2014 7:28:49
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=143

PP - Parůžky č. 1

Příspěvek od mae »

S přítelem jsem už několik let, musím uznat, že je to doba, po které by to chtělo menší spestření. Máme se moc rádi, co to...milujeme se, náš vztah je založen na úplně důvěře a hlavně oba žijeme jeden pro druhého.

Jednoho dne ale přítele napadla myšlenka: “Co takhle ti pořídit milence?”. Dost mě tato otázka překvapila, nevěděla jsem, jak na to reagovat, protože jsem si myslela, že si oba vystačíme sami a nebudeme muset do našeho vztahu tahat i někoho jiného. Nakonec mě ale ujistil, že by se jednalo jen o mešní spestření a že kdyby se nám náhodou cokoliv nelíbilo, tak by jsem to ihned ukončili. Takže jsem na to tedy kývla.

Byl v tom jeden háček. Koho najít? Naštěstí nás napadla dobrá myšlenka, že oslovíme našeho kamaráda ze školních let, kterého oba moc dobře známe, zda by to nechtěl zkusit.Jeho reakce byla celkem dost příjemná, když řekl jen tak “proč ne”.

Já pracuji docela daleko od mého bydliště, takže musím každý den dojíždět autobusem. Bohužel, občas ty spoje jsou špatné, takže mi nezbývá nic jiného, než nějakou dobu čekat na autobus. Domluvili jsme se tedy s milencem, že spolu poprvé někam zajdeme a popovídáme si o tom, jak by jsme si to každý představoval a jaké budou postupy.

Šli jsme tedy do jedné z restaurací v místě mého pracoviště a milencovo bydliště, sedli jsme si naproti sobě ke stolu a objednali si večeři. Začali jsme si povídat, samozřejmě první otázka, která padla byla, zda to mě a mému příteli nerozvrátí vztah. Tuto otázku jsme už s přítelem probírali několikrát, takže jsem milence přesvědčila o tom, že se nemusí bát a jak už jsem psala na začátku, náš vztah je založen na důvěře, takže cokoliv co se stane, vím jak já, tak milenec a vše se samozřejmě říká i přítelovi, aby neměl obavy.

První sezení s milencem tedy proběhlo hladce. Večeře byla u konce, bylo nařadě rozloučení a odcházení na autobus. Milenec mě samozřejmě doprovodil. Na večeři jsme si tedy stanovili jasná pravidla, co si milenec může dovolit a co ne a hlavně, že celé toto spestření bude probíhat dle mého a přítelova gusta.

Tak abych to zkrátila, proběhla ještě další sezení s milencem na kterých jsme se postupně otrkávali, až nadešel den “D”. S přítelem jsme se dohodli na tom, že nebude vědět, kdy to příjde. A také, že cokoliv, co bude s milencem (když u toho nebude), tak že mu vše řeknu časem. Přítel ností téměř od začátku vztahu pás cudnosti a já si ho dle mé nálady uvazuji, sundávám mu pás a hraji si tak, že ho přívádím k šílenství, ale nedopřeji mu žádný orgasmus. No a zrovna, když nadešel den “D”, tak byl přítel 33 dnů bez orgasmu a já mu namluvila, že mám zrovna odpolední směnu v práci (popravdě jsem měla celý den dovolenou). Milenec rezervoval pokoj v hotelu a když přítel odešel do práce, tak já měla asi tři hodiny na to, než mi pojede autobus do práce. Mezi tím jsem se pro milence důkladně nachystala. Vybrala jsem si sexy prádlo a sbalila si ho do batohu. Umyla se, oholila a pěkně namalovala. Pak když nadešel čas, šla jsem na autobus a jela.

Na autobusovém nádraží mě už čekal milenec. Šli jsme do hotelu na pokoj. Když jsme se ocitli na pokoji, sundali jsme si svršky a já si vzala batoh s neglíže a šla se obléct do koupelny.

Z batohu jsem vytáhla černé dírkované punčochy, bordo-černý korzet, černé boty na podpadku a pod korzetem jsem si vzala černý podvázkový pás, aby kdyby šel korzet dolů, aby mi punčochy pěkně držely.

Vyšla jsem z koupelny, milenec seděl na posteli a koukal se na mě. Přišla jsem k němu blíž a on mi položil ruce v pás a pomalu mi s nimi sjížděl až dolů ke stehnám. Pohledem se kochal na můj odhalený rozkrok, kde jsem měla jen delší čárku.

Byla jsem nervózní a červená, zároveň, ale i vzrušená. Než se všechno semlelo, oba jsme leželi v posteli a on už byl nahatý. Milenec se mi svěřil, že ještě nikdy nezažil, aby mu ho holka vykouřila až do konce a do toho spolkla jeho semeno. Já mu tedy vyhověla a jeho sen mu splnila. Vykouřila jsem mu ho pěkně a pomaličku (o jeho délce a šířce se snad nemusím zmíňovat, co si o tom budeme povídat, mimo odhadem byla délka asi přes 20 cm a tloušťka byla také úctihodná).

Po orgasmu chvíli zpracovával zážitky a pak se přesunul k mému rozkroku. Když odhrnul pysky, tak zjistil (dle mé vlhkosti), že se mi to líbilo, stejně jako jemu. Začal mě teda pěkně lízat, až do úplného vrcholu. Moc se mi to líbilo a už jsem byla zcela připravená na sex s ním. První poloha, kterou jsme zvolili byla ta, že jsem byla nahoře. Chtěla jsem mít nad tím (prozatím) naprostou kontrolu a hlavně se ujistit, že vše proběhne hladce. Antikoncepci už neberu, takže jsem milencovi nasadila kondom. Musím uznat, že první zásuny jsem hodně vnímala. Musela jsem to dělat velice pomaličku, abych si zvykla na ty jiné rozměry, než jsem zvyklá. Po roztažení a nahodění tempa jsme se vyměnili a on šel nahoru. Musím napsat, že se mi to velice líbilo a byla jsem až překvapená, co v něm je. Tímto jsme ještě vyzkoušeli polohu ze zadu a po orgasmu jsem mu sundala kondom a udělali jsme příteli foto na důkaz toho, že jsme spolu opravdu něco měli. Potom jsem se šla ještě osprchovat, převlíct a měla jsem ještě chvíli čas, než mi pojede autobus, abych přijela domů, jako z odpolední směny, tak jsme se s milencem domluvili, že si ještě zajdeme na jídlo, protože nám pěkně vyhládlo. Řekli jsme si, zda se nám to líbilo, či ne a jestli to v brzké době ještě zopakujeme. Nakonec mě doprovodil na autobus, dali si letmou pusu a tímto celé 1. parůžky skončily.

Na druhý den jsem si přítele uvázala a vše mu do detailů vykládala, co jsem předchozí večer s milencem vyváděla. Dle jeho rozkroku jsem usoudila, že se mu to moc líbilo. Když sem mu ukázala naše společné foto a kondom,který jsme měla schovaný v batohu s milencovým semenem, tak už věřil, že jsem si to nevymyslela.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Parůžky č. 1

Příspěvek od subkanda »

Krásně technicky popsáno, do detailu :-) Po 33 dnech bych se samovolně vycákal do trenýrek už tehdy, kdybys mne svázala a řekla první větu. No a jak to pokračuje? Mělo to pokračování? Sešli jste se ještě? Soudím dle tvého číslování, že ano?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Parůžky č. 1

Příspěvek od kandapraha »

Co jste s tim kondomem potom udelali? ;)
mae
Příspěvky: 576
Registrován: sob 15. lis 2014 7:28:49
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=143

Re: Parůžky č. 1

Příspěvek od mae »

subkanda píše:Krásně technicky popsáno, do detailu :-) Po 33 dnech bych se samovolně vycákal do trenýrek už tehdy, kdybys mne svázala a řekla první větu. No a jak to pokračuje? Mělo to pokračování? Sešli jste se ještě? Soudím dle tvého číslování, že ano?
Ty nejsi nějaký zvědavý?!
Z tebe to taky leze jako z chlupaté deky a po nás chceš hned všecky opisy z deníčku, podívej se na svůj topic, že ty jsi sám toho moc nenapsal :!:
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Parůžky č. 1

Příspěvek od subkanda »

No jo, jsem zvědavý :oops: A kdyby se někdo zeptal, odpovím rád. Pokračování mám skoro dopsané, takže přidám, neboj se.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Parůžky č. 1

Příspěvek od zvědavec »

Pekny pribeh, hlavne ta cast jak ti to vypravela uvazanemu. Co potom bylo?
Vzrusuje te vypraveni o jejich ratkach s milencem vic nez sex s ni?
mae
Příspěvky: 576
Registrován: sob 15. lis 2014 7:28:49
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=143

Re: Parůžky č. 1

Příspěvek od mae »

Co bylo pak?
Pak mě Slečna vlhčenýma ubrouskama udělala hygienu a opět uzamkla.
A její vyprávění?
Ano je to velice vzrušující, protože když mi to vypráví, má velice sexy hlas, kterým mluví, jen když mi vypravuje nebo našeptává do ouška sexy věci.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Parůžky č. 1

Příspěvek od kandapraha »

Musis ji nekdy treba prosit, aby pokracovala? Kdyz jsi privazany a vzruseny, ona ti neco povida a v nejlepsim prestane a diva se, jak ti v nem cuka, jak se vzpinas a jak bys strikal... Ptas je ji dychtive, co bylo dal, vyzvidas, kam se udelal, jestli byla ona a jestli se ji to libilo? Odpovi ti vzdycky hned, nebo te napina?
mae
Příspěvky: 576
Registrován: sob 15. lis 2014 7:28:49
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=143

Re: Parůžky č. 1

Příspěvek od mae »

No ani moc ne... ona počká až se uklidní a pak pokračuje sama pěkně pomaličku dál :oops:
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Parůžky č. 1

Příspěvek od kandapraha »

A libilo by se ti, kdyby ti to rikala po kouskach? Kdybys ji musel prosit o podrobnosti? libilo, ze jo? Mne tohle hrozne rajcuje, kdyz to nemam vsechno hned, ale musim se doprosovat.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Google [Bot], voov a 196 hostů